رندر تحت شبکه

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من جدیدا لپ تاپ خریدم و این کارو کردم و تازه یه چیزی فهمیدم ازش ... کسی میتونه مشکل رو حل کنه ؟ در عکس های زیر دقت کنید که 8 تا هسته برای لپ تاپ و 2 تا برای دستکتاپ برای رندر وجود داره ولی مشکل اینجاست که مربع هایی که هسته های لپ تاپ زندر میگیره همش بی متریال هستش ولی برای دسکتاپ دو هسته مشکلی نداره ...

1.jpg2011-10-05_192502.jpg
عکس سوم
http://www.pic.iran-forum.ir/images/onuejk3jer5dcidjixz.jpg

cpu 2011

عضو جدید
من جدیدا لپ تاپ خریدم و این کارو کردم و تازه یه چیزی فهمیدم ازش ... کسی میتونه مشکل رو حل کنه ؟ در عکس های زیر دقت کنید که 8 تا هسته برای لپ تاپ و 2 تا برای دستکتاپ برای رندر وجود داره ولی مشکل اینجاست که مربع هایی که هسته های لپ تاپ زندر میگیره همش بی متریال هستش ولی برای دسکتاپ دو هسته مشکلی نداره ...

مشاهده پیوست 66804مشاهده پیوست 66805
عکس سوم
http://www.pic.iran-forum.ir/images/onuejk3jer5dcidjixz.jpg

سلام
مشابه چنین اتفاقی برای منم پیش اومده بود ولی تو هر 5 تا رندر یک بار این اتفاق پیش میومد. من که احساس میکنم مشکل یا از شبکه است یا همخوانی نداشتن CPU ها..
شما سیستم اصلیت پی سی بود یا لپ تاپ؟؟ سیستم برده کدوم بود؟

آخرین ویرایش:

cpu 2011

عضو جدید
با سلام خدمت دوست عزیز وتشکر بابت اموزش مفید شما...

یک نکته را فراموش نکنید همیشه همه جا 2 سیستم فراهم نیست...اگر فنه کوزه گری یاد بگیرید رندر 2ساعته وی ری به 10 دقیقه کاهش می یابد ...کلا اسکتچ آپ از لحاظ وی ری بیشتر از مکس طول می کشد همیشه سعی کنید برای آبجکت گذاری از مکس استفاده کنید اونم از rpc....مدلی که 6 سایت رندر می خوات در نیم ساعت با یک سیستم رندر گرفتم فقط فرموش نکنید همیشه با سیستم خانگی رندر بگیرید...برای حرفه ای شده آموزش هایی در www.archi-arch.com قرار داده ام با دیدن این آموزش ها می توانید در حد حرفه ای کار کنید.

دوست خوبم از شما بعید بود که این همه زحمت و زیر سوال ببرید تا بخواید سایت خودتون رو تبلیغ کنید و علم و دانش خودتون رو به رخ دیگران بکشید. بحث رندر تحت شبکه یه مساله ای فراتر از رندرهای معمولی خانگیه و مربوط به کارای با حجم خیلی خیلی بالا و تجاریه..

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب کامیپوتر برده لپ تاپ هستش ... ولی من یادمه با یه لپ تاپ دیگه این کارو کرده بودم هم همینطور بود ولی چون لپ تاپ خودم نبود زیاد دنبالش نرفتنم که چرا ... ولی الان که روی ای لپ تاپ هم همینطوری خیلی ضد حال خوردم که آخه تو فکر بودم که دیگه زندر 5 ساعت رو میشه تو 1 ساعت انجام داد ولی الان .... اگه راهی پیدا کردید بگید خیلی بکارم میاد ... مرسی

cpu 2011

عضو جدید
خوب کامیپوتر برده لپ تاپ هستش ... ولی من یادمه با یه لپ تاپ دیگه این کارو کرده بودم هم همینطور بود ولی چون لپ تاپ خودم نبود زیاد دنبالش نرفتنم که چرا ... ولی الان که روی ای لپ تاپ هم همینطوری خیلی ضد حال خوردم که آخه تو فکر بودم که دیگه زندر 5 ساعت رو میشه تو 1 ساعت انجام داد ولی الان .... اگه راهی پیدا کردید بگید خیلی بکارم میاد ... مرسی

مهیار جان شما پی سی رو برده کردی تا نتیجه کار و ببینی؟؟ یعنی رو لپ تاپ با اسکچاپ کار کن و از قدرت پی سی استفاده کن.. من هنوزم احساس میکنم مشکل از شبکه شماست...
البته لازم به ذکر که بگم مشابه چنین اتفاقی که برای من پیش میومد فقط تو رنگ خانه های رندر گرفته شده تاثیر داشت... مشکلی که برای شما پیش اومده کمی عجیبه ولی تو رندرای من خیلی کم اختلاف کنتراست بین خانه های رندر پیش میومد. یعنی این اختلافات زیاد مشخص نبود.

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برعکس تست کردم سالم رندر گرفت ... یه چیزی که فهمیدم اینه که توی اون صفحه داس که توی کامیپوتر قربانی باز هسته اگه قرار باشه متریال ها رندر گرفته شه نوشته میشه bmp images loaded اگه هم نخواد رندر بگیره مینویسه send image failed .... حالا اینکه چرا اینقدر درسته اونور خرابه معلوم نیست .

jafarsydi

عضو جدید
رندر تحت شبکه برای 3ds max همین جوری اش هم پیچیده است اون وقت شما رفتید سراغ گوگل اسکچ آپ!!!
اسکچ آپ یه برنامه سبک و ساده است برای خارجی ها که پول ندارند 3ds max و ویری بخرند.
در ضمن برای
رندر تحت شبکه Distributed Rendering باید هزار تا چیز رو رعایت کنید

1- اون فایل با تمام پلاگین و تکسچرو ... باید روی تمام کامپیوترها نصب باشه.
2- چند تا سیستم قوی داشته باشید! نه 1 کامپیوتر کهنه + 1 لب تاب از اون داغون تر
:biggrin:
تا بیایی تمام کامپیوترها رو روشن و مکس رو باز کنی و کارهای شبکه رو انجام بدی، یک ساعت طول میکشه ...............

cpu 2011

عضو جدید
رندر تحت شبکه برای 3ds max همین جوری اش هم پیچیده است اون وقت شما رفتید سراغ گوگل اسکچ آپ!!!
اسکچ آپ یه برنامه سبک و ساده است برای خارجی ها که پول ندارند 3ds max و ویری بخرند.
در ضمن برای
رندر تحت شبکه Distributed Rendering باید هزار تا چیز رو رعایت کنید

1- اون فایل با تمام پلاگین و تکسچرو ... باید روی تمام کامپیوترها نصب باشه.
2- چند تا سیستم قوی داشته باشید! نه 1 کامپیوتر کهنه + 1 لب تاب از اون داغون تر
:biggrin:
تا بیایی تمام کامپیوترها رو روشن و مکس رو باز کنی و کارهای شبکه رو انجام بدی، یک ساعت طول میکشه ...............

من کاملا مطمئنم شما بخاطر اینکه هیچ اطلاعی از رندر شبکه ندارین این حرفا رو میزنین. هیچ نیازی به نصب هیچ نرم افزاری جز پلاگین spawner ویری رو باقیه سیستم ها نیست. من وقعا نمیفهمم . کسی شما رو مجبور کرده برای چیزی که ازش اطلاعی ندارین نظر بدین؟ من 5 ساله دارم تمام رندرام و رو شبکه میگیرم... اگه دوست داشتین ازم بپرسین تا واستون تعریف کنم وقتی 5 تا core I 7 (چهل هسته هم زمان) با هم شروع میکنن رندر گرفتن چه حسی به آدم دست میده...

در ضمن واسه خودت بخند تازه کار :D

سعید 12

کاربر فعال
سلام ... امروز من از این روش استفاده کردم بسیار خوب بود ممنون از راهنمایی .... خیلی خوب بود کلی سرعت کارم افزایش پیدا کرد ....;):w17::w42:r.asadi جان دست گلت درد نکنه .....:w23:

آخرین ویرایش: