راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

:warn:
سلام سپیده خانوم
ثبت اینترنتی کردی یا هنوز اطلاعات جمع میکنی؟
از سوفیا خانوم خبری داری؟

اره از صوفیا چه خبر؟نیستش:warn:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينم از انتخابها تموم شد
پس چرا جوابها نمياد
من الان 5 دقيقه است منتظرم سنجش جوابهارو بزنه ببينيم كجا قبول شدم اه:surprised:
از این 5 دقیقه ها زیاد میاد و میره و گاو ماما میکرد،خروس قوقولی قوقو میکرد و مرغها قد قد ....ولی از حسنک خبری نبود :D:lol::lol:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کمک کمک دارم دیوونه میشم....:wallbash:
بین این شهرا کدوم واسه زندگی راحت تر بهتره محیطش بهتره........
راحتی برام خیلی مهمه.....
ممنون:gol::gol::gol:
1.ساری
2.بابل
3آمل
4.نور
5.محمودآباد
6.نوشهر
7.لاهیجان

سلام
من 3 سال کاردانی مازندران بودم
ببین من از همه ی شمالی ها از خودشون فهمیدم که هر چی از سمته مازندران به سمته گیلان میری بهتره
یعنی لاهیجان از این لیست
ساری شهر بزرگ و خوبیه
یادش بخیر سالی که برف اومده بود و گاز نبود هیچ جا !
آمل هم همچین خوبه
من از بابل خیری ندیدم....همیشه تو بابل دردسر هام فقط پیش میومد...آخر ترم ها برا نمره میرفتیم سراغ استادامون تو طبری بابل :lol:
علامه محدث هم بدک نیست البته اگه چشم از سازه فلزی و بتونی بپوشونی...
چون استادش شک نکن شیش ترمت میکنه !
خودم هم محمودآباد بودم....دله پری دارم از اونجا
خاطره های خوب و بد زیاد دارم از اونجا ولی کادر بیسوادی داره
مسولان آموزشش هم که چی بگم یکی از یکی داغونتر
دوست داری یه جای بی صاحب قبول شی بزن برو نیما !
یهو آخر ترم میبینی که فلان واحد رو که برداشتی اونا سوتی دادن به جای عناصر اسمت رو گذاشتن تو لیست اخلاق !
من ادبیات و تربیت بدنی رو دوبار پاس کردم اونجا !
ترم 4 اینا رو پاس کرده بودم ....دیدن 4 ترمه تموم کردم اینا رو دوباره ترمه 5 بهم دادن !!!
خیلی بی حساب کتابه !
استاد میومد امتحان رو میگرفت نمره ها رو 6 ماه بعد با التماس فکس میکرد !
همه چیش بی درو پیکر بود....من اگه جای شما بودم انتخاب آخرم رو هم اونجا نمیزدم

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستاني كه سوره رو زدن
از همين الان شروع كنين به خوندن احكام و زدن تست
به نظر من كه كتاب نكته به نكته احكام ذاكر و يگانه از همه بهتره تست هاي تأليفي هم داره:eek:
اگرم بتونين روش پيدا كردن سوالات احكام با ماشين حساب رو بريد كلاس ياد بگيريد كه عالي ميشه :surprised::w25:
مثلا اگر ازتون بپرسه كفن چند تيكه هست ميتونين با ماشين حساب سريع حساب كيند:whistle:
اول پای چپ رو باید جلو بذاری یا پای چپ وقتی که میخوای بری wc ? :lol:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ....
میدومنم دیر شده ولی اگه کسی آخرین رتبه قبولی پارسال تو هر دانشگاهی رو میخواست من دارم...
دیر شده ولی شرمنده دیگه...
خلاصه در خدمتیم..

خب بذار هم بچه های امسال استفاده میکنن و هم بچه های سال بعد

hamid625

عضو جدید
كارداني به كارشناسي معماري

كارداني به كارشناسي معماري

سلام دوستان
لطفاكساييكه توكلاسهاي مدرسان ياپارسه شركت كردن بگن براي كارداني به كارشناسي معماري مدرسان شريف بهتره ياپارسه.رفتم مدرسان گفتن شهريه945تومن.بنظرتون برم يانه

sahmadhb

عضو جدید
لطفا مرا راهنمایی کنید

لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام به نظر شما تو انتخاب رشته ام آبا آبیک رو تو اولویتم قرار بدم یا علامه دهخدای قزوین
اهل تهرانم
رتبم 2005 شد. با تشکر

من که آخر نفهمیدم دانشگاه های مازندران به ترتیب کدومشون بهترن. یه روز تو اینجا میخونم ساری خوب نیست و بابل و نورو نوشهر بهترن یه روز دیگه میخونم ساری حرف اول رو میزنه یه روز میگن آمل بهتره یه روز دیگه میگن آمل فقط سایتش خوبه استاداش خوب نیستن و
بالاخره تکلیف چی شد؟؟؟؟

سلام دوستان
لطفاكساييكه توكلاسهاي مدرسان ياپارسه شركت كردن بگن براي كارداني به كارشناسي معماري مدرسان شريف بهتره ياپارسه.رفتم مدرسان گفتن شهريه945تومن.بنظرتون برم يانه
اصلا ارزش نداره. یه سری کتاب خوب بخر خودت بخون. این تبلیغهایی که موسسات میکنن فقط جنبه تجاری داره.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

سلام
به نظر من همه ی درسارو نمیخواد بری.درسایی که فکر میکنی ضعیفتری یا اینکه نمیتونی
خودت بخونی رو برو کلاس.
آخه معماری بیشتر درساش واسه کنکور خوندنیه.
بازم بستگی به خودت داره.

hamid625

عضو جدید
ممنون كساييكه جواب دادن

ممنون كساييكه جواب دادن

راستش دوستان رفتم ديدم4تادرس يكيشون ايستايي دومي رياضي كه مشكلن+ادبيات وزبان انگليس رو با3مرحله ازمون430هزارتومن.تازه گفتن ما چندتادرس رو پيشنهادنميكنيم اگه همشوبيايد بهتره.راجع به تضمين هم گفتندكه 90درصد مدرسان تهران قبول ميشن.باخودم گفتم4تا430تومن پس همشوبرم بهتره وهم يه مروره چون هنوزچيزي نخوندم..(همش باقرض وقوله:()بهرحال ممنون ميشم كساييكه مدرسان رفتن قبلا نتيجشوبهم بگن كه درسته يانه؟.ممنون ازهمه

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش دوستان رفتم ديدم4تادرس يكيشون ايستايي دومي رياضي كه مشكلن+ادبيات وزبان انگليس رو با3مرحله ازمون430هزارتومن.تازه گفتن ما چندتادرس رو پيشنهادنميكنيم اگه همشوبيايد بهتره.راجع به تضمين هم گفتندكه 90درصد مدرسان تهران قبول ميشن.باخودم گفتم4تا430تومن پس همشوبرم بهتره وهم يه مروره چون هنوزچيزي نخوندم..(همش باقرض وقوله:()بهرحال ممنون ميشم كساييكه مدرسان رفتن قبلا نتيجشوبهم بگن كه درسته يانه؟.ممنون ازهمه

هر طور که میلته. اما اونا به خاطر اینکه یه پولی گیر خودشون بیاد گفتن ما چند تا درسو پیشنهاد نمیکنیم،همشو بیا !

من فقط ریاضیشو میرفتم اونم واسه دانشگاه آزاد.2 سال پیش.
خیلی هم راضی بودم.

memar soratiiiii

عضو جدید
سلام
دوست عزیز بی خیال کلاس کنکور شو فایده نداره به خودت بستگیداره که چی کاره باشی
من با یک میلیون هزینه رتبم 15 هزار شد

The_Last_Samurai

عضو جدید
دوست عزیز من اگه جای شما بودم با این زمانی که برای خوندن دارید همین ریاضی و ایستایی هم کلاس نمی رفتم...
اگه می دونی تو ریاضی و ایستایی ضعیفی که فقط همین دو تا درس و برو..بقیش و می تونی به جای اینکه این همه پول بدی برا کلاس بهترین کتابا رو بخری و بخونی..
اینم که می گن همشو توصیه می کنیم هم که تابلو دیگه...اونا به فکر منافع خودشونن...چرت محض بهت گفتن..البته عذر می خوام..

memar soratiiiii

عضو جدید
[

سلام"راستی دوستت فقط گفته که استاد نرم افزارش هیچی بلد نیست"مهم نیست نرم افزار چون همه جا میتونی یادش بگیری"نگفته که استاد های طراحیشون چی جورین"آخه همه جا خوبو بد داره قزوینم بعد تهران خوبه همه هم میدونم البته دانشگاش"شهرش برای زندگی خوب نیست من خوشم نمیآد با این لهجشون"اهههههههههههههههههه"
بله باز نسبت به شهره های دیگه خوبه"ایوانکی و گرمسارم خوبم برای رفت و آمد"
کوچولو هر جا یه لهجی داره چه تو خوشت بیاد چه نیاد اومدی مواظب خودت باش

آخرین ویرایش:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سپیده خانوم
ثبت اینترنتی کردی یا هنوز اطلاعات جمع میکنی؟
از سوفیا خانوم خبری داری؟

سلام
امشب انتخاب میکنم. قرار بود دهخدا رو بزنم بعده سوره که امروز از چند نفر شنیدم که امسال میخواد کلاساشو پخش کنه تو هفته زنگ زدم به خوده دانشگاه گفتن آره تا پارسال 3 روز تو هفته بوده امسال میخوایم پخش کنیم
اینجوری رفت و آمد واسم سخت میشه منم نمیتونم برم بمونم تصمیم گرفتم ایوانکی رو بزنم

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

اصلا نمیخواد کلاس بری خودت بخون. باور کن این بهتره.

mm_engineer

عضو جدید
بچه ها آخر انتخاب رشته اون کد رسید پرینت که میده یعنی کار تمومه؟؟؟؟؟
آخه اتمام اینا هیچی نزده بدبخت نشم نره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry::cry::cry::cry:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امشب انتخاب میکنم. قرار بود دهخدا رو بزنم بعده سوره که امروز از چند نفر شنیدم که امسال میخواد کلاساشو پخش کنه تو هفته زنگ زدم به خوده دانشگاه گفتن آره تا پارسال 3 روز تو هفته بوده امسال میخوایم پخش کنیم
اینجوری رفت و آمد واسم سخت میشه منم نمیتونم برم بمونم تصمیم گرفتم ایوانکی رو بزنم
ان شاالله هرجا که بخوای قبول بشی.رتببت خوبه اخه حیف از اونبکه خودت میخوای نقبولی:gol::gol::heart:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان شاالله هرجا که بخوای قبول بشی.رتببت خوبه اخه حیف از اونبکه خودت میخوای نقبولی:gol::gol::heart:

مرسی عزیزم :gol:
امسالم اینجوری شد دیگه. یعنی اگه سوره قبول نشم واقعا حیفه اون روزایی که موندم خونه و درس خوندم :cry:

head banger

عضو جدید
سلام بچه ها
یه لطفی کنین بگین غیر انتفاعیای اصفهان چه طوره؟صنعتی مازندران خوبه؟
من رنبه ی 4000 شده کدوم غیرانتفاعیا قبول می شم؟ از اصفهان و شمال.به درد بخوراشو بگین

پیشاپیش سپاس

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

منم میگم کلاس نرو
من نه کلاس رفتم نه درس خوندم رتبمم خوب شد
فقط ریلکس باش خودش درست پیش میره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا