زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
آخرین روز پاییز
معلوم نیست تا سال دیگه هر کدوم از ماهایی که اینجا با هم هستیم کجاییم؟
هستیم یا نیستیم؟
در چه حالی هستیم؟وضعیت زندگیمون چه جوریه؟

هییییییییییییییییییییییییییی روزگاررررررررررررررررررررررررررررررررررر
آخرین روز پاییزه، آخرین روز سال که نیست!

دل پُری از روزگار داریا!

انشالا که سلامتی و شادی همتون به درازای این شب یلدا باشه
:gol:

سلام

شب یلدا که فوقش از 14 ساعت درازتر نیست، سلامتی 14 ساعته یه خورده کم نیست؟!
علیک سلام

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین روز پاییز
معلوم نیست تا سال دیگه هر کدوم از ماهایی که اینجا با هم هستیم کجاییم؟
هستیم یا نیستیم؟
در چه حالی هستیم؟وضعیت زندگیمون چه جوریه؟

هییییییییییییییییییییییییییی روزگاررررررررررررررررررررررررررررررررررر

انشالا که سلامتی و شادی همتون به درازای این شب یلدا باشه
:gol:

سلام
بی سلام عزیزی...یادته پارسال این موقع ها با هم میرفتیم کلاس...چقد حرف میزدیم سر کلاس ...
عجیب این روزا یاد گذشته می افتم... همه روزا و همه خاطرات میان جلو چشام (نکنه میخوام بمیرم)

Phyto

مدیر تالار
نه...اصلا مشکی رنگ عشقه...راستی قبلا چه حوصله ای داشتم هی رنگ وارنگ مینوشتما...یا من پیر شدم.؟؟؟؟
...

گزینه دیگه ای نداره... نکنه با اون عکسی که دیروز ازت دیدیم فکر میکنی هنوز جوونی!!

...
: )) نه بابا...امروز قراره من واسشون غذا ببرم (جا زهرا و افسون خالی که هنر نمایی های منو ببینن: )) من از اینجا چجوری واستون غذا بیارم اونجا.... شما با خانواده تشریف بیارین منزل...قدمتون بر چشم

من الان چند ساله خونه زن دایی مریمم نرفتم (منظورم خونه دایی محمودمه) انتظار داری بیایم خونه شما؟
حمل بر بی الطفاتی به صله رحم نشه ها، آخه با مامان بزرگم تو یه خونه زندگی میکنن اینه که وقتی میریم خونه مامان بزرگ اونا هم هستن :D

afsoon6282

مدیر تالار
بی سلام عزیزی...یادته پارسال این موقع ها با هم میرفتیم کلاس...چقد حرف میزدیم سر کلاس ...
عجیب این روزا یاد گذشته می افتم... همه روزا و همه خاطرات میان جلو چشام (نکنه میخوام بمیرم)

هییییییییییییییییییییییییییی روزگارررررررررررررررررررررررررررررر:cry:

Phyto

مدیر تالار
هییییییییییییییییییییییییییی روزگارررررررررررررررررررررررررررررر:cry:
مریم پس تو اونجا به چه دردی میخوری؟! نگاه... اینا عوارض دم بختینگیه! آستیناتونو بزنین بالا انگشتای افسونو بکنین تو پریز برق چشم و دلش روشن بشه دیگه...

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گزینه دیگه ای نداره... نکنه با اون عکسی که دیروز ازت دیدیم فکر میکنی هنوز جوونی!!
: )) اون عکس سی چهل سال دیگمون بود که ...

من الان چند ساله خونه زن دایی مریمم نرفتم (منظورم خونه دایی محمودمه) انتظار داری بیایم خونه شما؟
حمل بر بی الطفاتی به صله رحم نشه ها، آخه با مامان بزرگم تو یه خونه زندگی میکنن اینه که وقتی میریم خونه مامان بزرگ اونا هم هستن :D

خوب تو نیا... خانومت و فاطمه طلا رو بفرست

رضا وجدانا کی میتونه یه چیزی بگه که دندونات تو دهنت بریزه...تو که ماشالله جواب همه رو تو استین داری ماشالله

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مریم پس تو اونجا به چه دردی میخوری؟! نگاه... اینا عوارض دم بختینگیه! آستیناتونو بزنین بالا انگشتای افسونو بکنین تو پریز برق چشم و دلش روشن بشه دیگه...
ای به چشم... انگشت افسون و زهرا رو با هم میزنم: ))
البته اینا دل به کار نمیدین

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
یلداتون مبارک...

یلداتون مبارک...

محفل آريائي تان طلائي ، دلهايتان دريائي
شاديهايتان
يلدائي ، پيشاپيش مبارک باد اين شب اهورائي . . .

:gol: يلدا مبارک :gol:
51.jpg

afsoon6282

مدیر تالار
نمیخوامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
:cry:

afsoon6282

مدیر تالار
نمیخوامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیخوامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
چرا ناراحت میشی...باشه..هر چی تو بگی...

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام...
عاشق پاییزم... دلم واسه پاییز سال اول و دوم دانشگاه تنگ شده... مسیرای خیلی طولانی رو پیاده میرفتم و واقعا عشق میکردم...اونم تو خیابونای شیراز...بی نظیر بود
دلم واسه ظهرای پاییز تنگ میشه... دلم واسه صبحاش تنگ میشه...واسه سوسو سرماش... واسه ابری شدن هواش ...واسه باد اش...واسه هواش... امسال اصلا حواسم نبود که کی امد و کی رفت...دلم واسش تنگ میشه
[/QUOTE]
زندگی همینه ما که فکر میکردیم هنوز تابستونه امروز یهو هوا سرد شد دیدیم نه فردا زمستون شروع میشه پاییز کی اومد رفت معلوم نشد
:biggrin: زهرا آخه چرا هیزم تر میفروشی به مریم گلی؟
اره واقعا هیزم خشک بفروش تو که داری پولشو میگیری

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
رضا باز تو افاضات فرمودی بچه مردمو به چه قیمتی میخوای چش و دلشو روشن کنی پول برق و حساب کن گرون در میاد یارانه ها رو برداشتن حواست کجاست

Phyto

مدیر تالار
خوب تو نیا... خانومت و فاطمه طلا رو بفرست

رضا وجدانا کی میتونه یه چیزی بگه که دندونات تو دهنت بریزه...تو که ماشالله جواب همه رو تو استین داری ماشالله
من به این آرومی، به این مظلومی، به این سر به زیری... ببین الان جواب تو رو ندارم بدم!

Phyto

مدیر تالار
معلومه اینا دل به کار نمیدن! کار باید دل به اینا بده... برو ببینم چه میکنی...

محفل آريائي تان طلائي ، دلهايتان دريائي
شاديهايتان
يلدائي ، پيشاپيش مبارک باد اين شب اهورائي . . .

:gol: يلدا مبارک :gol:
مشاهده پیوست 39595
به به، اهالی پیشکسوت یکی یکی دارن ظاهر میشن خدا رو شکر، آوا اگه اشتباه نکنم، علیک سلام...
نمیخوامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
مگه دست خودته، شتریه که اومده در خونتون کم کم داره میخوابه!
اینو که یه بار گفتم!!

Phyto

مدیر تالار
رضا باز تو افاضات فرمودی بچه مردمو به چه قیمتی میخوای چش و دلشو روشن کنی پول برق و حساب کن گرون در میاد یارانه ها رو برداشتن حواست کجاست
یارانه ها رو که برنداشتن! تازه دارن میدن... یه ماه بود ماشین من دم در خونه در حال استراحت بود امروز رفتم یارانمو گرفتم باتری واسش خریدم :D

• Like
واکنش ها: fgni

Phyto

مدیر تالار
من چرا متشکر نمیشم پس؟ امروز همش یه دونه تشکر کردم!!

afsoon6282

مدیر تالار
معلومه اینا دل به کار نمیدن! کار باید دل به اینا بده... برو ببینم چه میکنی...

به به، اهالی پیشکسوت یکی یکی دارن ظاهر میشن خدا رو شکر، آوا اگه اشتباه نکنم، علیک سلام...

اینو که یه بار گفتم!!

نمیخواممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:cry:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
امسالم مثل پارسال براتون فال حافظ میگیرم
فقط نیت کنین فالتونو دادم دستتون از گلابم میخوام بیان تفسیرش کنن بعد فاتحه جناب حافظ رو یادتون نره گردن خودتون

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
یارانه ها رو که برنداشتن! تازه دارن میدن... یه ماه بود ماشین من دم در خونه در حال استراحت بود امروز رفتم یارانمو گرفتم باتری واسش خریدم :D
اونوقت پول برقو گازو با چی میدی؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه فردا پول نون بهت میدن برو خوش باش

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر اینجا تغییر کرده :eek:
سلام خانم مدیر و همه بچه های گل...:gol:
چه خبرا افسون جون....کیا هستند؟کیا نیستند؟ :surprised::confused:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
چقدر اینجا تغییر کرده :eek:
سلام خانم مدیر و همه بچه های گل...:gol:
چه خبرا افسون جون....کیا هستند؟کیا نیستند؟ :surprised::confused:
سلام خوبی بارانی خوش اومدی
سلام عزیزم:gol:
خوبی؟

آره اینجا خیلی تغییر کرده و میکنه
جات خیلی خالیه گلم:gol:
افسوون بدو برو فالتو گرفتم ببین

Phyto

مدیر تالار
امسالم مثل پارسال براتون فال حافظ میگیرم
فقط نیت کنین فالتونو دادم دستتون از گلابم میخوام بیان تفسیرش کنن بعد فاتحه جناب حافظ رو یادتون نره گردن خودتون

آخی... یادش به خیر... هیییییییییی روزگااااااار

بالا