راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم شاید حق با شما باشه، من که الان راضیم:smile:
در هر صورت کنکور آزاد خیـــــــــــــــــــلی راحت قبول میشین، اگه این کنکورم اگه خدای نکرده، روم به دیوار، 7 قرآن به میون، زبونم لاااااااااااال بد شد نگران نباشین چون آزاد 100% قبول میشین:w16:
من آزاد فقط اگه تهران جنوب قبول شم میرم
حداقل یه اسم درست حسابی داره به یکی بگی آزاد نمیگه آزادم شد دانشگاه؟ اگه هم اینو بگن بگی تهران جنوب دهنشون بسته میشه
البته به نظر من همه جا یجور درس میدن ولی بعضی از دانشگاها هستن که با وجود استادای مشهور و مهم بخاطر پرسنل مزخرفشون اسمشون بد در میره... مثل دانشگاه ما... که حراستش معروف بود...حتی نمیتونستیم تو بوستان دانشگاه آهنگ گوش بدیم، میگفتن پسرا میشنون!!
یه بار من بخاطر آهنگ گوش دادن نزدیک بود کارم به کمیته انضباطی بکشه
به نظرتون با همین قدر اطلاعات که واسه سراسری خوندیم دوباره همونا رو مرور کنیم میشه تهران جنوب قبول شد؟؟

abbasbostaniasl

عضو جدید
حداقل یه اسم درست حسابی داره به یکی بگی آزاد نمیگه آزادم شد دانشگاه؟ اگه هم اینو بگن بگی تهران جنوب دهنشون بسته میشه
البته به نظر من همه جا یجور درس میدن ولی بعضی از دانشگاها هستن که با وجود استادای مشهور و مهم بخاطر پرسنل مزخرفشون اسمشون بد در میره... مثل دانشگاه ما... که حراستش معروف بود...حتی نمیتونستیم تو بوستان دانشگاه آهنگ گوش بدیم، میگفتن پسرا میشنون!!
به نظرتون با همین قدر اطلاعات که واسه سراسری خوندیم دوباره همونا رو مرور کنیم میشه تهران جنوب قبول شد؟؟
نه.نميشه.اگه سوالا رو مثل سراسري بدن تهران جنوب كه نه بايد كلا به فكر جنوب باشيم(بندر عباس.قشم.آبادان!!!)

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه.نميشه.اگه سوالا رو مثل سراسري بدن تهران جنوب كه نه بايد كلا به فكر جنوب باشيم(بندر عباس.قشم.آبادان!!!)
اون که صد در صد
اما آزاد رو کسی جدی نمیگیره
کمتر میشینن واسه آزاد درس بخونن
بعدم من فرض رو بر این گذاشتم که آزاد مثل سراسری غافلگیرمون نکنه
البته سوالای آزاد همیشه یجوریه
مخصوصا مبانی رو بیشتر عکس میدن

amiiinem

عضو جدید

عجب!ینی ازاد از این غیرانتفاعیام کمتره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
ازاد قزوین و تهران جنوب و تبریز و کیش و شمال و .. از شاخ ترین دانشگاها هستن.

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای آزاد نکاتتونو مرور کنید و 1 کتاب که اسمشو الان یادم نیست کتابخونمو ببینم میگم بهتون 1 دور بخونید.من شهر دیگه ای نزدم اما با اطلاعات کنکور سراسری و چند ساعت همین کتاب قسمت عناصر رو خوندم درصدام بالا بود

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!ینی ازاد از این غیرانتفاعیام کمتره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
ازاد قزوین و تهران جنوب و تبریز و کیش و شمال و .. از شاخ ترین دانشگاها هستن.
نه آزاد بهتره ولی از اونجایی که کسی غیر انتفاعی رو نمیشناسه دیگه وارد جزئیاتش نمیشه که بخواد مسخره کنه یا چرت و پرت بگه
بازم میگم در کل فرقی نمیکنه کجا درس بخونی مهم اینه که کار خودت درست باشه و مدرکتو بگیری

amiiinem

عضو جدید
نه آزاد بهتره ولی از اونجایی که کسی غیر انتفاعی رو نمیشناسه دیگه وارد جزئیاتش نمیشه که بخواد مسخره کنه یا چرت و پرت بگه
بازم میگم در کل فرقی نمیکنه کجا درس بخونی مهم اینه که کار خودت درست باشه و مدرکتو بگیری

اگه به حرف کسیه که باید سرگردون شیم!
بگذریم :دی

abbasbostaniasl

عضو جدید
-

-

شما که فعلا درصدات از همه ما بالاتره
حتما قبول میشی اونم با رتبه خوب

اگه بدوني چه زجري كشيدم اين دو ماه آخر.فك ميكردم خيلي بهتر بزنم ولي همه چي يهويي خراب شد.باور كن روزي شده بود 14 ساعت درس بخونم.ولي آخرش چي شد...هيچي.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بدوني چه زجري كشيدم اين دو ماه آخر.فك ميكردم خيلي بهتر بزنم ولي همه چي يهويي خراب شد.باور كن روزي شده بود 14 ساعت درس بخونم.ولي آخرش چي شد...هيچي.
منم تو این 4ماه همه زندگیم شده بود درس
فکرشم نمیکردم بعد از کنکور اینجوری دپرس بشم
حالم از همه طرف گرفتس...

rozbeh memar

عضو جدید
ميگم دانشگاههاي غيرانتفاعي تهران و اصفهان بهتريناش كروما هستند و تا چند ميگيرن؟؟؟:razz:

abbasbostaniasl

عضو جدید
منم تو این 4ماه همه زندگیم شده بود درس
فکرشم نمیکردم بعد از کنکور اینجوری دپرس بشم
حالم از همه طرف گرفتس...
فقط منتظر اعلام نتايج هستم.تنها اميدم اينه كه بقيه هم درصداشون پايين باشه.فقط در اين صورته كه قبول ميشم.اينجا كه هر كي از سر جلسه بيرون ميومد گريه ميكرد!!! از سختي سوالا...ديگه هر چي خدا بخاد همون ميشه.فوقش مث كارداني كارشناسي رم تو غير انتفاعي ميخونيم.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميگم دانشگاههاي غيرانتفاعي تهران و اصفهان بهتريناش كروما هستند و تا چند ميگيرن؟؟؟:razz:
اصفهان نمیدونم
تهران غیر انتفاعی سوره هست که فکرنمیکنم همچین تعریفی هم داشته باشه، مثل بقیه غیر انتفاعیاس
تا رتبه حدود 200 - 300 دوبرابر ظرفیت اعلام میکنه، بعد از مصاحبه(هفت خان رستم) 80نفر برمیداره

rozbeh memar

عضو جدید
من بايد شبانه ميراث فرهنگي تهران قبول شم ...ولي با اين كنكور امسال فقط دارم حسرت اون همه وقتي كه از تفريح زدمو درس خوندم رو مي خورم.:cry::cry::(:(

amiiinem

عضو جدید
من بايد شبانه ميراث فرهنگي تهران قبول شم ...ولي با اين كنكور امسال فقط دارم حسرت اون همه وقتي كه از تفريح زدمو درس خوندم رو مي خورم.:cry::cry::(:(

هرچی خدا بخواد.
من قبل از اینکه نقطه ای بذارم گفتم خدایا هرچی تو صلاح میدونی.. شاید این صلاحم بوده.. :(
(یکم پاچه خواری کنیم شاید فرجی شد :دی - شوخی!)

amiras

عضو جدید
من تهران جنوب آزمون دادم همه زود رفتن من تو سالن بودم از 200 نفر 5 نفر تا آخر موندن اين درصدام برام خيلي جالبه من قبل آزمون به زير 700 فكر ميكردم اما حالا به خدمت مقدس سربازي فكر ميكنم اينم بگم من رو مباني خيلي حساب كرده بودم سال هاي قبلو بالا 70 ميزدم اما اين بار.....

ادبيات 35
معارف 20
زبان و رياضي 0 رياضي 4تا زدم اينطوري از شانس زبانم كه نگاش نكردم
مباني 35
فن30

ا ااا اااا ااا ااا ااااا ااا ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ دددد ددد دد دددد ااااااا ااااااا ااااااااا

rozbeh memar

عضو جدید
iv هرچی خدا بخواد.
من قبل از اینکه نقطه ای بذارم گفتم خدایا هرچی تو صلاح میدونی.. شاید این صلاحم بوده.. :(
(یکم پاچه خواری کنیم شاید فرجی شد :دی - شوخی!)

ديگه بايد بي خيال باشيم راستش من بايد 4 ماه برم سربازي (كسر خدمت) فوقشم اگه ديدم اوضاع رتبم خرابه . احتمالا بعد از سربازي كه 7 ماه وقت دارم دوباره بخونم ديگه ...;) تا اين طوري بشم:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا