راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;);)سلام بچه ها پرسپکتیو_ترسیم فنی_ایستایی چه کتابهایی بخونم خوبه:):):)

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان کسی از درصدهای کسانیکه سال قبل رتبه های بین 300تا500اوردند رو داره؟ و رتبه اخرین کسی که روزانه قبول شده؟ موفق باشین:):gol:

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی میگی وقت برای خوندن کم نمیارم اگه برم کلاس؟
بستگی به خودت داره
اگر بتونی برنامت رو درست بچینی و واقعا بش عمل کنی نه وقت کم نمیاری
یه حساب کتاب کن ببین روزایی که بخوای بری کلاس چقدر از وقتت حروم میشه و باقی موندش به دردت میخوره یا نه

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه پیشنهاد چون وقت کم مونده اگه موافق هستید از رابین عزیز بخواهیم واسه ما ها که یه سریمون از کتاب ذاکر و یه سریمون هم از کتابای پارسه استفاده میکنیم یه برنامه بده اونم اینجوری که مثلا قرار بذاریم تا شنبه چقدر بخونیم همه هم سعی کنیم بخونیم اگه نخونیم .....
این یه پیشنهاد بود اگه موافق هستید بگید
sh.as عزیز شما خودتون استادین . نیازی به برنامه های پوشالی ما ندارین
در هر صورت ما در خدمتیم
امیدوارم که بتونیم کمکی بکنم .

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم..
اگه همینطوری با جدیت تا اخرش بخونید حتما قبولید بابا..همونی که دوست دارین..(اعتماد بنفس موشکی);)

کاری نداشتم فقط اومدم یه حاضری بزنم برم..

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال :
بچه های که جدی برای ریاضی کار میکنند . روزی چقدر وقت براش میزارن؟؟؟
به امید پیروزی
سلام دوست عزیز. من اولویت اولم واسه خوندن درسای کنکور, درس ریاضیه.
وقت زیادی هم واسه ش گذاشتم و می ذارم. البته بعضی روزا اصلا ریاضی نمی خونم. ولی وقتیم می خونم بین 3 تا 5 ساعت می خونم.
اینم بگم که فعلا هیچ درس اختصاصی نخوندم. واسه همینه که انقد ریاضی خوندم. اینو گفتم که یه وقت سوء تفاهم نشه واسه تون.:smile:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. امروز اومدم باهاتون درد دل کنم!:D
منو که همه تون می دونین که زودتر از خیلیا شروع به خوندن کردم. البته چه خوندنی! بیشتر تو فکرش بودم تا اینکه عمل کنم.:(
مشکل من اینه که تا وقتی که واسه کاری دیر نشه, شروع نمی کنم. به قول بعضیا دقیقه 90یم. الانم کلی از درسا مونده و من هنوز اندر خم یه کوچه م. تازه 3,2 روزه که به طور جدی دارم می خونم. اونم اگه شرایط خونه خوب باشه.
کتابخونه هم دوست ندارم چون نمی تونم همه ش یه جا بشینم. خسته می شم.
الان دیگه کم کم دارم شک می کنم که آیا واقعا می تونم رتبه زیر 100 بیارم؟! عاقلانه ش اینه که نمی شه. ولی بعضیا که منو می شناسن می گن که می تونم.
نمی دونم والا. بعضی وقتا کم میارم. بعضی وقتا هم با انرژی و مثبتم.
البته می دونم که این مشکل عمومیت داره و تقریبا همه کنکوریا اینجورین. ولی خب بده دیگه. دوست دارم اصلا شک نکنم به اینکه می تونم. :smile:
حالا به نظرتون باید چیکار کنم؟

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقت زیادی هم واسه ش گذاشتم و می ذارم. البته بعضی روزا اصلا ریاضی نمی خونم. ولی وقتیم می خونم بین 3 تا 5 ساعت می خونم.
اینم بگم که فعلا هیچ درس اختصاصی نخوندم. واسه همینه که انقد ریاضی خوندم. اینو گفتم که یه وقت سوء تفاهم نشه واسه تون.:smile:
سلام
adroit جان جسارتا این کارت خوب نیست من پارسال این کار رو کردم و رو همین قضیه ضربه خوردم
اصلا از اختصاصی هات غافل نشو ، درسته که ضریب ریاضی بالاست اما دروس اختصاصی هم به همون نسبت مهم هستن
باز هم ببخشید فضولی میکنم حتما برنامت رو عوض کن و اختصاصی هات رو بیار وسط گود

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. امروز اومدم باهاتون درد دل کنم!:D
منو که همه تون می دونین که زودتر از خیلیا شروع به خوندن کردم. البته چه خوندنی! بیشتر تو فکرش بودم تا اینکه عمل کنم.:(
مشکل من اینه که تا وقتی که واسه کاری دیر نشه, شروع نمی کنم. به قول بعضیا دقیقه 90یم. الانم کلی از درسا مونده و من هنوز اندر خم یه کوچه م. تازه 3,2 روزه که به طور جدی دارم می خونم. اونم اگه شرایط خونه خوب باشه.
کتابخونه هم دوست ندارم چون نمی تونم همه ش یه جا بشینم. خسته می شم.
الان دیگه کم کم دارم شک می کنم که آیا واقعا می تونم رتبه زیر 100 بیارم؟! عاقلانه ش اینه که نمی شه. ولی بعضیا که منو می شناسن می گن که می تونم.
نمی دونم والا. بعضی وقتا کم میارم. بعضی وقتا هم با انرژی و مثبتم.
البته می دونم که این مشکل عمومیت داره و تقریبا همه کنکوریا اینجورین. ولی خب بده دیگه. دوست دارم اصلا شک نکنم به اینکه می تونم. :smile:
حالا به نظرتون باید چیکار کنم؟
سلام مجدد
دوست عزیز مشکل اینجاست که همش به این فکر میکنی که باید رتبه زیر 100 بیارم
این فکر بجز استرس و درگیری ذهن کار دیگه ای نمی کنه .
تو به جایی که رتبت رو باور کنی خودت رو باور کن
به نظر من مهم نیست کی چه رتبه ای میاره ، مهم اینه که هر کسی بتونه تا جایی که میتونه تلاشش رو بکنه ، نتیجه اش هم با خدا اون صلاح میدونه کی کجا براش بهتره ...
در ثانی کتابخونه اولش خسته کننده هست اما بعد از یه هفته یا 10 روز همه چی درست میشه ، دیگه قول میدم هیچکی به هواس پرتی و بی حوصلگی من نیستین !
پاشو برو کتابخونه الکی هم فیلم در نیار
همتون پاشین برین کتابخونه

binahayat_m

عضو جدید
ممنون که جواب دادی
اخه من ریاضی از پایه ضعیفم به طوری که خیلی موقع ها راه حل پیدا میکنم اما نمی تونم ساده بکنم:redface:
یکی از دوستام که از من ریاضیش بهتره روزی سه ساعت میخونه..
نمیدونم چیکار کنم من اگه بیشتر بخونم از بقیه درس ها میمنونم
بعضی اوقات هم میگم مثل شبستان که از بچه های قدیمی اینجا بودش و ریاضی صفر زد ولی بقیه خیلی خوب زدش و رتبش شد 36..بیخیال ریاضی شم...
نمیدونم چیکار کنم:cry:

sh.as

عضو جدید
sh.as عزیز شما خودتون استادین . نیازی به برنامه های پوشالی ما ندارین
در هر صورت ما در خدمتیم
امیدوارم که بتونیم کمکی بکنم .
شما لطف دارید من که خودم کلا همش اذیت میکنم. این یه پیشنهاد بود گفتم شاید اینجوری کسایی که کمتر میخونن مثل خودم مجبور شن بیشتر بخونن من خودم روزایی که با دوستام پایه میشیم واسه یه درس بیشتر میخونم. فقط پیشنهاد بود بازم اینکه گفتی کمکمون میکنی ممنون. راست فضولیه ببخشید میشه بپرسم کجا کارشناسی قبول شدی با چه رتبه ای؟؟

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما لطف دارید من که خودم کلا همش اذیت میکنم. این یه پیشنهاد بود گفتم شاید اینجوری کسایی که کمتر میخونن مثل خودم مجبور شن بیشتر بخونن من خودم روزایی که با دوستام پایه میشیم واسه یه درس بیشتر میخونم. فقط پیشنهاد بود بازم اینکه گفتی کمکمون میکنی ممنون. راست فضولیه ببخشید میشه بپرسم کجا کارشناسی قبول شدی با چه رتبه ای؟؟
سلام
الان آزاد میخونم رتبه 7 مشهد شدم
واسه سراسری با یه اشتباه خراب کردم
الان هم که به دوستمون گفتم همه وقتش رو واسه ریاضی نذاره واسه همین بود
من پارسال همه وقتم رو واسه ریاضی گذاشتم ، با وضعیتی که داشتم فکر میکردم که ریاضیم رو کمه کم بالا 70 بزنم اصلا 60 درصد واسم افت داشت ریاضیم در حدی بود که بدون نوشتن تست ها رو میزدم ، اما با یه از دست دادن روحیه سر کنکور همه کنکورم رو دادم . ( البته بعدا فهمیدم واقعا خواست خدا بود الان فوق العاده از شرایطم رازیم )
این حرف هایی هم که میزنم تجارب خودمه ، هرجا که سرم به سنگ خورد به شما میگم که نخوره و با هر کاری که پیشرفت کردم به شما هم میگم تا شاید واسه شما هم خوب بشه ...
واسه آزاد هم فقط یک ماه خوندم اما با یه برنامه خوب ( راستش رو بخوای روزی هم 6 ساعت بیشتر نمی خوندم )

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام adroitعزیز این اشتباهو نکن به نظر من همه درساتو به صورت موازی پیش برو 100درصد نتیجه میگیری راستی ریاضی چه کتابی میخونی؟ موفق باشی:smile:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
adroit جان جسارتا این کارت خوب نیست من پارسال این کار رو کردم و رو همین قضیه ضربه خوردم
اصلا از اختصاصی هات غافل نشو ، درسته که ضریب ریاضی بالاست اما دروس اختصاصی هم به همون نسبت مهم هستن
باز هم ببخشید فضولی میکنم حتما برنامت رو عوض کن و اختصاصی هات رو بیار وسط گود
می فهمم و می دونم چی می گی. آخه من با مشاورم صحبت کردم. با آقای سعیدی پور که فکر کنم معرف حضور همه هست. اون بهم گفت که اولویت اولو بذارم رو عمومیا و ریاضی. وقتی اینا رو کامل خوندم برم سراغ اختصاصیا.
من اختصاصیا رو می خونم حتما ولی بعد از ریاضی و عمومیا.
آخه من رشته م ریاضی بوده, پایه مم قویه و اگه ریاضی رو خوب بخونم خیلی بهم کمک می کنه.
من همه ش درصدای رتبه 50 تو ذهنمه. اون ریاضیشو 50 زده بود. عمومیاشم بین 50 تا 80 بود ولی اختصاصیاش 40,30 بود.
الان همه تلاشم اینه که تو این یکی دو ماهه ریاضیو عمومیا رو تموم کنم بعد برم سراغ جزوه های خلاصه ی اختصاصیا. مثل پارسه و مدرسان.
در هر حال ممنونم از راهنماییت.:smile:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون که جواب دادی
اخه من ریاضی از پایه ضعیفم به طوری که خیلی موقع ها راه حل پیدا میکنم اما نمی تونم ساده بکنم:redface:
یکی از دوستام که از من ریاضیش بهتره روزی سه ساعت میخونه..
نمیدونم چیکار کنم من اگه بیشتر بخونم از بقیه درس ها میمنونم
بعضی اوقات هم میگم مثل شبستان که از بچه های قدیمی اینجا بودش و ریاضی صفر زد ولی بقیه خیلی خوب زدش و رتبش شد 36..بیخیال ریاضی شم...
نمیدونم چیکار کنم:cry:
خواهش می کنم. نظر من اینه که تو این وقت کم فقط درسایی رو بخونیم که مطمئنیم نتیجه می گیریم.

سلام adroitعزیز این اشتباهو نکن به نظر من همه درساتو به صورت موازی پیش برو 100درصد نتیجه میگیری راستی ریاضی چه کتابی میخونی؟ موفق باشی:smile:
ممنونم از راهنماییت. شاید همین کارو کردم! من ریاضی مدرسان می خونم.:smile:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی ایشلا همگی موفق باشین و رتبه دلخواهتون رو بیارین یه سوالی داشتم درواقع یه جور نظر سنجیه خواهش میکنم که همتون به این سوال جواب بدین تا همه استفاده کنن. سوالم این بود که:دروس عمومی(ادبیات_معارف_زبان) ریاضی و دروس تخصصی (فن ساختمان_مبانی نظری معماری ) و کتاب تست چه کتابهایی را مطالعه مکنید؟:smile: پیشاپیش از همکاریتون ممنونم. موفق باشین;):)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همگی ایشلا همگی موفق باشین و رتبه دلخواهتون رو بیارین یه سوالی داشتم درواقع یه جور نظر سنجیه خواهش میکنم که همتون به این سوال جواب بدین تا همه استفاده کنن. سوالم این بود که:دروس عمومی(ادبیات_معارف_زبان) ریاضی و دروس تخصصی (فن ساختمان_مبانی نظری معماری ) و کتاب تست چه کتابهایی را مطالعه مکنید؟:smile: پیشاپیش از همکاریتون ممنونم. موفق باشین;):)
عمومی گسترش علوم پایه.
اختصاصی و ریاضی مدرسان شریف.
تست سعیدی پور.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می فهمم و می دونم چی می گی. آخه من با مشاورم صحبت کردم. با آقای سعیدی پور که فکر کنم معرف حضور همه هست. اون بهم گفت که اولویت اولو بذارم رو عمومیا و ریاضی. وقتی اینا رو کامل خوندم برم سراغ اختصاصیا.
من اختصاصیا رو می خونم حتما ولی بعد از ریاضی و عمومیا.
آخه من رشته م ریاضی بوده, پایه مم قویه و اگه ریاضی رو خوب بخونم خیلی بهم کمک می کنه.
من همه ش درصدای رتبه 50 تو ذهنمه. اون ریاضیشو 50 زده بود. عمومیاشم بین 50 تا 80 بود ولی اختصاصیاش 40,30 بود.
الان همه تلاشم اینه که تو این یکی دو ماهه ریاضیو عمومیا رو تموم کنم بعد برم سراغ جزوه های خلاصه ی اختصاصیا. مثل پارسه و مدرسان.
در هر حال ممنونم از راهنماییت.:smile:
سلام adroitمیتونی درصدهای رتبه 50رو بگی ممنون

binahayat_m

عضو جدید

سلام
برای عمومی ها پارسه و گسترش علوم
برای تخصصی پارسه و مدرسان شریف و کتب هنرستان :gol:

یونیک

عضو جدید
سلام . :gol:
من کارشناسی ناپیوسته میخونم .
ممنونم . آزاد می خونین یا ملی؟ببخشید کمی فضولی می کنم ها.:smile:
اخه من آزاد قبول شدم ولی مرخصی گرفتم واسه ملی بخونم. زیاد تو دلم نیست برم ازاد .
نا شکری نمی کنم ولی دلم با ملی.
برای ملی هم یه کم شیطونی می کنم ساعت درس خوندنم اومده پایین 4 ساعت در روز چی کار کنم نگرانم ...:cry:

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم . آزاد می خونین یا ملی؟ببخشید کمی فضولی می کنم ها.:smile:
اخه من آزاد قبول شدم ولی مرخصی گرفتم واسه ملی بخونم. زیاد تو دلم نیست برم ازاد .
نا شکری نمی کنم ولی دلم با ملی.
برای ملی هم یه کم شیطونی می کنم ساعت درس خوندنم اومده پایین 4 ساعت در روز چی کار کنم نگرانم ...:cry:
قبلا تو پست های قبلیم گفتم ... من آزاد میخونم و خدا رو شکر خیلی راضیم
به نظرم هم تو دانشگاه های سراسری بجز بوعلی و رجایی ، جایی بهتر از دانشگاه آزاد مشهد نیست ... اینجا فعالیت دوستان زیاده ، در دانشگاه استاد های خوبی هستن و ....
اتفاقا من هم می خواستم دوباره شرکت کنم و خودم رو یه محکی بزنم اما تنبلی کردم و وقت ثبت نام تموم شد .

shokoofe

عضو جدید
فدات بشم اعظم جون الهی خیر از جوونیت ببینی.با این راهنماییت کلی حال کردم.مرررررررررررررسییییییییی

یونیک

عضو جدید
قبلا تو پست های قبلیم گفتم ... من آزاد میخونم و خدا رو شکر خیلی راضیم
به نظرم هم تو دانشگاه های سراسری بجز بوعلی و رجایی ، جایی بهتر از دانشگاه آزاد مشهد نیست ... اینجا فعالیت دوستان زیاده ، در دانشگاه استاد های خوبی هستن و ....
اتفاقا من هم می خواستم دوباره شرکت کنم و خودم رو یه محکی بزنم اما تنبلی کردم و وقت ثبت نام تموم شد .
خوب منم خیلی خوشحالم . چون با این درس خوندنم دوست دارم بو علی قبول شم ولی با رتبه ای که اونجا می خواد...
ولی اعتماد به نفس رو داشته باشی 50% کار حله که من کاملا و یا کمی پروام و دارم:D.
پس ، همین فردا راه می افتم طرف همدان!!!!!!!!
انشاءالله که اونجا تنها نباشم:surprised:

sh.as

عضو جدید
سلام . با چند روز تاخیر اومدم مثل اینکه همه دارن بکوب میخونن ;) منم این چند روزه یه چیزایی خوندم خیلی امیدوار شده بودم ولی امروز احساس کردم زیادی خودم رو تیزهوش فرض کردم:( ولی اصلا اشکال نداره اینقدر میخونم که درست شه

shokoofe

عضو جدید
راستی اینا که گفتی واسه کنکور آزاده یا سراسری؟ منابعش فرق داره یا یکیه

sph1367

عضو جدید
سلام
من با اینک از شما کمتر درس خواندم اما خسته شدم دیگه
شماها چطوری درس می خوانید که این قدر انرژی دارید؟
درضمن من 2روز در هفته سرکارم
خلاصه هم می خوانم
ممنون می شم کمکم کنید

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام adroitمیتونی درصدهای رتبه 50رو بگی ممنون
والا الان درصدا دستم نیست. ولی اگه اشتباه نکنم ایناس:
معارف 56
ادبیات 98
زبان 30
ریاضی 45
مبانی 48
فن ساختمان 46
البته اینم در نظر داشته باشین که ریاضی پارسال خیلی سخت بود. نفر اول کنکور 50 زده بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا