زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تصمیمم جدیه حتما میام، استاداش خوبن؟ (مث شقاقی موضوع رو میگن:cool:)
یکی از استاداش می دونم رتبه 1 اسکیس کنکور 90 هستش!!! فقط خشنه!!!
خاطره ای از دوستم:
ی روز ی دختره واس موضوع شهر کتاب رو ب روی دانشگاه تهران یه رحل قرآن به عنوان سر در طراحی می کنه، کارشو جلو چشش پاره می کنه (در همین لحظه دختره بغض میکنه) بعد بش میگه نکن این کارو!!! داورا میان آدرستو پیدا می کنن، می کشنت، بشریت و از دستت نجات میدن!!! (دختره ب خودش مسلط میشه و اشکشو میکشه بالا)

adel1990

عضو جدید
یکی از استاداش می دونم رتبه 1 اسکیس کنکور 90 هستش!!! فقط خشنه!!!
خاطره ای از دوستم:
ی روز ی دختره واس موضوع شهر کتاب رو ب روی دانشگاه تهران یه رحل قرآن به عنوان سر در طراحی می کنه، کارشو جلو چشش پاره می کنه (در همین لحظه دختره بغض میکنه) بعد بش میگه نکن این کارو!!! داورا میان آدرستو پیدا می کنن، می کشنت، بشریت و از دستت نجات میدن!!! (دختره ب خودش مسلط میشه و اشکشو میکشه بالا)
مرسی مازیار جان، من واقعا شرمنده ام ک اینقد سوال میپرسم ولی قول میدم دگ اخریش باشه(میگن نپرسیدن عیب نیس ندانستن عیبه)
ایوان خانه هم ی دوره اسکیس قشرده داره ک استادیش علی نیا با چن تا از اسیستای شقاقین، نظرت در مورد اون چیه؟

آخرین ویرایش:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی مازیار جان، من واقعا شرمنده ام ک اینقد سوال میپرسم ولی قول میدم دگ اخریش باشه(میگن نپرسیدن عیب نیس ندانستن عیبه)
ایوان خانه هم ی دوره اسکیس قشرده داره ک استادیش علی نیا با چن تا از اسیستای شقاقین، نظرت در مورد اون چیه؟

به نظره من باید خوب باشه...هزینشو نمیدونی عادل جان؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قربان تو آقا!!! این حرفا چیه!!!؟؟؟ راستش اطلاعی ندارم!!!

بچه ها به نظرتون میشه پاستل برد سره جلسه؟
ابذا!!!

hodaara

عضو جدید
زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93(روحیه دهی گروهی)

سلام
من موضوعات اينجا رو كار نكردم، اين موضوع براي كلاس آقاي شكوهيه..
كتابخانه در پاركي كه كنار يه مدرسه دوره قاجاره و جزء طرح توسعه مدرسه محسوب ميشه..
ممنون ميشم نظراتونو بگيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

hodaara

عضو جدید

مشاهده پیوست 208828شیت 1( مبانی نظری )... اسکیس رتبه دوم سال پیش

عاليه، به نظر ميرسه روند خيلي مهم بوده، البته هم اين اسكيس و هم اسكيس رتبه ٣ يه شيت كامل رو به روند اختصاص دادن،، و اينكه هر دوشون با شماره اين

hodaara

عضو جدید

نصف حرفم جا موند
اينكه هر دوشيت يك جور ارائه براي روندشون داشتن ، و اونو با شماره تفكيك كردن

karanka

عضو جدید

سلام
من موضوعات اينجا رو كار نكردم، اين موضوع براي كلاس آقاي شكوهيه..
كتابخانه در پاركي كه كنار يه مدرسه دوره قاجاره و جزء طرح توسعه مدرسه محسوب ميشه..
ممنون ميشم نظراتونو بگيد

شما یه لطفی کن کاراتو نذار، حال همه رو میگیری....از حسودی تجزیه شدم

karanka

عضو جدید
مشاهده پیوست 208798مشاهده پیوست 208799 این کار نفر سوم اسکیس سال پیش بوده با 67%... امیدوارم مفید واقع بشه و روحیه بگیرید.

جالب اینکه اگه سخت گیرانه بخوایم برخورد کنیم در پرسکتیو برگه سمت راست برخی خطوط مشکل دارند، حالا اینکه چرا واسه یه عده ای مو رو از ماست می کشن و واسه یه عده ای که پرسپکتیو اولیه رو هم صحیح ادا نمی کنن امداد غیبی میرسه، شقاقی داند...

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجه ها من تا ١٠:٣٠ تمرين امروز را مي زارم
ار موضوعات بارسال شقاقي هست
هر كس دوست داره انجام بده
با عرض پوزش كه امروز دير شد؟؟؟؟

3ehn4z!

عضو جدید
بچه ها میشه به کل ، رنگی تو کارمون نبریم ؟؟ یا فقط درختارو رنگ کنیم ؟ من بعد مدت ها نشستم یه پرسپکتیو زدم از هر مرحلش عکس گرفتم به این نتیجه رسیدم بدون رنگ کار کنم بهتره :(

youngarchitect

عضو جدید
باسلام.به نظر من کلاس های عسگری پور مفید هست. پرسپکتیو را اصولی آموزش میدهد.

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینم تمرین امروز که تمرین جلسه دوم یا سوم ورکشاب پارسال شقاقی هست

download2.jpg

سایت 15 در 25 هست

شقاقی پارسال فکر کنم برای کل این تمرین با پرسپکتیوهاش 2:30 ساعت وقت داد

شماها هر جور میخواین وقت بزارید 4 یا 3 ساعت

نکته رعایت شده در سرعت:
سر جلسه امتحان به شما سه شیت 35* 50 میدن که در هر سه شیت یک کادر 8 * 35 مشخصات شما نوشته شده و برای شما شیت 35 * 42 می مونه
شما باید وقتتون را جوری تنظیم کنید که بتونید هر سه شیت را پر کنید

اگر امروز شما دو شیت پر میکنید 3 ساعت وقت بزارید
اگه سه شیت 4 ساعت

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام.به نظر من کلاس های عسگری پور مفید هست. پرسپکتیو را اصولی آموزش میدهد.

سلام مهندس به جمع ما خوش اومدی!

شما کلاس های عسگری پور رو رفتین؟

کلاسش ایا دوباره تشکیل میشه؟ یا فقط ورکشاپ میزاره؟

تو ورکشاپ هم اموزش پرسپکتیو رو میده یا فقط موضوعی کار میکنه؟

کلاسش کجاها برگزار میشه؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 208829شیت 3... رتبه 3 اسکیس سال پیش. من که تو سه تا شیت این رتبه راندو و ارئه ی عجیب و غیر قابل دسترسی ندیدم ، ولی هندسه پلان و طرحش و ایده طراحیش عالییه...

مرسی برای کارهایی که گذاشتید واقعا ممنون امید به زندگی را در دل یکی مث من زنده کردید،خدایش ساده فک کردن و درست شق القمر نکردن کارشون راندو یا چیز مافوق تصوری نداره فقط اون چیزی که کار کردن و درست انجام دادن ،ممنون میشم اگه از کار رتبه های برتر هنوز دارید بزاریدمرسی

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینم تمرین امروز که تمرین جلسه دوم یا سوم ورکشاب پارسال شقاقی هست

مشاهده پیوست 208873

سایت 15 در 25 هست

شقاقی پارسال فکر کنم برای کل این تمرین با پرسپکتیوهاش 2:30 ساعت وقت داد

شماها هر جور میخواین وقت بزارید 4 یا 3 ساعت

نکته رعایت شده در سرعت:
سر جلسه امتحان به شما سه شیت 35* 50 میدن که در هر سه شیت یک کادر 8 * 35 مشخصات شما نوشته شده و برای شما شیت 35 * 42 می مونه
شما باید وقتتون را جوری تنظیم کنید که بتونید هر سه شیت را پر کنید

اگر امروز شما دو شیت پر میکنید 3 ساعت وقت بزارید
اگه سه شیت 4 ساعت

خانم مهندس کاش عکس با کیفیت تر میزاشتی من که از سایتش چیزی متوجه نشدم یعنی معلوم نیست

fatemeh17

عضو جدید
مازیار الان با یکی از بچه های آکادمی حرف زدم میگه فقط از بچه های خودشون میگیرن اونم تازه باآزمون!!!!انگار میخان استخدام کنن مسخره هااااااااااااااااااااا

فک کنم ایوانخانه فقط برای ورکشاپ آزاد از بچه های خودشون بگیرن، نه برای ورکشاپ سراسری. حالا باز سوال کنین

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای اینکه شطرنجی کردنامو دقبق و سریع بکشم چه پیشنهادی دارین؟

aytakin69

عضو جدید
بچه ها این ورکشاپ اینا خیلی موثره تو قبولی؟ برام مقدور نیست برم اعصابم خورده...:(

آخرین ویرایش:

beni belazi

کاربر بیش فعال
بچه ها این ورکشاپ اینا خیلی موثره تو قبولی؟ بارم مقدور نیست برم اعصابم خورده...:(

من ورک شاپ شقاقی رو ندیدم...ولی تجربه خودم خوب نبود. آخه یه موضوع میدن تو توی یه محیط بسته ای نه به کتاب دسترسی داری و نه مجله و نه سایت. کسی هم نیست که کمکت کنه و اشکالاتت رو بگه فکر کن الان چند تا با تجربه هم کنارت باشن و روحیت خراب شه.... من به شخصه ترجیه میم این 3 هفته باقی مونده خودم مطالعه و کار کنم شاید ایده خوبی به ذهنم رسید. بدم نمیومد کسی واسه ارائه کمکم میکرد... ولی فکر نمیکنم این کار گاه کمکی توی حل پلان و این چیزا بکنه...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ورک شاپ شقاقی رو ندیدم...ولی تجربه خودم خوب نبود. آخه یه موضوع میدن تو توی یه محیط بسته ای نه به کتاب دسترسی داری و نه مجله و نه سایت. کسی هم نیست که کمکت کنه و اشکالاتت رو بگه فکر کن الان چند تا با تجربه هم کنارت باشن و روحیت خراب شه.... من به شخصه ترجیه میم این 3 هفته باقی مونده خودم مطالعه و کار کنم شاید ایده خوبی به ذهنم رسید. بدم نمیومد کسی واسه ارائه کمکم میکرد... ولی فکر نمیکنم این کار گاه کمکی توی حل پلان و این چیزا بکنه...

من هم باهات موافقم من فک می کنم یان ورکشاپ برا کسی خوبه که دستش قوی باشه و پلان و نما مقطع کار کرده باشه و بتونه اونی که توی ذهنش هست در بیاره و مطالعاتش هم انجام داده باشه بعد حالا بیاد برا اینکه کنکورش را شبیه سازی کنه و با موضوعات متنوع اشنا شه بره شرکت کنه که امتحان اسکیسش شبیه سازی شه براش ،والا به نظر من هم حق دارن برا ورکشاپ از بچه های کلاسشون میگیرن یا اینکه میان و یک ازمون ورودی می زارن براش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا