!سعی کن نفر قبل از خودتو عصبانی کنی!

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دیگه چه کاریه ؟؟؟؟؟
من نمیخوام نفر قبلیمو اذیت کنم
یکی دیگه بود حالا یه چیزی:smile:
آخه دختر به این خوبی....................:redface:

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقد نیشگونش میگیرم که عصبی شه!
چه تاپیکایی میزنین ها! من موندم اینهمه ایده از کجا درمیاد...

navid.orturk

اخراجی موقت
فکر کنم بیچاره مریضیه چشمای تورو گرفته.....باید بگی به بچه ها مسریه مریضیت:D

آره. دلم به حالت می سوزه دختر به این خوشکلی و رعنایی ، اون دماغ مثل یه کوفته تبریزی چسبیده وسط صورتت ، تمام معادلات رو به هم زده.:biggrin:

این دیگه چه کاریه ؟؟؟؟؟
من نمیخوام نفر قبلیمو اذیت کنم
یکی دیگه بود حالا یه چیزی:smile:
آخه دختر به این خوبی....................:redface:

دختر به ابن خوبی ، که می بینی چه حرفا که نمی زنه گیر داده به چشمای زیبای من میگه چشات بابافوریه!:D

شوخی یه دیگه.در واقع یه تمرینی یه برای اینکه یاد بگیریم چه جوری با طرف مقابلمون شوخی کنیم بدون اینکه بهش توهین کنیم ;)

انقد نیشگونش میگیرم که عصبی شه!
چه تاپیکایی میزنین ها! من موندم اینهمه ایده از کجا درمیاد...

نه که ترم آخرم .سیم پیچ های مغزم اتصالی دادن ، همش تاپیک های جالب و پر محتوا و آموزشی برای همه سنین می زنم :D

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز تولدم بیام نفر قبلی رو عصبانی کنم
مگه دیوووانه ام
:D

navid.orturk

اخراجی موقت
أه أه أه !

چرا من هر وقت میام اینجا این پسره اینجاس ؟!
با اون اعتماد به نفسش تو شعر گفتن ! :D

بابا ولم کن دیگه چقدر شعر بگم ! دختر تو چقدر شعرهای منو دوس داری .همشو حفظی نه؟ :D نه که من هم تو شعر گفتن به فارسی و هم به ترکی تبحر خاصی دارم ، بچه ها ولم نمی کنن ، می گن نوید همش تو شعر بگو ما استفاده کنیم ، در حالیکه من ابدا وقت ندارم. امروز باید برم شب شعره ، اگه من نرم برگزار نمیشه ، برم خداحافظ !

اوه اوه آواتارشو! عکس خودته؟ تازه از خواب بیدار شدی؟ یه شونه با موهات میزدی حداقل...

می گم یه برف پاک کن به آواتارت نصب کن چیزی دیده نمیشه . فقط من یه پلیس راه می بینم کمربندتو ببند !

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثلا با این عکست فک می کنی خیلی خوشکلی ؟ دماغ !

داداشیمه دلم نمی یاد خوووووووووووووو

Tifany

عضو جدید
آخه این چه آواتاریه گذاشتی.برفک تلویزیونه ؟ که چی بشه ؟ می خوای بیام آنتن تو درست کنم :biggrin:
برقم شد رشته؟؟؟؟؟؟؟اردبیلم شد شهر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(برقیا و اردبلیا ببخشیدا!خودش گفته هرجور خواستی عصبانیش کن.شوخی!!:thumbsup2:)