راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

اريايي

عضو جدید
مگه قرار نبود امروز بياد
پس كجاست؟

آره ..پس كوشش ..چرا اينقدر دق مي دن .... بعد اين يعني چي؟؟

4-‌با توجه به اعلام دفتر آموزش و ارتقاء مهارتهاي حرفه‌اي و تربيت معلم وزارت آموزش و پرورش، گزينش در كد رشته محلهاي دوره شبانه دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي، دانشكده‌ها، آموزشكده‌ها و مراكز تربيت معلم وابسته به وزارت آموزش و پرورش كه در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) پذيرش در آنها به روش شرايط خاص اعلام شده بود، به روش شرايط خاص انجام نخواهد گرفت. به عبارت ديگر گزينش در اين كد رشته محل‌ها به صورت متمركز انجام خواهد پذيرفت و لذا اسامي داوطلبان چندبرابر ظرفيت براي انجام مراحل مصاحبه اعلام نخواهد شد

-NEDA-

کاربر بیش فعال
دانشگاههای تربیت معلم یه سری شرایط اختصاصی داشتن که برداشتن اون شرایط رو ( شرایط سنی!! و قد!!! و بیماری و ..) فکر میکنم منظورشون همون شرایط باشه..

Sajjad_Fashion

عضو جدید
:crying2:
بچه ها من یه سوالی دارم که ذهنم رو خیلی مشغول کرده و خیلی نگرانم
توی دفتر و بر اساس گفته خیلی ها گفته شده که انتخاب شهر دانشگاه سراسری مثل آزاد نیست و الویت براساس رتبه هستش و اگه انتخاب دوم بهتر از اولی باشه اما گه اولی رو قبول بشی بقیه حذف می شن
اگه اینطوره پس چه جوری نتایج سوره الان امده ؟

1-تمام نتایج رو بررسی کردن (که با عقل جور در نمی یاد چون شندیم می گن اگه کسی سوره توی مصاحبه قبول نشه می رن ببینن جای دیگه قبول می شه)

2-تمام اتخاب های سوره رو در آورن بر اساس رتبه بهتر انتخاب کردن(خوب شاید یکی انتخاب 10 سوره باشه و رتبه بهتری داشته باشه ولی توی انتخاب قبل از 10 قبول بشه ، پس اینم نمی شه)

3- الویت مثل آزاد تاثیر داره و الویت 1تا 50 بررسی می کنن مثلا شاید تا الویت 3 تعدادی که سوره رو تا الویت 3 زده ظرفیت پر کنن و بقیه حتی اگه رتبه 1 کنکور هم باشه اگه الویت 4 رو زده چون پر بوده پذیرش نمی شه ،که یکی از بچه ها اینجا می گفت الویت اینجوریه که این با دفترچه مغایرت داره

من که هرجور فکر می کنم این وسط یه مشکلی پیش می یاد
حالا سوره مهم نیست کلا چی می شه من بر اساس بهتر بودن شهر و علاقه انتخاب کردم چون دفترچه وفرم ثبت نام تاکید می کرد براساس علاقه انتخاب کنین الویت تاثیری نداره توی قبولی نداره ، :crying2::crying: پس من امدم از شهر های بزرگ زدم گفتم خوب حالا که تاثیر نداره شاید 1 % جای بهتری قبول شدم اما اگه تاثیر داشته باشه که خیلی بد می شه:crying2::crying:

binahayat_m

عضو جدید
بچه ها اسم منم هست
رتبه 809
يعني انتخاب قبليم كه شبانه قم هستش ديگه قبول نميشم يا احتمال قبولي هست؟

آخرین ویرایش:

mvmvm

عضو جدید
بچه اسم منم هست
رتبه 809

فکر نکنم اینطور باشه . من تو همینها هم رتبه 155 میشناسم که اسمش هست
یعنی 155 جایی قبول نشده که اومدن سوره رو براش زدن ;)

منم اسمم هست با رتبه 466 تا رتبه 927 هم هست بازم میشناسم از این بیشتر رو نمیدونم

binahayat_m

عضو جدید
فکر نکنم اینطور باشه . من تو همینها هم رتبه 155 میشناسم که اسمش هست
یعنی 155 جایی قبول نشده که اومدن سوره رو براش زدن ;)

منم اسمم هست با رتبه 466 تا رتبه 927 هم هست بازم میشناسم از این بیشتر رو نمیدونم

ممنون
اونايي كه قبول ميشن رتبه هم مهمه يا فقط مصاحبه مبنا هستش؟

memarekochak

عضو جدید
من رتبه 300 خرده ایی سراغ دارم که پارسال سوره فبول شده !!!

البته فقط برای مصاحبه !

الان یه دانشگاه دیگه میخونه ....

سلام...اگه اسم ما تو لیست سوره بود امکان داره تو انتخاب های دیگه هم قبول شده باشیم؟؟یا انتخاب های بالاترو قبول نشدیم؟؟

-NEDA-

کاربر بیش فعال
بچه ها اسم منم هست
رتبه 809

ولی اسم من با رتبه 212 توی سوره نیست..از مشاور جهاد پرسیدم میگه احتمالا شبانه قبول شدم یا رجایی یا شریعتی...:w20:

اسم فرید هم با رتبه 90 نیست..:w19:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
پس با این حساب ما هم قبول نشدیم انتخابهای قبلیمون رو

یکی از دوستای من با رتبه 1014 هم هست.. :whistle:
این ماجرای انتخاب دانشگاه و الویت و متمرکزو نیمه متمرکزو ... یه معمای پیچیدست که ترجیح میدم دیگه بهش فکر نکنم..:w20:
اصلا این فکرا در حد ما نیست مال از ما بهترونه..:w07:
باور کنید اگر ابن سینا و اینیشتین و دانشمندای دیگه بودن اونا هم گیج میشدن.. :surprised::question:

تنها چیزی که میشه حدس زد اینه که جواب نهایی حداقل تا 22 شهریور نمیاد!!! :lol: :lol::whistle:

آخرین ویرایش:

memarekochak

عضو جدید
فکر نکنم،من انتخاب چهارم(4) سوره بود ولی اسمم نیست،با رتبه 3

اما سوره انتخاب 10 من بود و انتخاب9 من عیر انتفاعی شمال(رشت) بود((چون بچه همون شهرم ترجیه داده بودم شهرم باشم به دلایلی!!))اما الان سوره قبول شدم!! یعنی سطح سوره پایین تر از شماله؟؟؟مگه میشه؟؟؟

*vania*

عضو جدید
توی دفتر و بر اساس گفته خیلی ها گفته شده که انتخاب شهر دانشگاه سراسری مثل آزاد نیست و الویت براساس رتبه هستش و اگه انتخاب دوم بهتر از اولی باشه اما گه اولی رو قبول بشی بقیه حذف می شن

1-تمام نتایج رو بررسی کردن (که با عقل جور در نمی یاد چون شندیم می گن اگه کسی سوره توی مصاحبه قبول نشه می رن ببینن جای دیگه قبول می شه)

2-تمام اتخاب های سوره رو در آورن بر اساس رتبه بهتر انتخاب کردن(خوب شاید یکی انتخاب 10 سوره باشه و رتبه بهتری داشته باشه ولی توی انتخاب قبل از 10 قبول بشه ، پس اینم نمی شه)

3- الویت مثل آزاد تاثیر داره و الویت 1تا 50 بررسی می کنن مثلا شاید تا الویت 3 تعدادی که سوره رو تا الویت 3 زده ظرفیت پر کنن و بقیه حتی اگه رتبه 1 کنکور هم باشه اگه الویت 4 رو زده چون پر بوده پذیرش نمی شه ،که یکی از بچه ها اینجا می گفت الویت اینجوریه که این با دفترچه مغایرت داره

حالا سوره مهم نیست کلا چی می شه من بر اساس بهتر بودن شهر و علاقه انتخاب کردم چون دفترچه وفرم ثبت نام تاکید می کرد براساس علاقه انتخاب کنین الویت تاثیری نداره توی قبولی نداره ، :crying2::crying: پس من امدم از شهر های بزرگ زدم گفتم خوب حالا که تاثیر نداره شاید 1 % جای بهتری قبول شدم اما اگه تاثیر داشته باشه که خیلی بد می شه:crying2::crying:

دوست عزیز منم نمیدونم اینا بر چه اساسی پذیرش میکنن اما اینو میدونم که حتما مثل آزاد براساس اولویت نیست، فکرتونو مشغول نکنید، من سوره اولویت هفتمم بود اسمم اومده، قبلش هم شبانه زدم.
راستی اینطور که دوستان گفتند با این حساب من شبانه قبول نشدم دیگه، نه :cry::cry::cry::crying2: ؟؟؟؟؟
من نمیدونم این چه مسخره بازییه که 80 نفر میخواد پذیرش کنه اینهمه ملتو حال به حال میکنه،اینهمه خوشحال میشی که اسمت اومده فردا نه!!!!
راستی من شمردم سوره اسم 448 نفرو زده بود یعنی اینا چقدرش معماریه؟ من با 720 از مصاحبه قبول میشم؟؟؟
راستی... من سوره رو بعد از سراج زدم یعنی سراج که از سوره خیلی پایین تره قبول نشدم، نه بابا..............:eek::surprised::eek::surprised::eek::surprised:
مغزم تعطیل کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

dading

عضو جدید

اصلن سوره جدا از بقیه هست.یعنی میشه گفت اونکس که سوره میره به احتمال زیاد یه دانشگاه دیگه هم قبول شده

اريايي

عضو جدید
ولي من فكر مي كنم كه اونايي كه مثل من انتخابه 6 يا 7 يا بالاترشون سوره بوده احتمال داره تو دانشگاه هاي ديگه هم قبول شده باشن چون غير از اين اصلا با عقل جور در نمي ياد ..جواباي اصلي همونه كه تا هفته ي ديگه مي ياد ..اصلا بايد به غير از سوره دانشگاهه ديگه اي قبولت كنن كه اگه تو مصاحبه رد شدي مي ري الويت بعد ... ولي اميدوارم.. اين و مشاورم وقتي مي خواستم انتخاب شهر كنم گفت... حالا جواب قطعي شو تا ساعت 7:30 براتون مي زارم قراره زنگ بزنم جايي ..نگران نباشيد..

dading

عضو جدید
دوست عزیز منم نمیدونم اینا بر چه اساسی پذیرش میکنن اما اینو میدونم که حتما مثل آزاد براساس اولویت نیست، فکرتونو مشغول نکنید، من سوره اولویت هفتمم بود اسمم اومده، قبلش هم شبانه زدم.
راستی اینطور که دوستان گفتند با این حساب من شبانه قبول نشدم دیگه، نه :cry::cry::cry::crying2: ؟؟؟؟؟
من نمیدونم این چه مسخره بازییه که 80 نفر میخواد پذیرش کنه اینهمه ملتو حال به حال میکنه،اینهمه خوشحال میشی که اسمت اومده فردا نه!!!!
راستی من شمردم سوره اسم 448 نفرو زده بود یعنی اینا چقدرش معماریه؟ من با 720 از مصاحبه قبول میشم؟؟؟
راستی... من سوره رو بعد از سراج زدم یعنی سراج که از سوره خیلی پایین تره قبول نشدم، نه بابا..............:eek::surprised::eek::surprised::eek::surprised:
مغزم تعطیل کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
من یه چیزایی فهمیدم.اونایی که رتبه خوب شدن مثل ندا و پروتمه و ... ولی اسمشون در نیومد چون انتاخابهای قبلیشون (دانشگاه سراسری روزانه و شبانه بوده) قبول شدن دیگه اسمشونو نزدن چون میخوان دانشگاه های روزانه و شبانه پر بشه داوطلب رو بین دوراهی نذارن.حالا یه سری از بچه ها که اسمشون اومده ولی انتخابهای قبلیش هم غیر انتفاعی بوده هم دانشگاههی روزانه و شبانه اینها روزانه و شبانه قبول نشدند ولی اینها هم سوره قبول شدند هم غیر انتفاعی که بعدا جوابش میاد واسه همین هست روزانه و شبانه تکمیل ظرفیت نداره چون فقط طرف تو اون دانشگاه قبول شده اگه هم نره سال بعد محروم هست.ولی غیر انتفاعی جا زیاد میاره یکی از دلیلهاشم اینه که 80 نفر تو دوتا دانشگاه قبول میشن.

dading

عضو جدید
میخوام این مسئله رو براتون توضیح بدم که همه متوجه بشین. اونایی که رتبه خوب شدن مثل ندا و پروتمه و ... ولی اسمشون در نیومد چون انتاخابهای قبلیشون (دانشگاه سراسری روزانه و شبانه بوده) قبول شدن دیگه اسمشونو نزدن چون میخوان دانشگاه های روزانه و شبانه پر بشه داوطلب رو بین دوراهی نذارن.حالا یه سری از بچه ها که اسمشون اومده ولی انتخابهای قبلیش هم غیر انتفاعی بوده هم دانشگاههی روزانه و شبانه اینها روزانه و شبانه قبول نشدند ولی اینها هم سوره قبول شدند هم غیر انتفاعی که بعدا جوابش میاد واسه همین هست روزانه و شبانه تکمیل ظرفیت نداره چون فقط طرف تو اون دانشگاه قبول شده اگه هم نره سال بعد محروم هست.ولی غیر انتفاعی جا زیاد میاره یکی از دلیلهاشم اینه که 80 نفر تو دوتا دانشگاه قبول میشن.
بطور کلی کسی که اسمش تو سوره نیست دانشگاه روزانه یا شبانه قبول شده. کسی هم که اسمش تو سوره درومده روزانه یا شبانه قبول نشده ولی غیرانتفاعی قبول میشه هااااااااااا علاوه بر سوره

dading

عضو جدید
میخوام این مسئله رو براتون توضیح بدم که همه متوجه بشین. اونایی که رتبه خوب شدن مثل ندا و پروتمه و ... ولی اسمشون در نیومد چون انتاخابهای قبلیشون (دانشگاه سراسری روزانه و شبانه بوده) قبول شدن دیگه اسمشونو نزدن چون میخوان دانشگاه های روزانه و شبانه پر بشه داوطلب رو بین دوراهی نذارن.حالا یه سری از بچه ها که اسمشون اومده ولی انتخابهای قبلیش هم غیر انتفاعی بوده هم دانشگاههی روزانه و شبانه اینها روزانه و شبانه قبول نشدند ولی اینها هم سوره قبول شدند هم غیر انتفاعی که بعدا جوابش میاد واسه همین هست روزانه و شبانه تکمیل ظرفیت نداره چون فقط طرف تو اون دانشگاه قبول شده اگه هم نره سال بعد محروم هست.ولی غیر انتفاعی جا زیاد میاره یکی از دلیلهاشم اینه که 80 نفر تو دوتا دانشگاه قبول میشن.
بطور کلی کسی که اسمش تو سوره نیست دانشگاه روزانه یا شبانه قبول شده. کسی هم که اسمش تو سوره درومده روزانه یا شبانه قبول نشده ولی غیرانتفاعی قبول میشه هااااااااااا علاوه بر سوره
با اجازتون میخوام یه مثال بزنم موضوع قشنگ جا بیفته.
1.neda:ایشون که اسمشون نیومده تو سوره دانشگاه روزانه یا شبانه قبول شدند
2.vania:ایشون که اسمشون اومده تو سوره دانشگاه روزانه یا شبانه قبول نشدند ولی اگه سوره هم تو مصاحبه رد شه سنجش غیر انتفاعی براشون انتخاب میکنه.
در واقع سنجش تا حالا دانشگاههای روزانه و شبانه رو سنجیده ولی غیر انتفاعی رو هنوز نسنجیده.
موفق باشین همتون ایشالا

-NEDA-

کاربر بیش فعال
دو حالت وجود داره :
یا امسال سوره مثل ویروس افتاده تو انتخابا که انتخابای قبل از خودش رو از بین ببره :w35: (که با توجه به گفته dading عزیز بعید میدونم)
یا اینکه سوره امسال خییییلی مهربون شده :w36:میخواد حتی اگر جزو الویت های اولتون نیست ولی شما شانستون رو توی سوره هم امتحان کنید (البته به زور!!!):w02:
در هر صورت با این وضعیت پیش اومده فکر نمیکنم سال دیگه کسی سوره رو حتی به عنوان انتخاب 50 بزنه :thumbsdown:

سوره هم مجبوره از غیر مجازان عزیز برای مصاحبه دعوت به عمل بیاره :w26:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
با اجازتون میخوام یه مثال بزنم موضوع قشنگ جا بیفته.
1.neda:ایشون که اسمشون نیومده تو سوره دانشگاه روزانه یا شبانه قبول شدند
2.vania:ایشون که اسمشون اومده تو سوره دانشگاه روزانه یا شبانه قبول نشدند ولی اگه سوره هم تو مصاحبه رد شه سنجش غیر انتفاعی براشون انتخاب میکنه.
در واقع سنجش تا حالا دانشگاههای روزانه و شبانه رو سنجیده ولی غیر انتفاعی رو هنوز نسنجیده.
موفق باشین همتون ایشالا

نه اصلا دلیل خوب و منطقی نبود چون اینجوری که شما گفتی یعنی همه انتخاب اولشون روزانه و شبانه هستش شاید یکی اول روزانه ها و شبانه های تهران رو زده بعد غیر انتفاعی سوره بعد جاهای دیگه

پس دلیل نمی شه بیان روزانه و شبانه و غیر انتفاعی رو مورد سنجش قار بدن احتمالش 0% هستش

در ضمن سوره هم غیر انتفاعیه
من فکر می کنم این وسط بازهم مثل کنکور و خیلی چیزای یه اشتباهات بزرگی هست کاملا مشخصه
:w19:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
ولي من فكر مي كنم كه اونايي كه مثل من انتخابه 6 يا 7 يا بالاترشون سوره بوده احتمال داره تو دانشگاه هاي ديگه هم قبول شده باشن چون غير از اين اصلا با عقل جور در نمي ياد ..جواباي اصلي همونه كه تا هفته ي ديگه مي ياد ..اصلا بايد به غير از سوره دانشگاهه ديگه اي قبولت كنن كه اگه تو مصاحبه رد شدي مي ري الويت بعد ... ولي اميدوارم.. اين و مشاورم وقتي مي خواستم انتخاب شهر كنم گفت... حالا جواب قطعي شو تا ساعت 7:30 براتون مي زارم قراره زنگ بزنم جايي ..نگران نباشيد..

نه فکر نکنم اینجوری که شما می گی دانشگاهب اید همه انتخاب ها رو بررسی کنه چون یکی سوره رو انتخاب اول زده یکی انتخاب 11 (بعد انتخاب روزانه و شبانه)
بر اساس گفته دانشگاه ممکنه کسی که انتخاب 11 بوده قبول بشه و درضمن اینجوری همه دوجا اسمشون در می یاد یکی سوره یکی هم انتخاب بعدی یا قبلیش
جدا تبریک می گم به این سیستم آموزشی که کاملا تابلو کردن این وسط پر اشتباه هست
با درصد های نزدیک رتبه های تخیلی می یاد یکی از بچه ها گفت درصد تخصصیش با من 3% فرق داشته و من عمومی هم بهتر زدم بعد دوستمون شده 3000 من شدم 7000 یعنی 2 برار و حالا یکی فقط با 20 % اختلاف کلی شده 600 من خودم کارنامه دوستم رو دیدم بعد من شدم 7000 مشخصه سیستمشون خیلی خوب کار می کنه
و آخرشم این (حتما حق کسی خورده نشده آره حتما)
تازه یه چیز خنده دار برین قسمت شبانه دفترچه رو بخوننین نوشته 60-80 درصد بومی بعد از طرف دیگه نوشته 40% بسیجی و ایثار گر(کاری به بسیجی و اینا ندارم اما اینجوری درصد می شه بالای 100 % مشخصه خیلی سر رتبه و انتخاب شهر وقت می ذارن تبریک تبریک)
فقط می خوام یکجا قبول بشم همین:crying2::crying:
دیگه دارم بالا می یارم اخه همه چیز انقدر بی قانون می شه
توی کشورهای خارجی دانشجو می گیره ما توی کشور خودمون نمی تونیم درس بخونیم
اخرشم درس بخونی کار کجا هست باید ازت بی گاری بکشن تا یه پولی در بیاری نمیری

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا