راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farid_ghasemi

عضو جدید
اقا کسی میدونه این میراث خوابگاه داره ؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه چرا تو سایتش معماری نیست ؟؟؟؟؟؟ ولی تو دفترچه زده

persianmemar

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال كنكور دادم نخونده بودم فقط دو هفته خوندم . درصدهام رو براتون ميذارم:redface::(:cry::crying2:

نمره خام به درصد​
نام درس امتحاني​
12/66​
فرهنگ ومعارف اسلامي​
28/33​
زبان وادبيات فارسي​
-1/66​
زبان خارجي​
6/66​
رياضي وهندسه​
33/33​
فن ساختماني​
41/11​
مباني نظري وتئوري معماري​

رتبه داوطلب بدون سهميه 5131
رتبه داوطلب در سهميه 5123
نمره کل 1972

حالا به نظرتون جاي نزديك تهران قبول ميشم ؟ يا اصلا ولش كنم بذارم براي سال بعد . براي من دانشگاهش مهم نيست . فقط مهمه كه نزديك تهران باشه و فاصلش حداكثر 5 ساعت بيشتر نباشه بتونم برم و بيم هفتگي به خاطر مشكلات و شرايطي كه دارم و همينطور اينكه كار ميكنم . به دانشجو هم سخت نگيرن . كجا رو بزنم خوبه ؟ يا بذارم براي سال بعد ؟

يه سئوال ديگه هم داشتم اين تكميل ظرفيت جريانش چيه چطور محاسبه ميشه . اونايي كه انتخاب رشته و ثبت نام نميكنن . حالا من با اين رتبم مثلا اگر جاي دور بزنم شايد توي كل يه جاي بد قبول بشم. اما اگر اون شهر رو اصلا انتخاب نكنم ممكنه بعد شهرهاي خوب توي تكميل ظرفيت منو بردارن . راسش جريانش رو نميدونم موندم چيكار كنم .
اگر بذارم توي تكميل ظرفيت يه جاي خوب قبول بشم بهتره يا نه امثر شهرها رو بزنم يا يه جا در بيام ؟ چون برام خيلي خيلي مهمه نزديك تهران باشه
ممنون از كمكتون

http://www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_offline.gif http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quote.gif

binahayat_m

عضو جدید
کسی از بچه ها از شرایط مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی و دانشگاه مححق اصلاع داره ؟
خواهشا توضیحات بیشتری در مورد شرایط و سطح دانشگاه و اساتید بدهید.

http://www.miras.ac.ir/
این جور که من فهمیدم این دانشگاه یک مدت پذیرش نداشته و تازه از امسال شروع کرده به پذیرش
تو وبلاگ دانشجویانش خوندم

binahayat_m

عضو جدید
سلام
همه دارن سوال میکنند
منم بپرسم
به نظرتون با 800 کجا می تونم قبول شم؟

آبی آسمان

عضو جدید
من که شنیدم ربطی به اول دوم زدن نداره.شما می دونید جابر تا چند می گیره؟برا انتخاب رشته مدرسان نمی رید؟

آبی آسمان

عضو جدید
بچه ها اگه به فرض من بروجرد قبول بشم اینکه بروجرد رو انتخاب آخر بذارم یا اولم تاثیری توی قبولی داره؟
من که شنیدم ربطی به اول آخر زدن نداره.شما نمی دونید جابر تا چند می گیره؟برا انتخاب رشته مدرسان می رین؟خوبه؟نمی دونم چکار کنم؟
رتبم 4235 هست.

*vania*

عضو جدید
سلام مرسی خیلی خوشحالم کردی یعنی با 8000 قبول شدن؟
اونم مشهد:w33:خدا کنه اگه مطمئنی جون هرکسی رو دوست دارین می دونین کجا با 7000 می شه قبول شد بگین

منکه خودم موندم واسه انتخاب دانشگاه اما حتما با یه مشاور مشورت کنید من خودمم میخوام برم مشاوره دیباگران، شاید اونا اطلاعات دقیق تری از رتبه های قبولی سالهای قیل در اختیارمون بذارن
هر جایی که فکر میکنید (یعنی پرس و جو کردین و شنیدین) احتمالا دیگران در انتنخابای آخرشون قرار میدن شما تو انتخاب اول قرار بدین اینجوری میتونین احتمال قبولی تون رو بالا ببرید
امیدوارم موفق باشید

mahdok

عضو جدید
سوالی پیرامون انتخاب شهر(دفترچه شماره2) کنکور کاردانی به کارشناسی نا پیوسته رشته معماری

سوالی پیرامون انتخاب شهر(دفترچه شماره2) کنکور کاردانی به کارشناسی نا پیوسته رشته معماری

با سلام
تشکر از مدیر سایت
خواهشا هرکسی اطلاعاتی در مورد انتخاب شهر کاردانی به کارشناسی داره روه کنه.

من نمی خواستم سوال کنم ولی اگه میشه راهنماییم کنید موندم تو چند راهی ..
با رتبه 2012به نظرتون چه جوری انتخاب شهر کنم؟من ساکن یزد هستم

تو انتخاب موسسه چی از همه مهمتره؟
خواهشا راهنماییم کنید
خواهش می کنم .
یه بزرگواری کنید جواب بدید میدونم

آخرین ویرایش:

hgh_h986

عضو جدید
سلام دوستان...کسی میدونه با رتبه 350 کجا میشه آورد امسال؟ یعنی اردبیل میاره؟
خیلی ممنون میشم هرکسی اطلاع داره جوابمو بده...
دارم داغون میشم..اگه روزانه نیارم بیچاره میشم....:(:confused:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دووستاي گلم.همه خسته نباشيد.مهم نيست ديگه چي شد. مهم اينه كه تموم شد. البته اينارو با خودمم ها!سوره فقط مصاحبه عقيدتي داره و اين دوره مطمئنا سياسي هم داره. فقط زيادي تظاهر نكنيدكه به مهندس موسوي راي نداديد! اگه ببينن مهر دوره پيش نيست و اين دوره هست خودشون مي فهمن!! بچه ها من 1500 شدم.ايوانكي قبول ميشم.اما دوستم 2700 شده به نظرتون گرمسار يا قزوين قبوله؟ همه ميگن تو تكميل ظرفيت قبول ميشه قزوين.اگه واقعا اينطوريه منم بزنم قزوين.والا حاظرم به خاطرش آمل هم بزنم! فقط با هم باشيم.راستي بچه ها به نظرتون سعيدي پور خوب انتخاب رشته مي كنه؟ قيمت كه خيلي خوبه(5000) اما .

ذمت گرم .....:child:
بسوزه پدر عشق :D:biggrin::lol::biggrin::D

آخرین ویرایش توسط مدیر:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام دوست گلم ششما اگه فردا می یرین پیش سعیدی پور می شه خواهشن ازشون بپرسی کسی با شرایط من بهتر انتخابش چه جوری باشه.
شرایط من(رتبه من 7128؛سرباز هستم؛هردانشگاهی می رم ،شنانسی برای قبولی دارم؟بچه ها می گن بروجرد ،این انتخاب خوبه یا بد ((رشت----->اصفهان-------->شیراز----------->مازندران------->مشهد------>هر دانشگاهی که باقی بمونه ))
من نمی تونم شرایطش رو ندام ازش سوال بپرسم اگه این لطف رو در حق من بکنی ازت ممنون می شم.:love:

من از دیماه کلاسای جهاد رو میرفتم..مهندس سعیدی پور عالیه پیشنهاد میکنم پیش ایشون برید

سجاد من فردا ساعت 2 با مهندس وقت دارم حتما سوالتو میپرسم;)

hgh_h986

عضو جدید
سلام دوستان...کسی میدونه با رتبه 350 کجا میشه آورد امسال؟ یعنی اردبیل میاره؟
خیلی ممنون میشم هرکسی اطلاع داره جوابمو بده...
دارم داغون میشم..اگه روزانه نیارم بیچاره میشم....:(:confused:
تو رو خدا یکی جوابمو بده...:cry::(:confused:

binahayat_m

عضو جدید
من از دیماه کلاسای جهاد رو میرفتم..مهندس سعیدی پور عالیه پیشنهاد میکنم پیش ایشون برید

میگم دوست عزیز
میشه تلفنی به موسسه زد و راهنمایی کنه؟

*vania*

عضو جدید
بچه ها اگه جای من بودین چی کار میکردین:
با رتبه 3
روزانه دانشگاه رجایی مخصوص فرهنگیانه که نمیشه رفت.
بین شبانه رجایی و روزانه مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی کدوم رو انتخاب می کردین...؟

من جای شما بودم شبانه رجایی میرفتم
آخر سر هم مدرکی که میگیری برابر با روزانه اس دیگه.........
البته من در مورد این آموزش عالی میراث فرهنگی اطلاعی ندارم اما خیلیا حسرت رجایی رو میخورن (منم یکی از اون خیلیا) شما برید از طرف ما هم نائب الزیاره باشید
امیدوارم همه هر جا بریم موفق باشیم و دو سال دیگه همه باهم کنکور ارشد بدیم و قبول بشیم، همه بگین آمیــــــــــــــن

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که شنیدم ربطی به اول آخر زدن نداره.شما نمی دونید جابر تا چند می گیره؟برا انتخاب رشته مدرسان می رین؟خوبه؟نمی دونم چکار کنم؟
رتبم 4235 هست.

سلام:rambo:
من امروز مدرسان بودم
شعبه میرداماد
جعفری اسمم با تمام مشخصاتم رو نوشت تو یه لیستی :D
گفت که معماریا 4 شنبه بیان...
فکر کنم میخواد تا 4 شنبه صدا سیما رو خبر کنه بیان اونجا که باهام مصاحبه کنن :cool::thumbsup2::D
کدوم شعبه میرفتی؟

-NEDA-

کاربر بیش فعال
فکر نمیکنم تلفنی بگه چون الان جهاد شلوغه همه بچه ها برای انتخاب شهر میرن

ولی در هر صورت این شماره جهاده (88986060--88986050) بهتره زنگ بزنی بپرسی شاید من اشتباه کنم

ولی اگر تهران هستی حتما تا دیر نشده زنگ بزن وقت بگیر یا با خود مهندس سعیدی پور وقت میدن یا با مهندس تهرانی که ایشونم چند ساله که با مهندس سعیدی پور کار میکنه و تجربه خوبی داره

*vania*

عضو جدید
نه متاسفانه بچه تبریزم، به نظرت من شبانه شهید رجایی یا مرکز آموزش عالی میراث رو می یارم ؟

دوست عزیز منم ساکن تبریزم، دوست من پارسال با رتبه 200 روزانه اردبیل قبول شد و با سهمیه ممتازی (معدلش 19 و خورده ای بود) اومد تبریز،بنظرم شبانه میراث و مخصوصا شریعتی رو بزن، انشاالله قبول میشی.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

از طرف من هم بهش سلام برسون و بگو فلانی گفت : مهندس چرا بنزین گرون شد ؟:biggrin:
شوخی کردم
ببین بگو آخرین نفر کنکور رتبش چنده ؟:surprised:
سازمان سنجش بهش تمشک سیاه میده ؟:D
من رتبه 60 هزار رو سراغ دارم....!:eek:
دیگه بپرس اگه خودش شرکت میکرد چند میشد ؟
من از عشقی (استاد ریاضی مدرسان) پرسیدم گفت 100 نمیزنه !!! :surprised:

راستی این دیگه جدیه
دفترچه جواب کنکور امسال اگه اومده بگیر من لازم دارم . از مدرسان رفتم بگیرم گفتن دادن شعبه انقلاب که تکثیر کنه......
تنکیو :victory:

hgh_h986

عضو جدید
تورو خدا یکی جواب منو بده...دلرم میمیرم از استرس

با 350 روزانه قبول میشم؟
اردبیل میشم؟

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

با 350 روزانه قبول میشم؟
اردبیل میشم؟
من که همه ی روزانه ها رو جمع زدم 290 نفر شد
با 350 شاید بیاری چون همینجا دیدم بعضیا که رتبشون زیر 300 بود گفتن میخان شبانه برن
احتمالش هست
بزن ضرر نمیکنه که
50 تا انتخاب داری 12 تا روزانه هست 13 ات شبانه بزن ......
تازه میشه 25 تا.....
استرس چیو داری....بهترین جا قبولی....

ایمان م

عضو جدید
سلام . کسی میدونه که این دانشگاه ها چه رتبه ای رو میگیرن ؟
میر عماد قزوین - کوثر قزوین - علامه دهخدا قزوین - مولانا آبیک قزوین - دانش پژوهان اصفهان - شهید اشرفی اصفهان - نجف آباد اصفهان - مهر اراک

hgh_h986

عضو جدید
با 350 شاید بیاری چون همینجا دیدم بعضیا که رتبشون زیر 300 بود گفتن میخان شبانه برن
احتمالش هست
بزن ضرر نمیکنه که
تازه میشه 25 تا.....

ممنون...ولی آخه مثلا زابل که بدرد نمیخوره.30 ساعت راهه...
نمیدونم ..اردبیل میارم یا نه:confused:

*vania*

عضو جدید
رتبه منم 720شد
اینم درصدام:
معارف : 66/21
ادبیات:66/86
زبان: 00/5
ریاضی و هندسه: 66/1-
فن ساختمان: 66/26
مبانی نظری: 22/72​

hgh_h986

عضو جدید
احتمالش هست
بزن ضرر نمیکنه که
تازه میشه 25 تا.....

ممنون..ولی آخه زابل که بدرد نمیخورهه..
اردبیل بیارم خوبه...کسی میدونه با ظرفیتای امسال میارم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::cry:

ایمان م

عضو جدید
سلام . کسی میدونه که این دانشگاه ها چه رتبه ای رو میگیرن ؟
میر عماد قزوین - کوثر قزوین - علامه دهخدا قزوین - مولانا آبیک قزوین - دانش پژوهان اصفهان - شهید اشرفی اصفهان - نجف آباد اصفهان - مهر اراک

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من داشتم پستهای بچه ها رو میخوندم ...دیدم بچه های زیادی نسبت به دانشگاه زنجان دید بدی دارند...
چون خودم اونجا خوندم هرچند یه بچه های کاردانی زیاد بها نمیدن ...ولی دانشگاه خوبیه ...
مخصوصا دکتر وزیری و دکتر مقیمی از بهترین استادان ...
محیطشم خوبه ...
امسال همکلاسیای من رتبها ی خوی اوردن که نشون میده دانشگاه خوبی داشتیم ...
ما رتبه 15- 18-25-29... داشتیم...
البته دانشگاه ما عیبی که داره اینه که زیاد کار دست کار نمی کنن ولی از لحاظ فنی خیلی خوب کار می کنن....
من توصیه میکنم اونای که رتبه اشون خوبه حتما زنجان رو بزنن.

hgh_h986

عضو جدید
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hgh_h986 http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif

با 350 روزانه قبول میشم؟
اردبیل میشم؟

احتمالش هست
بزن ضرر نمیکنه که
تازه میشه 25 تا.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا