سخنان بزرگان، جملات کوتاه و زیبا

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است . متبرک کسی است که علی رغم همه رویدادهاقلب خود را بسوی خدا می گیرد و می گوید : به " تو " توکل می کنم. "جی پی .واسوانی"

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عشق ، عشق می آفریند . عشق ، زندگی می بخشد . زندگی ، رنج به همراه دارد . رنج ، دلشوره می آفریند . دلشوره ، جرات می بخشد . جرات ، اعتماد می آورد . اعتماد ، امید می آفریند . امید ، زندگی می بخشد . زندگی ، عشق به همراه دارد . عشق ، عشق می آفریند . مارکوس بیکل

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هرگز به کودکانتان نگویید پیشه آینده اش چه باشد همواره به او ادب و ستایش به دیگران را آموزش دهید چون با داشتن این ویژگیها همیشه او نگار مردم و شما در نیکبختی خواهید بود و اگر اینگونه نباشد هیچ پیشه ای نمی تواند به او و شما بزرگواری بخشد . ارد بزرگ

BluE-GirL

عضو جدید
زندگی سراسر از شادی میشد اگه ما توی سن ۸۰ سالگی بدنیا بیایم و رفته رفته به سن ۱۸ سالگی برسیم .

عشق عینک سبزی ایست که انسان با آن کاه را یونجه می بیند .

سعی نکن به یک خوک آواز خواندن یاد بدهی .هم وقت خودت را تلف می کنی و هم خوک را اذیت می کنی .

میهن پرست : آدمی که می تونه بلند داد بزنه ولی نمی دونه واسه چی داره داد میزنه .

من از عشق بدم می آید ، برای اینکه یک بار عاشق شدم و مادرم را فراموش کردم .

خدا در اولین قدم انسانی سبک مغز ساخت ، این کار تمرینی بود سپس خداوند تخته سیاه را آفرید .

زن عاقل به تربیت همسرش همت می گمارد و مرد عاقل می گذارد که زنش او را تربیت کند .

ازدواج قرارداد دو نفره ایست که در تمام دنیا اعتبار دارد .

مارک تواین

بارون

کاربر فعال
حدیثی از امامان معصوم نقل شده که:

حضرت آدم روزی نشسته بود شش نفر آمدند سه تا
طرف راستش نشستند و سه تا طرف چپ،سه تا سفید بودند و سه تا سیاه،از یکی از سفیدها پرسید:تو کیستی؟گفت:عقل،پرسید:جایت کجاست؟گفت:مغز،از دومی پرسید تو کیستی؟گفت مهر،پرسید:جایت کجاست؟گفت:دل،از سومی پرسید:تو کیستی؟گفت:حیا،پرسید:جای تو کجاست؟گفت:چشم،سپس به جانب چپ نگریست و از یکی از سیاهان پرسید:تو کیستی؟گفت:تکبر،پرسید محلت کجاست؟گفت:مغز،گفت:با عقل یکجائید؟گفت:من که آمدم عقل میرود،از دومی پرسید:تو که هستی؟گفت:حسد،گفت:محل تو کجاست؟گفت:دل،پرسید:با مهر یک مکان دارید؟گفت:من که بیایم مهر میرود،از سومی پرسید:تو کیستی؟گفت طمع،پرسید:مرکزت کجاست؟گفت:چشم،گفت:با حیا یکجائید؟گفت:چون من داخل شوم حیا خارج می شود:gol:

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مقصود واقعی از داشتن هدف آن است که ضمن تعقیب هدف، شخصیت شما به عنوان یک فرد انسانی نیز ساخته شود . پاداش واقعی شما شخصیتی است که به عنوان یک انسان ، پیدا می کنید.
(( رابینز ))

دختری از شمال

عضو جدید
دوست داشتن از زبان دکتر شریعتی
دنیا را بد ساخته اند کسی را که دوست داری تو را دوست نمی دارد ، کسی که تو را دوست دارد تو دوستش نمی داری ، اما کسی که تو دوستش می داری و او هم تو را دوست دارد به رسم و آئین هر کز به هم نمی رسند و این رنج است

آدمهای بزرگ، کسانیکه خود بسیارند، نیازی به هموطن ندارند.
کسانیکه خود آزادند از زندان به ستوه نمی‌آیند.آدمهای حقیرند که به ازدحام محتاجند.
دکتر علی شریعتی
:gol::heart::gol:

بارون

کاربر فعال
بدترین مخلوقات از نظر حضرت محمد(ص):

1_شیطان
2_قابیل
3_فرعون صاحب میخها(که بوسیله ی آنها مردم را شکنجه می داد)
4_مردی که جمعی از اسرائیلیان را از دین برگرداند و یکی از افراد این امت که کنار در "لد"(اسم محلی بوده)بر اساس کفر با او بیعت کنند:cry:

دختری از شمال

عضو جدید
:gol:گاهی وقتا باید کم باشی تا کم بودنت احساس شه نه اینکه نباشی ونبودنت عادت شه.:gol:

:gol:تو ویترین زندگی به عروسکی نگاه نکن که نمیتونی به دستش بیاری،چون اون فقط وسوست میکنه تا عروسکی که داری رو از دست بدی.:gol:

:gol:بگذار خالصانه قبول کنیم کوچکیم تا بتوانیم رشد کنیم،عوض شویم،دیگری شویم،آخر بزرگی جایی برای تغییر ندارد.:gol:
:gol::gol::gol::gol:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کس انقدر فقیر نیست که نتواند لبخندی ببخشد و هیچ کس انقدر ثروتمند نیست که از لبخند بی نیاز باسد لبخند بزن حتی اگر فقیری:w15:

درسته گلم ولی نه دیگه قهقه .
:)

آرمان و انگیزه هویدا ویژگی آدم کارآمد است.ارد بزرگ

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در رنجی که ما می بریم ، درد نه تنها در زخم هایمان ، که در اعماق قلب طبیعت نیز حضور دارد.در تغییر هر فصل ، کوهها ، درختان و رودها ظاهری دگرگونه می یابند ، همانگونه که انسان در گذر عمر ، با تجربیات و احساساتش تحول می یابد. در دل هر زمستان ، تپشی از بهار و در پوشش سیاه شب، لبخندی از طلوع نمایان است . جبران خلیل جبران

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زن وقتیکه دوست بدارد ، غیر از محبوب خود چیزی را نمی بیند و هرچه عاطفه ، مهربانی و نوازش و فداکاری دارد تنها برای او به کار می برد . آلفونس دوده

azad1446

عضو جدید
هیچ کس اشکی برای ما نریخت ...
هر که با ما بود از ما می گریخت ...
چند روزی ست حالم دیدنیست...
حال من از این و آن پرسیدنیست...
گاه بر روی زمین زل می زنم...
گاه بر حافظ تفاءل می زنم...
حافظ فرزانه فالم را گرفت...
یک غزل آمد که حالم را گرفت: ...
ما زیاران چشم یاری داشتیم...
خود غلط بود آنچه می پنداشتیم