{زاهدان} وش آتکه

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیکی برای همه ی مردم ایران
که رنگ و نژاد و قوم براشون هیچ فرقی نداره
چون همه یکی هستیم(ایرانی):smile:
:gol: اشمه پادو امه چم:gol:
از اونجایی که دیار من یکم ناشناخته س( البته که به لطف گروهک تروریستی الان همه اونو به عنوان سرزمین تروریست خیز میشناسن که اصلنم منصفانه نیست:()گفتم یک سری عکس واستون بذارم تا بیشتر با سرزمین من آشنا بشین:)
اولم از شهر خودم شروع میکنم زاهدان:D

اوژنی دزیره

عضو جدید
سلام من میدونستم خوشگله ولی متأسفانه سیاه نمایی اجازه نمیده که کسی به سیستان بلوچستان بیاد حالا برای دانشگاه یا سفر!و این خیلی بده.:(

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من میدونستم خوشگله ولی متأسفانه سیاه نمایی اجازه نمیده که کسی به سیستان بلوچستان بیاد حالا برای دانشگاه یا سفر!و این خیلی بده.:(
متاسفانه تو رسانه ها استان ما رو خیلی بد به مردم ایران معرفی کردن:w05:

*zahedan

عضو جدید
کاربر ممتاز
يک باغ گل سلام تقديم شما:gol::gol::gol:
عمري که شود به کام تقديم شما
:heart:
ممنون دوست عزيز از عكسهاي قشنگت

sajjad_mke

عضو جدید
ها.ها
زاهدان ها ها
انبار غله ایران.همون استانی که خیلی بی مهری بهش میشه

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
خیلی خوشگل بود.....حال کردم..

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart:اقا عجب ولایت قشنگی دارین من فک میکردم خیلی قشنگ نباشه ولی ازش خوشم اومد -خیلی خوشم اومد:gol::gol::gol:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
تق تق تق
به فرمایش یکی از بچه ها....حاضر

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
دست ها، شاهزادگان عاطفه اند. رگ های حیات اند و شعر های نانوشته. دست ها سکوت متلاشی شده یک دنیای پر از فریاد اند که با هر فشار خفیفی با ضربان تند قلبت همراه می شوند. دست ها صدای رابطه اند، بغض گلویند و اشک چشم.
دست ها حرارت مردادند و حریف تمام زبان ها. دست ها اعتراض اند، اشتیاق اند، تضاد اند. وقتی در تلاش برای اثبات حقیقت اند، انقلاب می کنند. برای مهربانی که می روند، لطیف می شوند و انگار می خواهند بفهمیم که خلاصه ای از همه وجود ما هستند. دست ها داستان های خوش قلم اند. شعر نانوشته اند، کوه غرور اند و دریاچه مهر.
دست ها، این زنجیره های صلح، پنجه های آفتاب، انگشت های هنر. این ها در جسم و جان همه ماست. همین که دست می بریم زیر باران قطره ها را بگیریم یا سایبان آفتابشان می کنیم یا آغوشی به سمت کودکی و درسی برای رفاقت یعنی عشق هنوز در ما نفس می کشد. اصلاً کجای دنیا دیده اید که دست ها نقشی بر عهده داشته باشند و عشق جاری نشود. اصلاً همیشه همین دست هایند که صلح می کنند، همین دست هایند که متعهد می شوند، همین دست هایند که می شکنند و برای شکستن عهد ها می روند. دست ها همیشه معما های بی پاسخ اند.

لیلا بلوکات

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست ها، شاهزادگان عاطفه اند. رگ های حیات اند و شعر های نانوشته. دست ها سکوت متلاشی شده یک دنیای پر از فریاد اند که با هر فشار خفیفی با ضربان تند قلبت همراه می شوند. دست ها صدای رابطه اند، بغض گلویند و اشک چشم.
دست ها حرارت مردادند و حریف تمام زبان ها. دست ها اعتراض اند، اشتیاق اند، تضاد اند. وقتی در تلاش برای اثبات حقیقت اند، انقلاب می کنند. برای مهربانی که می روند، لطیف می شوند و انگار می خواهند بفهمیم که خلاصه ای از همه وجود ما هستند. دست ها داستان های خوش قلم اند. شعر نانوشته اند، کوه غرور اند و دریاچه مهر.
دست ها، این زنجیره های صلح، پنجه های آفتاب، انگشت های هنر. این ها در جسم و جان همه ماست. همین که دست می بریم زیر باران قطره ها را بگیریم یا سایبان آفتابشان می کنیم یا آغوشی به سمت کودکی و درسی برای رفاقت یعنی عشق هنوز در ما نفس می کشد. اصلاً کجای دنیا دیده اید که دست ها نقشی بر عهده داشته باشند و عشق جاری نشود. اصلاً همیشه همین دست هایند که صلح می کنند، همین دست هایند که متعهد می شوند، همین دست هایند که می شکنند و برای شکستن عهد ها می روند. دست ها همیشه معما های بی پاسخ اند.

لیلا بلوکات
مثل همیشه زیبا بود 24;)

بالا