رتبه تون رو تو کارشناسی ارشد تخمین بزنین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

5967

عضو جدید
با سلام تجره نشون داده که میانگین درصد شاخص مناسبی واسه تخمین رتبه است
این مهم نیست که رتبتون چند شده( یعنی اتفاق خوب یا بدی تا حالا نیفتاده! )
تعیین کننده نهایی عملکردتون واسه اسکیسه
زیادن رتبه زیر 100 که هیجا قبول نشدن و700که قبول شدن،پس بیخود شاد یا ناراحت نباشین از عملکردتون:biggrin:
هدف من کمک شما در تعیین جایگاه فعلی تون هستش،و اینکه یه کم از بار روانی این مساله(غم ) که تو باشگاه اپیدمی شده بکاهم!
بزودی نمونه کارنامه شرکت کننده های پارسالو،واستون میذارم
میانگین درصد ها تونو حساب کنین،و با مشابه میانگینتون مقایسه کنین باخطای15-20%جواب میده
تذکر ان روش برای کسایی که میانگینشون کمتر از 60
بالاتر ازاین ،بسته به شرایط 1-100!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاجی میخوای جوونمرگمون کنی؟:D تا کنکور پیارسال که بالای 50% میانگین قطعی زیر 100 میاورد. فقط پارسال بود که با اینکه سخت تر شد میانگینا اومدن بالا(احتمالا سوالا رو لو داده بودن یا تقلب شده بود:biggrin:) و البته همین پارسال هم با میانگین 59% رتبه 19 آورده بودن. بالای 60 احتمالا برای زیر 10 خوب جواب بده;)

قبول دارین امسال سخت تر بود کنکورش؟ تاریخش خیلی سخت تر بود. لا اقل 10% میانگینش میاد پایین. درکش هم سخت تر بود. منظرم که اصلا اهمین نداره این وسط واسه خودش خوشحاله:D فنی و زبان هم در بهترین شرایط مثل پارسال بودن.

پس با جمیع موارد اینجانب هر فردی رو که حائز میانگین بالای 50% بشه زیر 100 اعلام میکنم :)

حالا جوابا بیان 40 هم نمیاریم :cry:

ocv

عضو جدید
مهندسین محترم غصه نخورین :).من با اعتماد به نفس کامل و شاید هم کاذب!!!! امسال اولین باره که شرکت کردم بی اینکه بخونم اما حس میکنم قبولم.اینو مجاز شم واسه اسکیس1در صد هم استرس ندارم چون مطمئنم.بابا بیخیال....شما هم خیال بافی کنین.کنکور که مرگ نداره تو ایران .این نشد سال دیگه....سال دیگه نه سال بعدش...اونهم نشد....حالا یا میشه یه روز!!!یا نمیشه دیگه.ما کنکور و میدیم تا ورش دارن....:biggrin:) ولی جدا از شوخی ایشالله که هر کی حقشه و زحمت کشیده و استعداد پیشرفت و استحقاقشو داره قبول شه....

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
مهندسین محترم غصه نخورین :).من با اعتماد به نفس کامل و شاید هم کاذب!!!! امسال اولین باره که شرکت کردم بی اینکه بخونم اما حس میکنم قبولم.اینو مجاز شم واسه اسکیس1در صد هم استرس ندارم چون مطمئنم.بابا بیخیال....شما هم خیال بافی کنین.کنکور که مرگ نداره تو ایران .این نشد سال دیگه....سال دیگه نه سال بعدش...اونهم نشد....حالا یا میشه یه روز!!!یا نمیشه دیگه.ما کنکور و میدیم تا ورش دارن....:biggrin:) ولی جدا از شوخی ایشالله که هر کی حقشه و زحمت کشیده و استعداد پیشرفت و استحقاقشو داره قبول شه....

مرسی از تشکیل ستاد روحیه تون.....بابا ما پسرا بدبختیم...کنکور قبول نشیم سربازی در انتظارمونه....سربازی بریم بعدش باید فکر کارو زکو زندگی باشیم...بعد فکر اینا باشیم دیگه فکر کنکور نمیی تونیم باشیم تا شاید اگه خدا بخواد 100 سال دیگه کنکورو بر دارند

GHASEDAK728

عضو جدید
با سلام تجره نشون داده که میانگین درصد شاخص مناسبی واسه تخمین رتبه است
این مهم نیست که رتبتون چند شده( یعنی اتفاق خوب یا بدی تا حالا نیفتاده! )
تعیین کننده نهایی عملکردتون واسه اسکیسه
زیادن رتبه زیر 100 که هیجا قبول نشدن و700که قبول شدن،پس بیخود شاد یا ناراحت نباشین از عملکردتون:biggrin:
هدف من کمک شما در تعیین جایگاه فعلی تون هستش،و اینکه یه کم از بار روانی این مساله(غم ) که تو باشگاه اپیدمی شده بکاهم!
بزودی نمونه کارنامه شرکت کننده های پارسالو،واستون میذارم
میانگین درصد ها تونو حساب کنین،و با مشابه میانگینتون مقایسه کنین باخطای15-20%جواب میده
تذکر ان روش برای کسایی که میانگینشون کمتر از 60
بالاتر ازاین ،بسته به شرایط 1-100!

منظورتون ازمیانگین درصدها با در نظر گرفتن ضرایبه دیگه ,نه؟

5967

عضو جدید
[FONT=&quot]1-زبان عمومی2-دروس فنی ساختمان3-دروستاریخ ومبانی نظری 4-درک عمومی معماری5-درک عمومی معماری منظر[/FONT]
[FONT=&quot]رتبه در گرایش 1=475 نمره=6666[/FONT]
[FONT=&quot]1-43.33[/FONT]
[FONT=&quot]2-51.11[/FONT]
[FONT=&quot]3-49.38[/FONT]
[FONT=&quot]4-51.67[/FONT]
[FONT=&quot]5-38.33[/FONT]
[FONT=&quot]38.33+154+100+153.33+86.66[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]1-زبان عمومی2-دروس فنی ساختمان3-دروستاریخ ومبانی نظری 4-درک عمومی معماری5-درک عمومی معماری منظر[/FONT]
[FONT=&quot]رتبه در گرایش 1=349 نمره=6860[/FONT]
[FONT=&quot]1-12.22[/FONT]
[FONT=&quot]2-72.22[/FONT]
[FONT=&quot]3-58.02[/FONT]
[FONT=&quot]4-55[/FONT]
[FONT=&quot]5-28.33[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]​
[FONT=&quot]رتبه در گرایش 1=2141 نمره=5288[/FONT]
[FONT=&quot]1-13.33[/FONT]
[FONT=&quot]2-35.56[/FONT]
[FONT=&quot]3-39.29[/FONT]
[FONT=&quot]4-55[/FONT]
[FONT=&quot]5-8.33[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]رتبه در گرایش 1=524 نمره=6592[/FONT]
[FONT=&quot]1-12.22[/FONT]
[FONT=&quot]2-58.89[/FONT]
[FONT=&quot]3-67.90[/FONT]
[FONT=&quot]4-50[/FONT]
[FONT=&quot]5-41.67[/FONT]
[FONT=&quot]رتبه در گرایش 1=1528 نمره=5603[/FONT]
[FONT=&quot]1-11.11[/FONT]
[FONT=&quot]2-53.33[/FONT]
[FONT=&quot]3-35.8[/FONT]
[FONT=&quot]4-58.33[/FONT]
[FONT=&quot]5- 1.67-[/FONT]
[FONT=&quot]رتبه در گرایش 1=497 نمره=6636[/FONT]
[FONT=&quot]1-20[/FONT]
[FONT=&quot]2-58.89[/FONT]
[FONT=&quot]3-51.85[/FONT]
[FONT=&quot]4-70[/FONT]
[FONT=&quot]5- 1.67[/FONT]

5967

عضو جدید
تو این مورد کنکور !خوشبحال شما خانمها:redface:

• Like
واکنش ها: ocv

5967

عضو جدید
حاجی میخوای جوونمرگمون کنی؟:D تا کنکور پیارسال که بالای 50% میانگین قطعی زیر 100 میاورد. فقط پارسال بود که با اینکه سخت تر شد میانگینا اومدن بالا(احتمالا سوالا رو لو داده بودن یا تقلب شده بود:biggrin:) و البته همین پارسال هم با میانگین 59% رتبه 19 آورده بودن. بالای 60 احتمالا برای زیر 10 خوب جواب بده;)

قبول دارین امسال سخت تر بود کنکورش؟ تاریخش خیلی سخت تر بود. لا اقل 10% میانگینش میاد پایین. درکش هم سخت تر بود. منظرم که اصلا اهمین نداره این وسط واسه خودش خوشحاله:D فنی و زبان هم در بهترین شرایط مثل پارسال بودن.

پس با جمیع موارد اینجانب هر فردی رو که حائز میانگین بالای 50% بشه زیر 100 اعلام میکنم :)

ازکجا معلوم که من حاجی ام؟
نه اینطور نیست تا سال86رو من خبر دارم.که میانگین 60-65نفرات زیر50بودن
سوالها یه سال در میان سخت واسون میشد،انتظار داشتیم امسال خیلی اسون باشه
ولی امسال ....:confused: فن امسال سهل وممتنع بود به نظر من!تاریخ فجیح بود درک مثل سالهای قبل بود.منظر که علایقه اول من تو معماریه هم کهراجع بهش هیچی نمیگم:(
اما این رو من نمیگم که میانگین تعییین کننده است توی تمام رشته ها همینجوریه سخت واسون هم نداره
مثلا تکنولوزی میانگین قبولیش75%-صنایع58%
میانگین 48 تومعماری حدود350- 400
50- 55 حدود200-350
55- 60 100-200
بالای 60 هم مشخص نیست اما زیر 100

• Like
واکنش ها: ocv

5967

عضو جدید
سوالها 89

سوالها 89

قول دادم سوالها رو بذارم واستون
سوالها رو دارم اما اسکنر ندارم
میتونم با کیفیت پایین ax بگیرم اگه کسی میخواهد اعلام کنه تا بذارم تو صفحه شخصیم.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونم با کیفیت پایین ax بگیرم اگه کسی میخواهد اعلام کنه تا بذارم تو صفحه شخصیم.

میگم که میخوای مارو سکته بدی:D بذار آقا بذار...فقط خونده بشه کافی;)

میگم دیگه میانگین 59 رتبش 19 شد پارسال. تو سطح علمیو خیلی بالا بردی:D ایشالله امسال با 50 هم 2رقمی میاریم. (60%:smile:)

GHASEDAK728

عضو جدید

آره,اگه ممکنه بذارید.
شما قرار بود روحیه بدید ولی با این میانگینایی که گذاشتید بیشتر تضعیف روحیه شد!

5967

عضو جدید
اینم سوالها

اینم سوالها

این لینک سوالهای ارشد معماری89 مشاهده پیوست New Folder.rar

از همه دوستان عزیز خواهش میکنم یه بار هم که شده یه کاری بکنین!بخدا کم از رشته های دیگه نداریم:mad:
پارسال بچه های سیستم صنایع ،سوالاشون مشکل داشت 15 تا از سوالها شون حذف شد
بچه ها دستیاری پزشکی هم همینطور
امسال هم که یه کنکور کلا باطل شد!!تازه اینا ائنهایی که من خبر دارم
اگه کسی تکنولوزی شرکت کرده باشه ازجریان مسخره بازی امسال خبر داره.
حالا باید چه کرد؟؟
لطف کنین خودتون و هر کسی که به سوالهای امسال اعتراض داره ،برید سایت سازمان سنجش اعتراض خودتونو رو اعلام کنین،به حد نصاب برسه حتما پیگیری میکنن
فقط اعتراض هاتون باید مستدل باشه ،بهتره منبع هم داشته باشه.مسول های سازمان سنجش ادمهای متعهدی هستن حتما رسیدگی میکنن اگه میخواستن نکنن پارسال 15 سوال رو حذف نمی کردنو....حذف نمیکردن و.....
اینم لینکش
http://srv20.sanjesh.org/response/registerletter/index.php ]
حق گرفتنی است!
اعتراض بعدی بعد از انتشارکلید توسط سازمان سنجش :gol:

آخرین ویرایش:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش آبگوشت ریختی رو اینا؟ :دی

کلیدش کی میاد؟ من سوالاشم دیدم فهمیدم اوضاع خیطه چه برسه جوابا هم بیان :(

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا بشکنه این چیز! خوب زدی تو؟ من که فکر نکنم بالای 50% بیارم :(

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
جون هر کی دوست دارید اینقدر استرس ندید.خواهش میکنم ازتون

5967

عضو جدید

من که بهترین شرایط (همه غلط بزنن و من درست میانگینم56)تا ÷اسخنامه نیاد هیچی معلوم نیست ،تازه بعدشم معلوم نیست
پارسال از ازمون دراومدم گفتم رتبم زیر 150 سوالها که اومد گفتم250 پاسخنامه اومد گفتم گفتم بهترین شرایط 600 میشم
اردیببهشت جوابا امد دیدم 450!بین دوستام من خوبشون بوذم یکی میگگفت 800میاره الان علم وسنگک داره درس میخونه!!!!
دیگه گذشته بچسب به اسکیس!:gol:

5967

عضو جدید
جدا بشکنه این چیز! خوب زدی تو؟ من که فکر نکنم بالای 50% بیارم :(
سوالها سخت بود
اما خوشبحال کسایی که تکنولوزی شرکت کردن و معماری امتحان دادن
درک و که خوب زدن استرس نداشتن
زبانشون که قویه
فن رو هم عالی زدن
تازیخ هم نزدن که کار خوبی کردنمطمین باش میانگین خیلی عوض نخواهد شد.50میانگین خوبیه با اسکیس60 راحت قبولی انشاالله
رتبت فکر کنم حدود250-350بشه.:gol:

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام به دوستان عزیز
فکر میکنین با این بحثها و اسپمها توی تالار به نکته مفیدی هم میرسن؟
لطفا نظم فضای تالار رو با بحثهای بیهوده به هم نریزین و در تاپیک ارشد صحبتهای مفیدتون رو ادامه بدین.

Artmelina

عضو جدید
سلام.من نمیتونم سوالارو دانلود کنم. کلید جوابا هنوز نیومده؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالها سخت بود
اما خوشبحال کسایی که تکنولوزی شرکت کردن و معماری امتحان دادن
درک و که خوب زدن استرس نداشتن
زبانشون که قویه
فن رو هم عالی زدن
تازیخ هم نزدن که کار خوبی کردنمطمین باش میانگین خیلی عوض نخواهد شد.50میانگین خوبیه با اسکیس60 راحت قبولی انشاالله
رتبت فکر کنم حدود250-350بشه.:gol:

با اجازه مدیر یه اسپم هم بزنم تو گلوم گیر کرده :smile:

آخه سوالای ایستایی تقریبا آسون بودن. فوقش اونا 10% فنی رو بیشتر بزنن ولی تو تاریخ خیلی کم میارن. درک هم شانسیه بیشتر بقول تو هرکی با خیال راحت و کشکی بزنه در عمل بهتره.

حالا باید جوابا بیان ولی حس میکنم امسال میانگین 50 خوب باشه نسبتا. با یه اسکیس 50 هم شاید بشه هنر تهران قبول شد. بازم یه نقل قول از پارسال که دوستی با میانگین تئوری 55 و اسکیس 50 علم و صنعت قبول شد. امسال ایشالله میان پایین میانگینا ;)

m.r.t

عضو جدید
آهای مهندس همدانی قمی

آهای مهندس همدانی قمی

چرا سوالا رو نمیزاری

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا