راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

reza.shafahi

عضو جدید
نحوه ارسال سمینار پاورپوینت

نحوه ارسال سمینار پاورپوینت

سلام دوستان میخوام چند تا سمینار عمرانی در قالب power point بفرستم موفق نشدم لطفا راهنمایی کنید تشکر

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام دوستان میخوام چند تا سمینار عمرانی در قالب power point بفرستم موفق نشدم لطفا راهنمایی کنید تشکر

سلام، اگر منظورتون برای ارسال در باشگاه هستش، فایل ppt رو به فرمت Rar تبدیل کنید و از طریق ضمیمه کردن در باشگاه آپلودش کنید.

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
چه جوری میشه تاپیک جدید ایجاد کرد؟من نمیتونم .یعنی مینویسه شما مجاز نمی باشید.نمیدونم چرا

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا برای پست هایی که میذارم دوتا عکس ضمیمه میکنم اما فقط یکیشون نمایش داده میشه؟؟

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرزمان وارد میشم کنار عکسم چراغش زرده چطوری سبز میشه؟

وارد قسمت کنترل پنل اعضاء بشید ، از آیکن های سمت راست وارد قسمت " تنظیمات شخصی " بشید
در قسمت اول : حالت مخفی ، شما گزینه Invisible Mode off رو کلیک کنید تا حالت مخفی برای شما غیر فعال بشه و چراغتون سبز شه
------------------------------

در حالتی که الان هستید یعنی : Invisible Mode on ، میتوانید بصورت مخفی از تالار ها بازدید نماییدحالت مخفی این امکان را به شما می دهد که بدون قرار گرفتن نام شما در لیست کاربران آنلاین، از تالارها بازدید کنید.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چند روزی میشه که وقتی وارد باشگاه میشم بعد از چند دقیقه کوتاه صفحه پیوندها ، (ف . ی . ل . ت . ر ) میاد ، چند بار هم امتحان کردم .
این حالت به چه دلیل هست ؟

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ممنونم فاطمه خانم.میخوام داخل تاپیک عکس بزارم اینکار چطوری انجام بدم؟

اگه میخواین از سایتی عکس بذارین که کپی پیس ساده ترین روشه واگه میخواین از پی سی خودتون باشه از قسمت
Insert image
اینکارو بکنید

والبته ضمیمه عکسم هست که باید وارد ویرایشگر پیشرفته بشین بعد از قسمت ضمیمه عکسو اپلود کنین.

کپی کردن
URL
هم روش دیگس که ادرس عکسو تو قسمع اینسرت ایمیج میزنین:)

حالا هرکدومو خواستین بگین دقیق تر توضیح بدم:)

آخرین ویرایش:

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم فاطمه خانم.میخوام داخل تاپیک عکس بزارم اینکار چطوری انجام بدم؟

خواهش میکنم دوست من.
در تکمیل توضیحات دوست خوبمون لطفا تاپیک: [ راهنمای امکانات باشگاه ] اضافه کردن عکس به پست ها ، پست #1 رو مشاهده بفرمایید.

و همین طور فکر میکنم تاپیک: پاسخ به سوالات متداول کاربران تازه وارد هم بهتون کمک کنه.
اگر باز هو سوالی داشتید بپرسید :)
شاد باشید.:gol:

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من در سایت عضویت دارم ولی هروقت می خوام یکی از لینکای http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ش-نرم-افزار-(IBM-ILOG-OPL-CPLEX-Optimization) رو دانلود کنم بهم اخطار عدم سطح دسترسی میده و میبینم که منو به عنوان مهمان شناسایی کرده. مشکل از کجاست؟

شما در باشگاه مهندسان عضو هستید

این لینک ها مربوط به فروم(باشگاه مهندسان صنایع ایران) هستند .

پس الزاما اونجا هم باید عضو بشید .

armina90

عضو جدید
شما در باشگاه مهندسان عضو هستید

این لینک ها مربوط به فروم(باشگاه مهندسان صنایع ایران) هستند .

پس الزاما اونجا هم باید عضو بشید .
من عضو شدم ولی موقع فعال سازی بازم این ارور و میده:
ما عملیات فعال سازی که شما درخواست آن را داده اید پیدا نمی کنیم.این ممکن است به این دلیل باشد که شما قبلا حساب کاربری خود را فعال نموده اید یا مدیریت حساب کاربری شما را فعال کرده است.

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من عضو شدم ولی موقع فعال سازی بازم این ارور و میده:
ما عملیات فعال سازی که شما درخواست آن را داده اید پیدا نمی کنیم.این ممکن است به این دلیل باشد که شما قبلا حساب کاربری خود را فعال نموده اید یا مدیریت حساب کاربری شما را فعال کرده است.
دوست عزیز
شما باید مشکل از
فروم(باشگاه مهندسان صنایع ایران)
پیگیری کنی ...

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یکی از دوستان تازه عضو شده ولی نمیتونم بهش درخواست دوستی بدم
تنظیماتش از کجاست؟

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تنظیماتش از کجاست؟

وقتی وارد پروفایلشون میشی ، گزینه اضافه کردن به لیست دوستان نداره ؟
یا درخواست دوستی بهوشن میدی ولی جزء لیست دوستانشون قرار نمیگیری ؟

Mr. Lawyer

دستیار مدیر کل در تالار حقوق
کاربر ممتاز
سلام
تنظیماتش از کجاست؟
اگر اون موارد گفته شده ی بانو یاس نبود احتمالا ایشون گزینه درخواست دوستی رو غیرفعال کردند:)

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی وارد پروفایلشون میشی ، گزینه اضافه کردن به لیست دوستان نداره ؟
یا درخواست دوستی بهوشن میدی ولی جزء لیست دوستانشون قرار نمیگیری ؟

گزینه شو نداره

اگر اون موارد گفته شده ی بانو یاس نبود احتمالا ایشون گزینه درخواست دوستی رو غیرفعال کردند:)

احتمالا همینه
این گزینه کجاست از کجا باید فعال بشه؟

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
تنظیماتش از کجاست؟

سلام خانم مهندس
احتمالا دوست شما عضویت خودشون رو هنوز تایید نکردند و باید از طریق کلیک بر روی لینک ارسال شده از طرف باشگاه به ایمیلشون , عضویت خودشون رو تایید کنند تا محدودیت هایی که در حال حاضر دارند برداشته بشه ...
[h=3]محدودیت در استفاده از امکانات سایت پس از عضویت ( محدود شدن ارسال پست , دانلود فایل ضمیمه و...)[/h]

Foster.nicely

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چرا وقتي كه ميخوام پيامي رو به چند نفر بفرستم سيستم ميگه شما اجازه تا سقف 5 كاربر رو داريد تنها براي من اينطوري هست يا براي همه اينطور هست ديروز ميخواستم يه تاپيكي رو براي كاربرهاي ديگه بفرستم اما به همه رفت بايد 5 تا 5تا ميفرستام. اگه كلا اينجوري هست نميشه يكم زيادترش كنيد؟

مبینا.

عضو جدید
اگه میخواین از سایتی عکس بذارین که کپی پیس ساده ترین روشه واگه میخواین از پی سی خودتون باشه از قسمت
Insert image
اینکارو بکنید

والبته ضمیمه عکسم هست که باید وارد ویرایشگر پیشرفته بشین بعد از قسمت ضمیمه عکسو اپلود کنین.

کپی کردن
URL
هم روش دیگس که ادرس عکسو تو قسمع اینسرت ایمیج میزنین:)

حالا هرکدومو خواستین بگین دقیق تر توضیح بدم:)

کاریکه گفتین انجام دادم اما نمیشه

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانم مهندس
احتمالا دوست شما عضویت خودشون رو هنوز تایید نکردند و باید از طریق کلیک بر روی لینک ارسال شده از طرف باشگاه به ایمیلشون , عضویت خودشون رو تایید کنند تا محدودیت هایی که در حال حاضر دارند برداشته بشه ...
محدودیت در استفاده از امکانات سایت پس از عضویت ( محدود شدن ارسال پست , دانلود فایل ضمیمه و...)

سلام
مرسی مدیر جان صدردصد همینه :gol:

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
کاریکه گفتین انجام دادم اما نمیشه

از بین این چند روش کدومو امتحان کردین که نشد؟به تاپیکی که دوستان هم گفته بودن مراجعه میکردین
برای قرار دادن عکس توی تاپیک جز این روش ها روش دیگه ای فکرنکنم باشه

مبینا.

عضو جدید
از بین این چند روش کدومو امتحان کردین که نشد؟به تاپیکی که دوستان هم گفته بودن مراجعه میکردین
برای قرار دادن عکس توی تاپیک جز این روش ها روش دیگه ای فکرنکنم باشه

کلا وارد insert شدم از این طریق نتونستم .عکس از راه brows وارد میکنم اما upload نمیشه.مال دوستان هم خوندم گویا همین روشه ولی مال من upload نمیشه.

بالا