راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yassss

عضو جدید
سلام دوستای عزیز...............من خودم به شخصه با غیر انتفاعی زیاد موافق نیستم اما می شناسم کسایی رو که تو همین غیرای داغون بهترین بودن و فکر می کنم قضاوت از روی ظاهر درست نباشه البته قبول دارم که حق ماهایی که زحمت می کشیم بیش از یک ساختمون داغونه..دوست من پارسال با 300 روزانه یکی از شهرستانها قبول شده بود وقتی رفته بود می گفت که ظاهر و سطح علمیش گریه داره...........فکر می کنم به همین دانشگاه ها هم باید فرصت داد من خودم جزو کسایی بودم که اولین انتقادا رو از دهخدا که کاردانیمم اونجا بودم کردم البته سطح علمیش نسبت به غیرای دیگه بهتره و بدک نیست ولی دانشگاش داغون بود اندفعه که رفتم دیدم جاشو عوض کردن و خیلی بهتر از قبل شده فکر می کنم باید یه کم صبر داشت و امیدوار بود شما هم به خودتون انرژی منفی ندین ایشالا ارشد همه دانشگاه تهرانیم;)
:gol:
از همه دوستایی که امید میدن ممنون، تاچند شب اول قبولی کارم شده بود گریه. ولی تصمیم گرفتم ثبت نام کنم. توکل به خدا...

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام.کسی منابع ارشد انرژی رو داره؟ممنوم میشم برام بذارین.

ramin n

عضو جدید
دانشگاه آزاد ابهر : 5700
داانشگاه آزاد ورامین : 5800
دانشگاه آزاد رودهن : 5800
فنی واحد جنوب : 6700
همدان:6500
قزوین:6200

سلام. مرسی از راهنمایی. میشه لطفا چندتا تراز که بین 5800-6700 برامون به نمایش بگذارید!! من نمی دونم چه درصدایی می خواد!! ممنون مبیشم...

ramin n

عضو جدید
کسی از دانشگاه غیر انتفاعی رشد دانش سمنان خبر داره ، از سطح علمی اش؟
دور وز پیش برای ثبت نام رفته بودم ، ساختمون یه خونه رو دانشگاه کردن.
اصلابه نظر نمیاد که محیط دانشجویی داشته باشه. واحد های ترم اول ، همه اجباریه و تازه تاقبل از واریز کردن پول واحد های انتخابی رو نشون نمیدن. بهم گفتن همه جا واحدها اجباریه آیا واقعا هست؟

خواهش میکنم اگر کسی اونجا درس خوانده راهنماییم کنه،

فکر میکنید همچین جایی قابل اطمینانه؟
آیا همه غیر انتفاعی ها همینطورین؟
خیلی از همه چی ناامید شدم، یعنی من دارم سخت میگیرم؟
یعنی دانشگاه آزاد بهتر از اینجا نیست؟
نمره آزاد 86 ام 6061 بود ، با یه انتخاب رشته احمقانه از اونجا هم موندم، حالا میبینم که از اینجا هم رونده شدم.

خیلی خسته شدم ، خیلی.
خیلی
خیلی

سلام. خسته نباشدو امکان داره که ترازتئن رئ که اعلام کردید با ذکر درصدها باشه!! من امشال سال اوله آزاده و هیچ آشنایی ندارام!! ممنون میشک کمکم کنید در این راستا!!

sheinis

عضو جدید
سلام. خسته نباشدو امکان داره که ترازتئن رئ که اعلام کردید با ذکر درصدها باشه!! من امشال سال اوله آزاده و هیچ آشنایی ندارام!! ممنون میشک کمکم کنید در این راستا!!
دوست عزیز .........yasss تو صفحه قبل در صداشو گذاشته ;)

ARCHITECT_SME

عضو جدید
ثبت نام

ثبت نام

سلام.

شیشم رفتم ثبت نام کنم گفتن اول پول بریز به حساب بعد ثبت نام!!!

300تومن واریز کردم به حساب برگشتم دانشگاه 7_8تا فرم دادن پر کردم.

رفتم تو صف برای تشکیل پرونده بعد از 45 دقیقه نوبت من شد تا پروندم آماده شد که برم تو

صف کناری برای گرفتن پرینت واحدهام گفتن دیگه پریننت واحدها تموم شده و کلاس جدید

نداریم:eek: برید شنبه هفته بعد بیاید پرینت واحداتونو بگیرید:confused::mad::exclaim:

با بیست نفر اول کلا ساشون پر شد دیگه به ما نرسید 19واحد دادن 361تومن تو دو روزو نیم.

معروفترین استادشونم احسان طایفه تو مرکز معماری ایرانم درس میده.

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها تو رو خدا سعی کنین درباره دانشگاهی که می خواین برین خوب تحقیق کنین.به خاطر پشت کنکور نموندن به هر دانشگاهی راضی نشین. من تجربش رو دارم.:( واقعا اذیت شدم.اصلا از دوران دانشجوییم لذت نبردم.فقط سعی کردم زودتر فارق التحصیل شم و مدرکم رو بگیرم.الانم حس می کنم هیچی یاد نگرفتم مطمئنم واسه کارشناسی مشکل پیدا می کنم. باید چندتا کلاس ثبت نام کنم تا دستم قوی شه.
مخصوصا واسه ما که معماری می خونیم دانشگاه خیلی خیلی مهمه. من واقعا پشیمونم. خدا کنه بتونم واسه کارشناسی جبران کنم.
حتما سعی کنید دانشگاهی برید که ارزش داشته باشه.

archi_arch

مدیر بازنشسته
دقیقا!
متاسفانه منم تجربه ی تورو داشتم و باهات موافقم!
الانم دیگه به هر جایی راضی نمیشم.
واقعا حیف اون همه سختی و رنج و زحمتی که کشیدم و اون همه پولی که حروم شد و هیچی هم یاد نگرفتم!
ولی عزیزم تو همین سایت دومان عزیز اموزش اسکیس گذاشته میتونی شرکت کنی و تمرین کنی.بهت کمک میکنه منم هیمنکارو دارم میکنم!
امیدوارم خدا هیچ وقت دومان و از این سایت نگیره!
واقعا کمک بزرگیه.
شاید اینجا سرنزنه ولی جا داره همینجا دوباره ازش تشکر کنم.مرسی دومان جان:gol::gol::gol:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه:)
يه سوال ‌:‌
براي درس مباني نظري با توجه به اين وقت كم كتاباي هنرستان رو
بايد حتما" بخونيم يا همون نكاتي كه در باره اين درس توي كتاب
تست سعيدي پور بهش اشاره شده كافيه ؟:que::que::w20:
مرسي ;):w27:
من کتابای سعیدی پور رو نخوندم از هنرستان هم فقط آشنایی با بناهای تاریخی رو خوندم ولی بقیه منبع های این درس رو خوندم مثل معماری معاصر غرب ،کتابای پیرنیا،معماری جهان ابراهیم زارعی و ...ولی در کنارش کتاب معماری 2 دیباگران روهم خوندم عالی بود درصد این درسم هم تو کنکور 71.11 بود.
به هر حال ان شالله موفق باشی.

archi_arch

مدیر بازنشسته
من کتابای سعیدی پور رو نخوندم از هنرستان هم فقط آشنایی با بناهای تاریخی رو خوندم ولی بقیه منبع های این درس رو خوندم مثل معماری معاصر غرب ،کتابای پیرنیا،معماری جهان ابراهیم زارعی و ...ولی در کنارش کتاب معماری 2 دیباگران روهم خوندم عالی بود درصد این درسم هم تو کنکور 71.11 بود.
به هر حال ان شالله موفق باشی.
مرسی از راهنماییت
میشه برای بقیه ی درساتم بگی چیا خوندی و نتیجه اش چه طور بود؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از مباني نظري منظورم تاريخ معماري نبود.
درك و بيان و اين چيزاش بود كه ما تو دانشگاه نخونديم.
مثل مباني هنرهاي تجسمي يا رنگ ها و .....
من يه جمع بندي از اينا ميخوام.چون وقت كمه.چه كتابي پيشنهاد ميكنيد؟
بازم ممنون

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تو رو خدا سعی کنین درباره دانشگاهی که می خواین برین خوب تحقیق کنین.به خاطر پشت کنکور نموندن به هر دانشگاهی راضی نشین. من تجربش رو دارم.:( واقعا اذیت شدم.اصلا از دوران دانشجوییم لذت نبردم.فقط سعی کردم زودتر فارق التحصیل شم و مدرکم رو بگیرم.الانم حس می کنم هیچی یاد نگرفتم مطمئنم واسه کارشناسی مشکل پیدا می کنم. باید چندتا کلاس ثبت نام کنم تا دستم قوی شه.
مخصوصا واسه ما که معماری می خونیم دانشگاه خیلی خیلی مهمه. من واقعا پشیمونم. خدا کنه بتونم واسه کارشناسی جبران کنم.
حتما سعی کنید دانشگاهی برید که ارزش داشته باشه.

دقیقا!
متاسفانه منم تجربه ی تورو داشتم و باهات موافقم!
الانم دیگه به هر جایی راضی نمیشم.
واقعا حیف اون همه سختی و رنج و زحمتی که کشیدم و اون همه پولی که حروم شد و هیچی هم یاد نگرفتم!
ولی عزیزم تو همین سایت دومان عزیز اموزش اسکیس گذاشته میتونی شرکت کنی و تمرین کنی.بهت کمک میکنه منم هیمنکارو دارم میکنم!
امیدوارم خدا هیچ وقت دومان و از این سایت نگیره!
واقعا کمک بزرگیه.
شاید اینجا سرنزنه ولی جا داره همینجا دوباره ازش تشکر کنم.مرسی دومان جان:gol::gol::gol:
ببینید دوستای خوبم ، اون اساتیدی که برا کارشناسی تدریس می کنن هیچوقت با کاردانی یکی نیستند ... یعنی برا مقطع کارشناسی همیشه اساتید خوب میارن... جوون هم باشن آپدیت هستند ...
مثلا همین دانشگاه ما اصلا اساتیدی که برا ما تدریس می کنن با کاردانی هامون یکی نیست ! یه نکته دیگه اونم اینکه سطح علمی دانشجویان کارشناسی همیشه بالاست علتش اینه که رتبه ها با صدم درصد جابه جا میشه ... و اونی که 1500 هست با 500 زیاد از لحاظ علمی فرقی نداره !
باز برا اینکه خیالتون راحت بشه این کارو بکنید ... من این کارو انجام دادم ;):
خجالتو بذارین کنار برین اونجایی که قبول شدین ، نام و مشخصات اساتیدی که قراره اونجا تدریس کنن و همچنین برا کدوم درس تدریس خواهند کرد و آخرین مدرک تحصیلیشون چیه ... اگه تونستین : از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدن رو بپرسین و این اطلاعات رو اگه تو شهر خودتونین پیش اساتید خودتون ! اگه نیستید پیش یه آدم وارد ببرید و بپرسید که می شناسنشون یا نه؟ به همین راحتی به همین خوشمزگی ... اگه تونستید سوابق کاریشون رو هم بپرسین! و با خیال راحت تصمیم بگیرین! نه از رو حدس و گمان . ok؟ ( البته مواظب پی آمدهاش هم باشین)
من کوچیکتر از این حرفهام که اینا رو بگم ... اما برا پیشرفت قدم اول رو خودتون باید وردارین و به اساتید اکتفا نکنید و جلوتر حرکت کنید... هر ماه ببینید چند تا کتاب مطالعه کردین ... چند تا کروکی زدین اگه این کارها رو انجام دادین وبه نتیجه نرسیدین تقصیر دانشگاهه اونم تا حدودی ( که در راهنمایی و نشون دادن راه کوتاهی کردن) :warn: . اما اگه نه ! وقتشو ندارین یا به هر علتی دنبالش نبودین ......:warn:
من این حرفها رو خواهرانه گفتم به دوستای خودم هم می گم ... شما هم همه دوستای من هستید:gol:
موفق باشید:gol:

ramin n

عضو جدید
برای دوستایی که درس خوندن برای آزادو تازه شروع کردن و احساس میکنن نسبت به بقیه کمتر معلومات دارن کتابای زیر رو توصیه میکنم:

1- معارف 1 انتشارات سمت.
* تعداد دروس کمه و خواندن عمیق این کتاب علاوه بر بالا بردن در صد یکی از دروس، به فکرتون آرامش میده ، توصیه میکنم به آیه ها هم یه نگاه بندازید. هدفتون بالای 50 درصد باشه .

2- کتاب مجموعه تستهای کاردانی به کارشناسی مهندس سعیدی پور.
* نحوه خوندن پیشنهادی ( با توجه به کمی وقت): بدون ترس از کم بلد بودن، از اول کتاب شروع به خواندن تستها و درصد گیری کلی از خودتون باشید،ممکنه از 40 تا سوال 5 تا بلد باشین ولی با این حال درصدتونو انتهای هر فصل بنویسید. بعد جوابهارو کامل بخونید و زیر قسمتهای مهم رو علامت بزنید. ( ترجیحا سراسر کتاب با یک رنگ قلم مشخص)
* کتابو به ترتیب بخونین.
* سعی کنین بتونین به دور دوم و خواندن دوباره قسمتهای مهم علامت زده هم برسید.
خواندن این کتاب به طور کامل شمارو هم بانحوه طراحی سوال، هم میزان تکراری بودن سوالات آشنا میکنه ضمن اینکه یک سری اطلاعات کلی از تمام دروس به شما میده.

3-عمومی مدرسان شریف.

4- برای ریاضی قسمتهایی رو که بلدین به تسلط برسونین، و قسمتهایی رو که آسونه یاد بگیرین، جاهای سخت رو اصلا نگاه هم نکنین که وقت براش نیست. ( کتاب مدرسان بد نیست.)

* باز هم روی توجه به کمی وقت تاکید میکنم.
* باز هم روی نترسیدن از کم بلد بودن تاکید میکنم.

و اینکه:
* میدونم که موفق میشید... :heart::heart:

سلام... خیلی ممننون که کمک کردید. راستش این حرفاتون اونقدر گرم بود که روحیه ایی مضاعف اجاد کرد برای قبولی...
من تاپیک های قبلب رو می خوندم من هم به تجاربی رسیدم اونم اینکه راجب غیر انتفاعی درسته مزخرف هست اما باز هم یه سری انسان هم پیدا میشه!!
من خودم در غیرانتفاعیی جاددانشگاهی در رشت درس خوندم و همین امسال 4 ترم فارغ التحصیل شدم و رتبه ام هم شد 5600 فقط به خاطر اینکه لج کردم که تمام تستایی که 50-50 شک داشتم رو بزنم اما اشتباه کردم.
در دانشگامون، مدیر آموزشمون خیل نامناسب بود!! خدا به داد دانشجوها برسه!! فکر کنید هرکسی که می افتاد، به پاش می افتادن، اونم میرفت با استادید صحبت می کرد که نمره بدن مشروط نشه طرف، اما من خودم می رفتم که به یه نمره اعتراض شدید می کردم، چون پسر هم بودم قبولم نداشت با اینکه درسم بد نبود معدل 17 بودم، اینم به این خاطر می گم معماری رو دوست دارم، اما شاید در حد دوستان سواد نداشه باشم. مدیر گروه که یه آدم نامناسب دیگه بود که فقط از سر خودش باز می کرد بچه ها رو تا وقتی یکی دیگه رو اوردن و اونم یه بی سواد دیگه که از جلو باهات خوب بود صحبت می کرد از پشت خنجر می زدو کلی حرف نا مربوط می بافت!! فکر کنید این شخص استاد درس روستا هم بود!! بماند بلاهایی سرم اوردو آبرومو برد، این آدمی که خیلی معتقد بود، یه سری ها که فکر می کرد پروژشون کپی هست رو با 3 انداخت!!! ما میدونستیم کیها کپی کردن!1 فکر کنید اونایی که کپی بودن پاس شدن، 3.4 گروه حدود 15 نفر افتادن حتی یکی از دوستام که زحمت کشیده بود و انداخت!!!
می خوام اینون بگم که آدمای خیلی کم سواد و در حدو اندازه دانشگاه نیستن، توش هست اما خودتونو نبازید!! من شانسی که اوردم این بود که از همون اساتید خیلی خوب دانشگاه باهاشوت برداشتم و تا همین ترم 4 مدیون بودم!! بیشتر بچه ها ضعف داشتن در اسکیس در ترسیم فنی در ایستایی ام خدا با ما بود....... فقط دوستان آگاهانه استادا رو انتخاب کنید. مطمئن باشید دانشگاه اگه هم آشغال باشه شما خودتون راضی خواهید بود... ببخشید که خیلی حرف زدم، من تازه عضو شدم ام میخواستم منم شرکت داشته باشم در جمع خوبتون...موفق باشید دوستان.

آخرین ویرایش:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز رفتم مدرسان شریف کلاس ریاضی و زبان ثبت نام کردم.
جزوه های پارسه و کتابهای مدرسان شریف هم دارم همچنین یکی دوتا کتاب پیرنیا و سعیدی پور...
ویکی از کتابهای هنرستانی هارو ...به همراه سوالات سالهای پیش کنکور ازاد...

فقط منتظرم دفترچه آزاد بیاد تا به قول یکی ازدوستام تراکتوری بخونم .:w10:

فقط خدا کنه قبول شم...:)

بیاین واسه هم دعا کنیم که امسال دیگه
همون جایی که دوست داریم قبول بشیم..
بگو انشاالله.......

آخرین ویرایش:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام... خیلی ممننون که کمک کردید. راستش این حرفاتون اونقدر گرم بود که روحیه ایی مراعف اجاد کرد برای قبولی...
من تاپیک های قبلب رو می خوندم من هم به تجاربی رسیدم اونم اینکه راجب غیر انتفاعی درسته مزخرف هست اما باز هم یه سری انسان هم پیدا میشه!!
من خودم در غیرانتفاعیی جاددانشگاهی در رشت درس خوندم و همین امسال 4 ترم فارغ التحصیل شدم و رتبه ام هم شد 5600 فقط به خاطر اینکه لج کردم که تمام تستایی که 50-50 شک داشتم رو بزنم اما اشتباه کردم.
در دانشگامون، مدیر اکوزشمون خیل داغون بود!! یه آشغال به تمام عیار بود!! فکر کنید هرکسی که می افتاد، به پاش می افتادن، اونم می| رفت با استادید صحبت می کرد که نمره بدن مشروط نشه طرف، اما من خودم می رفتم که به یه نمره اعتراض شدید می کردم، چون پسر هم بودم قبولم نداشت با اینکه درسم بد نبود معدل 17 بودم، اینم به این خار می گم معماری رو دوست دارم، اما شاید در حد دوستان سواد نداشه باشم. مدیر گروه که یه آدم مزخرفه دیگه بود که فقط از سر خودش باز می کرد بچه ها رو تا وقتی یکی دیگه رو اوردن و اونم یه احمقه دیگه که از جلو بابهات خوب بود چاپلوسی می کرد از پشت خنجر می زدو کلی ریچارد می بافت!! فکر کنید این شخص استاد درس روستا هم بود!! بماند بلاهایی سرم اوردو آبرومو برد، این آدمی که دم از خدا . پیغمبر می زد و مثلن به همه چیز اعتقاد داشت، یه سری ها که فکر می کرد پروژشون کپی هست رو با 3 انداخت!!! ما میدونستیم کیها کپی کردن!1 فکر کنید اونایی که کپی بودن پاس شدن، 3.4 گروه حدود 15 نفر افتادن حتی یکی از دوستام که زحمت کشیده بود و انداخت!!!
می خوام اینون بگم که آدمای خیلی احمقی توش هست اما خودتونو نبازید!! من شانسی که اوردم این بود که از همون اساتید خیلی خوب دانشگاه باهاشوت برداشتم و تا همین ترم 4 مدیون بودم!! بیشتر بچه ها ضعف داشتن در اسکیس در ترسیم فنی در ایستایی ام خدا با ما بود....... فقط دوستان آگاهانه استادا رو انتخاب کنید. مطمئن باشید دانشگاه اگه هم آشغال باشه شما خودتون راضی خواهید بود... ببخشید که خیلی حرف زدم، من تازه عضو شدم ام میخواستم منم شرکت داشته باشم در جمع خوبتون...موفق باشید دوستان.

ببینید دوستای خوبم ، اون اساتیدی که برا کارشناسی تدریس می کنن هیچوقت با کاردانی یکی نیستند ... یعنی برا مقطع کارشناسی همیشه اساتید خوب میارن... جوون هم باشن آپدیت هستند ...
مثلا همین دانشگاه ما اصلا اساتیدی که برا ما تدریس می کنن با کاردانی هامون یکی نیست ! یه نکته دیگه اونم اینکه سطح علمی دانشجویان کارشناسی همیشه بالاست علتش اینه که رتبه ها با صدم درصد جابه جا میشه ... و اونی که 1500 هست با 500 زیاد از لحاظ علمی فرقی نداره !
باز برا اینکه خیالتون راحت بشه این کارو بکنید ... من این کارو انجام دادم ;):
خجالتو بذارین کنار برین اونجایی که قبول شدین ، نام و مشخصات اساتیدی که قراره اونجا تدریس کنن و همچنین برا کدوم درس تدریس خواهند کرد و آخرین مدرک تحصیلیشون چیه ... اگه تونستین : از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدن رو بپرسین و این اطلاعات رو اگه تو شهر خودتونین پیش اساتید خودتون ! اگه نیستید پیش یه آدم وارد ببرید و بپرسید که می شناسنشون یا نه؟ به همین راحتی به همین خوشمزگی ... اگه تونستید سوابق کاریشون رو هم بپرسین! و با خیال راحت تصمیم بگیرین! نه از رو حدس و گمان . ok؟ ( البته مواظب پی آمدهاش هم باشین)
من کوچیکتر از این حرفهام که اینا رو بگم ... اما برا پیشرفت قدم اول رو خودتون باید وردارین و به اساتید اکتفا نکنید و جلوتر حرکت کنید... هر ماه ببینید چند تا کتاب مطالعه کردین ... چند تا کروکی زدین اگه این کارها رو انجام دادین وبه نتیجه نرسیدین تقصیر دانشگاهه اونم تا حدودی ( که در راهنمایی و نشون دادن راه کوتاهی کردن) :warn: . اما اگه نه ! وقتشو ندارین یا به هر علتی دنبالش نبودین ......:warn:
من این حرفها رو خواهرانه گفتم به دوستای خودم هم می گم ... شما هم همه دوستای من هستید:gol:
موفق باشید:gol:

خیلی از حرفاتون رو قبول دارم.می دونم بیشترش برمی گرده به تلاش آدم. ولی وقتی استاد آدم مدرکش کارشناسی باشه دیگه چه انتظاری می شه داشت؟!!!:w09:
خوب یادمه یه بار سر کلاس ترسیم فنی 4بار اشکال استاده رو گرفتم! یه سوال پرسید من جواب دادم,گفت غلطه!:w20: منم با اینکه از جوابم مطمئن بودم هیچی نگفتم.یه کم که گذشت به حرف من رسید :razz: بعد گفتش که حق با شما بود.:redface:.....
یادمه روزای اول با کلی شوق و انرژی می رفتم دانشگاه ولی بعد که این چیزا رو می دیدم کم کم بی خیال شدم. دیگه به درس و دانشگاه اهمیت نمی دادم. البته با اینکه درس نمی خوندم همیشه جز دانشجوهای ممتاز بودم!!! ولی کوچکترین اهمیتی واسم نداشت.:w19:
من دانشگاه رو مقصر می دونم. خودمم همین طور. چون از اول زیاد تحقیق نکردم.:wallbash:
الان ولی می دونم دانشگاه چقد مهمه. به شما هم پیشنهاد می کنم اگه واستون مهمه به هر دانشگاهی قانع نشین.
الان فقط امیدم به اینه که کارشناسی یه جای خوب قبول شم. فکر می کنم اونقدر انگیزه دارم که به هدفم برسم. امیدوارم. واسه شما هم آرزوی موفقیت دارم:w36:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام adroit عزیز
مطمئن باش که قبول میشی من خودم هم کاردانیم جهاد یزد بودم برای کارشناسی هم سال اول غیر انتفاعی کرمان قبول شدم ولی نرفتم همه هم گفتن اشتباه کردی ولی با یه سال درس خوندن امسال خدا رو شکر روزانه قبول شدم تو هم توکل کن به خدا و شروع کن به درس خوندن حتما حتما قبول میشی.

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام adroit عزیز
مطمئن باش که قبول میشی من خودم هم کاردانیم جهاد یزد بودم برای کارشناسی هم سال اول غیر انتفاعی کرمان قبول شدم ولی نرفتم همه هم گفتن اشتباه کردی ولی با یه سال درس خوندن امسال خدا رو شکر روزانه قبول شدم تو هم توکل کن به خدا و شروع کن به درس خوندن حتما حتما قبول میشی.
ممنون که روحیه میدین.:gol::gol:
امیدوارم هر کی هر جا دوست داره قبول شه.:)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستی شما روزانه کدوم شهر قبول شدین؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی شما روزانه کدوم شهر قبول شدین؟
برای من زیاد شهرش مهم نبود چون نزدیک ترین شهر با ما حدود 1000 کیلومتر فاصله داشت که سنندج بود منم همون رو زدم و قبول شدم البته برای ثبت نام که رفتم خیلی از دانشگاش خوشم اومد

sheinis

عضو جدید
خیلی از حرفاتون رو قبول دارم.می دونم بیشترش برمی گرده به تلاش آدم. ولی وقتی استاد آدم مدرکش کارشناسی باشه دیگه چه انتظاری می شه داشت؟!!!:w09:
خوب یادمه یه بار سر کلاس ترسیم فنی 4بار اشکال استاده رو گرفتم! یه سوال پرسید من جواب دادم,گفت غلطه!:w20: منم با اینکه از جوابم مطمئن بودم هیچی نگفتم.یه کم که گذشت به حرف من رسید :razz: بعد گفتش که حق با شما بود.:redface:.....
یادمه روزای اول با کلی شوق و انرژی می رفتم دانشگاه ولی بعد که این چیزا رو می دیدم کم کم بی خیال شدم. دیگه به درس و دانشگاه اهمیت نمی دادم. البته با اینکه درس نمی خوندم همیشه جز دانشجوهای ممتاز بودم!!! ولی کوچکترین اهمیتی واسم نداشت.:w19:
من دانشگاه رو مقصر می دونم. خودمم همین طور. چون از اول زیاد تحقیق نکردم.:wallbash:
الان ولی می دونم دانشگاه چقد مهمه. به شما هم پیشنهاد می کنم اگه واستون مهمه به هر دانشگاهی قانع نشین.
الان فقط امیدم به اینه که کارشناسی یه جای خوب قبول شم. فکر می کنم اونقدر انگیزه دارم که به هدفم برسم. امیدوارم. واسه شما هم آرزوی موفقیت دارم:w36:
البته نمی شه کلی گفت ما تو همین تالار کسایی رو داریم که هنوز مدرک کارشناسیشونو نگرفتن ولی سطح علمی بالایی دارن و کتاب زیاد می خونن اینو از پست هاشون هم میشه فهمید .........شما میتونین کاردانی باشین و سطح بالایی داشته باشین تو محیط کاری از این موارد خیلی پیش میاد که تعجب می کنی این ادم واقعا کاردانیه:eek:..........
جالب اینه که من تو غیر انتفاعی هم استاد با لیسانس ندیدم کم کم فوق دارن :smile:....لیسانس یا بالاترش مهم نیست من استاد فوق از شهید بهشتی داشتم از اول ترم یه پروژه از شهید بهشتی اورد گذاشت رو میز هر چیزی ازش می پرسیدیم می گفت پروژه رو میزه برین ببینین:eek::biggrin:

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزيز و خوش اومدي ....;)
بله مديريت جهاد با مهندس سعيدي پور هست...
اساتيدي که تو جهاد تدريس ميکنن تو موسسه پارسه هم تدريس ميکنن...
جهاد موسسه خوبي هست و فقط هم مختص معماري و امسال رتبه ۱ و ۱۰ کساني بودن که جهاد ميرفتن ...
اين رتبه هارو من اونجا ديدم زده بودن... حالا راست يا دروغش و نميدونم...
پارسه از اين لحاظ خوبه که درساي فني و اساتيد عمران تدريس ميکنن که خيلي امتياز خوبيه...و رتبه هاي خوبي هم داشته...۵۵،۶۲...
اما در کل تمام اين موسسات در يه حد کار ميکنن..
بستگي به خود شما داره که تلاش زيادي کني...
موفق باشي...;)
الهه جان میشه لطف کنی ادرس و تلفن جهاد و هم بذاری؟

ramin n

عضو جدید
البته نمی شه کلی گفت ما تو همین تالار کسایی رو داریم که هنوز مدرک کارشناسیشونو نگرفتن ولی سطح علمی بالایی دارن و کتاب زیاد می خونن اینو از پست هاشون هم میشه فهمید .........شما میتونین کاردانی باشین و سطح بالایی داشته باشین تو محیط کاری از این موارد خیلی پیش میاد که تعجب می کنی این ادم واقعا کاردانیه:eek:..........
جالب اینه که من تو غیر انتفاعی هم استاد با لیسانس ندیدم کم کم فوق دارن :smile:....لیسانس یا بالاترش مهم نیست من استاد فوق از شهید بهشتی داشتم از اول ترم یه پروژه از شهید بهشتی اورد گذاشت رو میز هر چیزی ازش می پرسیدیم می گفت پروژه رو میزه برین ببینین:eek::biggrin:

درسته. فک کنید در ترسیم فنی 2 به جای یادگیری بهتر در فاز 2، استاد اومد یه پروژه که داشت می ساخت رو برامون اورد گفت تا آخر ترم راپیدی و مدادیو بکشید!!! در صورتی که در ترم 1، استادمون خیل خوب باهامون کا کرده بود!! کاملا اومده بود که وقت ماها رو بگیره و ادعاش می شد که بهترینه!! اما حق با شما هم هست!! دانشگاه که بد باشه، چه میشه گفت!! اگه از همن اول درست می خوندم شاید الان حصرت نمی خوردم!!! اصلا فکر نمی کردم که دانشجو هستم! روم نمی شد بگم دانشجوی فلان جا هستم و در مقطع فلان اما شد....
به هر حال گذشت!! امیدوارم همه دوستان اونجاهایی که می خوان قبول شن....
برای ما هم دعا کنید خواهشن!!

archi_arch

مدیر بازنشسته
بله که ميشه....;)

ادرس:تقاطع بلوار کشاورز و ۱۶ اذر_ساختمان کمال الدين بهزاد_طبقه ۹_جهاد دانشگاهي الزهرا

تلفن: 88986050-------88986060

با ارزوي موفقيت...;)
eee
همین کمال الدین بهزاد منظورت بود؟!! :D
اوکی!
مرسی عزیزم!:gol:;)

ramin n

عضو جدید
جهاد موسسه خوبي هست و فقط هم مختص معماري و امسال رتبه ۱ و ۱۰ کساني بودن که جهاد ميرفتن ...
پارسه از اين لحاظ خوبه که درساي فني و اساتيد عمران تدريس ميکنن که خيلي امتياز خوبيه...و رتبه هاي خوبي هم داشته...۵۵،۶۲...
موفق باشي...;)

سلام، ببخشید شما احیانا مدونید به چه صورت در این مدت کوتاه برای آزاد خوند!! می ترسم قبول نشم!!! انتظار برای من مخصوصا در پشت کنکنور خیلی خته!!! در درسایی مثل آشنایی با معماری مشکل درام،، می خونم با دقت هم می خونم اما یادم میره!!!! چه پیشنهادی دارید!!
دوستان دیگه هم میتوننن کمکم کنن لطفا!!!؟؟؟ :confused::confused:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
موفق باشي...;)

خیلی ممنونم از راهنماییت الهه عزیز :smile:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

درسته. خداییش ما هم چند تا استاد خوب داشتیم که من همیشه دعاشون می کنم.:smile:
بچه هاااااااا منابع خیلی زیادن. من با اینکه می خوام واسه دولتی بخونم و وقت زیادیم دارم خوب که حساب کردم دیدم اگه بخوام درست یاد بگیرم خیلی طول می کشه تا منابع تموم شه. وقت زیادی واسه تست و دوره نمی مونه. به نظر شما چجوری درس بخونم که بهتر جواب بگیرم؟ :)

azam

عضو جدید
درسته. خداییش ما هم چند تا استاد خوب داشتیم که من همیشه دعاشون می کنم.:smile:
بچه هاااااااا منابع خیلی زیادن. من با اینکه می خوام واسه دولتی بخونم و وقت زیادیم دارم خوب که حساب کردم دیدم اگه بخوام درست یاد بگیرم خیلی طول می کشه تا منابع تموم شه. وقت زیادی واسه تست و دوره نمی مونه. به نظر شما چجوری درس بخونم که بهتر جواب بگیرم؟ :)
سلام عزیزم.
اگه می خوای واسه دولتی بخونی وقتت محدود نیست البته اگه درست برنامه ریزی کنی و از این شاخه به اون شاخه نپری.
ولی توصیه ای که بت دارم اینه که دوره کردن و تست زدن رو اصلا بی خیال نشی.به نظر من یک ماه آخر رو فقط بذار واسه دوره و تست...البته تست زدن رو از همون ابتدا با هر درسی که میخونی فراموش نکن...دروس عمومی رو هم هفته ی آخر حتما دوره کن...
موفق باشی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا