سر کلاس دانشگاه

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
wowwwwwwwwwwwwwwwwwwww
می شه بگین این اولیه کدوم دانشگاهه؟؟؟؟
این که همه اینا مال ایرانه در اون شکی نیست ولی اینکه کدوم دانشگاه هست یه کمی ابهام داره!!!!!!!
ولی مرسی جالب بود;)

urbanism.z

عضو جدید
فک کنم تو این عکس اولیه صندلی کم اومده... ظرفیت دانشگاهارو میبرن بالا یه فکریم واسه کمبود صندلی بکنن آخهههههههه :D

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
فک کنم تو این عکس اولیه صندلی کم اومده... ظرفیت دانشگاهارو میبرن بالا یه فکریم واسه کمبود صندلی بکنن آخهههههههه :D

اگه منظورتون این عکسه باید به اطلاعتون برسونم که اتاق 442 طبقه چهارم دانشکده ادبیات دانشگاه تهران وکلاس استاد شفیعی کدکنی است که بسیاری از دانشجوهای دکتری و ارشد ادبیات به هیچ وجه اون رو از دست نمیدن

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: خطرناکن نمیشه انداخت.....خوب جوون دیگه یه لحظه هوس سیگار میکنه:biggrin:

خطرناکه برا خودشه من سابقه زیر لگد گرفتن یکی رو تو محوطه دانشگاه داشتم شانس پنج شنبه بود دانشگاه خیلی خلوت بود وگرنه آبرو ریزی میشد ... ولی باور کن من استاد این کالا س بود بد برخوردی باهاش میکردم واای همین که میگی یه جوریم میشه ...از سیگار بدتر هم به نظرم تو بعضی دانشگاهها رفتار میکنن

MILA.S

عضو جدید
;) اعصاب نداری ها....خب همه جور ادمی همه جا پیدا میشه...خب تو کلاس بعضی استادا واقعا هیچ کسی نمیتونه بینظمی کنه چون از همون روز اول رفتار عاقلانه ای داشتن...

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin: حتما میگیرم...یکی سیگار روشن میکنه تو کلاس اونیکی:D............

خیلی ممنون آقا میلاد......وای ندیگه.....سیگار برا چی.........!!!!

من استاد این کلاس مذکور باشم با لگد اونی که داره سیگار میکشه رو راهی بیرونش میکنم باور کن با لگدا

منم همینطور.........حالا شوخیی چیزی عیب نداره ولی سیگار هرگز..........
یه چیزی یادم اوم.....تو راهرو دانشگاه داشتم با دوست میرفتم که از یکی کلاسا بوی غلیظ سیگار میومد و اتفاقآ رئیس دانشگاهم ازراهرو رد میشد و ایشونم متوجه بوی سیگار شدن و در کلاسو زدن.......تا که پسره اومد جلوی در ... پسره شوکه شدو خودشو گم کرد و رئیسه چیزی نگفت و فقط نگاه معنی داری بهش مینداخت....که پسره یهو برگشت پشت سرش و گفت بچه ها چقد بهتون بگم اینجا جای این کارا نیست آخه!!! و چون فک میکرد رئیسه نمیره تو این حرفو زد.......ولی رئیسه رفت تو و قیافه پسره دیدنی بود.........!!! اگه گفتین چی شده بود؟؟؟؟

:biggrin: خطرناکن نمیشه انداخت.....خوب جوون دیگه یه لحظه هوس سیگار میکنه:biggrin:

برا مثل کبریت بی خطرن:cool:...........ما نمیگیم جوون نیست ولی کلاس جای این کارا نیست

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خطرناکه برا خودشه من سابقه زیر لگد گرفتن یکی رو تو محوطه دانشگاه داشتم شانس پنج شنبه بود دانشگاه خیلی خلوت بود وگرنه آبرو ریزی میشد ... ولی باور کن من استاد این کالا س بود بد برخوردی باهاش میکردم واای همین که میگی یه جوریم میشه ...از سیگار بدتر هم به نظرم تو بعضی دانشگاهها رفتار میکنن

چی شده بود مگه که زیر لگد انداختین ؟؟؟؟

MILA.S

عضو جدید
خیلی ممنون آقا میلاد......وای ندیگه.....سیگار برا چی.........!!!!

منم همینطور.........حالا شوخیی چیزی عیب نداره ولی سیگار هرگز..........
یه چیزی یادم اوم.....تو راهرو دانشگاه داشتم با دوست میرفتم که از یکی کلاسا بوی غلیظ سیگار میومد و اتفاقآ رئیس دانشگاهم ازراهرو رد میشد و ایشونم متوجه بوی سیگار شدن و در کلاسو زدن.......تا که پسره اومد جلوی در ... پسره شوکه شدو خودشو گم کرد و رئیسه چیزی نگفت و فقط نگاه معنی داری بهش مینداخت....که پسره یهو برگشت پشت سرش و گفت بچه ها چقد بهتون بگم اینجا جای این کارا نیست آخه!!! و چون فک میکرد رئیسه نمیره تو این حرفو زد.......ولی رئیسه رفت تو و قیافه پسره دیدنی بود.........!!! اگه گفتین چی شده بود؟؟؟؟

برا مثل کبریت بی خطرن:cool:...........ما نمیگیم جوون نیست ولی کلاس جای این کارا نیست

البته الان یه چی یادم افتاد میگن حتی تو یکی از دانشکدهامون استاد دخترا رو بیرون کرده گفته میخوایم سیگار بکشیم ...:biggrin:

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بارم من با آقایون کلاسمون برخورد کردم........چون کلاسو خانوم اصلآ متوجه نمیشدن.....وقتی کارگاه بودیم واستاد برای چندیقه میرفت بیرون زودی سیگار درمیاوردنو میکشیدن وبا گوشیشونم ترانه های قدیمی رو باز میکردنو ولوم میدادن............و تو کارگاه از دود خفه میشدیم

Savalancivil

کاربر بیش فعال
یه بارم من با آقایون کلاسمون برخورد کردم........چون کلاسو خانوم اصلآ متوجه نمیشدن.....وقتی کارگاه بودیم واستاد برای چندیقه میرفت بیرون زودی سیگار درمیاوردنو میکشیدن وبا گوشیشونم ترانه های قدیمی رو باز میکردنو ولوم میدادن............و تو کارگاه از دود خفه میشدیم

ما به اینجور پسرا میگیم از خودشون در اومدن.... یعنی اوزونن چخبلاردا:biggrin: ایکیدنه قز گورولر ....

یعنی چی برخورد کردی؟ یعنی اعمال قانونشون کردی؟:eek: بیخیالشون شو وقتی چیزی بهشون میگی بیشتر پرو میشن ... من جنس خودمو بهتر میشناسم.:)

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما به اینجور پسرا میگیم از خودشون در اومدن.... یعنی اوزونن چخبلاردا:biggrin: ایکیدنه قز گورولر ....

یعنی چی برخورد کردی؟ یعنی اعمال قانونشون کردی؟:eek: بیخیالشون شو وقتی چیزی بهشون میگی بیشتر پرو میشن ... من جنس خودمو بهتر میشناسم.:)

دقیقآ اونطور بود.............ترم اول اینجوری کردن....اونم فقط پسرای هم رشته ایمون بودن.....چون خام بودن و جو گیر
گفتم آقایون محترم این دیگه چه وضعشه ...!!! اولآ که اینجا جای سیگار و موسیقی نیست دومآ اگه دلتون میخواد میتونین برا چن دیقه ای کلاسو ترک کنین..............و دخترا هم تآییدم کردن و پشتیبانم شدن.....این شد که دیگه اونکارو نکردن و از من حساب بردن:biggrin:

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی شده بود مگه که زیر لگد انداختین ؟؟؟؟

یه حرف زشتی زد که نمیشد کنترل کرد ..حالا وقتی زدمش میگه نیگا این تریپم نکن که سوسولی میگردم گفتم برو لباس رزمتو و بپوش بیا ..بی ادب

KiMiA-S

عضو جدید
هیچوقت استاد ریاضیمو نمیبخشم اگه پاس نکنه با اون همه محبتی ک من بهش داشتم....خداوکیلی مث مادر بود برام....لا مصب حرف میزد خوابم میگرفت:)