راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامو بچه ها فکر کنم کم کم بمیرم از نگرانی ! اصلا وقت خوندن ندارم! اجازه نمیدن جم بخوریماین استادا !!!! :cry::cry:
مرگ تدريجي يك جوان :lol:
چي ميخوني ؟ :lol:
راك...متال ؟ :w11:
يا پاپ و كلاسيك و از اين ......:w04:

راستي درباره ي جمله ي آخرت ... پروژه....بيا پروژه....از جون مرغ تا شير آدميزاد :lol:
امتحان هاي خود را به ما بسپاريد :w18:
از ما خريدن سرمايه گذاريست براي آينده ي فرزندانتان :smoke::lol:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
salaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam be hame doostae azizam kheyli khoshhalam ke too jame ham reshteihae khodam hastaaaaaaaaaaaaaaaaam........omidvaram ke betoonim harche bishtar az etelaate ham estefade konim..............good luck;):smile::)

سلام خوش آمديد...
چشم اميد اين تاپيك به شما و آيندگان است :lol:
راستي ما هيچ اطلاعاتي نداريم....شما اطلاعاتت رو روزانه در اخنيار ما بذار...روزي 20 تا خوبه...هم بچه ها ميكشن هم شما تو دردسر نميفتي :D
آرزوي موفقيت ;)

seleria

عضو جدید
مرگ تدريجي يك جوان :lol:
چي ميخوني ؟ :lol:
راك...متال ؟ :w11:
يا پاپ و كلاسيك و از اين ......:w04:

راستي درباره ي جمله ي آخرت ... پروژه....بيا پروژه....از جون مرغ تا شير آدميزاد :lol:
امتحان هاي خود را به ما بسپاريد :w18:
از ما خريدن سرمايه گذاريست براي آينده ي فرزندانتان :smoke::lol:
ا؟ جدا؟ خیلی چیزا میخوام...در مورد ترک در ساختمان . پروژه ی روستا. و ...... :confused:
همون ! تا هفته ی دیگه از نگرانی میمیرم ...:cry:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا؟ جدا؟ خیلی چیزا میخوام...در مورد ترک در ساختمان . پروژه ی روستا. و ...... :confused:
همون ! تا هفته ی دیگه از نگرانی میمیرم ...:cry:

در مورد ترك ساختمون پاورپوينت دارم بعلاوه ي فيلم ....
فيلم در حد پخش تلويزيونيه....يعني تدوين و صداگذاري و ميكس و همه ي اينا عالي....
روستا هم دارم ....كه براي واحد روستا 2 در كارشناسي هم جواب ميده...كامل مامل...
72 صفحه ي A4 تايپ شده...به همراه جداول كامل از آخرين آمار گيري ايران و تعداد سكنه و تعداد مكان هاي اقتصادي و اجتماعي و ..... ميزان سطح معابر و دسترسي...ميزان زمين هاي كشاورزي و زراعي....همه چي داره ...حتي در اين حد كه نوشته در بين سالهاي فلان تا 5 سال بعد و فلان سال تا 5 سال بعد چند كودك در آن روستا زاده شده اند و چند تا از خانواده ها از سال فلان تا فلان به شهر ها رفته اند و......
همه چي داره....به همراه نقشه هاي هوايي روستا و نقشه هاي دسترسي به جاده هاي اصلي و نقشه توپوگرافي و سطح معابر و تفكيك اراضي....
بيش از 100 عكس از روستا به همراه اسكيس هاي دستي از منازل تو روستا
ديگه سلامتي :D
طراحي فني هم ويلا و آپارتمان ... :w18:
متره و برآورد....و.....:w08:
ارزانتر از همه جا در كمترين زمان :lol:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه يه بو هايي ميادا :lol:
بويي شبيه بوي غلط دستوري :D
ت حرف شناسه براي دوم شخص مفرده ....ش هم براي سوم شخص :lol:
:w11:
تو حالا اینجا نقش لاک غلط گیرو بازی نکنی نمیشه ؟!!
خب خون جلو چشامو گرفته بود ... ترک نیستی که این چیزا رو بفهمی:w16:

moya_memar

عضو جدید
خب خون جلو چشامو گرفته بود ... ترک نیستی که این چیزا رو بفهمی:w16:

اوه خداي من.
سمانه جون آخه ديگه زمونه ي اين خوش غيرتيها گذشت،تو جز قشر تحصيل كرده اي !!!
الناززززززززززززززززززززززز كجايي پس؟
اين سمانه چي مي گه؟
من نبودم با كسي عهدو پيمون بستي؟
ترك چيه؟شما هنوز بختياري رو نشناختي!
نفس كشششششششششش.............

proarc

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های باشگاه
حال همه که امیدواذم خوب باشه منم خوبم
به همه خوش بگذره این 2 روز تعتطیلی

FCH

عضو جدید
سلام بعد از مدتها

افسردگی حاد گرفتم
واسه آزاد هیچی نخوندم
تکمیلم که انگار نه انگار
الان یه سرچ زدم!
ببینید:

خير نبيني اي سازمان سنجش ، خب يه اطلاعي بدين از تكميل ظرفيت ، ما چه گناهي داريم مرديم از انتظار !!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام عزیزان تکمیل ظرفیت میاد نگران نباشید. من از چند دانشگاه پرسیدم. خود دانشگاه علم وفن ارومیه برای رشته الکترونیک و کامپیوتر نزدیک 20 دانشجو میگیره. تازه حالا هر کلاسی 45نفریم اونم 2گروه. باز میخواد بگیره. نگران نباشید.

سلام به همهگی بچهها می دونم انتظار چقدر سخته ولی بادست رو دست گذاشتن هم به نتیجه نمی رسیم من تصمیم دارم این موضوع رو با 20:30درمیان بگذارم امیدوارم زودتر جوابمون روبدن

بين شما اگه كسي اخبار 20:30 نگاه مي كنه و زبان گفتگو داره به نمايندگي بچه ها تكميل ظرفيتي زنگ بزن در مي يون به زاره توي 24 ساعت جواب مي دن اينو به خانومهاي سر زبوندار مي گم

85 تكميل ظ داشتيم 86 نداشتيم 87 داشتيم 88...؟؟ ولي 86 كه نداشتيم اوايل آذر اعلام كردن كه نميگيرن.ميتونين پايين اين سايتو نگاه كنين كه در تاريخه 3/9/86 نوشته شده.http://amin.persianblog.ir/1386/9/

بچه ها اگه تکمیل نگیرن چی؟؟؟؟؟؟:cry::cry::cry::cry::crying2::crying2::crying2:

من آزاد قبول بشو نیستم!هیچی نخوندم!

FCH

عضو جدید
ترو خدا بچه هایی که قبول شدن از دانشگاهاشون بپرسن ببینن تکمیل میگیرن یا نه!

• Like
واکنش ها: MEG

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترو خدا بچه هایی که قبول شدن از دانشگاهاشون بپرسن ببینن تکمیل میگیرن یا نه!

امیدوارم که تکمیل بیاد.86 تکمیل نداشتیم. ولی 87 اواخر ابان فک کنم 25 بود اومد.
در مورد امسالم .نمیدونم....ما که برای ثبت نام رفته بودیم دانشگاه .گفتند که به ازای هر نفری که نیاد برای ثبت نام تو تکمیل ظرفیت میگیریم.الانم 6 اذره یکم دیر شده.ولی امیدوارم بیاد

• Like
واکنش ها: FCH

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه خداي من.
اين سمانه چي مي گه؟
الناز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :exclaim:
این moya دیگه کیه ؟
این بود جواب اعتمادی که بهت کردم :w00:... نشستم ته خونه گذاشتم تنهایی بری دانشگاه واسه خودت مهندس بشی...!!:w39:
moya پاتو از زندگی نامزد من بکش بیرون وگرنه این شکلیت میکنما:w22:
moya خان! یه ترک همیشه با غیرته حتی اگه پروفسور هم باشه باز رو ناموسش تعصب داره ...:evil:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:[
خب خون جلو چشامو گرفته بود ... ترک نیستی که این چیزا رو بفهمی
:biggrin:وااای سمانه جوووون این چه حرفیه بابا مژگان که عشقمه:w38:من که گفته بودم و توافق کرده بودیم که:biggrin::w27:

سلام.مرسي.من سينام . از بابا خبري ندارم :lol:
ما هويجيم ؟ :D
خوب ببین دیگه تا من 1پیام نذاشتم جواب ندادی داشت از رونق میافتاد تالار:biggrin:سینا افتادی تو تله

سلام به همه.
واي كه چقد دلم واسه باشگاه مخصوصا الناز گلم تنگ شده بود.
يه دنيا خوشي واسه همتون آرزو مي كنم.:gol::gol::gol:
سلام گلم
الههیییییییی قربونت برم:gol::love:ابن وراااااا نیستی اصلا انگیزه ندارم بیام:w27:

سلام بر همگی ...
الناز ! این moya چرا دلت برای تو تنگ شده ؟ ها ؟
غیرتی میشما!!
:Dطرفدار دارم دیگه
اوه خداي من.
اين سمانه چي مي گه؟
نههههههههههههههههههههههههه تو تکی خیالت راحت:w38:
بچه ها دعوا نکنین
من همتونو دوست دارم:thumbsup2::whistle:
اما مژگان / آقامون سامان(سمانه خانم/):w38:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::w02:
الناز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :exclaim:
این moya دیگه کیه ؟
این بود جواب اعتمادی که بهت کردم :w00:... نشستم ته خونه گذاشتم تنهایی بری دانشگاه واسه خودت مهندس بشی...!!:w39:
moya پاتو از زندگی نامزد من بکش بیرون وگرنه این شکلیت میکنما:w22:
moya خان! یه ترک همیشه با غیرته حتی اگه پروفسور هم باشه باز رو ناموسش تعصب داره ...:evil:
:biggrin::biggrin:سمانه غیرتی نشو اینجا بزار بعدن که کسی نبود حلش میکنیم زشت تو جمع
بیا دانشگاه با ن ابنارو یاد میگیری:w02:
الهییییی نمیدونی مژگان چقدر گله
ببین من طلاق میخوام یا بیا متمدنانه کنار بیایم:biggrin::w05::biggrin:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::w02:
:biggrin::biggrin:سمانه غیرتی نشو اینجا بزار بعدن که کسی نبود حلش میکنیم زشت تو جمع
بیا دانشگاه با ن ابنارو یاد میگیری:w02:
الهییییی نمیدونی مژگان چقدر گله
ببین من طلاق میخوام یا بیا متمدنانه کنار بیایم:biggrin::w05::biggrin:
دیگه نمیذارم بری دانشگاه ...اخلاقت فاسد شده ...
از فردا میشنی خونه اشپزی میکنی .... من خودم از بهمن میرم مهندس بشم ...:w16:

• Like

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
72 صفحه ي A4 تايپ شده...به همراه جداول كامل از آخرين آمار گيري ايران و تعداد سكنه و تعداد مكان هاي اقتصادي و اجتماعي و ..... ميزان سطح معابر و دسترسي...ميزان زمين هاي كشاورزي و زراعي....همه چي داره ...حتي در اين حد كه نوشته در بين سالهاي فلان تا 5 سال بعد و فلان سال تا 5 سال بعد چند كودك در آن روستا زاده شده اند و چند تا از خانواده ها از سال فلان تا فلان به شهر ها رفته اند و......
همه چي داره....به همراه نقشه هاي هوايي روستا و نقشه هاي دسترسي به جاده هاي اصلي و نقشه توپوگرافي و سطح معابر و تفكيك اراضي....
ديگه سلامتي :D
طراحي فني هم ويلا و آپارتمان ... :w18:
ارزانتر از همه جا در كمترين زمان :lol:

سلاممممممم
آخ جون:w42:
سینا من روستاتو میخوامممممما.:w14:
میخوام ترم دیگه استراحت کنم.خسته شدم.

moya_memar

عضو جدید
اي بابا
عجب دوره اي شده
عشق آدم رو ازش مي گيرن هيچ كاري هم نمي توني بكني پس من سكوتي مي كنم سنگين تر از فرياد!!!!!!!!!:cry::cry::cry:

آخرین ویرایش:

seleria

عضو جدید
ديگه سلامتي :Dطراحي فني هم ويلا و آپارتمان ... :w18:
ارزانتر از همه جا در كمترين زمان
:lol:
خب چرا خسیسی؟ :D
اون پاور پوینتتو بده دیگه !
دلت میاد 1 بچه 20 نگیره؟
نه واقعا دلت میاد ؟؟

bsbs14741

عضو جدید
سلام بعد از مدتها

افسردگی حاد گرفتم
واسه آزاد هیچی نخوندم
تکمیلم که انگار نه انگار
الان یه سرچ زدم!
ببینید:

خير نبيني اي سازمان سنجش ، خب يه اطلاعي بدين از تكميل ظرفيت ، ما چه گناهي داريم مرديم از انتظار !!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام عزیزان تکمیل ظرفیت میاد نگران نباشید. من از چند دانشگاه پرسیدم. خود دانشگاه علم وفن ارومیه برای رشته الکترونیک و کامپیوتر نزدیک 20 دانشجو میگیره. تازه حالا هر کلاسی 45نفریم اونم 2گروه. باز میخواد بگیره. نگران نباشید.

سلام به همهگی بچهها می دونم انتظار چقدر سخته ولی بادست رو دست گذاشتن هم به نتیجه نمی رسیم من تصمیم دارم این موضوع رو با 20:30درمیان بگذارم امیدوارم زودتر جوابمون روبدن

بين شما اگه كسي اخبار 20:30 نگاه مي كنه و زبان گفتگو داره به نمايندگي بچه ها تكميل ظرفيتي زنگ بزن در مي يون به زاره توي 24 ساعت جواب مي دن اينو به خانومهاي سر زبوندار مي گم

85 تكميل ظ داشتيم 86 نداشتيم 87 داشتيم 88...؟؟ ولي 86 كه نداشتيم اوايل آذر اعلام كردن كه نميگيرن.ميتونين پايين اين سايتو نگاه كنين كه در تاريخه 3/9/86 نوشته شده.http://amin.persianblog.ir/1386/9/

فقط سازمان سنجش ماروفراموش نکرده مثل اینکه خداهم ماروازیاد برده آخه اینهمه بلاتکلیفی این چه سرنوشتیه

• Like
واکنش ها: FCH

bsbs14741

عضو جدید
سلام بعد از مدتها

افسردگی حاد گرفتم
واسه آزاد هیچی نخوندم
تکمیلم که انگار نه انگار
الان یه سرچ زدم!
ببینید:

فقط سازمان سنجش ماروفراموش نکرده مثل اینکه خداهم ماروازیاد برده آخه اینهمه بلاتکلیفی این چه سرنوشتیه!

omidem50

عضو جدید
بچه ها من به تصویر کارت دانشجویی دانشگاه آزاد احتیاج دارم.فقط اون قسمتیش که اسم رشته رو نوشته میخوام،یعنی اگه کادر اسکن فقط قسمت { رشته : معماری } هم باشه خوبه. خیییییلییییی ممنووووووون

persianmemar

عضو جدید
سلام دوستان
اين سازمان سنجش ما رو مسخره كرده يا كارمنداش از هيچي خبر ندارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!:cry::mad::confused:
من براشون پيام فرستادم در مورد تكميل ظرفيت اين جوابو فرستادن !!! مگه ميشه دانشگاهها تقاضا نداده باشند ؟ خيليها رو ميشناسم ثبت نام نكردن منتظر تكميل ظرفيت موندن يكيش خودم ! شما هم حتما توي دوستانتون داريد كسي رو كه ثبت نام نكرده باشه . حالا اين همه جاي خيلي يعني بايد خالي بمونه ؟؟!!!
به نظر من حرف دوستمون درسته بياييد هم سازمان سنجش رو گلوله بارون كنيم ايميل بديم تماس بگيريم و ... هم با تلويزيون و خبر 20:30 بگيم مطمنا وقتي زياد باشيم يه كاري ميكنند مثل آزمون سراسري كه زياد هستن هواشون رو دارند . اگه ما به فكر خودمون نباشيم هيچكس به ياد ما نيست و دلش برامون نميسوزه ! ضمن اينكه اصلا اين حق ماست:cry:

پس دست در دست هم دهيم به مهر سازمان سنجش را كنيم ويران

تاريخ درج: 88/09/08زمان درج: 4:28ب.ظ

متن پيام: سلام
پس اطلاعيه گزينش دانشجو براي تكميل ظرفيت كارداني به كارشناسي 88 كي مياد ؟
پارسال آبان اومد . اما هنوز نيمده امسال !!!!
اطلاعيه تكميل ظرفيت كارداني به كارشناسي 1388 كي مياد ؟؟؟!!!!

پاسخ: در صورت اعلام نياز دانشگاهها و موسسات اموزش عالي اطلاعات لازم از طريق هفته نامه پيک سنجش و سايت سازمان در اختيار داوطلبان قرار خواهد گرفت.
در حال حاضر هيچ تكميل ظرفيتي براي اين ازمون وجود ندارد.
امضا کننده:نام واحد: کارشناس روابط عمومي:cry:

• Like

free88

کاربر فعال
با اروزي قبولي براي همه در دانشگاه ازاد;) راستي من شنيدم كه ترم دو بعضي دانشگاه هل تكميل ظرفيت بر ميدارند نگرا ن نباشيد:):)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا