زلیخا، نظرتون چیه ؟ من که بهش خرده نمیگرم

T I T A N I U M

عضو جدید
سلام

دوستان خوبین
من که به زلیخا اصلا خرده نمیگرم
واقعا عاشقه
خیلی ها میگن آدم بدی هستش و هوس باز و اینا
من از کارش ناراحت بودم تا زمانی که پوتی فار زنده بودش
ولی بعد اون بهش حق میدم
چون تا پوتی فار زنده بود اون خاین بودش ولی بعد اون یه عاشق
شما چی ؟؟؟؟؟؟

یا حق

T I T A N I U M

عضو جدید
سلام

آره داداش من که دلم واسش سوخت ، بهاین میگن عاشق

خدایا یدونه ازینا نصیب ماکن فقط خداجون پیر زن نباشه جوون باشه ولی ازینا باشه دی:

سلام

خوبی اشکان جان
نه من دلم براش نسوخت
آدم که به عاشقا دلش نمی شوزه
من تشویقشم میکنم
دلسوزی نمیخواد
من تحسینش می کنم البته بعد پوتی فار رو میگم

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش تقصیر پوتی فاره
همیشه جدا میخابید
اونم حوس یوزارسیف کرد و بعد به قول معروف عاشق شد!

اخناتون رو نگا
همیشه به زنش چسپیده
شبها هم پیشش میخابه
ولی پوتی فار جدا میخابید

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
دوستان موافقید کاری براش بکنیم؟؟؟.......امشب دیدین چه گریه هایی میکرد؟؟؟؟؟؟؟؟:cry::cry::cry:

آگرین

عضو جدید
زلیخا نشانه و نمونه عشق حقیقی یه زن به یک مرده ... این دیگه عادی شده که همیشه احساس خانمها نادبده گرفته بشه ... ولی وای به حال روزی که یه مرد عاشق بشه حتی اگه از سر یه هوس زود گذر هم باشه ان علاقه و یا عشقش را همه جا فریاد میزنه... به هر حال خیلی خوشحالم که این فیلم را نشون دادن ... بگذار پسرها هم ببینند که گاهی ممکنه یه دختر هم عاشق انها بشه ...

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه می گفتن و می گن یه مرد زندار می تونه عاشق زن دیگه ای بشه اما یه زن شوهر دار نه!!! اگرم به دیگری فکر کرد از طبیعتش دور شده و این عشق جدید موندگار نخواهد موند ... اما زلیخا عکس این قضیه رو فاش می کنه.

من واسه زلیخا احترام قایلم.

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من کلا باهاش مخالفم چون وقتی شوهرش زنده بود عاشق یکی دیگه شد :mad:

T I T A N I U M

عضو جدید
سلام
من کلا باهاش مخالفم چون وقتی شوهرش زنده بود عاشق یکی دیگه شد :mad:

سلام

دوست عزیز ولی اون ثابت کرد که هوس باز نیستش
اگر هوس بود که می تونست با خیلی ها باشه
ولی اون فقط یوزارسیف رو برگزید و تا آخرین نفسش هم که می بینید داره عاشقانه یادش می کنه
منم مخالف اینم که زمانی که اون شوهر داشت نباید اینطوری می کرد
ولی می بینیم بعد پوتی فار نیز همچنانعاشق و دل بسته هستش

mahdi soleimani

عضو جدید
سلام میگم الکی خودتونو اذیت نکنین این ها ماله چند هزار سال پیش حالا درست یا اشتباه عاشق شده بود الان باید به فکر خودتون باشین که دیگه از اینجور آدما عمرا پیدا نمیشه ;)

آخرین ویرایش:

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیدا میشه دوست عزیز
ولی باید دید که پسر هم حضرت یوسف میشه با اون همه خصوصیت ( گذشته از زیبایی که در قرآن آمده )
امروزه زیبائی ارزش چندانی نداره، قیافه قابل تحمل باشه بسه
وقتی کسی ارزشش رو داشته باشه ، حتما هست.

afsaneh_k

عضو جدید
سلام

آره داداش من که دلم واسش سوخت ، به این میگن عاشق

خدایا یدونه ازینا نصیب ماکن فقط خداجون پیر زن نباشه جوون باشه ولی ازینا باشه دی:

سلام
تو که آرزوی داشتن یک عاشق مثل پروانه را داری ، خودت تا شمع بودن چقدر فاصله داری ؟؟؟

آیا واقعا تو در نجابت،ایمان،تقوا،یاری،گذشت،تهذیب نفس،فداکاری،صبر،دفاع از مظلوم،محبت و خیلی از خصایل دیگر همچون یوسفی که توقع داشتن عاشقی چون زلیخا داری ؟؟؟!!!

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر من هیچ علاقه ای از روز اول عشق نیست...هرچی بیشتر بگذره معلوم میشه جنس علاقه ات از چیه...از نظر من زندگی زلیخا با پوتیفار قاعدتا از حیث عاطفی تموم شده بوده وگرنه هیچوقت این اتفاق نمی افتاده...
من عشق زلیخا رو تحسین میکنم...

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمن اینکه...با وجود همه ی به اصطلاح بی توجهی های یوسف باز هم عاشق بود..و موند..
نمونه بارز یه عشق یه طرفه

آگرین

عضو جدید
زلیخا عاشق کسی مثل حضرت یوسف با تمام خوصیات ظاهری وبا طنی اش شده بود... ولی فکر نکنم زیبایی یک مرد برای یک زن چنان با اهمیت باشه که به خاطر ظاهرش عاشق آن مرد شود... زلیخا عاشق باطن ان حضرت شده ... الان درسته چند هزار سال از ان زمان گذشته ولی عشق همان عشق است این ما هستیم که تغییر کردیم

آخرین ویرایش:

afa

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من عشق زلیخا یه هوس بیشتر نیست ، آخه معنی نداشت در وجود شوهرش عاشق بشه ، یا اینقدر بی پروا عشقش رو داد بزنه .
واسه عشق از همه چیز بهتر صبر ست .
ولی از هم میگم دوسداشتن از عشق بهتر است.

ashkan 261

کاربر فعال
یجوری صحبت میکنید انگار قضیه عادیه

عشق زلیخا به یوسف نبی به خواست خدا بوده ، تا برای مردم درسهایی رو داشته باشه ......

تو قسمتهای دیگه مشخص میشه .

البته حرفای دوستان هم میتونه نمونه ای از خواست خدا باشه ....

همواره موفق باشید

ashkan 261

کاربر فعال
سلام
تو که آرزوی داشتن یک عاشق مثل پروانه را داری ، خودت تا شمع بودن چقدر فاصله داری ؟؟؟

آیا واقعا تو در نجابت،ایمان،تقوا،یاری،گذشت،تهذیب نفس،فداکاری،صبر،دفاع از مظلوم،محبت و خیلی از خصایل دیگر همچون یوسفی که توقع داشتن عاشقی چون زلیخا داری ؟؟؟!!!

سلام دوست عزیز

سید ناصر منو خوب میشناسه :)

شوخی کردم ، ما لیاقت دختر خوبو نداریم :gol:

ashkan 261

کاربر فعال
از نظر من هیچ علاقه ای از روز اول عشق نیست...هرچی بیشتر بگذره معلوم میشه جنس علاقه ات از چیه...از نظر من زندگی زلیخا با پوتیفار قاعدتا از حیث عاطفی تموم شده بوده وگرنه هیچوقت این اتفاق نمی افتاده...
من عشق زلیخا رو تحسین میکنم...

درسته

من با شما موافقم ، یه جای دیگه بحثی داشتیم در مورد دوست داشتن از عشق برتر است ....

من همین حرف شمارو گفتم ، اما همون کسی که دوسش داشتم یه زمانی ....:cry: اومد گفت عشق مقدسه و تو عاشق نبودی و ازین صحبتا .

منم گفتم بله عشق هوسه ، با گزشت زمان به دوست داشتن تبدیل میشه .