سخنان بزرگان، جملات کوتاه و زیبا

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وقتی در زندگی به داشتنی های خود فکر می کنیم خود را خوشبخت و زمانی که به نداشته می اندیشیم خود را بدبخت حس می کنیم . پس خوشبختی ما در تصور خود ماست . تناجیو

parisa_1366

عضو جدید
هرگز در هیچ کاری نگو من فردا انجام دهنده ی آن خواهم بود ، بگو :مگر آنکه خدا بخواهد، و چون فراموش کردی پروردگارت را یاد کن و بگو : امید است خدایم مرا به چیزی که به ثواب نزدیکتر از این باشد هدایت کند.:hypocrite:

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهر من گم شده است ، من با تاب ، من با تب ، خانه ای در طرف دیگر شب ساخته ام!
من در این گمنامی به آغاز زمین نزدیكم.

Omid.Delfarib

عضو جدید
صاحب همت در پیچ و خم های زندگی ، هیچ گاه با یاس و استیصال روبه رو نخواهد شد. دردها و رنجها فکر انسان را قوی می سازد .

• Like
واکنش ها: floe

Omid.Delfarib

عضو جدید
[FONT=times new roman, times, serif]شكسپير ميگوید: فراموش كن چيزي رو كه نمي توني بدست بياري [/FONT][FONT=times new roman, times, serif]، وبدست بياور چيزي رو كه نمي توني فراموشش كني خيانت تنها اين[/FONT][FONT=times new roman, times, serif] نيست كه شب را با ديگري بگذراني ... خيانت ميتواند دروغ دوست[/FONT][FONT=times new roman, times, serif] داشتن باشد ! خيانت تنها اين نيست كه دستت را در خفا در دست [/FONT][FONT=times new roman, times, serif]ديگري بگذاري ... خيانت ميتواند جاري كردن اشك بر ديدگان معصومي باشد[/FONT]

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
انسان هیچ وقت بیش تر از آن موقع خود را گول نمیزند که خیال میکند دیگران را فریب داده است. لاروشفوکولد
انسان هنوز خارق العاده ترین کامپیوتر است . کندی

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجیب است که ما انسان ها از هر جهت تا به این حد هوشمند هستیم. فضا و ساختمان اتم را کشف می کنیم اما از ماهیت خودمان اطلاعی نداریم یا درک درستی نداریم . یوستین گوردر
لازم نیست گوش کنید، فقط منتظر شوید. حتی لازم نیست منتظر شوید، فقط بیاموزید آرام و ساکن و تنها باشید. جهان آزادانه خود را به شما پیشکش خواهد کرد تا نقاب از چهره‌اش بردارید انتخاب دیگری ندارد؛ مسرور به پای شما در خواهد غلطید . فرانتس کافکا

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زندگی دو نیمه است : نیمه اول در انتظار نیمه دوم ، نیمه دوم در حسرت نیمه اول "اسپنسر جانسون"
به من بگو چه اشخاصی را می‌پسندی، تا بگویم تو خودت كیستی و از هوش و ذوق و اخلاق چه مایه داری؟ "سنت بو"

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه متن بسیا جالب

یه متن بسیا جالب

مردان کمتر متوجه شرافت خود شده اند با اینکه همواره به آن افتخار میکنند
غالبا در جستجوی اینکه بدانیم در درون خود چه داریم چیزهایی را می یابیم که پنهان ماندن آن را شایسته تر می دانیم

• Like
واکنش ها: vahm

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
قربونت برم اینو فک کنم میخواستی برا امضات بزاری اینجوری شده :D
اگه نمی خواستی برا امضات بزنیش آدرسو اشتبا اومدی باید دو تا کوچه میرفتی بالاتر ( گفتگو آزاد ) البته پیشنهاد میکنم گذاشتنش تو گفتگو آزادم امتحان نکنی چون به احتمال صد در صد هشدار میگیری :D
یادش بخیر خودمم تاپیک اولم ی متن تو تالار عکس بود :gol::D

معمارباشی

عضو جدید
لطفا از این به بعد بیشتر دقت کنید .....

---
ارچی جان امیدوارم جای درست انتقال داده باشم ... معذرت ...

sutak

عضو جدید
خدايا!چون ماهيان كه از عمق و وسعت دريا بي خبرند،عظمت و ژرفاي تو را نمي شناسم!فقط مي دانم كه معبود اين دل خسته هستي...و اگر ديده از من برگيري،خواهم مرد! "دكتر شريعتي"

sutak

عضو جدید
خدایا...
خودخواهی را چنان در من بکش
یا چنان برکش
تا خودخواهی دیگران را احساس نکنم
و از آن در رنج نباشم...
"دکتر شریعتی"

امید به امید

عضو جدید
برای دل

برای دل

دلم غربتش لحظهای بیش نیس و عشق برای همان لحظه است
کاش برای غربت روحم جلایی بود
کاش حال و روزم به از این بود که نگویم:
ما خانه بدوشان غم سیلاب نداریم:que:

vahm

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسی که باید بیاموزیم وابستگی کامل به خداست تا در روزی مبارک دریابیم که به هیچ چیز احتیاجی نداریم.

دروغ ایین اربابان و بردگان و حقیقت خدای انسانهای ازادست ماکسیم گورکی

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن فقط یک چیز را پنهان نگاه می‌دارد آنهم چیزی است که نمی‌داند

مثل انگلیسی