راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لغوعضویت

لغوعضویت

سلام اگه میشه جوابموبدین!من میخوام عضویتم رولغوکنم چطوراینکاروانجام بدم؟

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اگه میشه جوابموبدین!من میخوام عضویتم رولغوکنم چطوراینکاروانجام بدم؟

سلام
نمیشه

تنها راهش اینه که پیجت و خصوصیتو ببند دیگ هم باشگاه نیا

آخرین ویرایش:

بهار امیدوار

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام من خیلی وقته دارم یه اکثر مدیرها پیام میدم که ترو خدا این فلان تاپیکهای ایجاد شده توسط من رو حذف کنین چون کاربردی ندارن و کسی نمیاد توشون و منم دوسشون ندارم[/FONT]​
[FONT=&quot]ولی هیچ عکس العملی نشون نمیدن که حداقل بفهمم پیامم به دستشون رسده یا نه ؟[/FONT]​
[FONT=&quot]کمکم کنین [/FONT]​
[FONT=&quot]مرسی [/FONT]​

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام من خیلی وقته دارم یه اکثر مدیرها پیام میدم که ترو خدا این فلان تاپیکهای ایجاد شده توسط من رو حذف کنین چون کاربردی ندارن و کسی نمیاد توشون و منم دوسشون ندارم
ولی هیچ عکس العملی نشون نمیدن که حداقل بفهمم پیامم به دستشون رسده یا نه ؟
کمکم کنین
مرسی

سلام خانم مهندس جواب رو خصوصی خدمتتون عرض کردم و اینکه عذرمیخوام تا به حال برای بنده هم پیغامی ارسال کرده اید ؟ من پیغامی از شما نداشتم و همه مدیران به همه بخش ها دسترسی ندارند و باید به مدیر مستقیم تالار مراجعه بفرمائید یا در صورتی که تالار مدیر ندارد به بنده یا باقی مدیران ارشد گزارش بفرمائید
باید مشخصا لینک تاپیک مورد نظرتون رو به مدیران تالار مربوطه ارسال بفرمائید تا در صورت امکان براساس قوانین ( حذف نشدن پست دیگر اعضا و ... ) پست شما هم رسیدگی بشه

و اینکه از فعالیت شما سپاسگزاریم تاپیک های شما ایرادی ندارند در صورت نیاز به مشورت در رابطه با تاپیک های گروهی اگر مد نظرتون هست میتونیم به صورت خصوصی صحبت کنیم

شاد و تندرست باشید

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام.وقتتون بخیر.ببخشید یکی از دوستان من رمزشو فراموش کرده ازم خواسته یه رمز جدید براش بگیرم که امکان ورودش به باشگاه باشه.چطور میتونم این کارو بکنم؟
دوستم
love eternal
سلام
در صفحه ابتدایی که میخوان نام کاربری و رمز عبورشون رو وارد کنن. قسمتی نیز برای همین مورد وجود دارد که با کلیک بر روی آن و وارد کردن ایمیل، رمز جدید براشون ارسال میشه.

Untitled.jpg

bakhshan10

عضو جدید
سلام موقعیکه یک صفحه تازه باز شده (مطلب جدید اومده)بجای اینکه آخرین صفحه تایپک باز کنه همیشه اولین مطالب رو باز میکنه (در تایپک آزمون نظام مهندسی)ممنون میشم درست بشه

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام موقعیکه یک صفحه تازه باز شده (مطلب جدید اومده)بجای اینکه آخرین صفحه تایپک باز کنه همیشه اولین مطالب رو باز میکنه (در تایپک آزمون نظام مهندسی)ممنون میشم درست بشه

سلام دوست گرامی
برای مشاهده تازه ترین مطلب اگر مطلب جدیدی ارسال شده باشده در کنار عنوان دایره ای قرار میگیره و با کلیک بر روی اون آخرین نوشته ای که شما ندیده اید هدایت میشه و اگر بر روی آخرین شماره صفحه کلیک کنید آخرین صفحه مشاهده میشه
با کلیک بر روی عنوان شما به صفحه ابتدای تاپیک هدایت خواهید شد

شاد و تندرست باشید

P O U R I A

مدیر تالار
چطوری وب نوشتم رو ویرایش کنم؟
سلام
برای ویرایش متن وب نوشت هاتون و همچنین گزینه هایی مثل ارسال نظر، در کنار عنوان یک مداد مشخص هست که اگر روش کلیک کنید میتونید متن رو ویرایش کنید:

Untitled.jpg

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چطور میتونم کامنت هایی که توی وب نوشتی قرار میدم متوجه شم پاسخ داده شده؟
یعنی یه جور پیغامی برای اطلاع رسانی به من.

P O U R I A

مدیر تالار
سلام
چطور میتونم کامنت هایی که توی وب نوشتی قرار میدم متوجه شم پاسخ داده شده؟
یعنی یه جور پیغامی برای اطلاع رسانی به من.
سلام
در پایین همه وب نوشت های کاربران گزینه ی Subscribe to Blog Entry هست که اگر روی اون کلیک کنید میتونید در ان وب نوشت مشترک شوید و هرکسی پیامی بذاره برای شما در قسمت پیام های شما در بالای صفحه نشان داده خواهد شد. و همچنین میتوانید اشتراک خود را همراه ایمیل کنید تا برای شما ایمیلی نیز ارسال شود.

Untitled.jpg

همچنین شما وقتی پیامی در وب نوشتی میگذارید . اگر در صفحه پیشرفته بروید در قسمت پایین کادر مشترک شدن در این وب نوشته می باشد که میتوانید از انجا نیز مشترک شوید.

Untitled.jpg

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
در پایین همه وب نوشت های کاربران گزینه ی Subscribe to Blog Entry هست که اگر روی اون کلیک کنید میتونید در ان وب نوشت مشترک شوید و هرکسی پیامی بذاره برای شما در قسمت پیام های شما در بالای صفحه نشان داده خواهد شد. و همچنین میتوانید اشتراک خود را همراه ایمیل کنید تا برای شما ایمیلی نیز ارسال شود.

مشاهده پیوست 249647

همچنین شما وقتی پیامی در وب نوشتی میگذارید . اگر در صفحه پیشرفته بروید در قسمت پایین کادر مشترک شدن در این وب نوشته می باشد که میتوانید از انجا نیز مشترک شوید.

مشاهده پیوست 249648

:smile::gol::gol:

اميرالف

عضو جدید
مشكل ورود به سايت

مشكل ورود به سايت

با سلام به همه دوستان
من وقتي از شركت وارد سايت ميشوم مشكلي ندارم ولي وقتي از منزل با همين رمز و نام كاربري وارد ميشوم پيغام خطا در يوزر و پسورد را ميدهد لطفا اگر كسي دليلش را ميداند راهنمايي كند
با تشكر

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام به همه دوستان
من وقتي از شركت وارد سايت ميشوم مشكلي ندارم ولي وقتي از منزل با همين رمز و نام كاربري وارد ميشوم پيغام خطا در يوزر و پسورد را ميدهد لطفا اگر كسي دليلش را ميداند راهنمايي كند
با تشكر

سلام دوست گرامی
در تنظیمات باشگاه و اکانت شما مشکلی وجود نداره و همانطور که خودتون میفرمائید با همین پسوورد وارد شدین ؛
ابتدا مرورگر browser خودتون رو تغییر بدین و مثلا با گوگل کروم و موزیلا تست بفرمائید و کوکی ها رو از مرورگر پاک کنید راهنمای پاک کردن کوکی ها از مرورگر ؛ در صورتی که مشکل رفع نشد رمز عبور خودتون رو مثلا روی فایل وورد بنویسید و کلیک دراگ کنید ( در حالت انتخاب قرار داده و بگیرید بکشیدش به قسمت رمز عبور )

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید
من چند وقتیه ک ی تاپیکی رو ک مشترک میشم و کامنت میزارم واسش سیستم نمیفهمه ک مشترک شدم :| یعنی نمیفهمم ک تاپیک ادامه پیدا میکنه :| باید برم بزنم اشتراک تاپیک تا مشترک بشم :|
ی مشکل دیگه ای ک دارم در مورد خصوصی سازی مشخصاتم هستش
من میزنم مثلا همه افراد صفحم رو ببینن سیستم نمیفهمه :|
ممنون میشم مشکلمو پاسخگو باشید !!!
:gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
خسته نباشید
من چند وقتیه ک ی تاپیکی رو ک مشترک میشم و کامنت میزارم واسش سیستم نمیفهمه ک مشترک شدم :| یعنی نمیفهمم ک تاپیک ادامه پیدا میکنه :| باید برم بزنم اشتراک تاپیک تا مشترک بشم :|
ی مشکل دیگه ای ک دارم در مورد خصوصی سازی مشخصاتم هستش
من میزنم مثلا همه افراد صفحم رو ببینن سیستم نمیفهمه :|
ممنون میشم مشکلمو پاسخگو باشید !!!
:gol:

سلام خانم مهندس

برای هر دو مورد شما در تنظیماتتون این موارد رو انتخاب کرده بودین که در حال حاضر محدودیت ارسال پیام در صفحه مشخصات برداشته و اشتراک اتوماتیک تاپیک های شما فعال و در حالت بدون ایمیل تنظیم شد

در این حالت اطلاع رسانی تنها در کنترل پنل باشگاه صورت خواهد گرفت

*
Visitor Messaging

• Visitor Messages Limit:
    • Limit usage of Visitor Messages to Contacts and Moderators
    • Don't limit usage of Visitor Messages
    You may limit the usage of your visitor messages to just moderators and your contacts.

در صورتی که نمیخواهید محدود به لیست دوستان شما باشد حالت Don't limit usage of Visitor Messages را باید انتخاب بفرمائید و سپس تنظیمات را ذخیره کنید

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .. من میخوام از عضویت باشگاه خارج شم .... باید چیکار کنم؟

سلام دوست گرامی
امکان حذف نام کاربری به دلیل ماهیت گروهی و وابستگی پست های اعضا , وجود ندارد ؛ در صورت تمایل به عدم فعالیت در سایت میتوانید از قسمت تنظیمات شخصی در کنترل پنل خودتان دریافت پیام خصوصی و کامنت پروفایل را بسته و از فعالیت در سایت خودداری کنید .

شاد و سلامت باشیدhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

• Like
واکنش ها: Sima

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پست رو توو تاپیک انتقادات زده بودم ولی منتقل میکنم به اینجا:

"سلام

من طبق History مرورگرم آخرین بار ساعت 4:58PM توو سایت آنلاین شدم که از نظر خودم اوکی هست چون ساعت 5 جلسه داشتم و قبلش به سایت سر زدم.
الان که وارد سایت شدم (همیشه مستقیم وارد پروفایلم میشم چون توو کروم که مینویسم iran، ادامه‌ش رو با پروفایل خودم پر میکنه)، نوشته آخرین بازدید 24 دقیقه‌ی پیش که همچین چیزی محال هست چون از 5 تا 7 و نیم توو جلسه بودم.
الان این مشکل از سایت هست یا اتفاقی افتاده؟ امکانش هست IPهایی که ظرف ساعات گذشته وارد اکانتم شدند رو داشته باشم؟"

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .. من میخوام از عضویت باشگاه خارج شم .... باید چیکار کنم؟

سلام دوست گرامی
امکان حذف نام کاربری به دلیل ماهیت گروهی و وابستگی پست های اعضا , وجود ندارد ؛ در صورت تمایل به عدم فعالیت در سایت میتوانید از قسمت تنظیمات شخصی در کنترل پنل خودتان دریافت پیام خصوصی و کامنت پروفایل را بسته و از فعالیت در سایت خودداری کنید .

شاد و سلامت باشیدhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif
سلام
منم دلم میخواد اکانتم حذف شه
خوب چه جوری یه نفر از باشگاه اخراج میشه؟؟؟؟!!! اکانتش غیرفعال میشه دیگه! فقط تگ اخراجش رو نذارید
اگه فرقی هم هس بین اخراج شدن و حذف شدن یه نفر توضیح بده لطفا

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم دلم میخواد اکانتم حذف شه
خوب چه جوری یه نفر از باشگاه اخراج میشه؟؟؟؟!!! اکانتش غیرفعال میشه دیگه! فقط تگ اخراجش رو نذارید
اگه فرقی هم هس بین اخراج شدن و حذف شدن یه نفر توضیح بده لطفا

سلام دوست عزیز .
امتیازات منفی که کاربران میگیرن باعث اخارج شدن میشه که تاریخ انقضادارن و به منزله اخراج همیشگی نیست .

8 امتياز منفي > 2 هفته اخراج
15 امتياز منفي > 1 ماه اخراج
30 امتياز منفي > 3 ماه اخراج
50 امتياز منفي > اخراج هميشگي

وقتي كاربري اخراج ميشه به اين معنيه كه تا مدت مقرر اجاره فعاليت در باشگاه رو نخواهد داشت.كاربران اخراج شده بعد از گذشت زمان اخراج ميتونن به باشگاه برگردن و با رعايت قوانين به فعاليت ادامه بدن..یعنی اکانت آنها حذف یا غیر فعال نخواهد شد .
كابران اخراجي مي توانند محتواي سايت را ببينند ولي قادر به ارسال مطلب يا خواندن پيام هاي شخصي تا پايان مدت تحريم خود نيستند.

و همان طور که عرض کردم امکان حذف اکانت به خاطر وابستگی بین پست های اعضا وجود ندارد .!!

سیستم اخطار و اخراج
سيستم تخلفات و امتياز منفی

شاد و سلامت باشید .:gol:

respina_5966

عضو جدید
سلام بچه ها!من دیگه نمی خوام با این اکانت تو سایت فعالیت کنم.یه کم سرچ کردم فهمیدم نمیشه اکانت رو حذف کرد فقط باید دیگه ازش استفاده نکرد.واسه همین یه اکانت جدید ساختم و قصد نداشتم دگه با این فعالیت کنم.اما اکانت جدیدم ،با اینکه واردش میشم و پروفایلم ساخته شده اما نه میشه باهاش پستی ارسال کنم و نه لینک ها رو برایم نشون میده!می نویسه برای نمایش لینک باید وارد سایت شوید اما وقتی روش کلیک می کنم نشون میده شما وارد شده اید ....مشکل چیه باید چی کارکنم؟

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام بچه ها!من دیگه نمی خوام با این اکانت تو سایت فعالیت کنم.یه کم سرچ کردم فهمیدم نمیشه اکانت رو حذف کرد فقط باید دیگه ازش استفاده نکرد.واسه همین یه اکانت جدید ساختم و قصد نداشتم دگه با این فعالیت کنم.اما اکانت جدیدم ،با اینکه واردش میشم و پروفایلم ساخته شده اما نه میشه باهاش پستی ارسال کنم و نه لینک ها رو برایم نشون میده!می نویسه برای نمایش لینک باید وارد سایت شوید اما وقتی روش کلیک می کنم نشون میده شما وارد شده اید ....مشکل چیه باید چی کارکنم؟

سلام روزتون بخیر
باید از ایمیلی که دادین عضویتتونو تایید کنید.

hossein.t

عضو جدید
سلام چطور میتونم یه تایپک یا صفحه ایجاد کنم با یه موضوع مشخص که تمام بچه های سایت بیان توش نظر بدن و مطلب بذارن و نظراتشون رو یه جورای همگانی باشه ممنون

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چطور میتونم یه تایپک یا صفحه ایجاد کنم با یه موضوع مشخص که تمام بچه های سایت بیان توش نظر بدن و مطلب بذارن و نظراتشون رو یه جورای همگانی باشه ممنون

سلام
با توجه به موضوع مورد نظرتون به تالار مربوطه تشریف ببرید و با هماهنگی مدیران یا دستیاران مدیر آن تالار یه تایپیک ایجا کنید
اینجا کلیک کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: Sima

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من پیجم خیلی طول میکشه که لود بشه و باز بشه
و اینکه امکان تظیمات پیجم رو ندارم
مدیران لطفا رسیدگی کنید

الی20

عضو جدید
تازه وارد

تازه وارد

سلام من تازه وارد این سایت شدم
میخواستم بپرسم چطوری با مهندسان برق میتونم گفتگو کنم
متشکرم:gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من تازه وارد این سایت شدم
میخواستم بپرسم چطوری با مهندسان برق میتونم گفتگو کنم
متشکرم:gol:

سلام

به باشگاه مهندسان خوش اومدید

برای گفتگو با کاربران رشته ی برق و استفاده از مطالب رشته ی برق به تالار ”مهندسی برق” رجوع کنید

با تشکر از توجه شما :gol:

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام میخواستم عضویتم توی باشگاه رولغوکنین ممنون میشم هرچه زودتراین اتفاق بیفته.نمیدونم دقیقابایدکجامطرحش میکردم.باتشکر

بالا