راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

hidden+

عضو جدید
سلام با آرزوی قبولی طاعات و عباداتتون
من وقتی تو صفجه شخصی خودم وارد قسمت مشاهده وب نوشته می شم این اررور رو میده(شما اجازه دسترسي به اين صفحه را نداريد!!) چرا ؟ من عضویتم رو از طریق ایمیلی که دریافتکردم فعال کردم.
دوم اینکه چطور میشه وب نوشت؟
سوم اینکه اگه کسی بعد 4 سال دوباره بخواد با اکانتی که به دلیل عدم فعالیت غیرفعال شده بخواد فعالش کنه چی کار باید کرد ؟... آخه حتی نمیشه باهاش تاپیک گذاشت درست مثل یه مهمان توی سایت شده.!

خیلی لطف می کنید اگه به سوالام جواب بدید...

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من وقتی توی قسمت صفحه شخصی وارد میشم و قسمت مشاهده وب نوشته ها رو میزنم بهم اجازه نمی ده
طریق ایمیل عضویتم فعال شده و همون طور که می بینید می تونم تاپیک بگذارم...

سوال دومم اینه که چطور می تونم وب بنویسم؟

سلام
جواب سوال اولتون رو نمی دونم
اما در مورد سوال دومتون باید بگم امکان نوشتن وب برای کاربران ویژه هستش
کاربر ویژه هم کاربری هستش که 1000 امتیاز داشته باشه

برای اطلاعات بیشتر می تونید به این تاپیک مراجعه کنید.:gol:

hidden+

عضو جدید
پس جواب سوال اولم هم تو همون جواب شماست فک کنم جون امتیازم کم هست اجازه وازد شدن به این قسمت رو ندارم.
ممنون از راهنمایتون... لطف می کنید اگر درمورد سوال سومم هم راهنمایی کنید...

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام با آرزوی قبولی طاعات و عباداتتون
من وقتی تو صفجه شخصی خودم وارد قسمت مشاهده وب نوشته می شم این اررور رو میده(شما اجازه دسترسي به اين صفحه را نداريد!!) چرا ؟ من عضویتم رو از طریق ایمیلی که دریافتکردم فعال کردم.
دوم اینکه چطور میشه وب نوشت؟
سوم اینکه اگه کسی بعد 4 سال دوباره بخواد با اکانتی که به دلیل عدم فعالیت غیرفعال شده بخواد فعالش کنه چی کار باید کرد ؟... آخه حتی نمیشه باهاش تاپیک گذاشت درست مثل یه مهمان توی سایت شده.!

خیلی لطف می کنید اگه به سوالام جواب بدید...
سلام دوست گرامی
طاعات و عباداتتون قبول

در تکمیل راهنمایی دوستان البته امکان مشاهده وب نوشت دیگران برای شما وجود دارد مگر اینکه صفحه وب نوشت آن عضو محدود به لیست دوستانشون شده باشه

در رابطه با مشکل دسترسی یوزر اصلی شما ( ساخت و فعالیت با چند نام کاربری خلاف قوانین است ) میتوانستید مشکل خودتون رو از طریق همان یوزر در پیام خصوصی پیگیری بفرمائید
لطفا با نام کاربری قدیمی تر به بنده پیغام دهید و مشکل خودتون رو به همراه لینک این نام کاربری جدیدتر برای بنده ارسال کنید تا مشکلتون رو رفع کنم
[h=3]محدودیت در استفاده از امکانات سایت پس از عضویت ( محدود شدن ارسال پست , دانلود فایل ضمیمه و...)[/h]

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید جدیدا هیچ فلشی رو لپتاپم که ویندوز7 است باز نمیکه و ارور windows host process(Rundll32) has stopped working میدهد مشکلش چیست؟نیاز خیلی فوری دارم ممنون میشم کمک کنین

سلام مهندس
طاعات و عباداتتون قبول
سوالتون رو تو این بخش مطرح کنید تا دوستان رسیدگی کنن.

سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!
:gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

کاربر Fatima 12 مشکلاتی برای ایدیشون به وجود اومده از جمله اینکه امکان ارسال پست به تاپیک ها رو ندارن

امکان افزودن لیست دوستان رو ندارن و باکس پیام هاشون هم گاهی پیام پر بودن صندوق میده من خودم چن بار مشاهده کردم

از اونجایی امکان ارسال پست ندارن من بجاشون درخواست کردم

لطفا رسیدگی کنید با تشکر از شما :gol:

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام

کاربر Fatima 12 مشکلاتی برای ایدیشون به وجود اومده از جمله اینکه امکان ارسال پست به تاپیک ها رو ندارن

امکان افزودن لیست دوستان رو ندارن و باکس پیام هاشون هم گاهی پیام پر بودن صندوق میده من خودم چن بار مشاهده کردم

از اونجایی امکان ارسال پست ندارن من بجاشون درخواست کردم

لطفا رسیدگی کنید با تشکر از شما :gol:

سلام جناب مهندس
طاعات و عباداتتون قبول

راستش این مورد رو پیش از این عرض کردم که در صورت تغییر ایمیل ثبت نامی نیاز به تایید عضویت از طریق ایمیل ارسالی هست و در صورت عدم رجیستر کردن محدودیت هایی برای کاربر ایجاد میشه
تنظیماتشون رو چک کردم همان دیروز عضویتشون رو تایید کرده بودند از طریق ایمیل ارسال شده , به ایشون پیغام داده شد مشکلی نداشتد

شاد و تندرست باشید

تایید عضویت - محدودیت در استفاده از امکانات سایت پس از عضویت ( محدود شدن ارسال پست , دانلود فایل ضمیمه و...)

ساغر سپاهیان

عضو جدید
سلام شبتون شاد شاد...طاعات و عباداتتون قبول در گاه حق......من احتیاج به راهنمایی دارم..... کمکککککککک
کسی هست مرا در یابد!!

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام من اینجا چطور میتونم با دوستان گفتگو و چت کنم؟

سلام خانم مهندس
طاعات وعباداتون قبول
برای گفتگو با سایر کابران میتونین تو صفحه شخصی(پروفایل) کاربران پیام بذارید یااینکه پیام خصوصی ارسال کنید

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
من چطورمیتونم یه مطلب روارسال کنم؟
سلام
طاعات وعباداتون قبول.
اگه منظورتون تاپیکه توی هر تالار که واردمیشد بالای مطالب نوشته ایجاد تاپیک جدید
ازاون قسمت میتونید تاپیک جدیدی بزارید
موفق باشید:gol:

maaalooosaaak

عضو جدید
سلام.... من تو تنظیمات قالب صفحه رو عوض کردم حالا نمیدونم که چطور قالبمو به شکل اولیش تغییر بدم!!!
هرکار میکنم تنظیماتمو نمیاره که قالب صفحه سایتو عوض کنم

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام.... من تو تنظیمات قالب صفحه رو عوض کردم حالا نمیدونم که چطور قالبمو به شکل اولیش تغییر بدم!!!
هرکار میکنم تنظیماتمو نمیاره که قالب صفحه سایتو عوض کنم
سلام
در هر صفحه ای از باشگاه که باشید میتوانید از قسمت پایین صفحه سمت راست قالب باشگاه و زبان آن را تغییر دهید.

Untitled.jpg

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چطور میشه تاپیکی که مشترک شدیم ولی دیگه قفل شده یا پیام جدیدی نمیاد براش درنتیجه تو کنترل پنل نمیاد که گزینه حذف اشتراک داشته باشه، اشتراکش رو حذف کنیم؟؟.

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
چطور میشه تاپیکی که مشترک شدیم ولی دیگه قفل شده یا پیام جدیدی نمیاد براش درنتیجه تو کنترل پنل نمیاد که گزینه حذف اشتراک داشته باشه، اشتراکش رو حذف کنیم؟؟.

سلام توقسمت کنترل پنل زیر اخرین تاپیک نوشته مشاهده همه ناپیک های مشترک شده
ازاون قسمت تیک گوشه تاپیک رو زده و ازاشتراک خارج کنید.

Amin.jafari

عضو جدید
سوال

سوال

سلام بچه ها: 1 سوال دارم: اندازه کابین آسانسور باید چند در چند باشد؟

azhgot

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشید ایا مکان این وجود داردکه با کاربران انلاین انجمن گفتگو و پرسش کنیم؟

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.اگ منظورت چته باید بگم این امکان وجود نداره.:)
با سلام و عرض خسته نباشید ایا مکان این وجود داردکه با کاربران انلاین انجمن گفتگو و پرسش کنیم؟
سلام
طاعات و عباداتتون قبول:gol:
گفتگو باکاربران چه انلاین و چه افلاین فقط بصورت پیام خصوصی یا فرستادن پیام توی پروفایل هستش
یااگه سوالی هم داشتین درهر رشته تالار هست که میتونید توی تاپیکهای مربوطه مطرح کنید و باهمفکری دوستان بهتر به نتیجه برسید.

chicamika

عضو
سلام.چند وقتیه فقط و فقط تو سایت شما من مطالبو از چپ به راست میتونم بخونم .همه چی برعکس شده /مشکل از کجاست

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.چند وقتیه فقط و فقط تو سایت شما من مطالبو از چپ به راست میتونم بخونم .همه چی برعکس شده /مشکل از کجاست

سلام

زبان انتخابیت انگلیسیه

فارسیش کن

پایین صفحه زبان و استایل رو میشه انتخاب کرد

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام . مدیر تالار تالار راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه

کیه ؟
:question:
سلام
تالار راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه بطور مشخص زیر نظر مدیر خاصی نیست. هر گونه پیشنهاد ویا درخواست مدیریتی دارید میتوانید با مدیران ارشد در میان بگذارید.

بالا