راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sheinis

عضو جدید
silvere عزیز ممنون خیلی خوب شدی با اینکه ترم سه هستی (فقط یکم درصدات معلوم نیست حتی اگه دستی هم بنویسی خوبه تا واسه سال بعدی ها مفهوم باشه:w23:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام! اینم کارنامه ی من!
البته بدونید، این کنکور برا من فقط یه آزمایش بود! چون ترم 3 هستم، امسال فقط می تونم نیمسال دوم انتخاب رشته کنم. هیچی هم نخونده بودم! به نظرتون انتخاب رشته بکنم؟
آره عزیزم حتما انتخاب کن !
منظورت از انتخاب رشته چی بود؟:D انتخاب شهر بود؟
ببین ایمان جان شما اون ور هم ورودی بهمن بودی نه؟ اینور هم اگه یه سال دیگه صبر کنی میشه دو سال ، از یه طرف دیگه مشخص نیست سال بعد چه رتبه ای بیاری و ممکنه باز تو انتخابت جایی که ورودی بهمن پذیرش دارن قبول شی اون موقع به همین راحتی میشه سه سال ! متوجهی؟ بعضی از دانشگاهها ورودی بهمن دانشجو می گیرن مثلا زنجان ، اردبیل ، زابل ( بقیه اش یادم نمی آد) که یه سال از دوستانی که ورودی مهرن عقب می افتن! مثلا من پارسال کنکور کاردانی به کارشناسی دادم امسال کارشناسی به ارشد دارم :confused:
اما دوستام که ورودی بهمن هستند امسال نه بلکه سال بعد می تونن کنکور بدن ...;)
البته اینم مهمه که نظر خودت راجع به ورودی بهمن چی باشه!

درصدها مشخصه باید رو قسمت زرد رنگ بالای عکس کلیک کنی تا واضح ببینی

mimix1

عضو جدید
من مجاز شدم....11730.....انتخاب شهر کنم یا نه؟اصلن هیچ جایی هست که بتونم برم؟!
حالا باید چی کار کرد واسه انتخاب شهر؟
این سایت سنجش هیچی نگفته!!!!!

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره مثل پارسال 8800 یعنی افتضاح کاش اصلا این ریاضی رو نزده بودم.دلداری نمیدم واقعیت اینه که قبول نیستم.
سیلور رتبت خیلی خوبه مبارک.
به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم.

آخرین ویرایش:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مجاز شدم با رتبه 2220 .من رتبه پارسالم 7000 شده بود.
معارف 26.66:)ادبیات35:)زبان سفید;)ریاضی26.66:Dفن ساختمان31.33:)مبانی معماری32.18:)
با این رتبه کجا می شه قبول شد؟
پارسال با این رتبه غیر انتفاعی مشهد قبول شدن

mimix1

عضو جدید
به همه تبریک میگم...باریکلا همه چه رتبه هایی دارن....با این وضعیت که من هیچ ده کوره ای قبول نمیشم....اصلن خجالت کشیدم که رتبمو گفتم...من نمیدونم ما اگه جایی قبول نمیشیم این مجاز به انتخاب شهر به چه دردی میخوره!!!!
درصد ها :
معارف:سفید
ادبیات:43.33
زبان:31.66
ریاضی و هندسه:5
فن ساختمان:34.66
مبانی:24

آخرین ویرایش:

sheinis

عضو جدید
سلام تبریک به همه قبول شدگان.امیدوارم همیشه موفق باشین....................در ضمنmimix 1 این از لطفت بود که رتبتو گذاشتی خجالت هم نداره من پارسال 14000 شدم بازم میگم ممنون از کمکت........اگه لطف کنین در صدا هم بذارین خیلی لطف کردین البته میدونم الان تو شکین.....ممنون dynamicc و silver عزیز بابت راهنماییتون من اصلا هواسم به کادر زرد نبود هنوز تو توهمم.............:gol:

behnam arch

عضو جدید
پارسال با این رتبه غیر انتفاعی مشهد قبول شدن
الناز جان ناراحت نباش شاید امسال ظر فیت هارو بالا بردن. شما حتما انتخاب رشتتو انجام بده. امیدوارم قبول بشی. ;)
راستی کدوم یکی از غیر انتفاعی های مشهد قبول شدن.

آخرین ویرایش:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مجاز شدم با رتبه 2220 .من رتبه پارسالم 7000 شده بود.
معارف 26.66:)ادبیات35:)زبان سفید;)ریاضی26.66:Dفن ساختمان31.33:)مبانی معماری32.18:)
با این رتبه کجا می شه قبول شد؟
سلام تبریک می گم....
غیر انتفاعی میتونی قبول بشی ... ;)
موفق باشی! بستگی داره کجا پذیرش داشته باشه امسال! نمی شه گفت کدوم غیر انتفاعی:confused:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
تبریک میگم
به نظر شما دوست من با رتبه 502 کجا قبول میشه؟
دوست شما تا جایی که من می دونم می تونه شبانه تقریبا همه جا قبول بشه !!!!
روزانه فکر نکنم( متاسفانه) البته روزانه زابل می تونه!
سوره هم فکر کنم بتونه !
موفق باشی

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه منم 3000 شده .

معارف -3.3
ادبیات 55
زبان 26.6
ریاضی -3.3
فن ساختمان 46.66
مبانی معماری 43.67

نظرتون چیه ؟ کجا میتونم قبول بشم ؟
تبریک می گم ...
فکر کنم شما هم غیر انتفاعی بتونید قبول بشید البته بعضی جاها ! بستگی به انتخابتون داره!
موفق باشید!;)

هانا

عضو جدید
سلام به همگی
منم قبول شدم رتبم شده 6181
به نظرتون کجا قبول میشم؟
کسی میدونه تا رتبه چند پذیرش میکنن؟
سلام
نه به خدا هیچ کس نمیدونه که این دفترچه شماره 2 کی میاد و ظرفیتا چنده؟
الان دارم دربه در دنبال همین میگردم:mad:
ولی از یکی از دوستام شنیدم که باید از پست بگیریم:razz:
نمیدونم اگه اطلاعات بیشتری بدست اوردم حتما میگم :)

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من به همه تبریک میگم
منم رتبه ام 346 شدم
درصدام:معارف:66/31 ادبیات:66/66. زبان:66/16 ریاضی:25 فن ساختمان:40 مبانی نظری52/42
بچه ها شما میدونید دفتر چه شماره 2 کی میاد؟کجا میاد؟
سلام دوست جونم...
عزیزم بهت تبریک می گم!
خسته نباشی!
هانا جان روزانه ی اردبیل می تونی بری (ایشالا)اگه ظرفیت هامثل پارسال باشه. سنندج هم که ناپیوسته شو انگار ورداشته مطمئن نیستم اگه بود برات خیلی بهتر بود ارومیه هم همین طور :razz:... اشکال نداره حداقل نزدیک تر شدی سر راهت به منم سر می زنی:D

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه تبریک میگم...باریکلا همه چه رتبه هایی دارن....با این وضعیت که من هیچ ده کوره ای قبول نمیشم....اصلن خجالت کشیدم که رتبمو گفتم...من نمیدونم ما اگه جایی قبول نمیشیم این مجاز به انتخاب شهر به چه دردی میخوره!!!!
درصد ها :
معارف:سفید
ادبیات:43.33
زبان:31.66
ریاضی و هندسه:5
فن ساختمان:34.66
مبانی:24

mimix عزیز ... می بینید درصدهاتون خیلی نزدیکه متاسفانه اینطوریه دیگه:confused:
حداکثر تا 3000 نفر می گیرن اما تا 18 هزار مجاز می کنن:(
من واقعا نمی دونم علتش چیه!:razz:
خجالت هم نداره، برا چی؟ حداقل درصد ها تو گذاشتی خودتم متوجه شدی که همچین اختلافی هم نداری با بقیه ....;)

sheinis

عضو جدید
معارف 31.66 ....ادبیات 76.66..........زبان 45........ریاضی 1.66 :w20:.........فن 37.33.........مبانی 48.27.........نمره کل 3295 ...............و رتبه 647 ...............به نظر تون شبانه میتونم قبول شم؟؟؟؟؟:cry:

هانا

عضو جدید
جدی میگی سیمین نه سنندج داره نه همدان نه ارومیه
وای....نگو تورو خدا اردبیل خیلی دوره

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو سایت شبکه خبر زده 30 مرداد دفترچه هارو پست توزیع میکنهاتو سایتم میذارن.
با 3000 فکر کنم شمال

sheinis

عضو جدید
من چند تا از قبولی های دوستام که مال پارسال بوده می ذارم شاید کمکتون کنه........300 روزانه ارومیه....1700 غیر انتفاعی اصفهان.......2500 غیر انتفاعی اراک ......3000 غیر انتفاعی شهر های شمالی .....180 فکر کنم روزانه زنجان( ممکنه شبانه باشه)....فعلا همینا یادم میاد ولی یادمه تا 4000 پذیرش بود;)

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
معارف 31.66 ....ادبیات 76.66..........زبان 45........ریاضی 1.66 :w20:.........فن 37.33.........مبانی 48.27.........نمره کل 3295 ...............و رتبه 647 ...............به نظر تون شبانه میتونم قبول شم؟؟؟؟؟:cry:
امیدوارم عزیزم ;) به احتمال خیلی قوی !
اما دقیقا نمیشه گفت کجا!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا