زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حميد رضا ببين اين قارچ وجود داشته همون ارميلارياست اما در گذشته البته زمان خدا بيامرز رو عرض ميكنم اونوقتا مثل الان جنگل رو از دم نميتراشيدن راستش چون كار دست ادمهاي كار بلد بود ميومدن درختهاي بيمار رو شناسايي ميكردن و بعد هم به يه عده كه تو مزايده هاي واقعي برنده ميشدن اجازه بهره برداري ميدادن همينطور بهشون اجازه ميدادن كه درختهايي كه به خاطر باد يا پوسيدگي افتادن رو از جنگل جمع كنن و زغال درست كنن بخاطر همين بيماري قارچي خود به خود كمتر كسترش پيدا ميكرد اما الان اقايون مهندس زير دست يه عده ادم بيسوار كه راييس هستن و خداييش هيچي حاليشون نيست دارن كار ميكنن بعد هم چون جنگل رو كنترات ميدن به فك فاميلشون مثل ايت الله..... و پسر .... و داماد ..... بعد هم كه راييس روئسا هم بيسوادن مهندسان هم عقده اي ميشن جنگل بخاطر چوبش حتي در قسمتهاي باشيب زياد كه برداشتش ممنوع هست از دم بريده ميشه شاخ و برگ زايدش هم زده ميشه و تنه ها رو ميبرن باقيمانده چوب همونجا ميپوسه و ميشه عامل اصلي انتشار قارچ درختهاي قديمي هم كه بخاطر قارچ افتادن هم چون نميشه بهره برداري كرد جمع اوري نميشه بنا بر اين يه دفعه ميبيني يه منطقه درختاش سرپا هستن اما توشون پوك ميشه ريشه هاشون بخاطر قارچ ميپوسه با يه باد زپرتي ميافتن همين اخ كه چقدر تو دلم برا اين جنگل بيچاره پر حرفه

سلام مارال جان روزت بخير
توی جنگل شیرگاه خرداد ماه میریم اونجا معمولا برای درخت خرمالو و کرات و شبدر و تمشک و..
سال گذشته دیدیم تمام مسیر رو عین کف دست صاف کردن و دارن منطقه صنعتی میکنن . جالبه وسط بیابون نمیرن منطقه صنعتی بزنن . جنگل رو نابود میکنن برای اینکار. خدا به داد بچه های 100 سال دیگه برسه با این وضعیت

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی صبح زیباتون بخیر
سلام مریم جون خوبی؟سفر خوش گذشت؟سوغاتیمو اوردی:دی

سلام
ممنونم...تو خوبی؟
داشتم از خودم نا امید میشدم... اخه هیشکیییییییییییییییی جواب سلاممو نداد:(
هنوز تو سفرم...برگشتم تو یکی رو اصلا ابدا فراموش نمیکنم....
:heart::gol:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعلا با اجازت برم... لیلیوم بکارم.... فک نکنم دیگه بعدش بتونم بیام
مراقب خودت باشششششششششششش...

زهراااااااااااااااااااااااا افسوننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن من امدم نبودیددددددددددددددددد ....مراقب خودتون باشییییییییییییییییییییییییییییییییییید...دلم خیلی واستون تنگ میشههههههههههههههههههه....

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام... چه خبر بوده اینجااااااااااااااااااااااااااا
خوبید همگی؟
سلام مريم خانم خوبين مسافرت خوش گذشت ؟
سلام به همگی صبح زیباتون بخیر
سلام مریم جون خوبی؟سفر خوش گذشت؟سوغاتیمو اوردی:دی
شبنم خوبي تو
توی جنگل شیرگاه خرداد ماه میریم اونجا معمولا برای درخت خرمالو و کرات و شبدر و تمشک و..
سال گذشته دیدیم تمام مسیر رو عین کف دست صاف کردن و دارن منطقه صنعتی میکنن . جالبه وسط بیابون نمیرن منطقه صنعتی بزنن . جنگل رو نابود میکنن برای اینکار. خدا به داد بچه های 100 سال دیگه برسه با این وضعیت

حميد جان چرا دور ميري صد سال چيه من يادمه از نور تا امل كه ميرفتيم جاده كلا تو جنگلا رد ميشد اين وسط مسطا يه چند تا خونه داشت الان بيا ببين چي شده تا چش كار ميكنه خونه ها شدن چند طبقه حالا اين وسط مستا بزور يه درخت جنگلي پيدا ميشه تو جنگل هم اومدن طرح پياده كردن درختاي منطقه هيركاني رو دم بر كردن اونوقت بجاش سوزني برگ كاشتن هرسال كلي از اونا خشك ميشد تو برف دو سال پيش هم كلا از بين رفت حالا امسال از نو اومدن همون درختاي قديمي رو سر جاش كاشتن :surprised:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم...تو خوبی؟
داشتم از خودم نا امید میشدم... اخه هیشکیییییییییییییییی جواب سلاممو نداد:(
هنوز تو سفرم...برگشتم تو یکی رو اصلا ابدا فراموش نمیکنم....
:heart::gol:

ميگم مريم خانم من تا اومدم برا حميد نطق كنم شما دوتا جواب گذاشتي اما يادتون نره سوغاتي ميخوايم
:D

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال دارم الان ادمین اینجاس ولی هیچ فعالیتی نمیکنه پس چیکار میکنه؟؟؟(خیلی کنجکاوم نه:دی)

MOJTABA_R

عضو جدید
دوست من شما هم ميتونيد فعاليت علمي انجام بدين اين تاپيگ فقط برا گفتگوي ازاده البته برا سرگرمي و خوشوبش بچه ها باهم اما تاپيك گفتگوي علمي هم هست اگه مايل هستيد گفتگوي علمي انجام بدين يه سر به اونجا بزنين بازم ممنونم كه به جمع ما تشريف اوردين
سلام
به به
مارو باش شما ها رو باش:surprised:
اول اینکه تشکر از اینکه پیام قبلی خوندین.
دوم اینکه من دوست شما نیستم.
سوم اینکه اگه شما اینجارو برا خوشو بش گذاشتن قرار نیست که 99 درصد وقت خودتونو اینجا بگذرونید.
برا اثبات حرفام اینو میگم که یه سر به رشته های دیگه مهندسی بزنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چهارم اینکه بنده تازه نیومدم که به من خوش آمد میگی.
اولاش زیاد میومدم اما رفته رفته کم شد.میدونی چرا؟!!!!!!
چون متاسفانه اکثرا وقتتونو اینجا میگذرونید و هر دقیقه یه چیزی مینویسید.اما دریغ از مطالب علمی.
واقعا برای خودم و مملکتم متاسفم که همچین دانشجو ها و فارغ التحصیل های کشاورزی داره.همینه دیگه هرجا میری میگی کشاورزی میخونم همه یه نیشخند تمسخر آمیز میزنن.:mad:
این وظیفه شما و من و امثال ما که این رشته و کار رو از این حال نجات بده.:warn:
البته بگم من تا اونجا که شده این کارو با قدرت انجام دادم و میدم و خواهم داد.
خدا انشا الله همه رو هدایت کنه.
بازم تشکر که این مطلب رو خوندین.
تو متن قبلی هم از دوستانی که کارهای علمی می کنند تشکر کردم و الان هم میکنم:smile: اما این درخواهشو دارم که کارهای علمی تونو زیاد کنین.:)
خوشحال میشم نظر بدین.
ممنون;)

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای جان........تموم شد تموم شد....حالا همه...دست دست.....بزن و بکوب داریم ما حرفای خوب داریم ما....شادی و شور و خنده صبح تا غروب داریم صبح تا غروب داریم....سلام سلام.....سلام عزیزم عزیزم سلام دوستت دارم دیوونه اتم والسلام....تموم شد امتحانا تموم شد....حالا دست ....پا...:surprised::confused:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مريم خانم خوبين مسافرت خوش گذشت ؟

ميگم مريم خانم من تا اومدم برا حميد نطق كنم شما دوتا جواب گذاشتي اما يادتون نره سوغاتي ميخوايم
:D
سلام
هنوز ادامه دارد.....:D
خوب من صبرم کمه... سی دقیقه صبر کردم دیگه
(مگه من چقد میتونم صبر کنم).... هیچکس جواب نداد.... دپرس شدم....
ها؟ سوغاتی چیه؟ میشه معنیش کنید؟ (به روی چشم...:gol:)

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای جان........تموم شد تموم شد....حالا همه...دست دست.....بزن و بکوب داریم ما حرفای خوب داریم ما....شادی و شور و خنده صبح تا غروب داریم صبح تا غروب داریم....سلام سلام.....سلام عزیزم عزیزم سلام دوستت دارم دیوونه اتم والسلام....تموم شد امتحانا تموم شد....حالا دست ....پا...:surprised::confused:
:w14::w14::w14::w42::w32::w42::w14::w14::w14::w34:

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به به
سوم اینکه اگه شما اینجارو برا خوشو بش گذاشتن قرار نیست که 99 درصد وقت خودتونو اینجا بگذرونید.
برا اثبات حرفام اینو میگم که یه سر به رشته های دیگه مهندسی بزنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چون متاسفانه اکثرا وقتتونو اینجا میگذرونید و هر دقیقه یه چیزی مینویسید.اما دریغ از مطالب علمی.
واقعا برای خودم و مملکتم متاسفم که همچین دانشجو ها و فارغ التحصیل های کشاورزی داره.همینه دیگه هرجا میری میگی کشاورزی میخونم همه یه نیشخند تمسخر آمیز میزنن.:mad:
تو متن قبلی هم از دوستانی که کارهای علمی می کنند تشکر کردم و الان هم میکنم:smile: اما این درخواهشو دارم که کارهای علمی تونو زیاد کنین.:)
خوشحال میشم نظر بدین.
ممنون;)
دوست که میگی نیستم نمیدونم چی خطاب کنم؟اقا ی محترم.
اینجا کار علمی هم به اندازه ی توانمون داریم انجام میدیم.
شما چون بالای اسمت نوشته تازه وارد برای این همه میگن تازه اومدی. مساله ای نیست.
شما که میگی من با همه قدرت کار علمی میکنم ادرسشو بده ما هم ببینیم ازت تشکر کنیم.
ضمنا دوستمون محمدرضا قبلا تذکر داد که این تاپیک برای حرف های خودمونی و دوستانه بچه های این تالاره.
انقدر هم سخت نگیر خبری نیست. منظورت کدوم رشته های مهندسیه ؟ بخش کشاورزی الان به همت بچه های اینجا یکی از فعالترین بخشها هست.
امیدوارم دیگه این بحثو ادامه ندی پسر گل.
شما 40 تا تاپیک پربار علمی بزن تو رشته ی خودت بعد بیا بگو شما کم کارین.چرا؟
چون میگن واعظ بی عمل به چه ماند؟؟؟:que::que::que::que:
به زنبور بی عسل:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام
به به
خوشحال میشم نظر بدین.
ممنون;)
خوب جناب اقا يا خانم محترم ادب حكم ميكرد من كه تا حالا نديده بودمتون بهتون خوشامد بگم
دوم اينكه خوب چون دوستون داشتم بهتون گفتم دوست من
سوم اينكه شما كه وقتتون رو به بطالت نميگذرونيد لطف كنيد بگيد چقدر وقتتون رو تو تالار هاي ساير مهندسين ميگذرونيد
چهام هم اينكه لطف بفرماييد بگيد كدوم تاپيك رو شما بصورت علمي زدين كه ما هم بتونيم استفاده كنيم
پنجم شما كه هميشه هستيد چرا تازه وارد رو يدك ميكشين و در اخر من براي ادمي مثل شما متاسفم كه اينهمه مطالب به روز رو نميبينه و فقط ادعاي فضل ميكنه مشك انست كه خود ببويد ......
متاسفم براتون چون حد اقل جواب دادن به احترام ديگران رو بلد نيستيد كمي به خوتون فكر كنيد و به حال خودتون تاسف بخوريد و كاري به كار مملكت نداشته باشين
در پايان هم عرض ميكنم خدمت جناب عالي كه دوست من نيستيد شما تاپيك علمي بزنين فعاليت كنين ما هم استفاده ميكنيم و از كمالاتتون بهره ميبريم :gol:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به به
مارو باش شما ها رو باش

.
.
.
اما این درخواهشو دارم که کارهای علمی تونو زیاد کنین.
خوشحال میشم نظر بدین.
ممنون

خب ...
خیلی خوبه حرف شما درسته!
خب اینجور فعالیتها هم طبیعیه! مثل زنگ تفریح!

ای جان........تموم شد تموم شد....حالا همه...دست دست.....بزن و بکوب داریم ما حرفای خوب داریم ما....شادی و شور و خنده صبح تا غروب داریم صبح تا غروب داریم....سلام سلام.....سلام عزیزم عزیزم سلام دوستت دارم دیوونه اتم والسلام....تموم شد امتحانا تموم شد....حالا دست ....پا...

برای مثال ایشون فقط تو فاز زنگ تفریحن!

kaghaz rangi;159109:w14::w14::w14::w42::w34:[/QUOTE گفت:
و ... :surprised:

دوست که میگی نیستم نمیدونم چی خطاب کنم؟اقا یا خانوم محترم.

.
.
.

چون میگن واعظ بی عمل به چه ماند؟؟؟
به زنبور بی عسل:gol:

اینم خوبه!
آفرین ...

خوب جناب اقا يا خانم محترم ادب حكم ميكرد من كه تا حالا نديده بودمتون بهتون خوشامد بگم
.
.
.
در پايان هم عرض ميكنم خدمت جناب عالي كه دوست من نيستيد شما تاپيك علمي بزنين فعاليت كنين ما هم استفاده ميكنيم و از كمالاتتون بهره ميبريم :gol:

بابا حالا بیخیال شین!
مشکلی که پیش نیومده!
مجتبی جان از در دوستی این حرفو زده من مطمئنم! ;)

TELLI

عضو جدید
امیر خوبی تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
عرض ارادت به همه دوستای رشته کشاورزی
خسته نباشید:gol:

p-mehregan

عضو جدید
كسي از دانشكده كشاورزي آزاد كرج اينجاست؟؟؟
تو هر تايپيكي رفتم نبود؟؟؟ :cry::cry::cry:
مي خوام مي خوام مي خوام:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
اصلا ... من مامانمو مي خوام:cry::cry::cry:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
السلام علیکم ایها العزیزون المکرمین
اهلا و سهلا
چه خبرا بوده امروز صبح
کی دنبال فعالیت علمی بوده؟ بفرستید اینجا خودم انقدر فعالیت علمی فرهنگی ادبی هنری ورزشی بریزم رو سرش نتونه بلند شه!!
فعالتر و پرانزژی تر از بچه های کشاورزی زاده نشده! نه فقط تو رشته خودشون... مهندسای کشاورزی اگه هزارپا هم باشن از هر پاشون هزارتا هنر میریزه...

p-mehregan

عضو جدید
منو انداختيد صفحه قبل...
من كه از رو نمي رمممممممممممممم
-------------------------------------------------

Phyto

مدیر تالار

چرا خودشو ناراحت میکنی عزیز دلم؟! اول بفرمایید افتخار آشنایی با کیو داریم؟
من رضا هستم، خوشبختم:gol:

Phyto

مدیر تالار
امیر مسعود هم که اینجاست، چطوری دلبندم... انگار شدیدا کیفت کوکه! خلاص شدی؟

p-mehregan

عضو جدید
تو چكار داري من كي هستم؟؟؟:cry::cry:من يه بدبخت بيچاره كشاورزي هستم...
مي خوام در مورد منابع دكتراي زراعت بدونم...
مي خوام اگر كسي از كرج هست ... از دانشجوهاي دكتراي اونجا ... برام بپرسه.
يا برام ايميلشون رو بگيره.
رشته اكولوژي مدنظرم هستش.

Phyto

مدیر تالار

متاسفانه آدم هرطوری که در مورد خودش فکر کنه همون جوری دنیاش پیش میره، با این حساب حالا حالاها در فلاکت و بدبختی غوطه ور خواهی بود عزیزم. بهت پیشنهاد میدم یه طنابی چیزی پیدا کنی یا اینکه یه رودخونه خشک که یه پل به ارتفاع حداقل 10 متر روش باشه و فکر دکترا هم به کل از ذهنت خارج کن که این ذهن به درد ادامه تحصیل نمیخوره :warn:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
اهلا و سهلا
چه خبرا بوده امروز صبح
کی دنبال فعالیت علمی بوده؟ بفرستید اینجا خودم انقدر فعالیت علمی فرهنگی ادبی هنری ورزشی بریزم رو سرش نتونه بلند شه!!
فعالتر و پرانزژی تر از بچه های کشاورزی زاده نشده! نه فقط تو رشته خودشون... مهندسای کشاورزی اگه هزارپا هم باشن از هر پاشون هزارتا هنر میریزه...
نميشه ما رو با چيز ديگه اي مقايسه بفرمايي
مي خوام در مورد منابع دكتراي زراعت بدونم...
مي خوام اگر كسي از كرج هست ... از دانشجوهاي دكتراي اونجا ... برام بپرسه.
يا برام ايميلشون رو بگيره.
رشته اكولوژي مدنظرم هستش.
:eek::eek::eek:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهلا و سهلا
چه خبرا بوده امروز صبح

احسنت!
نظر بنده به نظر ایشان نزدیکتر است . آحاد ملت ... بیخیال
راست میگه
برای مثال شخص خود بنده
در هر زمینه ای بگی فعالیت دارم الا کشاورزی ...
:surprised::surprised::surprised:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به به
تو متن قبلی هم از دوستانی که کارهای علمی می کنند تشکر کردم و الان هم میکنم:smile: اما این درخواهشو دارم که کارهای علمی تونو زیاد کنین.
خوشحال میشم نظر بدین.
ممنون

دوست که میگی نیستم نمیدونم چی خطاب کنم؟اقا یا خانوم محترم.
اینجا کار علمی هم به اندازه ی توانمون داریم انجام میدیم.
شما چون بالای اسمت نوشته تازه وارد برای این همه میگن تازه اومدی. مساله ای نیست.
شما که میگی من با همه قدرت کار علمی میکنم ادرسشو بده ما هم ببینیم ازت تشکر کنیم.
ضمنا دوستمون محمدرضا قبلا تذکر داد که این تاپیک برای حرف های خودمونی و دوستانه بچه های این تالاره.
انقدر هم سخت نگیر خبری نیست. منظورت کدوم رشته های مهندسیه ؟ بخش کشاورزی الان به همت بچه های اینجا یکی از فعالترین بخشها هست.
امیدوارم دیگه این بحثو ادامه ندی پسر یا دختر گل.
چون میگن واعظ بی عمل به چه ماند؟؟؟:que::que::que::que:
به زنبور بی عسل:gol::gol::gol:

بحث تمام:w08:

الهم صل علی محمد و آل محمد

دوستان بلاخره بعد از دوما سیستم من درست شد :w11:
بازم زهرا میشه فعال علمی:w10:
دیگه هم اینجا پیشتون نمیام تا دلتون تنگ بشه و بترکید.....:w07:

:w12::w12::w12:

بالا