راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid625

عضو جدید
راستش دوست عزيز من براي سال ديگه نميخوام كنكوربدم كه فرموديد11ماه وقت دارم.واسه ازادامسال ميخوام.درضمن من كارمندمونهايت شبهادرس ميخونم ياروزتعطيل.بگذريم.راستش ازهمه مخصوصا اقاomidممنونم كه يه جواب طولاني بهم داد.شايدخنده دارباشه رياضي حتي اسونترين چيزهاش روهم ديگه يادم نمونده=صفر. بهنوش 67 وبقيه دوستاتموم كتابهاي مدرسان روگرفتم.بنظرشماجزوات پارسه روبگيرم يابامدرسان فرقي نميكنن؟درضمن اين كتاب تست شريفي نيادروس تخصصيه ياعمومي وتوي بازارباچه اسمي ميشه پيداش كرد.جزوات پارسه به چه صورته؟4تادرس رياضي.زبان.ايستايي و ادبيات فارسي روميخوام برم كلاس مدرسان برم ياپارسه؟.ممنونننننننننننن� �ننننننننن;)

Ali Render

کاربر بیش فعال
:gol:سلام :gol:
دوست:gol: من :gol:گفتم :gol:شاید:gol: تو :gol:جمع:gol: ازت:gol: عذر خواهی :gol:کنم :gol:بهتر:gol: باشه:gol: .:heart::heart::heart::gol:

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای این همه گل تاحالا این همه گل یه جا ندیده بودم":smile::biggrin: خودت گلی اینکارا چیه"ممنون:gol:

taken2012

عضو جدید
سلام دوستان شهریه دانشگاه غیر انتفاعی به طور میانگین در هر ترم چقدره؟

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاردانی ؟ با پارسه کارشناس شو...
من و همه دوستام با خوندن جزوه های پارسه و آزموناش بهترین نتیجه رو گرفتیم :)
بدترین رتبه ها بچه هایی بودن که حداکثر 800 اینا بود رتبشون...اکثرا 2 رقمی شدیم:cool:
اینه که به همه پارسه رو توصیه میکنم
با جزوه های پارسه دیگه نیازی به این همه منابع و سر در گمی نیست(حتی کلاس هم نیازی نیست
:smile:
همتون موفق باشید:gol:

کاردانی ما 5 ترم بود..بعد از اتمامش رفتم پارسه
اواخر بهمن بود..آزمونای اول زیاد نمی خوندم ولی بعد از عید بیشتر خوندم، آزمونای جامع پارسه رتبم 1 رقمی شد و خود کنکورم 26 شدم :)

دوست عزیزی که می گی تبلیغ میکنم
من خودم واسه پارسه 150 دادم و به خاطر امتیاز بالا(که زیادم سخت نبود گرفتنش) 130 تاشو پس گرفتم!! این از هزینه
در ضمن این پولی که میگی واسه کلاسشه که من از اون چیزی نمیدونم
اگه آدم بدونه نتیجه خوب میگیره هزینه کردن ضرری نداااره

من زبان وقت نکردم بخونم
ریاضی جزوه رو خوندم و تستای مدرسان شریف و زدم
بقیه درسا خود پارسه
آخر سر هم سوالای سال قبل و ...
کار آسختی نیست.. اگه یکم تلاش کنی :)

اون ماله قدیما بود که سوالا درست از منابع تهیه میشد! . مطمئنم اگه امسال کنکور میدادی عمراً رتبه رو میاوردی. سوالای امسالو با دوران خودت مقایسه میکنی؟!!!!!!! خوبه میبینی که رتبه های برتر امسال یا خودشون خوندن یا ماله آکادمی تخصصی بودن. از پارسه کسی رو ندیدم!
تبلیغ چیرو میکنی !!!!!!
مگه بقیه خرن دور از جون
1 میلیون بدی تش آیا بشی آیا نشی
شیکم ناشتا و آروغ فندقی

درسته همین طوره

taken2012

عضو جدید
kazem

kazem

اگه فضولی نباشه میتونم بپرسم کاردانیو کجا خوندی
سلام توصیه جدید: مطمئن باش اصلی ترین منابع کنکور کاردانی به کارشناسی کتا بهای هنرستان (نقشه کشی معماری) مثل : نقشه کشی , بناهای تاریخی , متره ,مبانی هنر های تجسمی, مبانی طراحی معماری این چند تا کتا بو حتما تهیه کن......فعلا

mlarchitect

کاربر فعال
اصلاحیه!

اصلاحیه!

سازمان سنجش مهلت انتخاب رشته رو تمدید کرده و یه اصلاحیه به دفترچه زده...
زور زده....
یک غیر انتفاعی تو قزوین اضافه شده با 80 تا پذیرش تکنولوژی معماری!!:mad:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سازمان سنجش مهلت انتخاب رشته رو تمدید کرده و یه اصلاحیه به دفترچه زده...
زور زده....
یک غیر انتفاعی تو قزوین اضافه شده با 80 تا پذیرش تکنولوژی معماری!!:mad:
بله...اینو من چند روز پیش تو همین تاپیک گفته بودم که ابا ابیک قزوین هم 80 تابرمیداره

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا 400 تومن:eek::eek::eek:خیلی کمتر از ازاده پس;);)
:eek::D
اینو که بهت گفته بودم فرزانه خانوم! . گفتم که هزینه آزاد چند برابر غیر انتفاعیه!. تازه تاثیرش تو کنکور کارشناسی ارشد خیلی بده. میاد 1.5 الی 2 نمره از معدل کلت کم میکنه. معدلی که 15% تو نتیجه نهایی ارشد تاثیر داره. اما دانشگاهای سراسری و غیر انتفاعی یا همون میمونه یا حتی بیشترم میشه. :thumbsup2: (برحسب اعتبار)

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:eek::D
اینو که بهت گفته بودم فرزانه خانوم! . گفتم که هزینه آزاد چند برابر غیر انتفاعیه!. تازه تاثیرش تو کنکور کارشناسی ارشد خیلی بده. میاد 1.5 الی 2 نمره از معدل کلت کم میکنه. معدلی که 15% تو نتیجه نهایی ارشد تاثیر داره. اما دانشگاهای سراسری و غیر انتفاعی یا همون میمونه یا حتی بیشترم میشه. :thumbsup2: (برحسب اعتبار)
در مورد معدل برای کنکور ارشد مطمئنی؟

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد معدل برای کنکور ارشد مطمئنی؟
آره کاملاً مطمئنم ، میتونی تحقیق کنی. این بند رو خودم با دو چشای خودم تو دفترچه ی ارشد دیدم. تازه میبخشی گفتم 15%. به عبارتی 20% تاثیر داره. پس از این به بهتر بخون:biggrin:

hamid625

عضو جدید
هزينه ازاد

هزينه ازاد

بچه هاكسي نميدونه ميانگين هزينه دانشگاه ازادواسه كارشناسي چقدرميشه.البته دوستان شهريه روگفتن ولي كلشوميخوام بدونم:mad:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره کاملاً مطمئنم ، میتونی تحقیق کنی. این بند رو خودم با دو چشای خودم تو دفترچه ی ارشد دیدم. تازه میبخشی گفتم 15%. به عبارتی 20% تاثیر داره. پس از این به بهتر بخون:biggrin:
ممنون...
ببخشید تشکر ندارم

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاكسي نميدونه ميانگين هزينه دانشگاه ازادواسه كارشناسي چقدرميشه.البته دوستان شهريه روگفتن ولي كلشوميخوام بدونم:mad:
اون طور که من شنیدم حدود 700 تومان فقط شهریه ثابتشه. حالا اگه هزینه ی درسارو بهش اضافه کنی تا سقف حداقل 1200 بالا میره!. حالا این فقط هزینه دانشگاشه ، اگه هزینه ی پروژه ها رو بیاری روش از 1.5 میلیون تا نزدیک 2 بالا میزنه. البته اینایی که گفتم نظر منه ;)

• Like
واکنش ها: MEG

Ali Render

کاربر بیش فعال

هزینه آزاد که دوستم رفته برای ترم 1=حدوده 1200 البته برای کسان دیگری هم حدودا 1000 شده بازم بستگی به واحداش داره کلا قیمت آزاد بالاست تازه هر ترمم شهریش میره بالا"
برای غیر انتفاعی 500-600 میشه":redface:

• Like

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون طور که من شنیدم حدود 700 تومان فقط شهریه ثابتشه. حالا اگه هزینه ی درسارو بهش اضافه کنی تا سقف حداقل 1200 بالا میره!. حالا این فقط هزینه دانشگاشه ، اگه هزینه ی پروژه ها رو بیاری روش از 1.5 میلیون تا نزدیک 2 بالا میزنه. البته اینایی که گفتم نظر منه ;)
ببخشید من وسط حرفتون میپرم
من دوستم بهمن 87 ازاد کارشناسی قبول شد...پرسیدم گفت شهریه ثابتمون 430 تومنه...
شهریه یه ترمش هم با 20 واحد شده بود 1280

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون...
ببخشید تشکر ندارم
خواهش میکنم. حضورت خودش برکته
البته اینم بگم که تو دفترچه ارشد فقط تاثیر 20% رو نوشته. اما تاثیر دانشگاه آزادو پنهون کرده و فقط تو کارنامه نشونش میده(جلوی معدل اصلی مینویسه معدل موثر: مثلاً اگه از 16 در نظر بگیریم: میشه 14 یا 14.5). من ماله چند نفرو دیدم که این بلا سرشون اومده. :w00:

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید من وسط حرفتون میپرم
من دوستم بهمن 87 ازاد کارشناسی قبول شد...پرسیدم گفت شهریه ثابتمون 430 تومنه...
شهریه یه ترمش هم با 20 واحد شده بود 1280
نه اشکالی نداره. همین بحثاست که باعث نتیجه گیری بهتر میشه ;)
تاکید کردم که من مال دانشگاه آزاد شهر خودمونو گفتم. خودت میدونی که دانشگاه آزاد حسابو کتاب درستی نداره و هر شهری و هر دانشگاهی واسه خودش قیمت میده هیچی. حتی تو تعداد واحدام راحت دست میبره. آره اینی که گفتی درسته. اما مثلاً دانشگاه آزاد ارومیه اینطوریه. مال اینجا شهریه ثابت بیشتر میگیره عوضش شهریه متغیر کمتر میگیره. بازم میشه همون آشو همون کاسه.

• Like

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستم اینی که من می گم کاملا درسته چون خودم تجربه کردم
البته نمی خوام از خودم تعریف کنم ولی من الان جای کار می کنم که حداقلش باید مدرکه ارشد داشته باشی تا بتونی سر این پست باشی ولی با عنایت عمو جانمون جام توپه توپه اگه ده تا دکترایه معماریام بخوان نمی تونن منو از جام تکون بدن....فقط کاره ریش عمو جونمه دقت کنین

بفرما. دیدی ؟ :smoke:
من که نمیدونستم شما به لطف ریشای عموتون جایی کار میکنید. من همینجوری
از خودم گفتم تو این ممکلت باید ریش داشته باشی تا کارت راه بیوفته.
حالا به طور اتفاقی این قضیه شامل کار شما هم شده.

قابل توجه دوستان عزیز :redface:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
شهریه ثابت 430 . متغیر هم حدودای 540.
اینا مال سال 87ه. جدیدشو نمیدونم.

اگرم غیرانتفاعی بخوای بری یه شهر دیگه همینقدر در میاد.فرقی با آزاد نداره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا