راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir6969

عضو جدید
ولی من این دفعه میخوام ویندوز 32 bitنصب کنم اخه از بد شانسی تو خونه هرچی برنامه هس برا 32 بیت

اکثر 32 بیتی ها روی 64 جواب میده ، 64 بیتی ها روی 32 جواب نمیده، تازه الان بیشتر نرم افزارهای تحصصی ورژن 64 بیت هم ارائه کردن

NESSAK

عضو جدید
سلام بچه ها. تروخدا اگه کسی اطلاعات داره بگه

سلام بچه ها. تروخدا اگه کسی اطلاعات داره بگه

سلام دوستای خوبم
کسی از شرایط میهمان شدن که امروز سنجش اعلام کرده و توی سایت هم گذاشته خبر داره.
میخوام بدونم
1- میشه از غیرانتفاعی گرمسار به سوره میهمان دائم شد؟( آخه نوشته از موسسه غیرانتفاعی به غیرانتفاعی شنیدم سوره دانشگاه شدهو توی جدولی هم که کشیده سوره رو توی ستون 8 گذاشته و بقیه غیرانتفاعی ها رو توی ستون 1)
2- اینکه گفتن باید 95 درصد نمره آخرین فرد قبولی اونجا رو داشته باشی. من از کجا میتونم این آخرین نمره رو برای سوره پیدا کنم؟ ( من نمره ام 2684 بوده)

yasna68

کاربر بیش فعال
اگه میخوای سیستم بخری مخصوصا این سیستمای حرفه ای رو ، با یکی که وارد باشه مشورت کن و موقع خرید هم حتما همراهت باشه مخصوصا خرید لپ تاپ

من لپ تاپم sony هستش 2or3 سال پیش همین جور دیمی خریدمش به هیچ کدومه اینام که گفتی توجه نکردم

سلام دوستای خوبم
میخوام بدونم
1- میشه از غیرانتفاعی گرمسار به سوره میهمان دائم شد؟( آخه نوشته از موسسه غیرانتفاعی به غیرانتفاعی شنیدم سوره دانشگاه شدهو توی جدولی هم که کشیده سوره رو توی ستون 8 گذاشته و بقیه غیرانتفاعی ها رو توی ستون 1)
2- اینکه گفتن باید 95 درصد نمره آخرین فرد قبولی اونجا رو داشته باشی. من از کجا میتونم این آخرین نمره رو برای سوره پیدا کنم؟ ( من نمره ام 2684 بوده)

سلام

تلاش بی خوده میدونی چرا چون تا اخرین مرحله هم برسی دانشگاهی که اول قبول شدی چنان سنگ میندازه جلو پات که نگو ونپرس ... چون پول میدی...

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم
میخوام بدونم
من فک کردم این اطلاعیه برا به ها کنور سراسری(دبیرستانی ها)اطلاعی ندارم متاسفانه

برای بچه هایی که اهل کامپیوترن

CPU هم مثل ساختمون معماری داره این معماری باعث ارزشمند شدنش میشه...... مثلا Arrandale یه نوع cpu core i7

NESSAK

عضو جدید
سلام

تلاش بی خوده میدونی چرا چون تا اخرین مرحله هم برسی دانشگاهی که اول قبول شدی چنان سنگ میندازه جلو پات که نگو ونپرس ... چون پول میدی...

شما این اطلاعیه جدیدو خوندید؟ آخه این جدیده ها. با قبلی ها شرایطش هم فرق داره؟؟ از کجا میتونم اطلاعات کسب کنم تا دوشنبه وقت داره

amir6969

عضو جدید
شما این اطلاعیه جدیدو خوندید؟ آخه این جدیده ها. با قبلی ها شرایطش هم فرق داره؟؟ از کجا میتونم اطلاعات کسب کنم تا دوشنبه وقت داره

شما که الان نمیتونید واسه مهمان و این حرفا اقدام کنید ، باید یه ترم برید دانشگاه، فعلا از فکرش بیاین بیرون

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه بحث نداره بچه های اینجا همه وضعشون توپه . بچه ها برین گرونترین لپ تاپ رو بخرین همون خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا