راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memarekochak

عضو جدید
كمك------------!!
من رتبم شده 860 اميدي به شبانه دارم؟؟ بومي بودن ديگه چيه؟؟ مگه تو همه ي استانا دانشگاهي هست كه معماري ناپيوسته بگيره؟؟ كه حالا بومي ملاكه!!!

اصلا با 860 كجا ميتئنم قبول شم؟

mehdime007

عضو جدید
بچه ها منم مشکل شما رو دارم ... نمیدونم با 242 میتونم روزانه اردبیل قبول شم یا نه ؟
به نظرتون شبانه زنجان برام بهتره (بومیه زنجانم) یا اردبیل ؟؟
سلام
به نظر من چون شما خودتون بومی استان زنجان هستید کاملا به نفعتون هستش که همون شبانه ی دانشگاه زنجان رو انتخاب کنید ، چون واقعا اگر بشینین و منطقی فکر کنید می بینید که این بیشتر به صلاح شماست :
روزانه و شبانه اصلا هیچ فرقی با هم نمی کنند و تنها فرقشون اینه که شبانه یه مقدار خیلی کم شهریه می گیره ولی روزانه نه . در ضمن اگه شما بخواین که در یک شهر دیگه ولو هر چه قدر نزدیک هم که باشه درس بخونین ، بازم هنوز جدا از دوری از خانواده و سایر مشکلاتش ، از لحاظ هزینه هم برای شما هیچ فرقی نمیکنه چون درس خوندن در یک شهر دیگه به مراتب بیشتر از خود شهریه ی دانشگاه برای آدم تموم میشه .
البته این نظر من بود ، باز خودتون بهتر شرایط خودتون رو می دونید .;)

hgh_h986

عضو جدید
تورو خدا یکی جواب منو بده...دارم میمیرم از استرس

با 350 روزانه قبول میشم؟
اردبیل میشم؟

ممنون از دوستایی که نظر راهنمایی کردن...ولی اگه دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه دریغ نکنه........

-NEDA-

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز برای انتخاب شهر الویت علاقه رو بزنید الویت به رتبه ست نه به انتخاب اول یا دوم

شما مثلا رتبتون 1500 هستش ولی میتونه انتخابتون (بر حسب علاقه) اینطوری باشه : شبانه رجایی..سوره..ایوانکی..آمل..اشرفی اصفهانی.. کمال الملک نوشهر و ...........این رتبه میتونه دانشگاه آمل رو بیاره ولی خوب اگر حتی با درصد کم ظرفیت مثلا سوره هنوز تکمیل نشده باشه خوب مسلما این رتبه میتونه سوره پذیرفته بشه بخاطر همینه که بعضی وقتا می بینیم که کسی با رتبه ی تقریبا بالا دانشگاه خوبی قبول میشه در حقیقت انتخابش درست بوده

اینم یادمون باشه که اون دانشگاه آزاده که اولیت اول مهمترین انتخابه چون اونجا اول اولین انتخاب همه سنجیده میشه بعد انتخابهای دوم و ....

این روامروز که برای مشاوره رفتم توی انتخاب خیلی ها دیدم (البته خودم امروز انتخاب نکردم) ولی در هر صورت امکان داره من اشتباه کنم اگر کسی اطلاع بیشتری داره لطفا تصحیح کنه ..;)

arezoo_am

عضو جدید
بچه ها کدوم یکی از این موسسه ها برای انتخاب رشته مشاوره میدن؟

دكتر محمودي و مهندس رضوي توي موسسه يادگار. با هزينه 10000 تومن
مهندس سعيدي پور و گروهشون توي جهاد دانشگاهي الزهرا. با هزينه 5000 تومن
مهندس روحي زاده توي موسسه كنكاش.با هزينه 15000 تومن
موسسه مدرسان شريف هم داره. 20000 تومن ميگيره و نميدونمم كيه.

arezoo_am

عضو جدید
سلام دوست خوبم.
شما خودت هم ايوانكي قبولي هم گرمسار و هم قزوين. دوستتم احتمالا"‌ گرمسار
قبول ميشه‌( با توجه به اينكه سال اولشه معماري ميگيره). قروينم شايد قبول شه ولي علامه دهخداشو فكر نكنم .. چون تا اونجا كه ميدونم زير 2000 ه. اما تكميل ظرفيت هر جا بزنه 100% قبوله.;);)

امروز كه حسابي نا اميد شديم چند جا رفتيم گفتن 2700 گرمسار اميدي نداشته باش:(
اما گفتن آمل 100 درصد قبول ميشه.

راستي يه چيزي،امروز ميگفتن اگه مثلا آمل قبول شي ديگه نميتوني توي تكميل ظرفيت شركت كني. واقعا؟

به نظرتون با 2700 عاقلانست آمل رو نزنيم تا تكميل ظرفيت اعلام شه. امكانش هست گرمسار قبول شه. اصلا چطوريه سيستم تكميل ظرفيت؟

arezoo_am

عضو جدید
دارم کم کم از انتخاب رشته منصرف میشم
میگم جمیعا بیاین یه حرکت اننقلابی کنیم اونایی که رتبمون بالای 3000 شده اننتخاب رشته نکنیم:D
آخه با 3600 کجا میشه قبول شد:w05::w04:

فريدونكنار،نوشهر،تنكابن ... شمال همه رو ساپورت ميكنه!!!

آخرین ویرایش:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بهتره تو تاپیک کارشناسی ناپیوسته از بچه ها بپرسی
صفحه های قبلش رو که بگردی یه چیزایی دستگیرت میشه
بعدم شما میتونی غیر انتفاعی های یزد و اصفهان و قزوین و... رو انتخاب کنی
غیر انتفاعی صد درصد قبول میشی
انتخابایی که کردی رو تو تاپیک کارشناسی ناپیوسته بزار بچه هایی که تجربه دارن حتما کمکت میکنن

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز كه حسابي نا اميد شديم چند جا رفتيم گفتن 2700 گرمسار اميدي نداشته باش:(
اما گفتن آمل 100 درصد قبول ميشه.

راستي يه چيزي،امروز ميگفتن اگه مثلا آمل قبول شي ديگه نميتوني توي تكميل ظرفيت شركت كني. واقعا؟

به نظرتون با 2700 عاقلانست آمل رو نزنيم تا تكميل ظرفيت اعلام شه. امكانش هست گرمسار قبول شه. اصلا چطوريه سيستم تكميل ظرفيت؟
تو همین تاپیک یه نفر گفت گرمسار تا 2500 برمیداره تکمیل ظرفیت هم تا 3500
نمیدونم از کجا میدونست چون علا الدوله اولین ساله معماری میگیره
احتمال قبولیش گرمسار خیلی زیاده

راستی یه سوال
اگه وقتی قبول شیم نمیتونیم تکمیل ظرفیت شرکت کنیم پس تکلیف امثال من که بهمن کاردانیمون تموم میشه چیه؟
البته موقه ثبت نام مشخص کردیم که خرداد فارغ التحصیل میشیم یا بهمن اما محض احتیاط پرسیدم

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فريدونكنار،نوشهر،تنكابن ... شمال همه رو ساپورت ميكنه!!!

آخه اگه بخوام شهرستان برم خوب آزاد شرکت میکنم همین تهران قبول میشم مدرکشم مثه اینکه از غیر انتفاعی معتبر تره

واسه غیر انتفاعی مشهد چه رتبه هایی می خواد ؟؟؟؟؟؟

مشهد 5تا غیر انننتفاعی داره
خیام که بهترین غیر انتفاعی مشهده زیر اگه اشتباه نکنم زیر 1500 میگیره
بقیش رو کیفیتشونو شنیدم زیاد تعریفی نداره
حتما اونا رتبه های بالاتر رو هم قبول میکنن

khane khiyal

عضو جدید
سلام به همه دوستای عزیزم
من اهل گرگانم
رتبم شده 5984
به نظر شما غیر انتفاعی چه شهرایی میتونم قبول شم
تو رو خدا اگه میدونین راهنماییم کنین
خودم که فکر کنم جایی قبول نشم
خیلی ازتون ممنونم;)

khane khiyal

عضو جدید
سلام به همه دوستای عزیزم
من اهل گرگانم
رتبم 5984 شده
به نظرتون غیر انتفاعی گرگان یا هر جای دیگه میتونم قبول شم
کدومم شهرا میتونم قبول شم
تو رو خدا راهنماییم کنین
آخه بابت رتبم خیلی ناراحتم
خیلی ازتون ممنونم

ایمان م

عضو جدید
تورو خدا یکی جواب منو بده...دارم میمیرم از استرس

با 350 روزانه قبول میشم؟
اردبیل میشم؟

ممنون از دوستایی که نظر راهنمایی کردن...ولی اگه دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه دریغ نکنه........

سلام . آره با این رتبه روزانه قبول می شی . اما نمی دونم که اردبیل قبول میشی یا نه . ولی میدونم که روزانه یزد قبول می شی .

ایمان م

عضو جدید
سلام به همه دوستای عزیزم
من اهل گرگانم
رتبم 5984 شده
به نظرتون غیر انتفاعی گرگان یا هر جای دیگه میتونم قبول شم
کدومم شهرا میتونم قبول شم
تو رو خدا راهنماییم کنین
آخه بابت رتبم خیلی ناراحتم
خیلی ازتون ممنونم
سلام . شما بروجرد . گرگان . نور . رشت . کرمانشاه . خوزستان مطمئنا قبول هستید ولی بقیه شهر ها رو هم بزنید شاید قبول شدید .:D

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام . شما بروجرد . گرگان . نور . رشت . کرمانشاه . خوزستان مطمئنا قبول هستید ولی بقیه شهر ها رو هم بزنید شاید قبول شدید .:D

سلام نه دوست من رشت امسال منفجر می شه من خودم بچه رشتم با 3000 به زور می شه قبول شد ؛شاید هم 2000 به شختی دلیلش هم اینکه رشت رو تمام گیلان می زنن چون گیلان هیچ دانشگاهی نداره (انزلی،رشت، لاهیجان،آستارا حتی بچه های اردبیل و تازه تهرانی ها هم رشت رو چون مرکز استان هست می زنن پس بهتر دلت رو خوش نکنی)
در کل امیدوارم موفق بشی
من خودم به قبولی توی هر جهنمی دل بستم امیدوارم ناامیدت نکرده باشم دوست گلم.

آخرین ویرایش:

ایمان م

عضو جدید
از دوستان کسی می دونه که معدل در این انتخاب دانشگاه تاثیر داره یا نه ؟
خواهشن چواب بدید اگر میدونید

memar88

عضو جدید
كمك------------!!
من رتبم شده 860 اميدي به شبانه دارم؟؟ بومي بودن ديگه چيه؟؟ مگه تو همهي استانا دانشگاهي هست كق معماري ناپيوسته بگيره؟؟ كه حالا بومي ملاكه!!!

اصلا با 860 كجا ميتئنم قبول شم؟:gol:
سلام دوست عزیز
منم متاسفانه مثل شما گرفتار شدم نمیدونم با 740 میشه شبانه قبول شد یا نه؟
بدبختانه پذیرش شبانه 60 تا 80 در صد بومی هستش یعنی تقریبا از یه کلاس بیست نفری 15 نفرش اهل همون استان هستند.
ولی من و شما با این رتبه هر غیر انتفاعی که بخوایم میتونیم قبول شیم

memar88

عضو جدید
كمك-----------------
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

اگه غير انتفاعي قبول شي بعد نري مشكلي پيش مياد؟؟؟؟
نه مشکلی نیست
برادر من پارسال قبول شد نرفت هیچ مشکلی هم پیش نیومد ولی بهتره اگه نمیخواهید برید اصلا نزنید چون جای یه نفر این وسط ضایع میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا