راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم هممون سوار 747 شدیما..

یه نیگاه به شماره صفحه بندازین..:smile:

maj5

عضو جدید
جلسه اول و دوم كه مهم نيست !
زياد سخت نگير
ببينم چه جور آپارتماني ميخاي ؟
كامل بگو...
تيپ باشه ؟
چند طبقه ؟
متراژ ؟
پيلوت داشته باشه يا نه ؟
فاز 1 ميخاي ديگه ؟
از اين نقشه هاي آپارتماني تو هر دفتر مهندسي n تا پيدا ميشه
مشخصات دقيق بگو اگه من چيزي پيدا كردم بهت بدم

یک بر باشه(یک نما)
تیپ باشه بهتره.
بالای2 طبقه+پیلوت
متراژ (کوچیک باشه بهتره)
اگه فاز2 باشه چه بهتر.البته مهم نیشت به فاز 1 قانعیم.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این بستگی به خودت داره. به نحوه درس خوندنت یا شناختی که از خودت داری ببینی آیا میتونی جای خوبی قبول بشی یا نه که انشالله میشی.
از ورامین و تهران شرق زیاد چیزای خوبی نشنیدم. رودهنم یه کم معماریش خر تو خره.چون مدیر گروه درست حسابی نداره.سیستم ثبت نامشم خوب نیست. دماوندم چون سال اولش هست اوضاعش معلوم نیست .. نمیدونم که ترازش بالاست یا پایینه.
ولی به نظر من تو همه اینا قزوین از همه بهتره. قزوین به اون همه پولی که میدی می ارزه.من شنیدم میخواد بین المللی بشه.احتمالا" شنیدی که چه مسابقات مهمی توش برگزار میشه.من بودم 100% قزوین میزدم ولی باید بدونی که باید تلاش زیادی کنی.چون یه مقدار قبول شدنش سخته

مثلا" مسابقه ي ربوتيك برگزار بشه....ما بايد بريم اونا رو تشويق كنيم...
ولي اينجور داتشگاه ها برا بچه درس خونا خوبه :whistle:
براي نمره گرفتن هم بين المللي بايد بلد باشي پاچه خاري كني :lol:
بدرد ما نميخوره كه شب تحويل پروژه يادمون ميفته كه تحويل داريم و تو امتحان هاي هر ترم هم تصميم ميگيريم كه از ترم بعد از اول ترم بخونيم.....ولي تا ميايم به خودمون بيايم ميبينيم ترم تموم شده بايد امتحان بديم...
فُرجه ها هم به جا اينكه بريم درس بخونيم بايد بيفتيم دنباله سال بالايي ها ببينيم ماكتي چيزي ندارن از گذشته :biggrin:
مسابقه وبگردي كه تو دانشگاه قزوين برگزار نميشه كه ما بريم اول شيم كه :lol:
همه ي مسابقاتش علميه كه بدرد ما نميخوره :lol:
اصلا" كَسره لاتيه بري مسابقه علمي شركت كني http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم هممون سوار 747 شدیما..

یه نیگاه به شماره صفحه بندازین..:smile:

ما سواره 187 ايم ! :lol:
بويينگ ميني هواپيما زده......همون 747 زردش :lol:

آخه تعداد پست هاي نمايش ما در هر صفحه ي رو 40 تا تنظيمه....
شما به هزار برسين ما ميشيم 205 !
الناز قول داده اگه به 200 برسونيم اين تاپيكو بهمون شام ميده....
http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این امضات بقیه را هم غمناک میکنی دیگه ! پاکش کن.من روحیم لطیفه.
امضاتو عوض کن تا غم بره از زندگیت :w01:
غم با ما دنيا اومده :lol:
از بچگي همرامه :lol:
جاي زخمشو هم يادگاري ازش دارم :lol:
حدا شدني ني :lol:
اين "ني" آخري رو بكش و بخون...فكر كن علامت "مد(كلاه آ)" روش هست:lol:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی الناز جون راست میگه. ببینید چقدر مظلوم شده. از سینا بعییده که از این حرفای مظلومانه بزنه :surprised:منم دلم براش سوخت.
سینا جان غصه نخور. من و الناز و ندا باهاتیییییممممممممم.
پستاتم جای هیچ کس رو نگرفته.تازه باعث خنده ما هم هست:lol:

فهميدم :lol:
تو هم فهميدي كه منم فهميدم ؟ :lol:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما سواره 187 ايم ! :lol:
بويينگ ميني هواپيما زده......همون 747 زردش :lol:

آخه تعداد پست هاي نمايش ما در هر صفحه ي رو 40 تا تنظيمه....
شما به هزار برسين ما ميشيم 205 !
الناز قول داده اگه به 200 برسونيم اين تاپيكو بهمون شام ميده....
http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif

چهل تا .. چه خبره..
اونوقت اون نوار سمت راست که خیلی ریز میشه..

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک بر باشه(یک نما)
تیپ باشه بهتره.
بالای2 طبقه+پیلوت
متراژ (کوچیک باشه بهتره)
اگه فاز2 باشه چه بهتر.البته مهم نیشت به فاز 1 قانعیم.

دارم
فقط بايد بگردم
تا كي ميخواي ؟
ببين اگه دو نما داشته باشه بدردت نميخوره؟
مثلا" فرض كن تو يه كوچه باشه كه يه سري پنحره تو اين كوچه باشه .... يه سري پنجره پشت...
ولي در ورودي يه طرف باشه....

من از يك نما كه گفتي اينجوري فهميدم كه سه طرف ديوار همسايه باشه و در و پنجره سه طرفش نباشه...
درسته ؟

• Like
واکنش ها: maj5

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
چهل تا .. چه خبره..
اونوقت اون نوار سمت راست که خیلی ریز میشه..

نه زياد هم نيست...
بهتره
نميخواد چند صفحه بخوني...
يه صفحه .. حداكثر 2 صفحه باز كني كل پست هاي جديد توش هست
فرض كن اگه 80 تا پست تاپيك بره جلو اينجوري 2 صفحه باز ميكني ولي اونجوري مجبوري 8 صفحه ي معمولي رو بخوني...
منم اول مثله شما بودم ولي از وقتي اين كارو كردم خيلي راحت تر شدم
شما هم امتحان كن :victory:
برا اينترنت ذغاليه ما هم 40 پست تو صفحه بهتره...زودتر لود ميشه تا 4 صفحه ي 10 تايي....

dading

عضو جدید
سینا عصابم خورد شد.پرسپولیس مساوی کرد.اه.اشراق توهم میای تو تیم.میخوایم اینجا زلزله به پا کنیم.

dading

عضو جدید
نه زياد هم نيست...
بهتره
نميخواد چند صفحه بخوني...
يه صفحه .. حداكثر 2 صفحه باز كني كل پست هاي جديد توش هست
فرض كن اگه 80 تا پست تاپيك بره جلو اينجوري 2 صفحه باز ميكني ولي اونجوري مجبوري 8 صفحه ي معمولي رو بخوني...
منم اول مثله شما بودم ولي از وقتي اين كارو كردم خيلي راحت تر شدم
شما هم امتحان كن :victory:
برا اينترنت ذغاليه ما هم 40 پست تو صفحه بهتره...زودتر لود ميشه تا 4 صفحه ي 10 تايي....
راست میگه خیلی بیشتر حال میده

dading

عضو جدید
سینا این اوارتارت مال سال 1998 الان 2009 یعنی 11 سال پیش نمیخوای اپدیت شی؟
سینا نمیشه عکسهای با پسوند gif رو تو اوارتار بذاریم؟من امتحان کردم نشد اگه میشد خیلی خوب میشد.ولی واسه مدیران و همکاران سایت میشه

hossein_88

عضو جدید
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hossein_88 http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
بچه ها چرا کسی یه جواب درست حسابی نمی ده؟راست می گن معماری تو دانشگاه آزاد 94 واحده؟این که یه ترم بیشتر می شه!ولی شنیدم بعضی دانشگاه ها اینجوریاست!هنوز وقت نکردم برم از دانشگاه آزاد شهرمون که امسال تازه معماری آورده بپرسم!ولی اگه 94 واحد باشه باید قید درس خوندن رو بزنم!با این حساب باید برم کارگری و بگم خداحافظ معماری خداحافظ کارشناسی خداحافظ دانشگاه و شاید خداحافظ بچه ها ...

دوست عزیز من که جوابتو دادم.الناز جون هم جواب داد. رجوع کن به صفحه های قبل.پستامونو میبینی. آزاد دیگه 94 واحد نیست.گفتم که از اسفند ماه جبرانیارو حذف
کردن.بعدشم که با این حرفا که آدم از کوره در نمیره از زندگی خداحافظی کنه!
اگه تکمیل جای خوبی قبول شدی برو. اگه نشدی آزاد شرکت کن برو آزاد. به همین راحتی;)

ممنون از توجه تان ! پست های قبلی رو خوندم ! به همین راحتی راحتیا هم که می گین نیست! چون من بخاطر مشکلاتی که دارم از چند ماه پیش مجبور شدم تو یه تولیدی روزی حداقل دوازده ساعت کار کنم یه ده دقیقه دیگه هم می رم سر کار ساعت 8 صبح می یام چون شب کارم!این از اون در که گفتین به همین راحتی.

سلام

نه بابا 94 واحد کجا بود من امسال ترم اول کارشناسی ناپیوسته ی معماری دانشکاه آزاد هستم هستم و کلا 70 واحده اگر رشته ریاضی باشی و اگر فنی حرفه ای یا کارودانش باشی بیشتر از 80 تا البته دقیقا نمیدونم چندتا.

خوب دیگه اگه بیش از 80 واحد باشه 5 ترمه تموم می شه اونوقت هزینه اش هم می ره بالا که بنا به دلیلی که بالا ذکر کردم نمی شه!

سلام
منم هر چی تو این تاپیک داد میزنم که آزاد دیگه 94 واحد نیست کسی قبول نمیکنه.
منم آزاد میخونم.رودهن.میتونم بپرسم شما کجا میخونی ؟:)

ببخشید شما کلا چند واحد دارین و چقدر شهریه می دین؟

من نمیدونم فنی که این همه تو کاردانی از ریاضی بیشتر واحد پاس میکنه باید تو کارشناسی هم بیشتر پاس کنه این چه نظام اموزشیه؟

حالا خوب شد که شما با من موافقین که تعداد واحد های آزاد بیشتره!

dading

عضو جدید
سینا نمیشه عکسهای با پسوند gif رو تو اوارتار بذاریم؟من امتحان کردم نشد اگه میشد خیلی خوب میشد.ولی واسه مدیران و همکاران سایت میشه
میخوام به بچه هایی که ایشالا میخوان کنکور ازاد بدن یه چیزی بگم.
سنجش امسال گفت جواب نتایج کارشناسی ناپیوسته دهه سوم شهریور میاد درسته دقیقه 90 اومد ولی راست گفت.ولی پارسال دانشگاه ازاد گفت هفته اخر دی جوابا میاد ولی 7 بهمن اومد 2هفته بعدش اومد در واقع دروغ گفت ایشالا که امسال راست گفته باشه.راستی گفته کی میاد؟من این موضوع رو گفتم که اگه خدای نکرده دانشگاه ازاد بد قولی کرد ناراحت نشین پارسال هم همین کارهم کرد.دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ولی بهمتون حق میدم چشم انتظاری بد چیزیه.موفق باشین

moji_arch

عضو جدید
بابا یکی بداد من برسههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.
سینا 3تا یار داره الناز ندا sh.s من تنها موندم.اگه کسی نیاد منم میرم تو تیم سینا:(:(:(

اي واي

يار كشي چي بود اين وسط!!!!:w36:

من نخوديم :w16:
قبول؟

فرزاد جان شما كه داشتي سوال علمي ميپرسيدي!؟؟
چي شد يهو تغيير رويه دادي:surprised:
با اون چند تا سوال فلسفي قبلت گفتم امروز بيام كافي نت بحث علميه:eek:

سینا این اوارتارت مال سال 1998 الان 2009 یعنی 11 سال پیش نمیخوای اپدیت شی؟

سينا اگه غير اينها آوارتار بزاره عجيبه
يوزرشم نبيني ازروي پست ها و آوارتاراش ميفهمي كسي نيست جز ابن سينا :w16:
سحر وبچه ها حاضرین 2 تا گروه تشکیل بدیم یکسری از بچه ها طرفدار سینا یکسری هم طرفدار من.اونایی که طرفدار من هستن قول میدم سینا رو سوژه کنیم وبخندیم هر کی موافقه بگه.کدوم گروه میاین؟

از من ميشنوي با سينا طرف نشو
فكر كنم اينا 7 قلو باشن با هم ميشينن پست ميزنن:whistle:

سلام به دوستان عزیز روزتون بخیر...البته باید دیگه شب بخیر گفت...خوبید همگی
سلا عليكم
ولي به نظرتون اينا خوبن؟؟؟؟!!!!:surprised:

سلام احسنت کار بسیا خوبی دارید ابجی...منم پلان و پرسپکتیو از فرهنکسرا دارم اما خیلی سیستمم شلخته هست باید بگردم دنبالش:D
داداش سینا دقیقا" چی می خوای بگو برات قرار بدم درون سایت...فقط داداش اگه دیدی دیر میام باشگاه ناراحت نشو راستس سرم خیلی شلوغ شده:gol:

يادم باشه هر وقت پروژه خواستم بگم سينا اين مسله رو عنوان كنه:huh:

اينجوري آدم حتما به مرادش ميرسه
سينا جان هوا ما رو هم داشته باش روز نياز:w16:

[FONT=&quot]چرا اينجا همه مانتويين ؟
[/FONT]
[FONT=&quot]ببينم موقع ثبت نام شما تو باشگاه[/FONT][FONT=&quot] Female [/FONT][FONT=&quot]رو كه زدين بعدش ازتون پرسيد كه چادر يا مانتو....فقط اونايي كه مانتويين رو ثبت نام ميكرد ؟[/FONT]
[FONT=&quot]همينجا رو ميگم[/FONT][FONT=&quot]....www.www.iran-eng.ir[/FONT]
[FONT=&quot]آخه همه اينجا از چادر خوششون نمياد و دوست دارن تو همه ي پست هايي كه درباره ي رفتن به دانشگاهشونه اين مسئله رو گوشزد كنن :D[/FONT]
[FONT=&quot]نَگين چرت و پرت نگو كه ميگردم پست هاي قبلي رو پيدا ميكنما :lol:[/FONT]

توكه آوارتار صورتي ميزاري
يه بارم چادر بزن ببين چي به سرت مياد
خودت مياي اينجا با هممون هم دردي ميكني
امروزرفتم دانشگاه
ته راهرو بودم تازه فهميدم چادرم همون سر راهرو مونده:surprised:
كليم آدم اونجا نشسته بود:sweatdrop:
منو چه به چادر آخه

sh.as

عضو جدید
بيداديان خوبه ولي اگه سوالات مفهومي باشه كم مياري....
بيداديان تا كنكور سراسري ميگفت 4 جلسه 100 در 100 تضمين ميداد كه 100 بزني ايستايي رو...
من جزوه كلاسي شو دارم اگه ميخاي بهت ميدم....
به بيداديان زنگ زدي بگو من از طرف آقاي دخانيات زنگ ميزنم :biggrin:
خودش ميشناسه....:lol:
راستي اسمت چي بود ؟
چه بلایی سرش اوردی:D
ازجزوش میشه چیزی سر در اورد یا نه حتما باید سر کلاسش باشی؟
یه جلسه اومدی صادقیه همرو شناختی؟؟:smile:اسمم شقایق

moji_arch

عضو جدید
الناز جون متوجه شدي سينا هر چي كلاسه يه دوره ديده
هر كي هر كلاس كنكوري رو ميگه سينا هم اونجا بوده:surprised:
اونوقت مياد به كنكور هاي تو گير ميده:whistle:
البته اون فرضيه 7 قلو يي اگه صحت داشته باشه
يعني اين 7 برادر كل كلاسها رو بين خودشون تقسيم كردن:w15:

dading

عضو جدید
اي واي

يار كشي چي بود اين وسط!!!!:w36:

من نخوديم :w16:
قبول؟

فرزاد جان شما كه داشتي سوال علمي ميپرسيدي!؟؟
چي شد يهو تغيير رويه دادي:surprised:
با اون چند تا سوال فلسفي قبلت گفتم امروز بيام كافي نت بحث علميه:eek:

سينا اگه غير اينها آوارتار بزاره عجيبه
يوزرشم نبيني ازروي پست ها و آوارتاراش ميفهمي كسي نيست جز ابن سينا :w16:

از من ميشنوي با سينا طرف نشو
فكر كنم اينا 7 قلو باشن با هم ميشينن پست ميزنن:whistle:

سلا عليكم
ولي به نظرتون اينا خوبن؟؟؟؟!!!!:surprised:

يادم باشه هر وقت پروژه خواستم بگم سينا اين مسله رو عنوان كنه:huh:

اينجوري آدم حتما به مرادش ميرسه
سينا جان هوا ما رو هم داشته باش روز نياز:w16:

توكه آوارتار صورتي ميزاري
يه بارم چادر بزن ببين چي به سرت مياد
خودت مياي اينجا با هممون هم دردي ميكني
امروزرفتم دانشگاه
ته راهرو بودم تازه فهميدم چادرم همون سر راهرو مونده:surprised:
كليم آدم اونجا نشسته بود:sweatdrop:
منو چه به چادر آخه
موجی تو هم با سینا هستی یا با من؟فکر کنم توهم بری با اون

sh.as

عضو جدید
سلام من امسال رتبه ام 2000 شد و دانشگاه سپاهان شهر اصفهان رشته معماری رو اوردم ولی نرفتم میخواستم امسال جایی بهتر قبول بشم اما کتابای مورد نیاز را نمیدونم لطفاکمکم کنید
چرا نرفتی؟؟اگه مشکلت شهرستان رفتن بود چرا انتخاب کردی؟
بچه تو پستهای اول منابع رو به طور کامل گذاشتن یه چک بکن.
امیدوارم رتبه ای رو که میخوای بیاری امسال:)

dading

عضو جدید

سایت Times Higher Education مشابه سالهای گذشته لیستی از برترین دانشگاههای جهان را ارائه کرده است که همچنان دانشگاه هاروارد در صدر قرار دارد اما نکته قابل توجه صعود چشمگیر و 117 پله ای دانشگاه تهران و قرار گرفتن در رده 368 دنیا است.
سایت Times Higher Education مشابه سالهای گذشته لیستی از برترین دانشگاههای جهان را ارائه کرده است که همچنان دانشگاه هاروارد در صدر قرار دارد اما نکته قابل توجه صعود چشمگیر و 117 پله ای دانشگاه تهران و قرار گرفتن در رده 368 دنیا است.
به گزارش خبرگزاری مهر، لیست 200 دانشگاه برتر جهان توسط سایت معتبر Times Higher Education یا THE منتشر شد و دانشگاه هاروارد به عنوان برترین دانشگاه جهان در سال 2009 نشان داد به این زودی ها قصد واگذار کردن مقام خود را به عنوان برترین جهان به دانشگاهی دیگر ندارد.
از نکات جالب توجه دیگر در این جدول صعود 117 پله ای دانشگاه تهران نسبت به سال گذشته و قرار گرفتن در رتبه 368 جدول در کنار دانشگاه جورجیا و شووای ژاپن است.
10 رتبه اول از میان این لیست 200 عنوانی به این ترتیب منتشر شده است:
رتبه اول: دانشگاه هاروارد آمریکا - رتبه دوم: دانشگاه کمبریج انگلستان- رتبه سوم: دانشگاه ییل آمریکا- رتبه چهارم: دانشگاه کالج لندن انگلستان- رتبه پنجم: دانشگاه آکسفورد و امپریال کالج لندن انگلستان- رتبه هفتم: دانشگاه شیکاگو آمریکا- رتبه هشتم: دانشگاه پرینستون آمریکا- رتبه نهم: موسسه تکنولوژی ماساچوست - رتبه دهم: موسسه تکنولوژی کالیفرنیا آمریکا.
مشابه سالهای گذشته بیشترین بخش این لیست به نام دانشگاههای آمریکایی اختصاص یافته و 87 دانشگاه از این کشور در این لیست 399 تایی حضور دارند و پس از آن انگلستان با 47 دانشگاه بیشترین جایگاه را در این لیست به خود اختصاص داده است.
به گزارش مهر، همچنین دانشگاه تکنولوژی ماساچوست رتبه اول دانشگاههای مهندسی و تکنولوژی، دانشگاه هاروارد رتبه اول دانشگاههای علوم زیستی و بیو پزشکی، رتبه اول علوم انسانی و هنر و دانشگاه کمبریج رتبه اول دانشگاههای علوم طبیعی را به خود اختصاص داده اند. نکته جالب توجه در جدولهای ارائه شده این است که دانشگاه هاروارد تمامی رتبه های سال گذشته خود را حفظ کرده و تنها در میان دانشگاههای مهندسی و تکنولوژی با سه رتبه سقوط در جایگاه 22 قرار گرفته است. موسسه تکنولوژی ماساچوست نیز در علوم انسانی با یک رتبه سقوط نسبت به سال گذشته در جایگاه دوم و در علوم اجتماعی با افت دو پله ای به رتبه 12 رسیده است. این دانشگاه همچنین در رشته هنر با هفت رتبه سقوط در جایگاه 27 جدول قرار گرفته است.
در این میان تنها دانشگاه کمبریج است که در زمینه های مهندسی و تکنولوژی یک رتبه، علوم طبیعی دو رتبه، علوم اجتماعی یک رتبه، و هنر نیز یک رتبه صعود داشته و به رده های بالاتر جدول دست یافته است.
به گزارش مهر، از میان کشورهای آسیایی ایران، ژاپن، چین، تایلند، هند، هنگ کنگ، کره جنوبی، سنگاپور، تایوان و مالزی در این لیست حضور دارند که بالاترین رتبه به دانشگاه توکیو ژاپن و پس از آن دانشگاه هنگ کنگ تعلق دارد که به ترتیب در رتبه های 22 و 24 قرار گرفته اند.
دانشگاه تهران در کنار دانشگاه جورجیا آمریکا و دانشگاه شووا ژاپن در رتبه 368 جدول قرار گرفته است. این رتبه برای دانشگاه تهران بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا این دانشگاه نسبت به سال قبل 117 پله به بالا صعود کرده است.
دانشگاه تهران در مهندسی IT رتبه 112 دنیا، در زیست و پزشکی رتبه 298 دنیا و در علوم طبیعی در رتبه 183 دنیا قرار گرفته است.

(اسم موسسه غیرانتفاعی رشد دانش سمنان توش نبود ناراحت شدم فکر میکردم جز 3 تای اول هست حیف شد)

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
غم با ما دنيا اومده :lol:
از بچگي همرامه :lol:
جاي زخمشو هم يادگاري ازش دارم :lol:
حدا شدني ني :lol:
اين "ني" آخري رو بكش و بخون...فكر كن علامت "مد(كلاه آ)" روش هست:lol:

کاری نداره که ! یه دوستت ندارم بهش بگو با یه چخه ! میزاره میره پشت سرشم نگاه
نمیکنه ! اونم روحیش خیلی لطیفه:smile:
قبل از اینکه تو بگی خودم درست خوندم!

dading

عضو جدید
یک زن روستایی روس در حال گرفتن عکس

یک زن روستایی روس در حال گرفتن عکس

یک زن روستایی[SIZE=+0] روس[SIZE=+0] در حال[SIZE=+0] گرفتن[SIZE=+0] عکس[SIZE=+0] (گفتم یکم تنوع بشه)

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

پیوست ها

• 119589_749.jpg
    119589_749.jpg
    10.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hossein_88 http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
بچه ها چرا کسی یه جواب درست حسابی نمی ده؟راست می گن معماری تو دانشگاه آزاد 94 واحده؟این که یه ترم بیشتر می شه!ولی شنیدم بعضی دانشگاه ها اینجوریاست!هنوز وقت نکردم برم از دانشگاه آزاد شهرمون که امسال تازه معماری آورده بپرسم!ولی اگه 94 واحد باشه باید قید درس خوندن رو بزنم!با این حساب باید برم کارگری و بگم خداحافظ معماری خداحافظ کارشناسی خداحافظ دانشگاه و شاید خداحافظ بچه ها ...

دوست عزیز من که جوابتو دادم.الناز جون هم جواب داد. رجوع کن به صفحه های قبل.پستامونو میبینی. آزاد دیگه 94 واحد نیست.گفتم که از اسفند ماه جبرانیارو حذف
کردن.بعدشم که با این حرفا که آدم از کوره در نمیره از زندگی خداحافظی کنه!
اگه تکمیل جای خوبی قبول شدی برو. اگه نشدی آزاد شرکت کن برو آزاد. به همین راحتی;)

ممنون از توجه تان ! پست های قبلی رو خوندم ! به همین راحتی راحتیا هم که می گین نیست! چون من بخاطر مشکلاتی که دارم از چند ماه پیش مجبور شدم تو یه تولیدی روزی حداقل دوازده ساعت کار کنم یه ده دقیقه دیگه هم می رم سر کار ساعت 8 صبح می یام چون شب کارم!این از اون در که گفتین به همین راحتی.

سلام

نه بابا 94 واحد کجا بود من امسال ترم اول کارشناسی ناپیوسته ی معماری دانشکاه آزاد هستم هستم و کلا 70 واحده اگر رشته ریاضی باشی و اگر فنی حرفه ای یا کارودانش باشی بیشتر از 80 تا البته دقیقا نمیدونم چندتا.

خوب دیگه اگه بیش از 80 واحد باشه 5 ترمه تموم می شه اونوقت هزینه اش هم می ره بالا که بنا به دلیلی که بالا ذکر کردم نمی شه!

سلام
منم هر چی تو این تاپیک داد میزنم که آزاد دیگه 94 واحد نیست کسی قبول نمیکنه.
منم آزاد میخونم.رودهن.میتونم بپرسم شما کجا میخونی ؟:)

ببخشید شما کلا چند واحد دارین و چقدر شهریه می دین؟

من نمیدونم فنی که این همه تو کاردانی از ریاضی بیشتر واحد پاس میکنه باید تو کارشناسی هم بیشتر پاس کنه این چه نظام اموزشیه؟

حالا خوب شد که شما با من موافقین که تعداد واحد های آزاد بیشتره!

ما 76 واحد داریم.4 ترمه تموم میشه.
ببین ترم اول که هیچی.چون هیچی دست خودت نیست.ولی از ترم بعدش طوری واحد بردار که بتونی بری سر کار! همرو تو 2 یا 3 روز جمع کن که فقط دو روز بری دانشگاه.البته این کارو تو دانشگاههای غیرانتفاعی نمیتونی بکنی.چون انتخاب واحد و روزات زیاد دست خودت نیست.ممکنه یه درس فقط تو 1 روز ارائه شده باشه. هرچی اونا میدن باید برداری.چون اصلا" ممکنه ترم بعدش دیگه ارائه نشه! اما تو آزاد اینطوری نیست. الان نصف بچه های هم کلاسی ما شاغل هستن! راحت هم دانشگاه میان هم میرن سر کار. به همین راحتی.شهریه هم حدود 900 در میاد واست. ظاهرا" یه کم زیاده.اما اگه یه خورده فکر کنی و حساب کتاب کنی میبینی که با جمع هزینه های غیر انتفاعی که تو شهرستان بخوای بخونی یکی میشه;)

آخرین ویرایش:

dading

عضو جدید
ما 76 واحد داریم.4 ترمه تموم میشه.
ببین ترم اول که هیچی.چون هیچی دست خودت نیست.ولی از ترم بعدش طوری واحد بردار که بتونی بری سر کار! همرو تو 2 یا 3 روز جمع کن که فقط دو روز بری دانشگاه.البته این کارو تو دانشگاههای غیرانتفاعی نمیتونی بکنی.چون اینتخاب واحد و روزات زیاد دست خودت نیست.ممکنه یه درس فقط تو 1 روز ارائه شده باشه. هرچی اونا میدن باید برداری.چون اصلا" ممکنه ترم بعدش دیگه ارائه نشه! اما تو آزاد اینطوری نیست. الان نصف بچه های هم کلاسی ما شاغل هستن! راحت هم دانشگاه میان هم میرن سر کار. به همین راحتی.شهریه هم حدود 900 در میاد واست.یه ظاهرا" کم زیاده.اما اگه یه خورده فکر کنی و حساب کتاب کنی میبینی که با جمع هزینه های غیر انتفاعی که تو شهرستان بخوای بخونی یکی میشه;)
دانشگاه ما 4 واحد از شما کمتره

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم
فقط بايد بگردم
تا كي ميخواي ؟
ببين اگه دو نما داشته باشه بدردت نميخوره؟
مثلا" فرض كن تو يه كوچه باشه كه يه سري پنحره تو اين كوچه باشه .... يه سري پنجره پشت...
ولي در ورودي يه طرف باشه....

من از يك نما كه گفتي اينجوري فهميدم كه سه طرف ديوار همسايه باشه و در و پنجره سه طرفش نباشه...
درسته ؟

تو حرف جدی هم بلدی بزنی ؟؟ :surprised::eek::surprised::eek:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا