سخت ترین و مشکل ترین درس

bvnbv

عضو جدید
دینامیک ماشین نه به خاطر فهم درسش بلکه به خاطر پیاده کردن مطالبی که بلد هستی من خودم به زور 10 گرفتم ! باید سر جلسه بادامک میکشیدیم ، بعد یک سری مسائل هندسی پیچیده رو با خطر کش حل میکردیم ، بعد سوالهای تئوری اش هم واقعاً مشکل بود ، اونهایی که میگن دینامیک ماشین هلو هست ، با شما مثل هلو کار کردن پدر جد ما در اومد تا پاس شد ! نزدیک بود سر جلسه اشکمون دربیاد ، دینامیک به نظر من زیاد سرش شلوغ میکنن ، حالا چون 4 واحد هست دلیل نمیشه سختترین درس باشه
بدترین درس واسه پاس کردن بعد دینامیک ماشین به نظر من ، طراحی اجزاء 2 هست اونهایی که از روی کتاب درس خوندن فقط میدونن من چی میگم ! از سر جلسه بلند شدی یا میفتی یا قبولی چند میشی معلوم نیست ! واقعاً طراحی 2 کابوس هست ، بخوان گیر بدن یه سوال میدن ، همون جا بزنی تو سرت
کنترل آسون هست ! کتاب اوگاتا رو بخونید اتفاقاً اصلاً کاملاً قابل هضم هست ! اما ارتعاشات آره قبول دارم ارتعاشات هم از اونها خارهای تو چشم مکانیکی هاست برای پاس کردنش چه بسیار تلاش هایی که شد ، من همون دفعه اول فکر کنم با 14 پاس کردم ، البته خوب نخونده بودم ، جالبه که من دینامیک رو 19 شدم ولی این درسها پدر من رو در آورد
مخصوصاً اگر استاد های شما هم جامداتی باشن ،گیر هم باشند ، دروس تخصصی واست درست میکنند که 10 دروس تخصصی از بغلش بزنه بیرون
برعکس همه که هر ترم که میگذشت راحتتر میشد برای من ترم های بالاتر همش سخت سخت تر شد تا به پایان نامه رسید که نزدیک سکته ناقص رو بزنم
اعصابی داشتیم واسه لیسانس خوندیم الان هم خل وضع هستم ارشد شرکت کردم ها ! میگی نه نگاه کن !

samira nazari

عضو جدید
ارتعاشات سخت ترین درسه چون هم باید دینامیک کامل بلد بود و هم ریاضی مهندسی:cry:

mashahbazi

عضو جدید
تو دوره کارشناسی دینامیک و تو دوره ارشد FEM و خزش خستگی (لابته واسه من اینجوری بود شاید واسه دوستان چیز دیگه ای باشه)
در ضمن ، همین دینامیکو اگه جدی بگیری واسه ارشد رتبه بیاره !

esfsci91

عضو جدید
هیچ درسی سخت نیست. بستگی به روش تدریس استاد و علاقه ی دانشجو داره.

بالا