راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NESSAK

عضو جدید
یه چیزی رو میدونستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینکه وقتی خودتون دارید باهم بحث میکنید وکسی سوالی میپرسه اصلا آدم حسابش نمی کنید!
خدا نکنه آدم محتاج راهنمایی شماها بشه.
واقعا که.

amir6969

عضو جدید
اینکه وقتی خودتون دارید باهم بحث میکنید وکسی سوالی میپرسه اصلا آدم حسابش نمی کنید!
واقعا که.

من که جواب دادم

alirad

عضو جدید
سلام علی خوبی؟ثبت نام کردی؟اینترنتی؟
سلام.مرسی .شما خوبین؟ثبت نام که چی بگم...!من یادم رفته بود اینجا ایرانهههههههههههههه!!!!!!!!!!!! همون 1شنبه از یونی اومدم رفتم تبریز و یکی دو ساعت میشه برگشتم.تازشم هنوز کارام تموم نشد!!!!!!!!!!

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که.
نساک جان واسه ی هر انتقالی یا مهمان شدن باید یه ترم رو حتما تو یونی خودت باشی. مهمان دائم امکان نداره حداکثر 3ماه میشه مهمان شد. مطمئنم عزیزم

این که 990 ده! اووو 4 هسته ای هم کافیه این بیشتر از 6هسته داره
آره دیگه یه رندر منطقه مسکونی ممکنه با ماله تو (جدای قطعات دیگه) 1 ساعت طول بکشه اما این شاید توی 20 تمومش کنه این سری غول آور کلاک هستش ( توان مضاعف )

yasna68

کاربر بیش فعال
سلام.مرسی .شما خوبین؟ثبت نام که چی بگم...!من یادم رفته بود اینجا ایرانهههههههههههههه!!!!!!!!!!!! همون 1شنبه از یونی اومدم رفتم تبریز و یکی دو ساعت میشه برگشتم.تازشم هنوز کارام تموم نشد!!!!!!!!!!

خوب گفتی دوستای منم سردرگمن
هنوز ثبت نام نکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amir6969

عضو جدید
آره دیگه یه رندر منطقه مسکونی ممکنه با ماله تو (جدای قطعات دیگه) 1 ساعت طول بکشه اما این شاید توی 20 تمومش کنه این سری غول آور کلاک هستش ( توان مضاعف )

خب دیگه ما باید به همین 4 هسته ای قانع باشیم :D

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارت تموم نشده؟دوستای من هنوز نرفتن ثبت نام فردا میرن.پس کلی دردسر داره.کلاساتون کی شروع میشه؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که رفته بودم برا ثبت نام.تازه برگشتم.
شما چه خبر؟اردبیل خوب بود؟خوش گذشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره به من خوش گذشت شب قبل ثبت نام سرعین بودیم رفتیم کنسرت خیلی خوش گذشت .ولی عوضش فرداش از خستگی تلف شدم اصلا نتونستم اردبیل بگردم.

alirad

عضو جدید
خوب گفتی دوستای منم سردرگمن
هنوز ثبت نام نکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ثبت نام دستی بود.باید خودمون حضوری میرفتیم.هنوز اسما تو سیستم نرفتن.دیدم تو فرم جلوی اسمشون خالی بود.فک کنم دیگه باید برن خونه بگیرن.چون خوابگاها دیگه ظرفیت ندارن.فائقه هم به زور خوابگاه خودگردان گرفت.ولی به ما خوابگاه دولتی دادن!!!!!:surprised:

amir6969

عضو جدید
مثال میگم سالار دست رو دست زیاده کارت گرافیک 1700000 هم داریم اما هر چی که کار ادم رو راه میندازه خوبه:smile:

آره میدونم سالار. دیگه اونارو کسایی مثل ساسان توکلی فارسانی استفاده میکنن واسه تیتراژ سریال ها :D

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ثبت نام دستی بود.باید خودمون حضوری میرفتیم.هنوز اسما تو سیستم نرفتن.دیدم تو فرم جلوی اسمشون خالی بود.فک کنم دیگه باید برن خونه بگیرن.چون خوابگاها دیگه ظرفیت ندارن.فائقه هم به زور خوابگاه خودگردان گرفت.ولی به ما خوابگاه دولتی دادن!!!!!:surprised:
یعنی به شما خوابگاه دولتی دادن؟خوش به حالت.
خوابگاه دولتی رایگانه؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاساتون کی شروع میشه؟

alirad

عضو جدید
کارت تموم نشده؟دوستای من هنوز نرفتن ثبت نام فردا میرن.پس کلی دردسر داره.کلاساتون کی شروع میشه؟
نه بابا.فقط 2 تا فرم باید پر کنن که تو 5 مین تموم میشه.ما شماره دانشجوییمون دیروز دیر اومد نتونستیم به کارای خوابگاهمون برسیم موندیم برا امروز!کلاسا که شنبه داریم ولی اونو نمیریم.من میگفتم از 16 بریم ولی هیشکی قبول نکرد گفتن از دهم بریم.اولین کلاسم باید بریم 4 ساعت طرح2!!!!!!!!

yasna68

کاربر بیش فعال
من که رفته بودم برا ثبت نام.تازه برگشتم.
شما چه خبر؟اردبیل خوب بود؟خوش گذشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی من که روزگارم تو یونی گذشت مامان و بابا رفته بودن گردش کلی هم خاطره جمع کرده بودن عالی قاپو و.....................
پس فایقه رو هم دیدی؟
علی ما چجوری میتونیم اردبیل خوابگا دولتی بگیریم؟ پارتی می خواد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا