راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mlarchitect

کاربر فعال
سلام دوباره....
راستی...
اونایی که خیامو زدن خودشونو واسه آزمون اسکیس آماده می کنن؟؟؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز شما اون دوتا ترم اسکیس کار کردین کمی.
ولی خودی کخ میدونیتو ساخت ارائه 1 ما فقط مبانی نظری کار کردیم با کلاز
ترم 2 که استاد محمدزاده بجای ساخت ارائه هندسه یاد داد
ترم 3 که واقعا فوق العاده بود استاد گروه ما میدیدی که من دائم سر کلاسش حضور داشتم:w15:

اره ما ترم یک شانس اوردیم ولی برا شمام بد نشدمن همین الانشم نمیدونم ریتم چیه کنتراست چیه و ... ولی شما خیلی روشون کار کردین هرچند قبول داره اسکیس و پرسپکتیو بیشتر به درد خوردن...
ولی محمدزاده انصافا چنتا اسکیس گف مث کافی شاپ و فست فود و ویلا و ... ولی ما از علاقه زیاد سرکلاسش کاملا حواسمون پیشش بود !!! اخرسرم یه چیزی سرهم میکردیم تحویلش میدادیم...

تو هم گل کاشتی. ولی باید اعتراف کرد ما 6 تا گل کاشتیم.چون من از خیلی از بچه ها انتظار رتبه داشتم مخصوصا شفیعی لطفی عباسی ولی اونا ................

اره بچه ها اصلا انتظارارو براورده نکردن ... همینایی که تو گفتی یا مینایی زرگر رستم زاده ...

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه اینجوری هر کی یه ساعتی میاد،بعد همه ام غر میزنن که چرا هیچکس نیست!!!!!!!!!!!!!همه هستن اما تو ساعتای مختلف.....
آره من خودم خيلي ميام سر مي زنم، اما درست زماني كه من ديسكانكت مي شم، تاپيك پر مي شه از پست هاي مختلف!!! شانسه ماهه ديگه!!!:(

faegheh_ar

عضو جدید
به نظرم اگه شبا بيايم بهتر باشه... جون تو روز همه كار دارن و كم پيش مياد كه همه بچه ها باشن.. من كه خودم بيشتر وقتا 10 شب به بعد ميام...حالا امروز استثنا شده كه الن اومدم..

faegheh_ar

عضو جدید
سلام میشه کمکم کنید من 1 ترم دیگه کاردانیم تمومه واسه کارشناسی چی بخونم چکار باید بکنم راهنماییم کنید
براي كنكور كارشناسي ناپيوسته سعي كن روي رياضي خيلي سرمايه گذاري كني(مخصوصا بحث مشتق،كه بيشتر سوالا از مشتقه) براي تاريخ معماري هم كتاب "معماري معاصر غرب" رو حتما بخون،تو چند سال گذشته بيشتر سوالا از معماري مدرن به بعد اومده.. امسال هم كه ما كنكور داديم 80% سوالاي تاريخ از مدرن به بعد بود..اما كتاب معماري جهان ابراهيم زارعي رو هم حتما بخون.. چون تضميني نيست كه تو كنكور 91 هم مثل سالاي گذشته سوال بياد.
من خودم همه كتابا و جزوه هاي پارسه رو خوندم (چون خلاصه همه منابع اصلي و نكات مهمش رو آورده) خيلي هم راضي بودم....

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم اگه شبا بيايم بهتر باشه... جون تو روز همه كار دارن و كم پيش مياد كه همه بچه ها باشن.. من كه خودم بيشتر وقتا 10 شب به بعد ميام...حالا امروز استثنا شده كه الن اومدم..
من که شبا همیشه حاضرم.کلا هرموقع بگین میام.اگه همه باهم تو یه موقع باییم تاپیک شلوغ میشه و باهم تبادل اطلاعات میکنیم

faegheh_ar

عضو جدید
آره من خودم خيلي ميام سر مي زنم، اما درست زماني كه من ديسكانكت مي شم، تاپيك پر مي شه از پست هاي مختلف!!! شانسه ماهه ديگه!!!:(
اره منم هينطوريم...:cry: البته بچه ها هم كمتر سر ميزننا..اما اگه تو يه ساعت مشخصي باشه همه با هم ميايم و با هم ميريم...
من شب ميام دوباره ...ساعت 10 و 11... اگه همه بودن هماهنگ ميكنيم...;)

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي كنكور كارشناسي ناپيوسته سعي كن روي رياضي خيلي سرمايه گذاري كني(مخصوصا بحث مشتق،كه بيشتر سوالا از مشتقه) براي تاريخ معماري هم كتاب "معماري معاصر غرب" رو حتما بخون،تو چند سال گذشته بيشتر سوالا از معماري مدرن به بعد اومده.. امسال هم كه ما كنكور داديم 80% سوالاي تاريخ از مدرن به بعد بود..اما كتاب معماري جهان ابراهيم زارعي رو هم حتما بخون.. چون تضميني نيست كه تو كنكور 91 هم مثل سالاي گذشته سوال بياد.
من خودم همه كتابا و جزوه هاي پارسه رو خوندم (چون خلاصه همه منابع اصلي و نكات مهمش رو آورده) خيلي هم راضي بودم....
اره با فائقه جون موافقم رو ریاضی خیلی سرمایه گذاری کن.خود منو ریاضی نجات داده تو کنکور امسال.الان که وقت داری بشین منابع اصلی بخون.بعد اخراش از کتابای مدرسان و پارسه استفاده کن.من که کتاب تاریخ پارسه رو خیلی دوس داشتم تقریبا کامل بود.البته من یه دورم کتاب ابراهیم زارعی رو خونده بودم.برا عناصر کتاب جلیل شاهی کتاب خوبیه ما اخرا فهمیدیم و وقت نشود بخونیمش.ولی بازم میگم ریاضی غوغا میکنه
راستی برا مبانی نظری هم یه کتاب خوب پیدا کن چون امسال معلوم نبود سوالا از کجا بود

آخرین ویرایش:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره منم هينطوريم...:cry: البته بچه ها هم كمتر سر ميزننا..اما اگه تو يه ساعت مشخصي باشه همه با هم ميايم و با هم ميريم...
من شب ميام دوباره ...ساعت 10 و 11... اگه همه بودن هماهنگ ميكنيم...;)
پس شب منتظرتم عزیزم.من که هستم امیدوارم بچه ها هم بیان.اصلا الان هرکس بیاد بگه چه ساعتی میتونه بیاد.

ناز معمار

عضو جدید
پس شب منتظرتم عزیزم.من که هستم امیدوارم بچه ها هم بیان.اصلا الان هرکس بیاد بگه چه ساعتی میتونه بیاد.
خوب وقتی همه جمع شدیم در مورد چی بحرفیم؟
بعدشم فرزانه جون من فکر نمیکنم این تاپیک تاپیک مناسبی واسه جمع شدن باشه
آخه اینجا مشکلات کارشناسی مطرح میشه نه گپ و گفت یه جمع دوستانه!
اگه میخوای بچه ها جمع شن با اجازه ی اقای صدیق یه تاپیک توپ بزن تا همیشه بمونه و بچه ها اونجا بیان

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره با فائقه جون موافقم رو ریاضی خیلی سرمایه گذاری کن.خود منو ریاضی نجات داده تو کنکور امسال.الان که وقت داری بشین منابع اصلی بخون.بعد اخراش از کتابای مدرسان و پارسه استفاده کن.من که کتاب تاریخ پارسه رو خیلی دوس داشتم تقریبا کامل بود.البته من یه دورم کتاب ابراهیم زارعی رو خونده بودم.برا عناصر کتاب جلیل شاهی کتاب خوبیه ما اخرا فهمیدیم و وقت نشود بخونیمش.ولی بازم میگم ریاضی غوغا میکنه
راستی برا مبانی نظری هم یه کتاب خوب پیدا کن چون امسال معلوم نبود سوالا از کجا بود
واسه مباني نظري كتابهاي طراحي معماري، رنگشناسي و... هنرستان خيلي مفبده!!! و همينطور چند تا سوال اول مباني نظري كه معلوم نبود از كجا اومدن، ماله كتاب مبادي سواد بصري بود!!! به نظرم اگر براي شروع كتابهاي هنرستان خونده بشه عاليه!!! چون اونا چكيده اي ساده و مفيد از رفرنس هاي اصلي هستن!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب وقتی همه جمع شدیم در مورد چی بحرفیم؟
بعدشم فرزانه جون من فکر نمیکنم این تاپیک تاپیک مناسبی واسه جمع شدن باشه
آخه اینجا مشکلات کارشناسی مطرح میشه نه گپ و گفت یه جمع دوستانه!
اگه میخوای بچه ها جمع شن با اجازه ی اقای صدیق یه تاپیک توپ بزن تا همیشه بمونه و بچه ها اونجا بیان
آره هم يه تاپيكي باشه كه بچه هايي تو شرايط ما ( كه چشم اندازه ارشد داريم) بتونيم با هم دوستانه حرف بزنيم و هم مشكلات علميمون رو اونجا مطرح كنيم!!!

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
صوفیا جان دانشگا شما که امسال ترکوند بت 5 نفری که برداشت...منو دیگه اونجا را نمیدن که....
راستش من واقعا تعجب کردم...یادمه ترم پیش یکی از بچه ها رفت برای دوستش پرسید گفتن حدود 30-25 نفر پذیرش آزاد داریم..
نفهمیدم چجوری شد 5 تا! ظاهرا میخوان این ترم فرهنگیارو هم با پذیرش آزاد تلفیق کنن
یعنی این 5 نفر بخت برگشته باید با 20,30 تا فرهنگی نخبه!!! سر یه کلاس باشن...واقعا تاسف انگیزه!

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره هم يه تاپيكي باشه كه بچه هايي تو شرايط ما ( كه چشم اندازه ارشد داريم) بتونيم با هم دوستانه حرف بزنيم و هم مشكلات علميمون رو اونجا مطرح كنيم!!!
خیلی عالیه...من که کاملا پایه ام!
حالا اسم تاپیکو چی بذاریم؟؟؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من واقعا تعجب کردم...یادمه ترم پیش یکی از بچه ها رفت برای دوستش پرسید گفتن حدود 30-25 نفر پذیرش آزاد داریم..
نفهمیدم چجوری شد 5 تا! ظاهرا میخوان این ترم فرهنگیارو هم با پذیرش آزاد تلفیق کنن
یعنی این 5 نفر بخت برگشته باید با 20,30 تا فرهنگی نخبه!!! سر یه کلاس باشن...واقعا تاسف انگیزه!
آخه پارسال هم همينطوري بود!!! كل 30 نفري كه مي گرفتو زده بود وبژه ي فرهنگيان!!! بعد شنيدم داوطلب آزادم گرفته!!! فك مي كردم امسال هم اينطوري شه!!! واقعا نامرديه!!!

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه پارسال هم همينطوري بود!!! كل 30 نفري كه مي گرفتو زده بود وبژه ي فرهنگيان!!! بعد شنيدم داوطلب آزادم گرفته!!! فك مي كردم امسال هم اينطوري شه!!! واقعا نامرديه!!!
پارسال که 40 نفر داوطلب آزاد گرفتن...
ایشالا امسال هم بگیرن

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک جدید :

تاپیک جدید :

سلام . پارسال این موقع ها بچه هایی که کنکور دادن توی این تاپیک باهم جمع می شدن ولی یکم اختلاف پیش اومد و دیگه نمی یومدن تو این تاپیک . بعد تصمیم گرفتن یه تاپیک جدید بزارن که با هم جمع بشن . بعد قبولیشون تو کارشناسی واسه ارشد با هم درس بخونن . دوبار تاپیک جدید زدن ولی مدیر تالار مخالفت کردن . در نهایت http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/204068-جمع-صمیمی-از-کارشناسی-تا-ارشد
تاپیک جمع صمیمی از کارشناسی تا ارشد یکی از بچه ها زد . الان چون خیلی سر همه شلوغ شده کمتر بهش سر می زنن .
این رو گفتم چون توی باشگاه تاپیک مشابه قفل می کنن .

nana-22

عضو جدید
نظر خواهی

نظر خواهی

سلام به همه بچه های کارشناسی نا پیوسته و همه دوستای خودم

بچه ها سر انتخاب رشته زنگ زدم به استادم که خیلی باهاش کار کردم رتبه خودم رو گفتم راستی استادمون هم کارشناسی ناپیوسته بوده که رجایی خونده

بعد برگشته میگه شما ها اگه برین غیر انتفاعی واقعا تمام استعدادتون از بین می ره به نظر من بمون واسه ساله دیگه که رتبه بهتری بیار

اگه دانشگاه خودتون قبول شدی نرو

نظر شما ها رو میخوام بدونم واقعا این درسته که اگه قبول شدم نرم ؟؟؟ ریسکش بالا نیس ؟؟؟؟ من ریاضیم خوب نیست اگه بمونم واسه سال دیگه اگه ریاضی نزنم 2 رقمی می شم ؟؟؟؟

amir6969

عضو جدید

بچه ها سر انتخاب رشته زنگ زدم به استادم که خیلی باهاش کار کردم رتبه خودم رو گفتم راستی استادمون هم کارشناسی ناپیوسته بوده که رجایی خونده

بعد برگشته میگه شما ها اگه برین غیر انتفاعی واقعا تمام استعدادتون از بین می ره به نظر من بمون واسه ساله دیگه که رتبه بهتری بیار

نظر شما ها رو میخوام بدونم واقعا این درسته که اگه قبول شدم نرم ؟؟؟ ریسکش بالا نیس ؟؟؟؟ من ریاضیم خوب نیست اگه بمونم واسه سال دیگه اگه ریاضی نزنم 2 رقمی می شم ؟؟؟؟

با نظز استادتون موافقم... منم غیر انتفایی رو نمی پسندم... ولی سال به سال ظرفیت دانشگاه های دولتی کم میشه و از این نظر ریسکش بالاست و برای 2رقمی شدن باید حتما ریاضی بزنید حداقل در حد 25 درصد اگه غیر انتفایی های معروف قبول شدید برید، چاره ای نیست

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من کتاب هنر های تجسمی هنرستان و کتاب مبادی سواد بصری خونده بودم اونجا این چنین مطالبی نبود ها...............
واسه مباني نظري كتابهاي طراحي معماري، رنگشناسي و... هنرستان خيلي مفبده!!! و همينطور چند تا سوال اول مباني نظري كه معلوم نبود از كجا اومدن، ماله كتاب مبادي سواد بصري بود!!! به نظرم اگر براي شروع كتابهاي هنرستان خونده بشه عاليه!!! چون اونا چكيده اي ساده و مفيد از رفرنس هاي اصلي هستن!!!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز

کدوم غیر انتفاهی درس می خونی ؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من کتاب هنر های تجسمی هنرستان و کتاب مبادب سواد بصری خونده بودم اونجا این چنین مطالبی نبود ها...............
چرا درباره ي اثر گشتالت هست!!! تو هنرستان نيست!!! منظورم اين بود كتاباي هنرستان خيلي خوبن!!!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم به نظر من پشت کنکور موندن خیلی سخته من که خودم تو کنکور سراسری پشت کنکور موندم موندم سختیش چیه.باید خیلی روحیت بالا باشه.
بعدشم تو کنکور کارشناسی ناپیوسته سال به سال ظرفیت ها کمتر میشه و این ریسکه که پشت کنکور بمونی.به نظر من اگه جایی قبول شدی که تونستی بری حتما بر و شک نکن

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا درباره ي اثر گشتالت هست!!! تو هنرستان نيست!!! منظورم اين بود كتاباي هنرستان خيلي خوبن!!!
اره کتابای هنرستان خیلی خوبن من قبول دارم منظورم این بود که کافی نیستن.هرچی منابع بیشتری خونده بشه بهتره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا