راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام!

من یه سری فایل توی قسمت ضمیمه ها upload کردم، فقط وقتی فایل ها رو آپلود میکنم می تونم توی پست هام بذارم، دیگه بعداً نمیتونم ازشون استفاده کنم و توی پست های دیگه بذارم؟!

سلام !!

چرا، می‌تونید استفاده کنید
کافیه روش کلیک راست کنید و لینکش رو کپی کنید و در هر پست دیگه دوست داشتین قرار بدین!!

ایرانویچ

عضو جدید
با سلام:من قبلا یک تبلیغ برای فروش سی دی(در مورد اطلاعات بیمارستان میلاد)در قسمت بازارچه دیده بودم،ولی الان وقتی به قسمت بازارچه میرم،بسته شده و امکان پذیر نیست.خواستم بپرسم از چه راهی قابل دسترسی هست؟چون نیاز فوری دارم.ممنون

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام:من قبلا یک تبلیغ برای فروش سی دی(در مورد اطلاعات بیمارستان میلاد)در قسمت بازارچه دیده بودم،ولی الان وقتی به قسمت بازارچه میرم،بسته شده و امکان پذیر نیست.خواستم بپرسم از چه راهی قابل دسترسی هست؟چون نیاز فوری دارم.ممنون

منظورتون از بازارچه همونه که فیل‌تر شده؟از فیل‌تر شکن استفاده کنید ! یا از فروشگاه‌های دیگه بخواهید ( با سرچ می‌تونید توی اینترنت پیدا کنید )
همینطور اگه اسم دقیقش رو می‌دونید می‌تونید از Admin محترم تقاضا کنید!

ایرانویچ

عضو جدید
منظورتون از بازارچه همونه که فیل‌تر شده؟از فیل‌تر شکن استفاده کنید ! یا از فروشگاه‌های دیگه بخواهید ( با سرچ می‌تونید توی اینترنت پیدا کنید )
همینطور اگه اسم دقیقش رو می‌دونید می‌تونید از Admin محترم تقاضا کنید!
بله منظورم همونه.مرسی از راهنماییتون .اما چون من تازه واردم،نمیدونم چطوری باید از Admin سوال کنم؟ممنون میشم اگه لطف کنید بازم راهنماییم کنید.اسم دقیق CD رو نمیدونم ولی چند روز قبل از عید دیدمش،فکر کنم تو بخش معماری و بیمارستان و تقریبا اسمش این بود:اطلاعات کامل و نقشه های 7 بیمارستان از جمله بیمارستان میلاد با 200شیت.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله منظورم همونه.مرسی از راهنماییتون .اما چون من تازه واردم،نمیدونم چطوری باید از Admin سوال کنم؟ممنون میشم اگه لطف کنید بازم راهنماییم کنید.اسم دقیق CD رو نمیدونم ولی چند روز قبل از عید دیدمش،فکر کنم تو بخش معماری و بیمارستان و تقریبا اسمش این بود:اطلاعات کامل و نقشه های 7 بیمارستان از جمله بیمارستان میلاد با 200شیت.

این آدرس پروفایل ادمین سایت هستش!
click here

ولی در قسمت معماری من دو مجموعه بیشتر ندیدم
می‌تونی بدون فیل‌تر ببینیشون الان،فیل‌تر نیستن، و سفارششون بدی و سپس به admin خبرش رو بدی که سفارش دادی و از اینا
مجموعه مجلات مهندسی معماری
بسته طلايی مهندسی معماری

اینو بگم که خیلی رهگذری نگاه کردم و در بخش معماری اینا بود، بسته طلایی روش کلیک کنی می‌فهمی چیا داره
فکر کنم همین باشه، اگه نیست خبرم کن میرم دوباره سرچ می‌کنم

موفق باشی:gol:

آدرس بدون فیل‌تر سایت ==> click here

parsa_55

عضو جدید
مدیریت کلیم

مدیریت کلیم

با سلام خدمت دوستان عزیز
نیازمند مطالبی در خصوص مدیریت کلیم (ادعا) هستم
با تشکر

hosseinassar

مدیر ارشد
قسمت activity نشون میده شما چقدر فعالیت می کنیم که فعالیت شما بیشتر می شه
قسمت point هم مربوط به امتیازات شماست
نمیدونم دقیقا سوال شما چیه

Neptune

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا این که points needed :112 یعنی چی ؟

بعدش اون خط آبیه چی رو نشون میده ؟

hosseinassar

مدیر ارشد
مثلا این که points needed :112 یعنی چی ؟

بعدش اون خط آبیه چی رو نشون میده ؟

یعنی شما 112 امتیاز نیاز دارید تا یه level به شما اضافه بشه مثلا الان level شما 2 هست بعد از 112 امتیاز 3 می شه
این امتیاز فقط مربوط به تشکر ها نمیشه چیزای دیگه هم هست که من خیلی نمی دونم

sufia89

عضو جدید
سلام

چجوری قسمت آمار تو پروفایلم رو واسه همه غیر خودم حذف کنم؟؟

کلا میتونه دیده نشه؟

تو قسمت profile privacy رفتم همه موارد بود به جز این:cry:

پستی رو هم که دادیم میتونیم کلا پاک کنبم؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیز
نیازمند مطالبی در خصوص مدیریت کلیم (ادعا) هستم
با تشکر

whaat ؟

سلام

چجوری قسمت آمار تو پروفایلم رو واسه همه غیر خودم حذف کنم؟؟

کلا میتونه دیده نشه؟

تو قسمت profile privacy رفتم همه موارد بود به جز این:cry:

پستی رو هم که دادیم میتونیم کلا پاک کنبم؟

سلام
خوبی؟
در مورد قسمت آمار، فکر کنم چون اطلاعات مربوط به خود سایت هستش، واسه همین همه می‌تونن ببینن و من متاسفانه اطلاعی راجع به این موضوع که چطور میشه مخفیش کرد ندارم

پستی رو که گذاشتین، بله، می‌شه
اول ببینین گزینه ادیت هنوز برای اون پست وجود داره یا خیر
اگه آره روش edit‌رو بزنید، و سپس حذف رو بزنید، و سپس دوباره حذف رو بزنید
اگه گزینه ادیت از بین رفته، از مدیریت همون بخش تقاضا کنین، حتمن پاکش می‌کنن

:gol::gol:

negar kocholo

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

**** لطفا در این تاپیک اسپم نکنید ****

با تشکر "سعید"
من یه سوال کامپیوتری دارم. کجا باید مطرح کنم؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ven000s_68

عضو جدید
چرا من نمیتونم پیام شخصی بفرستم:surprised:
وقتی میخوام بفرستم سیستم یه تعداد اسامی میده و فقط به اونا میتونم بدم:confused:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا من نمیتونم پیام شخصی بفرستم:surprised:
وقتی میخوام بفرستم سیستم یه تعداد اسامی میده و فقط به اونا میتونم بدم:confused:

بالاش نوشته به چه علت
به خدا متن انگلیسیش سخت نیست، خیلی آسونه !

نوشته شده که چون تعداد پست‌های شما به 10 تا نرسیده نمی‌تونین پیام خصوصی رو به کاربرا بفرستین و باید منتظر بمونید تا تعداد ارسال‌های شما به 10تا برسه
سه تا پست دیگه تو تالار بزارین موفق می‌شین :gol::gol:

Amir kabir.Iran

عضو جدید
با سلام
دو تا سوال داشتم:
1. چي جوري آدرس يه لينك رو در حالت غير لينكي بذاريم؟
2. اين كد گذاشتن كه مثلا يه قسمت از يه پست ديگه رو انتخاب مي كنن و داخلش قرار مي دن چه جوريه؟
هر دو مورد بالا رو هر چي سعي كردم نتونستم لطفا راهنمايي بفرماييد.:heart::gol:

آخرین ویرایش:

ven000s_68

عضو جدید
بالاش نوشته به چه علت

نوشته شده که چون تعداد پست‌های شما به 10 تا نرسیده نمی‌تونین پیام خصوصی رو به کاربرا بفرستین و باید منتظر بمونید تا تعداد ارسال‌های شما به 10تا برسه
اینم یکی دیگه:D

ven000s_68

عضو جدید
بالاش نوشته به چه علت

ممنون ،اینم آخریه ،حالا پست هام میشه 10 تا:biggrin:و میتونم پیام شخصی بفرستم
البته خودم متن انگلیسی رو متوجه شده بودما یه خورده شک داشتم:redface:

aa-sunrise

عضو جدید
سلام به دلیل یکسری مشکلات تقاضای تغییر نام کاربری دارم لطفا کمکم کنید:(:(:(

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
دو تا سوال داشتم:
1. چي جوري آدرس يه لينك رو در حالت غير لينكي بذاريم؟
2. اين كد گذاشتن كه مثلا يه قسمت از يه پست ديگه رو انتخاب مي كنن و داخلش قرار مي دن چه جوريه؟
هر دو مورد بالا رو هر چي سعي كردم نتونستم لطفا راهنمايي بفرماييد.:heart::gol:

سلام
خوبی ؟
جواب:
1- منظورتون نامفهومه، اگه منظورتون اینه که رو یه متن یه لینک قرار بدین، ابتدا متن رو select کنید و سپس روی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/createlink.gif کلیک کنید و در پنجره باز شده لینک مورد نظر رو قرار بدین
2- این کد نیست و به گونه‌ای نقل قوله
روش اول: متن رو انتخاب کن، و سپس رو شکل http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/quote.gif کلیک کن
روش دوم: روی شکل http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/quote.gif کلیک کن و وقتی شکله در بطن پیام قرار گرفت، متن مورد نظرت رو مابینش بنویس

سلام به دلیل یکسری مشکلات تقاضای تغییر نام کاربری دارم لطفا کمکم کنید:(:(:(

سلام
شما بایستی به این تاپیک مراجعه کنید و درخواستتون رو بدین - درخواست تغيير نام كاربري -
ولی قول نمی‌دم زودی پیگیری شه چون مدیر مربوطه مدتی هستش که به باشگاه سر نمی‌زنه و جاش خالیه

Amir kabir.Iran

عضو جدید
سلام
خوبی ؟
جواب:
1- منظورتون نامفهومه، اگه منظورتون اینه که رو یه متن یه لینک قرار بدین، ابتدا متن رو select کنید و سپس روی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/createlink.gif کلیک کنید و در پنجره باز شده لینک مورد نظر رو قرار بدین
2- این کد نیست و به گونه‌ای نقل قوله
روش اول: متن رو انتخاب کن، و سپس رو شکل http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/quote.gif کلیک کن
روش دوم: روی شکل http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/quote.gif کلیک کن و وقتی شکله در بطن پیام قرار گرفت، متن مورد نظرت رو مابینش بنویس
سلام دوست عزيز
از راهنماييتون ممنونم

jamaljamal

عضو جدید
سلام من چه جوری باید سوالات درسی خدمو بپرسم توی بخش های مختلف سایت مثلا ماده R-12 چیست و...

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام يه مشكل داشتم
چرا با اينكه صفحه ي پيام هاي بازديدكنندگان من براي نمايش همه تنظيم شده اما فقط براي دوستام نمايش داده ميشه ؟؟؟؟:surprised:

peyman11

عضو جدید
با درود.
در مورد قرار دادن اطلاعات و همچنین قرار دادن عکس جهت نمایش آنها برای سایر دوستان راهنمایی کنید.
با تشکر.

KHF*

عضو جدید
با درود.
در مورد قرار دادن اطلاعات و همچنین قرار دادن عکس جهت نمایش آنها برای سایر دوستان راهنمایی کنید.
با تشکر.

سلام!

قسمت های زیر میتونه کمکتون کنه...

*** ویژه کاربران تازه وارد ***
نحوه اپلود فایل و چگونگی قرار دادن لینک دانلود در سایت
طریقه قرار دادن عکس بر روی سایت

بالا