سخت ترین و مشکل ترین درس

masoodjoon009

عضو جدید
به نظرتون تو درسهاي تخصصي جامدات درس راحت ميشه پيدا كرد؟؟؟http://www.iran-eng.../images/smilies/icon_biggrin.gif
ولي مقاومت 3، ديناميك ماشين و طراحي مكانيزم ها پوست آدم رو ميكنه. خدا رو شكر كه من هر سه تا رو پاس كردم ولي واي به حال كسايي كه تازه مي خوان اين سه تا درس رو پاس كنن!!!http://www.iran-eng.../images/smilies/cry.gifhttp://www.iran-eng.../images/smilies/eek.gif

در مورد مقاومت 3 باهات موافقم...ولی مکانیزمها و دینامیک ماشین خیلی راحت بود و با نمرات خوب پاسشون کردم...

بعد از دینامیک سیالات 2 سخت ترین درسه...

Parsi.Eng

عضو جدید
دوستان دینامیک اجزا مقاومت 3 همه اختصاصیا دهن سرویس میکنه
البته بستگی داره تو کدوم دانشگاه پاس کنی
من رفیقم تو دانشگاه در پیت دینامیک 19.5 شد ....
تو دانشگاه ما هر چند سال یکبار دینامیک رو 15 به بالا میشن :D

rock star7

عضو جدید
به نظر من همش به دانشگاه و استادش بستگی داره.اگه اولی سطح پایین و دومی نمره بده باشه دینامیکم مثل معارف راحت پاس میشه.باور میکنید این ترم سخترین درسم شده اندیشه 2.استادش خیییییلی بده.ولی در کل بخای حساب کنی دینامیک.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من همش به دانشگاه و استادش بستگی داره.اگه اولی سطح پایین و دومی نمره بده باشه دینامیکم مثل معارف راحت پاس میشه.باور میکنید این ترم سخترین درسم شده اندیشه 2.استادش خیییییلی بده.ولی در کل بخای حساب کنی دینامیک.
اندیشه دو خیلی سخت بود،چون استاد حتی امتحان میان ترم هم گرفت.

RezaNomaK

عضو جدید
دینامیک سخته ولی شیرینه.به نظر منم دینامیک ماشین واقعا سخته.:D

reza.hasanzad

عضو جدید
نحوه پاس کردن درس با میزان سختی درس دو تا موضوع متفاوت هستن!
ولی مقاومت 3 از سخت ترین درس ها بود...

alalehaaa

عضو جدید
موافقم
درس طراحی 2 به این شلوغی و پر حجمی 17 شدم..ترمو که باید 17 میشدم و خیلی خونده بودم 10 شدم!!!فقط بخاطر استاد!!!!

alisaadaty

عضو جدید
به نظر من دینامیک و انتقال حرارت و کنترل سخت ترین هستن
اما دینامیک واقعا سخت ترین هست

fito

عضو جدید
واقعا دینامیک.به نظرم دینامیک به تنهایی خودش یه رشتس

H4M3D

عضو جدید
بدون شك ميتونم بگم تا به حال هيچ درسي به اندازه ديناميك با روح و روان من بازي نكرده بود :D

Judass

عضو جدید
اوایل فکر میکردیم دینامیک سخترین درسه با 10 پاس شدم. اما وقتی به ارتعاشات رسیدیم فهمیدیم سخت چیه و بعد دوبار پاسش کردم. البته دروس سیالاتی بد قلغن سخت نیستن

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این ترم دینامیک و ارتعاشاتو باهم برداشتم:دی
خداوندا!! خودتم میدونی منم میدونم !! دیگه جلو بقیه نگم زشته!!
:cry:

engineer.eline

عضو جدید
برای من تو دوران دبیرستان درس های حفظی سخت بود الان درسی که مربوط به فیزیک هواست و درس جبرانیه چون چیزی ازش سر در نمیارم.برنامه نویسی با زبان های کامپیوتری هم خیلی سخت بود برام و از جمله در سایی بود که هیچ وقت درست و حسابی یاد نگرفتم

reza.hasanzad

عضو جدید
برای من تو دوران دبیرستان درس های حفظی سخت بود الان درسی که مربوط به فیزیک هواست و درس جبرانیه چون چیزی ازش سر در نمیارم.برنامه نویسی با زبان های کامپیوتری هم خیلی سخت بود برام و از جمله در سایی بود که هیچ وقت درست و حسابی یاد نگرفتم
دوست عزیز تاپیک در رابطه با مهندسی مکانیک می باشد .....

maxp30

عضو جدید
سلام دوستان.
میدونم که این تاپیک جای این سوال نیست اما جای دیگه برای پرسیدنش پیدا نکردم. ممنون میشم راهنماییم کنید
من کاردانی نقشه کشی صنعتی دارم و میخوام ادامه بدم. به نظر شما ها که جامدات میخونید ارزش داره که ترمی 2 ملیون هزینه کنم و این رشته رو بخونم ؟
چون از فنی که بیای جامدات دولتی نداره و فقط آزاد که اونم شهریشه بالای 1 تومنه و خرجای جانبی هم داره

یه سوال دیگه. من که از فنی اومدم از پس درسهای ریاضی و فیزیک این رشته بر میام ؟ ( استعداد ریاضیم بد نیست)

AminYazdekhasti

عضو جدید
همه ي درسهاي مكانيك از يه طرف و مقاومت مصالح 3 از طرف ديگه كه واقعا آدمو بيچاره ميكنه .

ALIROOD

عضو جدید
من که میگم معادلات و دینامیک و کنترل اتوماتیک ( ساخت و تولید)

بالا