راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dading

عضو جدید
دقیقا مشکله منم همین بود ولی یه خورده بیشتر:Dدوسته من ادبیات و معارف رو هر دو رو 50% زده بود و من نزده بودم و تنها 4%ریاضی بیشتر اون اختلافش 3000 بیشتر شد. اینجوری که میگی فکر کنم اوضاع درست توپ .پس احتمال داره همکلاسی شیم تو تهران جنوب:biggrin:
دوستاناگه از خودتون مطمئن هستین تهران جنوب بزنین.ترازش فوق العاده بالاست.من پارسال شرکت کردم کنکور ازاد درصدام رو براتون میزارم شاید بدردتون بخوره.
معارف 49
ادبیات 16
زبان 0
ریاضی 13
فن 48
مبانی 38
درصدام از الان که سراسری قبول شدم بهتر بود ترازم شد 5700 یعنی تا تهران جنوب 1550 تا کم داشتم حساب کنید حالا چقدر باید بهتر بزنید تا ایشالا تهران جنوب قبول شید.خواهشا مواظب باشید ریسک زیادی دارین میکنیم ایشالا همتون قبول شین

dading

عضو جدید
دوستاناگه از خودتون مطمئن هستین تهران جنوب بزنین.ترازش فوق العاده بالاست.من پارسال شرکت کردم کنکور ازاد درصدام رو براتون میزارم شاید بدردتون بخوره.
معارف 49
ادبیات 16
زبان 0
ریاضی 13
فن 48
مبانی 38
درصدام از الان که سراسری قبول شدم بهتر بود ترازم شد 5700 یعنی تا تهران جنوب 1550 تا کم داشتم حساب کنید حالا چقدر باید بهتر بزنید تا ایشالا تهران جنوب قبول شید.خواهشا مواظب باشید ریسک زیادی دارین میکنیم ایشالا همتون قبول شین
دوستان من چند ساعت دیگه پرواز دارم (البته با قطار)دارم میرم سمنان پس تا جمعه اگر عمری موند خدانگهدار.سحر فقط اون صفحه رو واسم پیدا کن مرسی

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ...من یه مسئله ای واسم پیش اومده که می خوام باهاتون مشورت کنم
پلیز کمک کنید...:w30:
موضوع اینه که من ترم 5 مهندسی هستم و حدود 90 واحد پاس کردم..ولی الان یه مشکلی دارم که دیگه نمی تونم برگردم شهری که دانشگام اونجاست و مجبورم تهران بمونم..
حالا 2 تا راه دارم..
یکی اینکه انصراف بدم و بخونم واسه کنکور سال بعد(تصورشو بکن...فیزیک و ریاضی و عربی و ادبیات دبیرستان!!:w29:)
و راه دوم اینکه درخواست مدرک کاردانی بکنم و شروع کنم به خوندن واسه کنکور کاردانی به کارشناسی..
اما چند تا سوال تو ذهنمه:
1.واقعا مدرک کارشناسی با مهندسی از نظر بازار کار فرق داره؟؟اگه طرف ارشد قبول بشه چی؟؟بالاخره که مهندس میشه..نمیشه؟!!:surprised:
2.دانشگا های دولتی تهران (بهشتی و دانشگاه تهران و علم و صنعت و...) همشون کارشناسی نا پیوسته دارن؟؟و اگه دارن قبول شدنش خیلی سخته؟؟:w20:
اگه کسی اطلاعاتی داره پلییییییییییییییییییییز کمکم کنه...حسابی گیج شدم:confused::cry:

mavi memar

عضو جدید
سجاد، فرهاد، ندا، فرید و خیلی از بچه های دیگه خیلی نا مردن خیلیییییییییییییییییییییییی ، دیگه مهندس شدن دیگه...
راستی نکنه سجاد تو زاهدان قاطی قاچاقچی ها شده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه اینجا صفایی نداره منم دیگه نمیام اینهمه هم خواهش تمنا کردم یکی کمکم کنه موندم تو شهر غریب بی سر پناه! کسی به دادم نرسید!

maj5

عضو جدید
سلام دوستان.
2تا سوال از اونایی که رفتن سر کلاس!:)
استاداتون برای درسهای
1.انسان,طبیعت,معماری
2.معماری اسلامی
چه کتابهایی یا... معرفی کردن؟؟
و کدوم کتاب ارجحیت داره؟

memarekochak

عضو جدید
سلام دوستان.
2تا سوال از اونایی که رفتن سر کلاس!:)
استاداتون برای درسهای
1.انسان,طبیعت,معماری
2.معماری اسلامی
چه کتابهایی یا... معرفی کردن؟؟
و کدوم کتاب ارجحیت داره؟
آیره منم موافقم اين جوري بهتره((من هنوز نرفتم سر كلاس وگرنه پيش قذم ميشدم))بزارين اين تايپيك فعال بمونه و از اين بي حالي در آد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Like
واکنش ها: maj5

maj5

عضو جدید
آیره منم موافقم اين جوري بهتره((من هنوز نرفتم سر كلاس وگرنه پيش قذم ميشدم))بزارين اين تايپيك فعال بمونه و از اين بي حالي در آد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون./
انسان,طبیعت,معماری سر کلاس نرفتم.
اما کلاس معماری اسلامی(معماری در دوره اسلامی)رو رفتم.استاد کتاب معماری اسلامی هیلن براند رو معرفی کرد.

FCH

عضو جدید
راستی بچه ها از این آواتار جدیده کسی گله ای .... نصیحتی..ترسی....چیزی نداره
این دیگه خوبه ؟
آرتمیس و یونیک نیستن به آواتارمون گیر بدن....!!!
برم همون قبلی رو بذارم ؟ :lol:

راستش اسب حیوون نجیبیه!بعد به آواتاره یه آدم آروم میخوره:hypocrite::sweatdrop:!همین :w02:و دیگر هیچ...:w12:حالا شما خودت قضاوت کن!!!:D

FCH

عضو جدید
بچه ها من دارم دق ميكنم به خدا:(
نميدونيد اين لامرد كجاست
من كه افسردگي شديد گرفتم
كلي هم گريه كردم(آخه از من اين حركات بعيده)
شهرش كه چه عرض كنم روستاش يه خيابونه
مردمش نگم بهتره شايد يكي اينجا لامردي باشه دعوا شه
تازه چادر اجباريه:w04:
اصلا فكرش رو هم نميكردم
خوابگاه براي خانم ها اجباريه
همه چي زوريه:w00:
من بعد ثبت نام فهميدم چادر اجباريه وگر نه غلط ميكردم ثبت نام كنم:w09:
تازه شهرش و كه ديدم گفتم بر گرديم من مي خوام يه سال ديگه بخونم برا كنكور
مامانم با كلي وعده وعيد و دلداري به زور ثبت نامم كردن
بعدم كه فهميدم چادر اجباري تو دانشگاه بغضم تريكيد
انتقاليم كه نميدن عمرا
شايد جابجايي ولي كي مياد اين خراب شده
كي از مسيولانشم ميگفت امسال تكميل براي قبولي ها نيست:eek:
تورو خدا بگين كه دروغه
دروغه نه؟؟؟!!!!!:w06:

به زور خانواده دانشگاه قبول كرد كه با تعهد و قبول مسيوليت مامان بابام با امضا و اثر انگشتشون در صورت نارضايتي من از خوابگاه بتونم خونه بگيرم
اما تو اين روستا گمونم خوابگاه بهتر باشه:cry:
تا ببيتم هم اتاقي عهايي كه هنوز نيومدن كيا هستن

يه چيزه ديگه از اونجا كه هيچ دختر عاقلي اينجا نميمونه:w20:
توي معماري ها كه سال اول هم هست گرفته فقط 5 تا دختر ثبت نام كرده يعني همه ديگه آقا هستن:surprised:

يه چيز جالب حتي اگه شوهر آدم نامزد آدم بياد اينجا بخواد با خانمش بره بيرون (منظورم همين يه خيابونه چون جاي ديگه اي نداره) بايد اول بره به رييس دانشگاه اطلاع بده تا با خانواده ها هماهنگ بشه محض اطمينان از مزدوج بودن:eek:
ديگه bf داشته باشي كه كارت با كرام الكاتيبيته:w47:

اينجا حتي تاكسي خطي هم نيست
چون يه خط بيشتر نيست
يعني هر كي ايستاد كلاهتو بنداز هوا و سوار شو:w22:
خوبه 2 تا آزانس داره حداقل

ممنون
خوبه كه نموندي:w05:
البته شما كه پسرسي برات راحت تر بود تا من:w09:
با وضعي كه در بالا گفتم همون كز كردن كنج خوابگاه كافيه
من كه تا جاي كه بتونم دووم ميارم بعدم انصراف:wallbash:
مامانم هر روز منو دلداري ميده
ميگه برو شيراز بگرد هر ماه

اينجا انگار كه من از ما بهترونم به خدا
يه جور نگاه ميكنن آدمو كه نگو:wallbash:
تازه رييس دانشگاه هم سر پاييني بام مي حرفيد همش:w05:
دختر هاي خوابگاشم همين طورين
همش دارن پج پچ ميكنن:razz:
كاش اين معمارياش زودتر بيان همون 3 تاي ديگه رو ميگم
آخه كلاسها 20 شروع ميشه

بچه ها منو تنها نذارين

سلاااااااام.پس از مدتها!
خوبین همه؟
مژگان دیروز از یه نفر شنیدم که 1800000 داده به کسی و باهاش جابجا کرده.اگه از پارتی و پرونده پزشکی نتیجه نگرفتی اینم یه راهه.اگر کلا نشد،بیخیالش شو همینجا بشین بخون درستو.می دونی چقدر آدم به همین لامرد هم راضی بودن و قبول نشدن!ایشاالله که تکمیل بیای شیراز.اما اگه نشد جا نزنی ها!;):w11:

FCH

عضو جدید
با خونه اشتباه نگرین

ساختمون دانشگاه ما یه ساختمون حدودا300 متری 4 طبقه است که 1 طبقه آموزشه.یکی 3تا کارگاه 20-25 متری و یکی 3تا کلاس و یکی 5تا کلاس!
ساختمونشم نه زیبایی داره نه هیچ چیز دیگه.اما امکاناتش خوبه.همه کلاسا توی گرمای بد تانستون اینجا کولر گازی.همه کلاسا پرژکتور،میز کنفرانس.کارگاه ترسیم جدا.کارگاهای ساخت جدا.امکاناتش خدایی خوبه.استادامونم خیلی عالین اما سطح نمره هاشون از 15 بالاتر نمیره.
خلاصه به کوچیکی دانشگاه نگاه نکن.محیط کوچیک صمیمیتش بیشتره!;)

FCH

عضو جدید
طراحی فنی

طراحی فنی

بچه ها پروژه های طراحی فنی تون چی بوده؟
یه طرح ندارید به من بدید
از فردا باید روی یه طرح کار کنیم سر کلاس!:(
استاد گفت طرح های طرح ترم قبلتون رو بیارید.اما طرح من 1طبقه بود.نمیشد!هلپ پیلیز دوستان!:redface:

FCH

عضو جدید
پروژه ما هم انستیتوی علوم اداری تو سایت خود دانشگاه شریعتیه..
قراره که به بهترین طرح جایزه بدن :w16: :w11:
به احتمال زیاد طرح برنده اجرا میشه!! (البته ما خودمون با توجه به صحبتای استاد به این نتیجه رسیدیم!!!!:w16: :lol:)

ندا جون این ترم یه استاد برا ما آوردن به اسم خانم روحانی.میگن دکتره:)!خودشم به بچه ها گفته شریعتی درس میدم.یه سوال بپرس ببین چجوریه(کلاساش.نمره دادنش.پروژه هاش و...)ببینیم میشه این ترم باهاش کلاس برداشت یا نه:que:!مررررررررررررسی گلم:gol::redface:

mregold60

عضو جدید
سلام بچه ها کسی نمیدونه دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد کی میادش؟

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاام
اول اینکه دفترچه های آزاد 15/7 میاد(1 دفعه هم اس ام اس ش )اومد البته زیر نویس شبکه خبرم بود.
الان کارنامه سراسریمو دیدم میخوام خودمو بکشم

چرا امسال تکمیل ظرفیت نداره از دیپلم:mad:

من 15 تا با آخرین قبولی معماری فاصله دارم تو پیام نور و 5 تا با غیرانتفاعییییییییییییی

با مدیریت پروژه هم 10 تا
با مدیریت اجرایی 3 تاااااااااااااااا
بعد دختر خالم رتبش 10 تا از من بیشتر بود میتونسته مدیریت ها رو برهههههه

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روزنامه اطلاعات بگیر همه جور اطلاعاتی توش پیدا میشه :lol:
فیلم صمد در راه بروسلی یادتونه ؟ :lol:

آخه من یه روزنامه میخوام که به جز اطلاعات ماکتم داشته باشه:w05: :crying:
در مورد انتخاب شهر واسه دانشگاه آزادتم بگم که اگه بزنی رودهن یه نخبه به نخبگان
کشور اضافه میشه :w11:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااااااییییییییییی
من الان یه بلایی سر سنجش میارم
جواب اعتراضمم بالاخره آمد(کارشناسی نا پیوسته)
من اعتراض زدم که من ریاضی نزدم اما منفی شده
جواب داده که ما بررسی کردیم و نتیجه به شرح زیر است

ریاضیم از -1.6 شده -2.3

تازه کنکور از دیپلمم من همه درصدام بالاتر از دختر خالمه به جز معارف
من 18 زدم اون 24بعد اون همهچیش فرق کرده
ریاضی اون 0 من 15
دارم دق میکنم به خداااا

sh.as

عضو جدید
معارف 49
ادبیات 16
زبان 0
ریاضی 13
فن 48
مبانی 38
مرسی از راهنماییت . دقیقا موقعی که دفترچه ها بیاد معلوم میشه که کجا میزنم. ولی در کل من از دانشگاههای اطراف به طور کامل اطلاع ندارم ولی ورامین رو خوب میدونم چون 2 سال اونجا خوندم. زیاد به درد بخور نیست هم علمی و هم امکانات تازه راهشم که نگو

mavi memar

عضو جدید
وااااااااااااااااااااااااااییییییییییی
من الان یه بلایی سر سنجش میارم
جواب اعتراضمم بالاخره آمد(کارشناسی نا پیوسته)
من اعتراض زدم که من ریاضی نزدم اما منفی شده
جواب داده که ما بررسی کردیم و نتیجه به شرح زیر است

ریاضیم از -1.6 شده -2.3

تازه کنکور از دیپلمم من همه درصدام بالاتر از دختر خالمه به جز معارف
من 18 زدم اون 24بعد اون همهچیش فرق کرده
ریاضی اون 0 من 15
دارم دق میکنم به خداااا
امتیازات شد 4 رقمی البته با کمک من! تبریک میگم!
ایشالا بشی مدیر اینجا!
فقط ما رو یادت نره اونوقت!

*vania*

عضو جدید
:surprised:دارم دیوونه می شم لطفا مرا راهنمایی کنید...
:)منتظر تکمیل ظرفیت هستم تا انشاء الله یه جای خوب قبول شم!(نگین نمی یاد چون من سه روز پیش حضورا از سازمان سنجش پرسیدم گفتن حتما می یاد) غیر انتفاعی علی رغم اینکه باید یه شهری دوری بخونم حدود 450 تومن شهریه اش می شه!
:que:از دانشگاه آزاد شهرمون پرسیدم گفتن بهمن ماه کاردانی به کارشناسی معماری می یارن!ولی بچه ها گفتن کارشناسی نا پیوسته تو دانشگاه آزاد بیش از 90 واحده؟؟ و هر ترمش حدود 200/1 خرج بر میداره!(می گن واسه اونایی که از فنی و حرفه ای اومدن 20 واحد اضافه می دن که بیش از 90 واحد می شه)
:warn:یکی از بچه ها تو علمی کاربردی کرج می خونه می گه حدود 74 واحده و ترمی حدود 320 تومن شهریه ش می شه!
با این حساب من یه ترم دیگه باید منتظر بمونم! با توجه به اینکه خرج هر سه تا واسه من یکی در می یاد موندم که واسه کدومش برنامه ریزی کنم حالا اگه بچه ها اطلاعات زیادی راجع به دانشگاه های غیر انتفاعی و آزاد و علمی کاربردی دارن راهنمایی کنن و با ذکر توضیح بگن که کدوم یک از گزینه های زیر رو انتخاب کنم؟فقط یه خواهش اونم اینکه تعصبی چیزی ننویسین که گمراه بشیم!
1-غیر انتفاعی
2-دانشگاه آزاد
3-علمی کاربردی

به نظر من اگه برا هزینه آزاد مشکلی نداری کنکور آزادو بده که نزدیکه، اما غیرانتفاعی هم اگه تکمیل ظرفیت قبول شدی برو وگرنه منتظر یه سال دیگه نباش....

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كارنامه كارشناسي نا پيوسته 88

كارنامه كارشناسي نا پيوسته 88

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با كارنامه نهايي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1388
08/07/88 تاريخ درج خبر

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1388 كه مجاز به انتخاب رشته گرديده و در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته اينترنتي خود اقدام نموده‌اند، مي‌رساند كه كارنامه نهايي آزمون مذكور براي ايندسته از داوطلبان از ساعت 18 (6 بعدازظهر) روز چهارشنبه 15/7/88 در سايت اين سازمان قابل رويت و بهره‌برداري خواهدبود.
لذا داوطلبان گرامي مي‌توانند با مراجعه به سايت اين سازمان و به نشاني www.sanjesh.org و با درج شماره داوطلبي و مشخصات شناسنامه‌اي شامل نام خانوادگي، نام ، شماره شناسنامه و سال تولد و يا شماره پرونده و مشخصات شناسنامه‌اي ضمن مشاهده كارنامه خود از آن پرينت تهيه نمايند.
داوطلبان گرامي مي‌‌توانند سؤال و يا سوالات خود را با شماره تلفن‌هاي 99-88923595-021 يا با بخش پاسخگويي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org در ميان بگذارند

عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

rommanc

عضو جدید
:surprised:دارم دیوونه می شم لطفا مرا راهنمایی کنید...
:)منتظر تکمیل ظرفیت هستم تا انشاء الله یه جای خوب قبول شم!(نگین نمی یاد چون من سه روز پیش حضورا از سازمان سنجش پرسیدم گفتن حتما می یاد) غیر انتفاعی علی رغم اینکه باید یه شهری دوری بخونم حدود 450 تومن شهریه اش می شه!
:que:از دانشگاه آزاد شهرمون پرسیدم گفتن بهمن ماه کاردانی به کارشناسی معماری می یارن!ولی بچه ها گفتن کارشناسی نا پیوسته تو دانشگاه آزاد بیش از 90 واحده؟؟ و هر ترمش حدود 200/1 خرج بر میداره!(می گن واسه اونایی که از فنی و حرفه ای اومدن 20 واحد اضافه می دن که بیش از 90 واحد می شه)
:warn:یکی از بچه ها تو علمی کاربردی کرج می خونه می گه حدود 74 واحده و ترمی حدود 320 تومن شهریه ش می شه!
با این حساب من یه ترم دیگه باید منتظر بمونم! با توجه به اینکه خرج هر سه تا واسه من یکی در می یاد موندم که واسه کدومش برنامه ریزی کنم حالا اگه بچه ها اطلاعات زیادی راجع به دانشگاه های غیر انتفاعی و آزاد و علمی کاربردی دارن راهنمایی کنن و با ذکر توضیح بگن که کدوم یک از گزینه های زیر رو انتخاب کنم؟فقط یه خواهش اونم اینکه تعصبی چیزی ننویسین که گمراه بشیم!
1-غیر انتفاعی
2-دانشگاه آزاد
3-علمی کاربردی

به نظر من اگه یه دانشگاه ازاده خوب بری خیلی بهتر از غیرانتفاعیو علمی کاربردیه وهزینه ایم که واسش میدی واقعا می ارزه پس ایشا واسه ازاد شروع کن تردیدم نداشته باش

moji_arch

عضو جدید
دوست عزیز اول بهت تبریک میگم که قبول شدی
بعدش میشه بپرسم خودت کجایی هستی؟
بعدم لامرد تو استان فارس هست خیلی هم هوای گرمی داره تابستونا به 50 درجه هم میرسه
حالا درسته یه محدودیت هایی هم داره
اما خودتو ناراحت نکن
همیشه روزگار بر وفق مرادت نیست
حالا دیگه هر چی توکل کن و برو جلو
بعد کاردانی به کارشناسی قبول شدی؟
ممنونم من اهوازی هستم:w16:
کاردانیمو هم مشهد خوندم
آره کاردانی به کارشناسیه ما اولین ورودی های معماری هستیم:wallbash:
کاردانی معماری نداره اینجا اصلا

سلاام عزیزم
آخی قربونت برم
کاش به من میگفتی اونجارو زدی من عکساشو کامل میفرستادم برات
آخه همکارام برای مطالعات اجتماعی رفته بودن اونجا همه چیشو داشتم
زاهدان آب و هواش گرمه ،تفریح خاصی نداره
اما خیلی از لامرد بهتره ،کاش میزدی اول اینجا
حالاا اشکال نداره،من دانشجوییم 1 جایی مثل اونجا بودم،سخت بود اما اگر تو خوابگاه دوست خوب پیدا کنی خوش میگذره

سخت نگیر گلم
من الان از دانشگاه میام
واییییی مردم از خنده
یه دقیقه آستینمو میکشیدو پایین
1 دقیقم مقنعه همه چادرین
پسراشم که........خدا بخیر کنه،من که مثل اونا نمشم
اونا باید مثل من بشن

انتخاب بعدیم زاهدان بود
گول استان فارس بودنش رو خوردم :cry:وگرنه هر چی باشه زاهدان مرکز استانه
یه سینما داره که حداقل
اینجا همینم نداره:wallbash:

سلام مژگان خانم.
غصه نخور 2 ساله تموم ميشه.
امسال تكميل ظرفيت هست.ايشالا جايي كه دوست داشتي تو تكميل قبول ميشي.
سال قبل كه هر كي قبولم شده بود تو تكميل ميتونست شركت كنه..
اگه به نظرت زاهدان بهتره.تو تكميل حتما زاهدان قبول ميشي.
ما تنهات نميزاريم..................
موفق باشي

ممنون فرزاد جان
آخه یکی از مسیولای اینجا میگفت امسال هر کی قبول میشده قبول کردن
تکمیل نیست امسال
به خاطر دانشگاه های اینجوری :hate:چون همه فرار میکنن
سال قبل هم همه توی تکمیل رفتن از لامرد
حالا واقعا تکمیل نیست؟؟؟؟؟:eek:
تورو خدا یه خبری بگیرین تا من زندم:w22:

دارم دیوونه می شم لطفا مرا راهنمایی کنید...
منتظر تکمیل ظرفیت هستم تا انشاء الله یه جای خوب قبول شم!(نگین نمی یاد چون من سه روز پیش حضورا از سازمان سنجش پرسیدم گفتن حتما می یاد) غیر انتفاعی علی رغم اینکه باید یه شهری دوری بخونم حدود 450 تومن شهریه اش می شه!

بیا همین لامرد با هم همدردی کنیم:w05:
اینجا که میگن تکمیل نیست:razz:
خدا کنه که اشتباه باشه
بخون آزاد خوبه فقط خرجشه که نجومی شده
آزاد مشهد معماریش واقعا معتبره

راستی بچه ها از این آواتار جدیده کسی گله ای .... نصیحتی..ترسی....چیزی نداره
این دیگه خوبه ؟
آرتمیس و یونیک نیستن به آواتارمون گیر بدن....!!!
برم همون قبلی رو بذارم ؟

خواهشا سینا جان همین خوبه
من توی وضعیتی نیستم که بتونم اون آوارتار قبلیت:razz: رو ببینم
حداقل این یکی به آدم روحیه میده:w16:

کلی واست تایپ کرده بودم ولی این اینترنت اکسپلورر آشغال همشون رو پروند !!! :weirdsmiley:
حرفای نسبتا" خوبی رو هم زده بودم بر عکسه همیشه
ما یه بار اومدیم مثله آدم جواب بدیم ... خدا نمیخواد
آخرش برات آرزوی موفقیت کرده بودم

تو همیشه حرف های خوب میزنی ممنون :w16:
اینجا شانس بیارم توی زنده موندن موفق بشم:w04:

سجاد، فرهاد، ندا، فرید و خیلی از بچه های دیگه خیلی نا مردن خیلیییییییییییییییییییییییی ، دیگه مهندس شدن دیگه...
راستی نکنه سجاد تو زاهدان قاطی قاچاقچی ها شده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه اینجا صفایی نداره منم دیگه نمیام اینهمه هم خواهش تمنا کردم یکی کمکم کنه موندم تو شهر غریب بی سر پناه! کسی به دادم نرسید!

اینجا که همش صفاست :w16:
لامرد بیای میفهمی من چی میگم
رشت که یه عالمه خوبه
کاش من جای تو بودم:w05:
نا شکری نکن
فرهاد میاد کمکت مکنه
راستی کجا رفته نیستش؟!!

سلاااااااام.پس از مدتها!
خوبین همه؟
مژگان دیروز از یه نفر شنیدم که 1800000 داده به کسی و باهاش جابجا کرده.اگه از پارتی و پرونده پزشکی نتیجه نگرفتی اینم یه راهه.اگر کلا نشد،بیخیالش شو همینجا بشین بخون درستو.می دونی چقدر آدم به همین لامرد هم راضی بودن و قبول نشدن!ایشاالله که تکمیل بیای شیراز.اما اگه نشد جا نزنی ها
ریال یا تومان یا دلار:confused:
پارتی و پرونده پزشکی اینجا تعطیله
توی 3 سال یکی اونم با جا به جایی با یه رشتهی دیگه
سرپرست خانواده شده بوده چون باباش فوت شده در حین تحصیل
تازه اول هم قبول نکردن خواسته انصراف بده که جا به جاش میکنن
اینجا اگه انتقالی بدن که همه میخوان در برن از این...

یکی پیدا بشه با من جا به جا بشه
من حق انتقالیش رو میدم

rommanc

عضو جدید
sh.as درست گفتن. تقریبا می شه گفت تهرن جنوب از همه بهتره و بعد از اون هم به ترتیب اینها هستند:
قزوین، رودهن، ورامین، شیراز، خوراسگان، همدان و...
احتمالا امسال یکی از شهرهای نزدیک تهران یعنی: اسلامشهر، کرج، پرند هم اضافه میشه به این لیست(تا امروز معماری رو هیچکدوم از این شهرها نداشته)

اوه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه یعنی همدان اخره همه ایناس؟ ولی من از معماریش خیلی تعریف شنیدم

maj5

عضو جدید
مژگان خانم چرا اهواز روانتخاب نکردین؟:question:
اهواز هم دانشگاه بدی نیست.مخصوصا که شما اهل این شهر هم هستین.

mavi memar

عضو جدید
اینجا که همش صفاست :w16:
لامرد بیای میفهمی من چی میگم
رشت که یه عالمه خوبه
کاش من جای تو بودم:w05:
نا شکری نکن
فرهاد میاد کمکت مکنه
راستی کجا رفته نیستش؟!!

آره اکثر بچه ها رفتن دیگه نمیان! فرهادم کلی امیدوارم کرد بعد غیبش زد!
من که تا حالا خوبی ندیدم از رشت شاید یکم بگذره نظرم عوض شه!

mavi memar

عضو جدید
سلام خوبی؟
رفتی دانشگاه؟ برنامه رو گرفتی؟ یا توام مثل من شنبه میای؟
راستی برا دروس جبرانی فکری کردی؟ یعنی میشه اعتراض بدیم حذف کنن؟ خیر سرمون نخواستیم شهریه رو استرداد کنن! میشه؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله من یکی‌ از صمیمی‌‌ترین دوستام اونجا می‌خونه طرح ۲ هم دبستان بودین اگه اشتباه نکنم،الان به ما ۸ واحد جبرانی دادن
(هندسه ۲،تمرین معماری،زبان،طراحی دست آزاد) همرو هم با بالای ۱۸ پاس کردم،البته طراحی دست آزاد نداشتیم،به نظر شما می‌شه کاری کرد که حذفشون کنن ؟ اینجوری ۵ ترم میشم :w06::wallbash:

بله ما طرح 2 دبستان بودیم چقدرم بد نمره دادن بهمون:cry: بستگی به مدیر گروهتون داره. اگه بخواد باهاتون راه بیاد خیلی راحت میتونه به جای این 8 تا جبرانی بهتون تخصصی بده ;) اما بعضیاهم میگن شما ترم آخر به مشکل میخورید و باید بلاخره 12 واحد جبرانی پاس کنید:confused: به نظر من جبرانی بد نیست. تنها مشکلش اینه که آدم یه ترم عقب میفته و باید هزینه بیشتری بده.ولی در کل فکر کنم به نفع آدم باشه.

memarekochak

عضو جدید
سلام خوبی؟
رفتی دانشگاه؟ برنامه رو گرفتی؟ یا توام مثل من شنبه میای؟
راستی برا دروس جبرانی فکری کردی؟ یعنی میشه اعتراض بدیم حذف کنن؟ خیر سرمون نخواستیم شهریه رو استرداد کنن! میشه؟
آره رفتم يه برنامهي افتزاح و مسخره هر روز كلاس:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا