رنج های که می کشم(زنانه)

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بحث کردن فایده نداره نرود میخ آهنی بر سر سنگ بیرون گود نشسته میگه لنگش کن یه سری مردا مثل این اقا همین که اسلام حق نفس کشیدن به زن داده فکر می کنن کار شاقی کرده
دین یهود هم از این قوانین تبعیض آمیز زیاد داره اما روز به روز در حال تغییر و مردهای یهودی هم از تغییرات خیلی دفاع می کنن اما مردای مسلمون نگاه کن تازه ادعا می کنن زیادیشون هم هست
این فرق بین یه مسلمون با یهودی انوقت مسلمونا چجوری ادعاشون میشه:biggrin:
کاش همه مردم از توهم بیان بیرون...و ببینن..بشنون..فکر کنن

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اول گفته بودم از ادمیت چیزی نمیدونین وگرنه با شنیدن اینها ادمی حتی با ذره ای کوچکی درک به فکر فرو میرفت و نه خنده.........;)
اگر شما میفهمیدین و درکی داشتین .......حرفای مسخره نمیزدین;)آدم:biggrin:
بلکه فکر میکردین
اما چیزی که ندارین...مطمئن باشین خدا شما رو عفو میفرماید

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا فمنیست شناس
من تقریبا تمام کتاب های فمنیستی خوندم و قلشون کاملا بازه و دارن با یه سری عقل بسته سر و کله می زنن
مطمئنی کسی به حرفشون گوش نمیده یکم تاریخ بخون فعالیت هایی که فمنیست ها کردن و نتایجی که بهش رسیدن هم بخونی بد نیست
البته به جز کشورهای پر ادعای بی عقل اسلامی
تو چی میگی من چی میگم بابا
:biggrin:
من دارم اینارو میگم...این داره به من بر میگردونه
شما حرفارو میخونین یا فقط مثله بعضیا حرف میزنین؟

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
وزوزت وسط صحبت چیزی حساب نمیشه....حالا هی بوق بزن
باشه
شما برو واسه خودت دعا کن ادب و ادمیت به شما عنایت بفرمایند
و دوری از توهم و نادانی
به امید خدا

:biggrin: و این است نشونه و تاکیدی بر نوشته های من...........:biggrin:
خداروشکر از همون اول عنایت فرموده و شما به فکر حال و روز خودت باش...........;)
و به علت دوری از توهم و نادانست که دیگر تصمیمی برای جواب دادن به پست های شما رو ندارم...........:redface:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش همه مردم از توهم بیان بیرون...و ببینن..بشنون..فکر کنن
همه ی اینا بدون درک کردن معنایی نداره کاش همه ی مردم ببینن بشنون فکر کنن و در آخر درک کنن
خیلی ها می بینن می شنون و فکر هم می کنن اما باز به نتیجه نمیرسن چون چیزی به نام درک تو وجودشون نیست

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin: و این است نشونه و تاکیدی بر نوشته های من...........:biggrin:
خداروشکر از همون اول عنایت فرموده و شما به فکر حال و روز خودت باش...........;)
و به علت دوری از توهم و نادانست که دیگر تصمیمی برای جواب دادن به پست های شما رو ندارم...........:redface:
خا باشه
چه بهتر
3تا پست قبلیم من اینو به شما گفتم
میگم فکر نمیکنی
بیخیال
بر خوش باش
شیرت یادت نره قبل خواب بخوری

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه ی اینا بدون درک کردن معنایی نداره کاش همه ی مردم ببینن بشنون فکر کنن و در آخر درک کنن
خیلی ها می بینن می شنون و فکر هم می کنن اما باز به نتیجه نمیرسن چون چیزی به نام درک تو وجودشون نیست
منم گفتم
متاسفانه زمونه طوری شده که این افراد حاکمیت و فهم قانون رو گرفتن دستشون

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست عزیز
طبق قانون اسلام
مرد مجاز نیست بدون اجازه همسر اول ازدواج کنه...و در صورتیکه اینکارو کرد....زن حق شکایت علیه مرد داره
من همیشه این رو میگم...قانون باید جامع..شامل و کامل باشه
حرف ما متین...اما امکانش هست شما برین و همه دختر ها رو نگاه کنین و قبول بفرمایین که خصوصیات روانشناختی دختران در برخی موارد زود تصمیم میگیره و اگه تصمیم گیرنده اصلی باشه نه برای شما مثالی نمیزنم بلکه برای فلان دختر ممکنه زندگی رو زود از چیزی که هست بپاشونه
اما نکته ای که هست اینه که قانون ما تمام چیزهارو بیشتر به مرد میده درسته....مثله حضانت بچه ای که از مادر متولد شده .. و مادر باید اثبات کنه پدر نمی تونه اون رو داشته باشه
خوب این همون چیزیه که منم میگم باهاش مخالفم.....و منم مثله شما

اما حرف عمده من اینه که اکثر فمنیستا میگن....جایگزینی مرد با زن...خوب این برای من قابل قبول نیست....
این حرفای شما مشکل قانون هستش که من به شما حق میدم
البته باید قوانین اسلام و قوانین جاری کشور را از هم جدا کنیم !
من الان در رابطه با قوانین کشور دارم صحبت می کنم !
شکایتی هم که به جایی نرسه فایده ای نداره !
یک زن خانه دار هم که از خودش در امدی نداره شکایت هم کنه تازه اول بدبختیشه !
این حرفتون را نمی پذیرم (رنگ قرمز) چرا که در قبال همچین زنانی همچین مردانی هم می تونه وجود داشته باشه !
در رابطه با فیمینیستی
پیشنهاد می دم کتب مربوط به این زمینه را مطالعه کنید و تنها بر اسا اسم قضاوت نکنید
شاخه هایی از فیمینیست که افراطی هستن شاید این حرف را بزنن ولی این حرف فیمینیست نیست
برای اطلاعات بیشتر به تاپیکی که سیمین عزیز در این رابطه زدن می تونید مراجعه کنید

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم رفتار فمنیستی رو تو جواب دادن به اون مدیر تالار برق بود فکر کنم
به این دلیل میگم دفاع از حقوق زن رو حق میدونم و خودمم دفاع میکنم

کسب حقوق زن با فمنیستی فرق داره دوست عزیز
فمنیست به افرادی میگن که مثله بعضی ادم ها عقل رو بستن و کلا حرف میزنن..البته کسی هم حرفشون رو گوش نمی ده
اما دفاع از حقوق زن چیزی عقلانی هستش که خودم هم جزو پیشتازانشم;)
جواب این پست بود که به من داده بودی نه اون:confused:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته باید قوانین اسلام و قوانین جاری کشور را از هم جدا کنیم !
من الان در رابطه با قوانین کشور دارم صحبت می کنم !
شکایتی هم که به جایی نرسه فایده ای نداره !
یک زن خانه دار هم که از خودش در امدی نداره شکایت هم کنه تازه اول بدبختیشه !
این حرفتون را نمی پذیرم (رنگ قرمز) چرا که در قبال همچین زنانی همچین مردانی هم می تونه وجود داشته باشه !
در رابطه با فیمینیستی
پیشنهاد می دم کتب مربوط به این زمینه را مطالعه کنید و تنها بر اسا اسم قضاوت نکنید
شاخه هایی از فیمینیست که افراطی هستن شاید این حرف را بزنن ولی این حرف فیمینیست نیست
برای اطلاعات بیشتر به تاپیکی که سیمین عزیز در این رابطه زدن می تونید مراجعه کنید
19قوانین کشوری اینطوره....حالا اجرا نمیشه که یکی دو تا نیست...خیلی هاشون اجرا نمیشه
2)منم گفتم....حق رو داده...اما از شما هم یک قانون شامل و جامع خواستم در مقابل اینکه زن خاندار باشه.....چون من نه قانون رو قبول دارم...نه حرف شما رو...یه قانون بفرمایین که میخواین باشه و به نظرتون درسته
3)حق با شماس....اما تعدادشون در مقابل دختران کم هستش...این که دیگه ثابت شده
4)من متاسفانه یا خوشبختانه همه اطافیانم فمنیست هستن:دی
و باز میگم..دفاع از حقوق زن رو می پذیرم....اما فمنیستی گرایش و یا هرچیزی شبه ایدئولوژی هستش که امکان گستردگی توش زیاده...یعنی مثله حرف شما افراطی گرایی توش پیدا میشه
به همین دلیل من جدا میکنم....
دفاع از حقوق زن چیزی با مصداق علمی و عقلی هستش که می پذیرم....اما فمنیستی فقط عقلی هستش که من قبول نمی کنم

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ان چیز که عیان است چه حاجب به بیان است..........;)
دوستان من به کسی توهینی نمی کنم اما مقابل توهین دیگران هم صبری ندارم
اما....بیخیال ....نمی خوام امشب که واسم عزیزه کسی از من ناراحت باشه
سمیرا خانم از توهین های خودم معذرت میخوام
ایشالا که شما هم به هدفتون برسین
عذر منم پذیرا باشین
ممنون

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
19قوانین کشوری اینطوره....حالا اجرا نمیشه که یکی دو تا نیست...خیلی هاشون اجرا نمیشه
2)منم گفتم....حق رو داده...اما از شما هم یک قانون شامل و جامع خواستم در مقابل اینکه زن خاندار باشه.....چون من نه قانون رو قبول دارم...نه حرف شما رو...یه قانون بفرمایین که میخواین باشه و به نظرتون درسته
و باز میگم..دفاع از حقوق زن رو می پذیرم....اما فمنیستی گرایش و یا هرچیزی شبه ایدئولوژی هستش که امکان گستردگی توش زیاده...یعنی مثله حرف شما افراطی گرایی توش پیدا میشه
دفاع از حقوق زن چیزی با مصداق علمی و عقلی هستش که می پذیرم....اما فمنیستی فقط عقلی هستش که من قبول نمی کنم
شماره 3 چجوری ثابت شده؟ و کجا ثابت شده؟
یه نگاهی به صفحه ی حوادث روزنامه بندازید ببنید درصد مردهایی که زود تصمیم گرفتن و چه کارهایی انجام دادن چه در زمینه ی خانواده و چه در زمینه ی اجتماعی با درصد زن هایی که اینگونه عجول تصمیم گرفتن چقدره

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شماره 3 چجوری ثابت شده؟ و کجا ثابت شده؟
یه نگاهی به صفحه ی حوادث روزنامه بندازید ببنید درصد مردهایی که زود تصمیم گرفتن و چه کارهایی انجام دادن چه در زمینه ی خانواده و چه در زمینه ی اجتماعی با درصد زن هایی که اینگونه عجول تصمیم گرفتن چقدره
من کاری به یه سری افراد خاص ندارم
اما دیگه دختران احساسی ترن که سوالی نیست؟
نمی گم میرن طلاق میگیرن سریع....این که کار مرداست کینه میکنن ول نمیکنن..تازه زن بیشتر پایبند خونه و زندگیشه
اما قانون حق طلاق گستردگی زیادی داره.....
حق طلاق برای زن نباید قانون باشه...اما میتونه تبصره هایی بخوره که در چه مواردی چه تصمیماتی گرفته بشه
اصلا بحث توهین به زن نیست.....اما قبول بفرما اگر حق طلاق با زن بود جامعه خیلی بدتر میشد
چون مرد وابسته به زن هستش..کمتر مردی هست که ازدواج نکنه تو زندگی
اما با حق طلاق زن خیلی اتفاقات خاص میافته
من شما رو نمیگم که افراد فهیم جامعه هستین...اون کسی رو میگم که با استفاده از مهریه داره تجارت میکنه
بازم میگم...قانون باید شامل و جامع باشه

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من به کسی توهینی نمی کنم اما مقابل توهین دیگران هم صبری ندارم
اما....بیخیال ....نمی خوام امشب که واسم عزیزه کسی از من ناراحت باشه
سمیرا خانم از توهین های خودم معذرت میخوام
ایشالا که شما هم به هدفتون برسین
عذر منم پذیرا باشین
ممنون

من توهین نکردم عقیده ام رو گفتم...........
شما هم کمی بیشتر در مسائل اجتماع اطراف خود تامل کنین............
ما همه ایرانیم و خود میدونیم در کشورمون چی میگذره.........
:gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مورد اول قانونی که اجرایی نباشه که از حرف یه بچه هم کم ارزش تره که متاسفانه وضع امروزه جامعه ما همینه و دست من و شما هم نیست !
مورد دوم حق رو داده ؟ می شه واضح تر بگین کی حق را داده در این رابطه که شما حرفای قبلی را تائید کردن اگر هنوز بر این باورین که در قانون حق به زن داده شده بحثش جداست !
و اما در مورد این که من قانون بخوام وضع کنم باید عرض کنم نه بنده این صلاحیت را دارم و نه علمش را که بخوام قانون وضع کنم
مورد 3 این تنها باوری هست که جامعه دوست داره همه باور داشته باشن و اگر دلیل قابل قبولی دارین بفرمایین
مورد 4 همه ما هم اسما مسلمون هستیم ولی تعداد بسیار کمی علم و مطالعه در رابطه با این موضوع دارن پس به صرف بودن دلیل بر مطالعه و اطلاع داشتن نمی شه
در هر چیزی افراط وجود دارن پس این هم دلیل بر بد بودن نمی شه همون طور که طالبان دلیل بر بد بودن اسلام نیستن بلکه تنها یه فرقه تندرو هستن
بازم می گم در رابطه باا فیمینیست مطالعه کنید و بعد در رابطه باهاش قضاوت کنید
دوستان عزیز همگی لطفا احترام متقابل را حفظ کنید
اینجا همه فقط می خوایم بحث کنیم و کسی قرار نیست کسی را متقاعد به عقاید خودش کنه
یا حق ...:gol:
با تشکر از همه دوستان

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی گم میرن طلاق میگیرن سریع....این که کار مرداست کینه میکنن ول نمیکنن..تازه زن بیشتر پایبند خونه و زندگیشه
حق طلاق برای زن نباید قانون باشه...اما میتونه تبصره هایی بخوره که در چه مواردی چه تصمیماتی گرفته بشه
اصلا بحث توهین به زن نیست.....اما قبول بفرما اگر حق طلاق با زن بود جامعه خیلی بدتر میشد
من شما رو نمیگم که افراد فهیم جامعه هستین...اون کسی رو میگم که با استفاده از مهریه داره تجارت میکنه
دخترا احساسی ترن اما نه در زمینه ی تصمیم گیری ها بلکه احساستشون به معنی با محبت تر بودن
مگه حتما طلاق باید دست یه قشر باشه زندگی مشترک همانطور که با توافق دو طرف به وجود اومده برای از بین رفتنش هم توافق 2 طرف باشه کسی نخواسته حق طلاق با زن باشه بلکه حق طلاق باید با 2 طرف باشه مثل جوامع غربی
میشه درصد زن هایی که ازدواج نکردن بگید همانطور که مرد به زن وابسته هست طبق تربیت جامعه ی ما هم متاسفانه زن هم به مرد وابسته هست از نظر غریضه هم هر دو به هم وابسته هستن پس نمیشه گفت زن به مرد وابسته است ازدواج می کنه اما زن به مرد وابسته نیست پس اگه وابسته نیست واسه چی ازدواج می کنه؟:surprised:
اگه بحث مهریه هست باز هم کسی خواهان این نبوده که مهریه به زن تعلق بگیره و حق طلاق هم با زن باشه
بحث سر برابری نه بوجود اومدن قوانین تبعیض آمیز برای هر دو جنس

مهرا

عضو جدید
اول که متنو خوندم دیدم جای یه تشکر باید 100 تا تشکر بدم
واقعا ممنون
حق با شماست تکرار همیشه بد نیست
یه چیزایی تو روزمرگی گم میشه
موفق باشید

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدبختی خانومای ایرانی اینجاس که مردها واسشون تصمیم میگیرن و قانون وضع میکنند !
بدون در نظر گرفتن عقیده خانومها !

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
1سوال:
شما میگین قانون حق طلاق ،گستردگی زیادی داره......
ببخشیدا ولی اصلا چرا باید مردی که داری زندگیتو به پاش میریزی اصلا هوس تجدید فراش به سرش بزنه .که اون وقت ماها بگیم:قانون حق طلاق گستردگی های زیادی داره .یا اینکه خانم خونه بعد از یک عمر زندگی ،بعد از این اتفاق به خاطر بچه هاش حاضر به موندن باشه.واقعا چرا همیشه مادرا باید فداکاری کنند؟:cry:
:mad:

saman61

عضو جدید
بدبختی خانومای ایرانی اینجاس که مردها واسشون تصمیم میگیرن و قانون وضع میکنند !
بدون در نظر گرفتن عقیده خانومها !
اخیی بمیرم واسه این خانومای ایرانی چقد هم که میذارن مردا واسشون تصمیم بگیرن
البته شاید این حرف تا حدودی درس باشه ولی اخرش چییییی ... مرد هر چی میخاد بگه اونا کار خودشونو میکنن بعد که گیر افتادن میگه بیا یه فکری به حالمون بکن :redface:
خوب دختر خوب از همون اولش قشنگ گوش کن ببین چی میگن بهت یه خورده فکر کن بعد کارتو بکن که بعد که گیر افتادی نخایی منت کشی کنی :cool:

salaman

عضو جدید
دردها و رنجهایی که می کشم
من نه طرفدار مکتبی خاص هستم نه دین خاص. بحث در مورد انسانی به نام زنه که در طول تاریخ همیشه مورد کم لطفی قرار گرفته مادران و دختران بی گناهی که هر مکتب یا دین تازهای اومد چاقویی براش تیز کردن از ابتدای خلقت که گ فتن زن از دنده مرد بوجود امد .بعد از اون حوا سیب خورده اولین محکوم تاریخ شد .در قرون وسطی وسیله بازی کشیش ها شد و در دین ... وسیله سرگرمی روحانیون.تا زبان به طرفداری از اون باز شد از کام بریده شد و هر بار فتوای جدیدی نپارش کردند .تا حقوقی براش خونده شد بشدت باهاش برخورد کردن.برادر عزیز اینی که شما براش تصمیم می گیری انسانیه که خودش حق رای داره و تا جاش نباشی از درد هاش خبر نخواهی داشت
من هم نمی تونم جاشون باشم ولی حداقل می تونم احترام براشو قائل بشم

saman61

عضو جدید
اینارو جزو پیشرفت زناها میدونین؟! خیلی عجیبه!

حق طلاق از مرد برای زن نیست مگر اینکه در عقدنامه درج شده باشه.......... که اون هم نشون میده قانون پشت زنها نیست و حتما باید این "حق" ذکر و درج بشه تا به زنا داده بشه......... چیزی که حقه طبیعه شونه............ تموم کردم زندگی "مشترک" باید برای هر دو "طرف" زندگیه مشترک باشه نه اینکه همون اول! اجازه اش رو از مرد بگیره و در سند نوشته بشه......... این پیشرفته؟!

شمام یه کم فکر کنی چیزای بیشتری دستت میاد........... همین که دخترا مهریه میخوان برای نداشتن حمایته مالی و هرگونه حمایتی از دولتی بگیر تا اجتماعیه برای وقتی که مردا میتونن بدونه علت و چون و چرا زیر زندگیه مشترکشون بزنن............ اون میشه حمایت مالی برای زنها........... همین یک حق هم بگیرین دیگه واقعا همون یه خط قانونی که برای زنها نوشته شده رو هم از بین ببرین............. در این مورد در تاپیکه مهریه بیشتر نظر داده شده میتونین نظر همرو بخونین در اون صورت دیگه نیازه زیادی به فکر کردن نیست..........
ما هم کاری با اون یه خط قانون نداریم اصلن اون یه خط رو هم میگیم درشت تر بنویسن که واضح تر باشه و همه ببینن بحث اینه که بابا جون تو اومدی زندگی کنی یا کاسبی اگه میخاستی کاسبی کنی که راهش این نبوده که بیای دنبال شوهر بگردی و هنوز امضای محضر خشک نشده بیای مهریتو بذاری اجرا
گفتن عندالمطالبه نگفتن که شوهرتو اول زندگی بیای بچزونی واسه چی ؟ :eek: