رمز جذابیت و محبوبیت زن....

mehravehoath

عضو جدید
مثه اینکه با خودت درگیری؟

کی گفته منظور از حجاب حجاب طالبان تو افغانستانه منظور حجابیه که عرف باشه زننده نباشه گرچه الان داره عرفم تغییر می کنه و لباسه های زننده عرف جامعه میشه. تو زندگی باید همیشه متعادل برخورد کرد نه افراطی نه تفریط.

پس به دور برت نگاه کن ببین اگه حجابت مشکلی نداره ناراحت نباش.عذاب وجدانم نداشته باش
درگیری داره وقتی ببینی دارن در موردت بد قضاوت میکنن در حالی که خودت هیچ وقت اونجوری فکر نکردی و قصدی نداشتی...به هر حال خوشحالم که موافقین حجاب به چادر نیس.به قول شریعتی:چادر یک فرم اس نه حجاب

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
درگیری داره وقتی ببینی دارن در موردت بد قضاوت میکنن در حالی که خودت هیچ وقت اونجوری فکر نکردی و قصدی نداشتی...به هر حال خوشحالم که موافقین حجاب به چادر نیس.به قول شریعتی:چادر یک فرم اس نه حجاب

اگه کارت درست باشه هیشکه نمی تونه ازت ایراد بگیره تازه ایرادم گرفتن مهم نیست . مهم اینه پیش خدا رو سفید باشی

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا دیدن یه آدم لخت زنندست و فکر میکنم خیلی کمن آدمایی که دوس دارن مردمو تو خیابون لخت ببینن
باید دید که کی ، چه تعریفی از حجاب داره؛ یکی حجابو فقط شامل خودش میدونه به این معنی که خودشو جز افراد بی شعور میدونه اگه با لخت یا کاملا پوشیده نبودن دیگری تحریک بشه و منم فک میکنم خیلی خنده داره اگه من بگم خانوم شما برو خودتو بطور کامل سیاپوش کن که من تحریک نشم
یکی هم برعکس این قضیه فک میکنه همه باید خودشونو بپوشونن که ایشون تحریک نشه و اگه نپوشونن وتحریک بشه و عمل ناشایستی ازش سر بزنه مقصر نیست
ولی نظر شخصی من اینه که کرم باید از پیله در بیاد تا پروانه بشه. بیشتر ما حس زیبا دوستیو داریم، چه برای خودمون و چه برای دیگران. عفت و پاکی ادمارم نمیشه با حجاب پوششی سنجید

myp2000

عضو جدید
مرسی ........ جالب بود

ولی حیف که در این جامعه نه زنان حجاب تن دارند و نه مردان حجاب چشم

memar_lahijani

عضو جدید
بچه ها یه سوال...
چرا بعضی از آقاییون هیچ حساسیتی رو نحوه پوشش خانم هاشون ندارن؟آخه تاپ عادیه...؟؟؟!!!
:surprised:میشه آقایون یه نظری بدن؟
یه چیز دیگه :
ممکنه آقایی با حجاب خانمش مخالفت کنه؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب همه چیو به هم ربط میدی....
نخیر جناب یعنی هرکی به حجاب اعتقاد داره تحت تاثیر این سازماناس؟؟؟
واقعا که....
حیف من که تاپیک به این قشنگی زدم:cry:
دقت نکردی به حرفام، گفتم "یا" ، یعنی شما به حجاب معتقدین و ربطی به سازمانا نداره

alborz_3000

اخراجی موقت
بچه ها یه سوال...
چرا بعضی از آقاییون هیچ حساسیتی رو نحوه پوشش خانم هاشون ندارن؟آخه تاپ عادیه...؟؟؟!!!
یه چیز دیگه :
اره، بستگی به فرهنگی داره که توش بزرگ میشه، من یه دوستی داشتم میگفت از زن چادری بدم میاد، یه دوست دیگه ام دارم، با اینکه خودش خیلی لجنه ماشالاف ولی میگه حتما باید زنم چادری باشه

memar_lahijani

عضو جدید
اره، بستگی به فرهنگی داره که توش بزرگ میشه، من یه دوستی داشتم میگفت از زن چادری بدم میاد، یه دوست دیگه ام دارم، با اینکه خودش خیلی لجنه ماشالاف ولی میگه حتما باید زنم چادری باشه

مرسی...
راستی من بیشتر منظورم لباس پوشید و آرایش هستش...نه چادر
فقط هم به خیابون منظورم نیست...تو مهمونیو عروسیو این جاها...
آدم اگه خونواده مذهبی هم نداشته باشه عقل و شعور و غیرت که داره...
بعضی از دختر ها و خانم ها که واقعا دیگه...نمیدونم چی باید گفت...عریان کردن که افتخار نیستش...پوشوندن خود نشونه ی آدم بودنه...
من که اعصابم خراب میشه میبینمشون.

minoo-lovely

عضو جدید
بچه ها یه سوال...
یه چیز دیگه :

من ازین جور مردا خیلی بدم میاد...اه اه

بالا