زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:smile::smile::smile::smile::smile:
یه حرف بی ربط:یادمه هفته پیش یکی از بچه ها دلش خیلی گرفته بود ولی یکی دیگه از بچه ها خیلی سرحال بود و همش ازین شکلکه استفاده میکرد :)smile:) بعد اونی که دلش گرفته بود اعصبش خیلی خرد شد و میگفت وقتی این شکلکو میبینم دلم میخواد برم بزنم :surprised:

خیلی هم بی ربط نبود... مربوط میشه به شکلکه:D

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام... صبح شما هم بخیر...
من یه برنامه ریزی واسه خوابم کرده بودم خیلی عالی بود... واقعا روزا سرحال بودم به تمام معنا و خواب شب خستگی رو تمام و کمال از تنم بیرون میورد... اما یه مقدار عجیب بود و با بقیه هماهنگ نبود به خطر همین نتونستم ادامش بدم.... ساعت 7:30 یا 8 شب میخوابیم... واقعا خوابم میبومد... ساعت 4 صبح هم بیدار میشدم... باور میکنید اون روزا بیشترین بازده رو داشتم... اصلا خستگی رو متوجه نمیشدم... سر ساعت 7:30 هم چشام اتوماتیک وار گرم میشد و خیلی اوقات رو کاناپه خوابم میبرد و همه چون میدونستن من رو خوابم حساسم و اگه بیدار شدم بد خواب میشم سر و صدا نمیکردن و میذاشتن همونجا بخوابم....
اما اگه به علت مهمون داشتم یخورده بیشتر بیدار میموندم با خستگی و خواب الودگی بیدار میموندم و متاسفانه بعدش تا ساعت 3 یا 4 صبح خوابم نمیبرد.... :surprised: میگم عجیب بود...

اگه یه روز تونستم سر ساعت نه و نیم بخوابم و ساعت 4 بیدار بشم حتما ادامش میدم و نمیذارم تغییر کنه.... اخه این خیلی نرمالتره تا ساعت 7...:surprised:

سلام...صبح بخیر
من خوبم...شکر......
یخ کردمممممم.....خیلی سرد شدهههههه
من كه هر ساعتي بخوابم سر ساعت 5 بيدارم اما دقيقاساعت 7 خوابم ميگيره ديگه نميشه خوابيد :cry:
تاریخو تعیین کردم نگو یکی از بچه به اسم امین نپو اونروز وقت داشته حالا مونده بعد تعطیلات 5 روزه خوبه؟؟؟
خدا بدادت برسه شبنم جان :confused:
اهان...
اره عالیه...
منم فرصت بیشتری دارم سوالا رو طرح کنم:D
:eek::eek::surprised:
من واسه تنوع گفتم...اما اگه راههای دیگه هم خواستی بگو تا خصوصی پیشنهاد بدم بهت...:D:D:D
اره ولي اينقدر زهرا رو اذيت نكن بنده خدا ديروز شاكي شد منم يه راه بهش پيشنهاد دادم اساسي اما گفت دلش برات ميسوزه اذيت بشي ببين چقدر هواتو :surprised:داره

sangesaboor65

عضو جدید
سلام به برو بچ صنایع بخور بخور.
حال همتون خوفهههه؟
کی آن لاینه پاهاش بالا دستش پایین

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من كه هر ساعتي بخوابم سر ساعت 5 بيدارم اما دقيقاساعت 7 خوابم ميگيره اما ديگه نميشه خوابيد :cry:

:eek::eek::surprised:

اره ولي اينقدر زهرا رو اذيت نكن بنده خدا ديروز شاكي شد منم يه راه بهش پيشنهاد دادم اساسي اما گفت دلش برات ميسوزه اذيت بشي ببين چقدر هواتو :surprised:داره

اره نمیشه.... اما من نشسته خوابم میبرد......:D

تعجب نداره...:D

هان؟ راهکار پیشنهادیتون چی بووووووووووووووووووود؟
خودش دوست داره اذیتش کنم ... عزیزمههههههههه
:heart::heart::heart::heart::heart::heart:
بعدشم اذیتای من دوست داشتنیه....مثلا سر کلاس بهش زنگ میزنم هم به خودش هم به شاگرداش استراحت بدم و ساعت اعلام کنم واسش که دیگه چشاش خسته نشه از دیدن ساعت و از این کارای خوب....:D

دوستان همه برید اینجا خوش امد بگید... یه دوست اقتصادی اضافه شده ...هورااااااااااااااا

sangesaboor65

عضو جدید
این آی دی من در یاهو مسنجر ::)
sangesaboor_7006@yahoo.com
البته هر کی آی دی گذاشت و یا ادد کرد لطفا خودش رو معرفی کنه.:que:
منتظرتون در یاهو مسنجر هستم:heart::gol:;)

sangesaboor65

عضو جدید
سلام به برو بچ صنایع بخور بخور.
حال همتون خوفهههه؟
کی آن لاینه پاهاش بالا دستش پایین

سلام خیلی خوش امدید...اما اینجا تالار کشاورزیاست..
شکر همه خوبیم....

کاغذ رنگی عزیز. قربون اون رنگ های روی کاغذت. صنایع غذایی هم یکی از زیر گروه های مهندسی کشاورزیه دیگه ;)

sima_

عضو جدید
کاغذ رنگی عزیز. قربون اون رنگ های روی کاغذت. صنایع غذایی هم یکی از زیر گروه های مهندسی کشاورزیه دیگه ;)
سنگ صبور مريم جون منظورش اينه كه اينجا تالار كشاورزيه و از همه گرايشا نه فقط مختص صنايع غذايي.:gol:

sangesaboor65

عضو جدید
سنگ صبور مريم جون منظورش اينه كه اينجا تالار كشاورزيه و از همه گرايشا نه فقط مختص صنايع غذايي.:gol:

آهان. از اول خب می گفت.

اصلاح می کنم : سلام به همه مهندسین کشاورزی و صنایع غذایی.

خوب شد؟ سیما جان

sangesaboor65

عضو جدید
خب بی خیال.
کسی نمی خواد خودش رو معرفی کنه؟ و بگه کجا درس می خونه ؟ چه رشته ای؟ و ترم چنده؟
با چت توی یاهو موافق نبودید؟
( من آرمان / 24/ کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی لبنیات می خونم/ مشهد درس می خونم/ کاردانیم صنایع غذایی بوده.

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز

sangesaboor65

عضو جدید
چرا ما هر جا می ریم باید سرمون بی کلاه باشه؟
نه دوستی. نه جی افیییییییییی

منم می خوااااااااااااااااااااااااااااااام:cry:

sangesaboor65

عضو جدید
راستي مگه yahoo messenger باز ميشه؟منكه امروز هركاري كردم نتونستم بازش كنم.:whistle:[/QUOTE]

آره خانمی چرا باز نشه؟ البته هی دیس می شه اما بازم باز می شه.

sangesaboor65

عضو جدید
مگه دروغ می گمممممممم؟ یا بهم نمیاد؟ یا جزء مهالات که جی اف نداشته باشم؟
چرا هیچی به سوالات من جواب نمی ده؟

بالا