راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

goleyakh_ok

عضو جدید
ساعت 2:50 دقیقه بوقت تهران..
هنوز خبری نیست..
من که نتونستم بخوابم ولی بجای فکر به نتایج داشتم به ارشد فکر میکردم !!!! :smoke: که باید قبول بشم و بعد از اون به فکر دکترا باشم :redface::cool:

این دم آخری نمیدونم زده به سرم یا اعتماد به نفسم رفته بالا!!!:confused:

ولی بد نیستااااااا پیشنهاد میکنم شما هم بجای نگرانی به فکر درجات بالاتر باشید اینطوری انرژی مثبت میگیرید و از نگرانی در میاید میگید نه؟ امتحان کنید.. :victory:

به این فکر کنید که چند سال دیگه که دارید آخرین واحدای ارشدو پاس میکنید چقدر به نگرانی های اینروزا میخندین..ولی اینم در نوع خود یه خاطره جالبه..;)

از الان خوشحالیه فرداتون رو تبریک میگم..یادتون باشه من اولین نفری بودم که بهتون تبریک گفتم;):gol:

فکر کنم بی خوابی بد زده به سره همه ها!!!:confused:
آره، فکر خوبیه، از همین امشب واسه ارشد برنامه ریزی کنید...:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

goleyakh_ok

عضو جدید
هر کسی به امید دیدن جوابا بیدار مونده، سره کاره، بگیره بخوابه!
من بهتون قول میدم تا فردا ظهر خبری نمیشه..
شبه همگی بخیر :smile:

dfdf

عضو جدید
سلام به بچه های شب زنده دار:smile::smile::smile:
چه خبره اینجا تا میری و میای 10 صفحه میره جلو:surprised::surprised::surprised:
فکر نکنم الان بیاد به احتمال زیاد فردا صبح میاد/;););)
فکر کنم بخوابیم بهتره زودتر میگذره

dfdf

عضو جدید
ساعت 3:37
من هنوز بیدارم
هر کاری کردم نشدبخوابم:w05:
فکر کن قبول نشم این همه استرس به خاطر هیچ
جالبه نه؟؟!!!!!!!
.
.
.

اصلاهم جالب نیست:w00:
چطوری مهندس/اینقدر دل شوره نداشته باش تو قبولی اصلا به دلم افتاده که اصفهان قبولی همو نجایی که خوشت میاد:biggrin::biggrin::biggrin:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ساعت 5:52
خب ري از نتايج نيست
يكي بياد پست رو تحويل بگيره .من برم بخوابم

ایمان م

عضو جدید
:gol::gol::gol::gol::gol:

ساعت 3:37
من هنوز بیدارم
هر کاری کردم نشدبخوابم:w05:
فکر کن قبول نشم این همه استرس به خاطر هیچ
جالبه نه؟؟!!!!!!!
.

.
.

اصلاهم جالب نیست:w00:

انشاا... که قبول میشی .

هر کسی به امید دیدن جوابا بیدار مونده، سره کاره، بگیره بخوابه!
من بهتون قول میدم تا فردا ظهر خبری نمیشه..
شبه همگی بخیر :smile:

من هم با این دوستمون موافقم .

ساعت 5:52
خب ري از نتايج نيست
يكي بياد پست رو تحويل بگيره .من برم بخوابم

برو بخواب . چون که من هم الان میرم بخوابم . فکر میکنم که نتایج حدود ساعت 9 و 10 میاد .

:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SPIRIT

عضو جدید
این اولین باره که ساعت 6 از خواب پا میشم، ولی هنوز هم جوابا نیمده.

mavi memar

عضو جدید
هنوز که جوابا نیومده
پاشیم بریم توپ و تانک های تو خیابونو نگاه کنیم
آخه امروز رژه دارن شاید تا عصر اینو بهونه کنن باز نتایجو ندن!

اريايي

عضو جدید
ساعت 8:13 ....مي بينم كه همه خوابن !!!! بچه ها اينم شانس شيك ما هميشه 12 شب به بعد جوابا ميومد امسال باور كنين از تاريخي كه گفتن هم ديرتر مياد من ديشب همش خوابه مي ديدم اومده ..همون مي دونم بايد تو خواب مي ديدم........

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
سلام به جماعت منتظر... می بینم که خواب ندارید... جواب ها 12 ظهر به بعد می آد همیشه اینجوری بوده. این حال منو یاد این بیت شهریار میندازه مردونه راست گفته...

گویند مرگ سخت است لیک سخت تر از انتظار نیست

moji_arch

عضو جدید
ساعت 7 تازه رفتم توی تخت که بخوابم
بعدیه مشت فکر کردن به این ور اون ور دیدم فایده ندار
گوسفند شمردم:w05:
تا 970-980 بود که گمونم دیگه خوابمبرد
توی خواب هم پست های بچه ها رو میخوندم:whistle:
بیدارمیشدم باز میگفتم نه بخواب هنوز زوده بذار وقتی پاشو که هم نتایج اوده باشه هم بچه ها شیرینی هاروداده باشن
به خیالم ساعت حداقل 12 هست

نگاه به ساعت میکنم 8:13:wallbash:

می خوام خود مو بزنم به خواب
خوب الان ساعت دیگه 11 هست دیگه
نگاه به ساعت میکنم
8:25
.
.
.
من اصلا خوابیدم؟؟؟؟!!!!!!!!:w20:

memarekochak

عضو جدید
بیدارمیشدم باز میگفتم نه بخواب هنوز زوده بذار وقتی پاشو که هم نتایج اوده باشه هم بچه ها شیرینی هاروداده باشن

نگاه به ساعت میکنم
.
.
.
با با نكنيد اين كارارو با خودتون!!!برين بخوابين!!آخه اين سنجش ارزش اين همه بي خوابيو داره!!؟؟

ask q

عضو جدید
سلام به همگی
هیچکس نمیدونه جوابا کی میاد؟؟؟؟؟؟؟
باباااااا من کلی کار دارم باید برم دانشگاه دنبال کارای فارغ التحصیلی... ولی همچنان پای کامپیوتر نشستم شاید که خبری بشه...:surprised::surprised::surprised::confused::confused::confused:

dading

عضو جدید

نگاه به ساعت میکنم
.
.
.
منم دیشب خوابم برد ولی تو خواب خیلی استرس داشتم انگار یه چیزیرو گم کردم نمیدونم خیلی بد بود .سنجش صبر کن بچه ها همگی مهندس بشن من خودم به عنوان سر ناظر و با بچه ها میام در اونجا رو گل میگیریم

hamraz

عضو جدید
سلام به همگی
این سازمان سنجش اونقد کش داد که من خوابیدم دیگه هم گفتم کامپیوتر رو روشن نمیکنم می دونم حول و حوش ظهر میاد شایدم دیرتر الان که پاشدم دیگه من استرسم ریخته
می بینم که خانوادم استرس گرفته منو به زور بیدار کردن که برو pc رو روشن کن نتایج اومده من می دونم این سازمان سنجشیا هنوز صورتشونو نشستن :wallbash::wallbash:
هر کار ایرانی با تاخیره
ترمینال ساعت 7 بلیط داری: حرکت ساعت 8 :biggrin:
مسابقه فوتبال ساعت 6 یعنی 6.30 :biggrin:
نتایج رو هم که می گن 31 یعنی آخرای 31 :biggrin::biggrin:
من که رفتم سرکار ایشالا همه قبول بشید
فعلا خدافظیییییییییییییی:w42::w42::w42::w42:

• Like
واکنش ها: MEG

dading

عضو جدید
ساعت دقیق اعلام نتایج

ساعت دقیق اعلام نتایج

اینو میگم ولی خدایی دعام کنید.
اعلام اسامی پذیرفته شدگان ساعت 20 میباشد
زمان[SIZE=+0] و ساعت[SIZE=+0] دقیق[SIZE=+0] اعلام[SIZE=+0] نتایج[SIZE=+0] کارشناسی[SIZE=+0] ناپیوسته[SIZE=+0] 88 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

معاون سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 88 در ساعت 20 امشب خبر داد.
ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان از شنبه 4 مهر آغاز مي‌شود، گفت: 106 هزار نفر در آزمون كارداني به كارشناسي سال 88 پذيرش شده‌اند.
وي با تأكيد بر اين‌كه نتايج آزمون كارداني به كارشناسي در سايت سازمان سنجش به نشاني www.sangesh.org قرار مي‌گيرد، گفت: پذيرفته‌شدگان آزمون كارداني به كارشناسي بايد به زمان دقيق ثبت‌نام دانشگاه‌هاي مختلف توجه داشته باشند.
معاون سازمان سنجش آموزش كشور اظهار داشت: عدم ثبت‌نام در زمان‌هاي مقرر دانشگاه‌ها به منزله انصراف تلقي مي‌شود و قبولي داوطلب "كان لم يكن " است.

moya_memar

عضو جدید
سلام صبح نخوابيده يا چرت زدتون بخير.
منم واسه اولين بار بدون حتي يه تلنگر بيدار شدم از هشت اين پا اون پا كردم كه حالا مي زنن حالا ميزنن اما نزدن كه نزدن...خيلي نامردن ........اي خدااااااااا.............بچه ها مي گم شايد دولت تصميم گرفته 2تا 30 باشه بعد 31 نه؟انگاري اين 31م بي بخار ترين 31م تاريخه..........:eek::eek::eek:
ساعت 9:27

memarekochak

عضو جدید
:confused::confused:
زمان[SIZE=+0] و ساعت[SIZE=+0] دقیق[SIZE=+0] اعلام[SIZE=+0] نتایج[SIZE=+0] کارشناسی[SIZE=+0] ناپیوسته[SIZE=+0] 88 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

معاون سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 88 در ساعت 20 امشب خبر داد.
ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان از شنبه 4 مهر آغاز مي‌شود، گفت: 106 هزار نفر در آزمون كارداني به كارشناسي سال 88 پذيرش شده‌اند.
وي با تأكيد بر اين‌كه نتايج آزمون كارداني به كارشناسي در سايت سازمان سنجش به نشاني www.sangesh.org قرار مي‌گيرد، گفت: پذيرفته‌شدگان آزمون كارداني به كارشناسي بايد به زمان دقيق ثبت‌نام دانشگاه‌هاي مختلف توجه داشته باشند.
معاون سازمان سنجش آموزش كشور اظهار داشت: عدم ثبت‌نام در زمان‌هاي مقرر دانشگاه‌ها به منزله انصراف تلقي مي‌شود و قبولي داوطلب "كان لم يكن " است.
كجايه سايت اينووووووونوشته؟؟؟

mavi memar

عضو جدید
مطمئن باشید اینا یه ریگی تو کفششونه!
شاید جا دادن آقازاده ها و نور چشمی ها تو لیست قبولیا هنوز تموم نشده
ولی خوب ما هم امیدمون به اون بالاییه...

moya_memar

عضو جدید

اوه .............. نه نه نه..............خداااااااااااااا
بچه ها مي گم اصلا ما جز ايران با حساب ميايم :razz::razz:؟شايد به ما شهروند ايراني نمي گن نه؟شايد پدراي هممون ايراني نيستن نه؟:cool::cool::cool::cool:شايد ما يه ايالت كوچيك و مستقل شديم خودمون خبر نداريم به قول دوستمون كه مي گفت مث انتخابات افغانها شديم اصلا نكنه افغاني هستيم:eek::eek::eek::eek:..........

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم سنجشیا میخوان همه چی رو با هم ست کنن..کنکورمون 1 مرداد بود ..نتایج اولیه 1 شهریور این نتایج نهایی رو هم 1 مهر میدن..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا