راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zzeuss

عضو جدید
مهم >>دوستان من دیروز رفتم نظام مهندسی و بعد از کلی پرس و جو کاشف به عمل آوردم که مدرک ناپیوسته ها مرتبط خواهد شد با کد 120 و نه اصلی و اگر فعلا هم حق طراحی گرفته باشند به زودی ملغی خواهد شد یا محدود تر و کلا امتیازشان از پیوسته ها کم تر (مملکت گل و بلبل و ...).... من که امسال تازه کاردانی رو شروع کردم دیپلم ریاضی دارم قصد انصراف از تحصیل و شرکت در کارشناسی پیوسته سال دیگه یا خروج از کشور رو دارم... این رو اینجا مطرح کردم برای شما دوستان که بیکار ننشینید که قطعا حقتون رو ضایع خواهند کرد در این مملکت بی در و پیکر.... و با فراموش کردن و پاک کردن صورت مسئله مشکل حل نخواهد شد در ضمن حتا با گرفتن ارشد و دکترا هم همین طور است..... خود دانید.

آخرین ویرایش:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام همکلاسی راستش منم پی این موضوع بودم از کارشناسیای محقق پرسیدم چند تا کتاب گفتن... اینا بودن
درک رفتار سازه ها محمود گلابچی برای درس سازه خونده میشه البته منبع مهمی تو همه گرایشها!!!!(روزی ده بیست صفحه میخونم)
حس وحدت کثرت و کتاب آفرینش نظریه معماری تو درس مبانی میخونیم ایشالا (ترمای قبل جهان زمین اینارو گفته بود)حس وحدتو شرو کردم اما بیشتر عربیه تا پرشین یا لاتین
از همه مهمتر زیبایی شناختی معماری که از دروس مهم ارشده تدریس میشه!!!(پیداش نکردم)
راستی اگه معماری اسلامی و سبک شناسی پیر نیا رو نخوندین بخونین تو درس معماری اسلامی هر دو به درد بخوره!!!(منم جسته گریخته یادمه مجبورم بخونم)
اینارو گفتن موفق باشین ...
کاش اینجا سوال جواب نمی کردیم ...
بازم ببخشید .... اگه جسارت شد... و پر حرفی...

سلام :smile:
گفتم بحثو اینجا ادامه بدیم تا اونجا اسپم نشه...

اول ممنون بابت جواب دادنت... ولی منظورم این نبود ... میگم کدوم کتابای منبع رو تو طی این 2 سال درسشو نداریم؟
مثلا تو کاردانی ما هیچ درسی که توش مبانی نظری یا حتی معماری اسلامی رو بگن نداشتیم (با اینکه جزو منابع کاردانی به کارشناسی بودن) و باید خودمون میخوندیمشون... ولی چون من همیشه فکر میکردم تو ترمای بعدی میخونیم پیشو نگرفتم اخر سر دیدم واحدها تموم شدن و اصلا همچین درسایی نخوندیم:(

میگم حالا از منابع ارشد هم همچین کتابایی هستن که تو این 2 سال ناپیوسته درسشونو نداشته باشیم ؟

آخرین ویرایش:

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم >>دوستان من دیروز رفتم نظام مهندسی و بعد از کلی پرس و جو کاشف به عمل آوردم که مدرک ناپیوسته ها مرتبط خواهد شد با کد 120 و نه اصلی و اگر فعلا هم حق طراحی گرفته باشند به زودی ملغی خواهد شد یا محدود تر و کلا امتیازشان از پیوسته ها کم تر (مملکت گل و بلبل و ...).... من که امسال تازه کاردانی رو شروع کردم دیپلم ریاضی دارم قصد انصراف از تحصیل و شرکت در کارشناسی پیوسته سال دیگه یا خروج از کشور رو دارم... این رو اینجا مطرح کردم برای شما دوستان که بیکار ننشینید که قطعا حقتون رو ضایع خواهند کرد در این مملکت بی در و پیکر.... و با فراموش کردن و پاک کردن صورت مسئله مشکل حل نخواهد شد در ضمن حتا با گرفتن ارشد و دکترا هم همین طور است..... خود دانید.
عجب خبری دادیا.... ای باباااااااااااااااااا ..... پس تکلیف ماها چیه؟!!!!!!!! شانس نداریمکه:cry:

yasna68

کاربر بیش فعال
سلام دوست جونایییییییییییی خودم
یکی پیدا نشد تولد مارو تبریک بگه ما ذوق کنیم
ناز معمار کجایییییییییییییییییییی اینجااااااااااا کسی مارو تحویل نمی گیره:cry:

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یسنا جان خوبی؟ تولدت مبارک عزیزممم;) ناراحت نباش ما هستیم
:w23::w33:

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی کسی اینجا هست بگه جزوه های کاردانی به کارشناسی کدوم تاپیکه؟:w05:

سلام دوست عزیز............... این چیزی که به شما گفتن رسمیت نداره........... ما کمیسیون هم عرضی داریم................ اصلا این چنین نیست:warn:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست جونایییییییییییی خودم
یکی پیدا نشد تولد مارو تبریک بگه ما ذوق کنیم
ناز معمار کجایییییییییییییییییییی اینجااااااااااا کسی مارو تحویل نمی گیره:cry:

سلام عزیزم خوبی؟؟؟؟
تولدت مبارک خانومی ... ناراحت نباش خودم یه تنه برات یه جشن توپ راه میندازم

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناراحت نباش عزیزم الان خودم یه تنه برات یه جشن توپ راه میندازم
خودم میزنم

خودم میخونم :whistle:
خودم ستاره بارونت میکنم

خودم هوا میندازمت

تازه اینارم دعوت کردم

راستی امروز تولد اینم هست

اینم کیک و کادوی تولدت عزیز

mehmari

عضو جدید
دوست عزیز و گرامی ممنون از راهنماییت...
راستش جریان طوری نیست که شما میگین...
اولا خدا روزی ده است و امیدمون به اونه...
قاعده ی عقلی هم میگه تلاش تلاش تلاش...
خوب ما لیسانس که گرفتیم حق طراحی بر فرضی ندادن و اکثر خانمها هم که اهل نظارت نیستن میشن بیکار و خانم خونه ...
نه اینطوریام نیست بعد لیسانس اگر گیر دادن یه کنکور میدیم (اگه سراسری نذاشتن که نمیزارن میریم آزاد خیالتون تخت) خوب از کارشناسی پیوسته قبول میشیم (نگین که حق نداریم چون دانشگاه آزاد حققی تایین نکرده) بعد با نرخ امروز 480 تومن ثابت و 2 یا 4 واحد هم متغیر اونایی که نخوندیم میخونیم اونایی که خوندیم تطبیق میدیم!!! به همین سادگی... به همین خوشمزگی...
تازه دنبالشیم(ما و شما) و به رییس جمهور هم نامه دادیم حتم داشته باشین که حل میشه...
ارشد معماری هم سوا از بحث پیوسته و نا پیوستست ... (دکترا که جای خود) کسی حق داره کار نده!!!
باز هم ممنون ... باعث شد من یکی برم دنبالش...
اصلا هم نگران نشین بخونین... فردا پیش بینی شده نیست....

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کجایین پس؟! نمیاین منم برم....
فقط یه چیزی من نرسیدم امروز درس 7 رو بخونم همون 6 درس اولو مرور کردم 387 تا لغت داشت :eek:
خداحافظ...

yasna68

کاربر بیش فعال
سلام سمی جون مرسی گلم شرمندم کردی معذرت الان دیدم:gol:
سلام امید
سلام دادافرید
ممنون دوستانننننن
:gol::gol:

yasna68

کاربر بیش فعال
دوست عزیز و گرامی ممنون از راهنماییت...
راستش جریان طوری نیست که شما میگین...
اولا خدا روزی ده است و امیدمون به اونه...
قاعده ی عقلی هم میگه تلاش تلاش تلاش...
خوب ما لیسانس که گرفتیم حق طراحی بر فرضی ندادن و اکثر خانمها هم که اهل نظارت نیستن میشن بیکار و خانم خونه ...
نه اینطوریام نیست بعد لیسانس اگر گیر دادن یه کنکور میدیم (اگه سراسری نذاشتن که نمیزارن میریم آزاد خیالتون تخت) خوب از کارشناسی پیوسته قبول میشیم (نگین که حق نداریم چون دانشگاه آزاد حققی تایین نکرده) بعد با نرخ امروز 480 تومن ثابت و 2 یا 4 واحد هم متغیر اونایی که نخوندیم میخونیم اونایی که خوندیم تطبیق میدیم!!! به همین سادگی... به همین خوشمزگی...
تازه دنبالشیم(ما و شما) و به رییس جمهور هم نامه دادیم حتم داشته باشین که حل میشه...
ارشد معماری هم سوا از بحث پیوسته و نا پیوستست ... (دکترا که جای خود) کسی حق داره کار نده!!!
باز هم ممنون ... باعث شد من یکی برم دنبالش...
اصلا هم نگران نشین بخونین... فردا پیش بینی شده نیست....

سلام خوبید؟
نفس کم نیاری مهندس
مرسی بابت امیدی که دادیییی;)

mehmari

عضو جدید
بچه ها کجایین پس؟! نمیاین منم برم....
فقط یه چیزی من نرسیدم امروز درس 7 رو بخونم همون 6 درس اولو مرور کردم 387 تا لغت داشت :eek:
خداحافظ...
همکلاسی مرور هم میزاریم نترسین که...
وای درس 7 از همش سخت بود دیگه وقت نکردم کتاب دیگه ای بخونم...
بچه ها همگی خوبین؟؟؟؟؟ خوش میگذره؟؟؟

yasna68

کاربر بیش فعال
بابا کجا بودی؟ دلمون برات یه ذره شد:smile:

بچه ها شرمندم می کنیداااااااااااا

امید جان کیک دادم به سمی جشنم گرفته نبودی مگه؟؟؟؟؟
ممنون دادافرید
دل منم واسه همه بچه ها تنگیده خیلی کم لطف شدن
چه خبرا مهندس؟؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

بچه ها شرمندم می کنیداااااااااااا

امید جان کیک دادم به سمی جشنم گرفته نبودی مگه؟؟؟؟؟
ممنون دادافرید
دل منم واسه همه بچه ها تنگیده خیلی کم لطف شدن
چه خبرا مهندس؟؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

ای بابا خدا کنه فقط خوش باشن و حال کنن............... اما توش چاشنی بی معرفتی نباشه محیا جون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا