راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali Render

کاربر بیش فعال
LANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT BE IN SANJESH MAKE MARDOD SHODIM
OMIDVARAM KE SHOME GABOL BESHID

Ar.behnam

عضو جدید
بچه ها من دانشجوی دانش پژوهان هستم الان تکمیل ظرفیت شهید صدوقی یزد روزانه قبول شدم ! به نظرتون خر شدم؟!

sunshid

عضو جدید
واااااااااااااااااااااااااااااااااااای خیلی خوشحالم آخه زور داشت با رتبه ی 4000 دوباره کنکور بدم.توروخدا واسم دعا کنید همه درسام پاس بشه تا بتونم ثبت نام کنم.......

Ali Render

کاربر بیش فعال
بچه ها من دانشجوی دانش پژوهان هستم الان تکمیل ظرفیت شهید صدوقی یزد روزانه قبول شدم ! به نظرتون خر شدم؟!
Salam akhe chera zadi yazd?bekhatere rozanash!!!ESHTEBAH KARDI PESAR...hamon esf ke to shahre khodet bodi mage rahat nabodi ke in karo kardi...kharjetam ke mire bala

Ar.behnam

عضو جدید
Salam akhe chera zadi yazd?bekhatere rozanash!!!ESHTEBAH KARDI PESAR...hamon esf ke to shahre khodet bodi mage rahat nabodi ke in karo kardi...kharjetam ke mire bala
دانش پژوهان هم همچین مالی نیست
یعنی خوشم نمیاد ازش، افتضاحه !4 تا ساختمون رو تو هر خیابون ولو کردن گذاشتن موسسه آموزش عالی

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به هر کی که قبول شده تبریک میگم من که مردود شدم:cry:البته اصلا امیدی هم نداشتم:cool:

Ar.behnam

عضو جدید
خدا هر چی میخوای بهت بده ، بعد دیشب تاحالا شما یه کم از استرسم کم کردید
ممنونم دوست عزیزم

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشکال نداره دوست عزیز ، این 5-6 ماهو بخون و یه جای توپ قبول شو
رتبت چند بود؟

اصلا نخونده بودم 8000 بودم اگه آزاد قبول بشم میرم آزاد .امروز ساعت 6 نتایجش میاد دعا کنید قبول بشم آخه اصلا خوب ندادم یه جورایی کاملا نا امیدم انگار خودمم میدونم قبول نمیشم

Ar.behnam

عضو جدید
اگه 8 هزار شدی مطمعن باش آزاد قول میشی ، من سری اول کنکور دادم 12000 شدم رفتم آزاد دادم اولین انتخابم دانشگاه خوراسگان آوردم و نرفتم در حالی که اصلا نخونده بودم بعد از کنکور سنجش

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه 8 هزار شدی مطمعن باش آزاد قول میشی ، من سری اول کنکور دادم 12000 شدم رفتم آزاد دادم اولین انتخابم دانشگاه خوراسگان آوردم و نرفتم در حالی که اصلا نخونده بودم بعد از کنکور سنجش

ممنون

Ar.behnam

عضو جدید
چی شد پس؟
دوستم الان که توی کنکور 20000 آورده بود نتیجشو دید آزاد هرند قبول شده

rahaashiyan

عضو جدید
من چی بگم که سراسری صنعتی مازندران قبول شدم . آزاد شاهرود انتخاب چهارم انتخاب دانشگاه .
می خوام برم بمیرم از غصه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا