راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام

من يه مشكل تو اين سايت ميبينم كه به نظرم اگه درست بشه خيلي بهتر ميشه البته اين يه

پيشنهاده;)

من توي اكثر فروم ها ديدم توي هر صفحه اي از سايت ميري اسم افراد آنلاين رو كه الان دارن اون

صفحه رو ميبينن رو زير اون صفحه نوشته مثلا من الان توي اين تاپيك دارم پست ميدم زير همين

صفحه بايد نوشته باشه مثلا 1 كاربر و.... مهمان بعد زيرش نوشته باشه خانوم مهندس

اگه اين كار رو در خصوص سايت انجام بديد خيلي عالي ميشه.

موفق باشيد:gol:
با تشکر از شما...
بررسی می کنیم....

سـعید

مدیر بازنشسته
سه سوال سعید آقا

من اگه یه مطلب رو دوبار در دو جای مختلف پست کنم مشکلی نداره

مثلا یه مقاله در مورد IT بو که هم توی تالار IT باید پست می شد هم خواستم توی تالار علوم تحقیقات فارس اون پست رو داشته باشم.

اشکال نداره یه موقع چون تکرارین؟دعوام نمی کنین؟:w44:
تکراری بودن یک مطلب به این معنی ست که شما یک مطلب رو در یک تالار 2 بار ارسال کرده باشید..
اگر مطلب شما احتیاج دارد که در 2 مکان مجزا ارسال شود , شما می تونید این کار رو انجام بدید...

jimmi

عضو جدید
سلام
من، يعني ما مي خوايم تو تالار نجوم يه تغييراتي ايجاد كنيم و يه سرو ساموني به اين تالار بديم.
چيزي كه به ذهن خودم رسيد، زدن يه تاپيك و پيشنهاد يه سري عنوان براي زيربخشها و جمع كردن نظر كابراي تالار تو همون تالار بود.:D
ولي ظاهراً يه چيزي كم داريم. مدير:cool:
و بعد بخشها تو تالار چظور ايجاد ميشه؟ خود مدير اينكار رو مي كنه؟ يا بعدشم بايد منتظر اقدام ادميني چيزي باشيم. چيزاي ديگه چي؟ مثل مهم كردن تاپيكها. كي اين كار رو انجام مي ده؟
راستي خود مدير چطور و كِي انتخاب ميشه؟:razz:
ممنون كه جواب ميديد:smile:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
من، يعني ما مي خوايم تو تالار نجوم يه تغييراتي ايجاد كنيم و يه سرو ساموني به اين تالار بديم.
چيزي كه به ذهن خودم رسيد، زدن يه تاپيك و پيشنهاد يه سري عنوان براي زيربخشها و جمع كردن نظر كابراي تالار تو همون تالار بود.:D
ولي ظاهراً يه چيزي كم داريم. مدير:cool:
و بعد بخشها تو تالار چظور ايجاد ميشه؟ خود مدير اينكار رو مي كنه؟ يا بعدشم بايد منتظر اقدام ادميني چيزي باشيم. چيزاي ديگه چي؟ مثل مهم كردن تاپيكها. كي اين كار رو انجام مي ده؟
راستي خود مدير چطور و كِي انتخاب ميشه؟:razz:
ممنون كه جواب ميديد:smile:
ضرورت برای انتخاب مدیر از طرف کاربران سایت مطرح می شود که به صلاحدید مدیریت سایت 1 شخص رو برای مدیریت آن تالار مربوطه انتخاب می کنند...

برای ایجاد زیر تالار ها باز هم باید مدیریت سایت البته با توجه به درخواست مدیر تالار صورت بگیرد..

مهم کردن تاپیک ها هم از امکانات مدیر تالار است...

موفق باشید..

zahra-d

عضو جدید
من می خوام تو لیست دوستانم کسایی رو اضافه کنم گزینه add freind رو میزنم ولی لیستم همچنان خالیه:(:w20:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلامی ...باره خدمت سعید آقا

یه سوال فنی داشتم: امکانش هست که تو زیر بخش های یک تالار بازم زیر بخش درست کرد؟

از نظر فنی پرسیدم فقط

یعنی مثلا توی دانشگاه ها برای دانشگاه علوم تحقیقات که خودش زیر بخش دانشگاه آزاد هست می شه زیر بخش درست کرد؟

البته می دونم در حوزه ی کاری Admin محترم هست

خلاصه ی کلام:امکانش هست چندتا زیر بخش به این تالار اضاف کرد به درخواست ما؟

سـعید

مدیر بازنشسته
من می خوام تو لیست دوستانم کسایی رو اضافه کنم گزینه add freind رو میزنم ولی لیستم همچنان خالیه:(:w20:
زمانی دوست شما به لیست تون اضافه می شود که تایید در خواست از طرف دوست شما انتخاب شود...

سـعید

مدیر بازنشسته
سلامی ...باره خدمت سعید آقا

یه سوال فنی داشتم: امکانش هست که تو زیر بخش های یک تالار بازم زیر بخش درست کرد؟

از نظر فنی پرسیدم فقط

یعنی مثلا توی دانشگاه ها برای دانشگاه علوم تحقیقات که خودش زیر بخش دانشگاه آزاد هست می شه زیر بخش درست کرد؟

البته می دونم در حوزه ی کاری Admin محترم هست

خلاصه ی کلام:امکانش هست چندتا زیر بخش به این تالار اضاف کرد به درخواست ما؟
زیر تالار ها زمانی به یک تالار اضافه می شود که نیاز آن برای آن تالار از طرف مدیریت و کاربران آن احساس شود...

86150025

عضو جدید
م

م

با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

با تشکر "سعید"
سلام میخواستم نام کاربریم رو عوض کنم چه طوری؟

p_sh

عضو جدید
سلام ،خسته نباشید ...من یه روزه نمی تونم تو این سایت فارسی تای÷ کنم ،اونم فقط تو این سایت یعنی به جای حروف فارسی ،حروف لاتین یا عدد ظاهر میشه این متن هم تو یه جای دیگه نوشتم واینجا ک÷ی کردم ...لطفا برای حل مشکلم راهنماییم کنید

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام ،خسته نباشید ...من یه روزه نمی تونم تو این سایت فارسی تای÷ کنم ،اونم فقط تو این سایت یعنی به جای حروف فارسی ،حروف لاتین یا عدد ظاهر میشه این متن هم تو یه جای دیگه نوشتم واینجا ک÷ی کردم ...لطفا برای حل مشکلم راهنماییم کنید
دوست عزیز از لینک زیر استفاده کنید...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=14252&postcount=1

• Like
واکنش ها: p_sh

p_sh

عضو جدید
mamnon az rahnemayeton ...vali injori moshkele man hal nemishe...chon man fagat to bashgah nemitonam farsi tayp konam yani nemishe be jaye horofe farsi horofe farsi ya adad zaher mishe va fagat 1 roze in moshkel be vojod omade va man dar sayer sait ha mitonam farsi type konam

chista233

عضو جدید
سلام من دچار یه مشکلی شدم و اون اینکه نمی تونم وارد سایت بشم وقتی نام کاربری و شماره رمزو وارد می کنم پیام خوش امد رو می بینم اما وارد نمی شم:( البته تو سایت دانشگاه این مشکلو ندارم... ممکنه مشکل از سرعت اینترنتم باشه؟..... اخه نه سیستممو عوض کردم نه نوع اینترنتمو اما این مشکله برام پیش اومده....... امیدوارم بتونین کمکم کنید ممنون میشم.......

سـعید

مدیر بازنشسته
mamnon az rahnemayeton ...vali injori moshkele man hal nemishe...chon man fagat to bashgah nemitonam farsi tayp konam yani nemishe be jaye horofe farsi horofe farsi ya adad zaher mishe va fagat 1 roze in moshkel be vojod omade va man dar sayer sait ha mitonam farsi type konam
دوست عزیز تنها راه حل مشکل شما همینی بود که معرفی کردم....
متاسفانه راه دیگه ای به نظرم نمی رسه...

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام من دچار یه مشکلی شدم و اون اینکه نمی تونم وارد سایت بشم وقتی نام کاربری و شماره رمزو وارد می کنم پیام خوش امد رو می بینم اما وارد نمی شم:( البته تو سایت دانشگاه این مشکلو ندارم... ممکنه مشکل از سرعت اینترنتم باشه؟..... اخه نه سیستممو عوض کردم نه نوع اینترنتمو اما این مشکله برام پیش اومده....... امیدوارم بتونین کمکم کنید ممنون میشم.......
دوست عزیز اگز شما پیام خوش آمدگویی رو مشاهده میکنید پس سیستم شما رو شناخته و اگر نمیتونید وارد سایت بشید به احتمال زیاد مشکل از سرعت اینترنت تونه...
از جایی دیگه مثلا کافی نت امتحان کنید...

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میشه بگی برای حذف یه پست که قبلا نوشتم چی کار کنم؟
خیلی حیاتیه ممنون میشم اگه راهنماییم کنی.

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/edit.gif رو در پایین پست تون بزنید و گزینه حذف رو انتخاب کنید..
آخه خودم قبلا یه بار دیگه برای یه مورد دیگه همین پست رو ادیت کرده بودم .یعنی میشه دوباره ادیت کرد؟

khakian

عضو جدید
گمشده

گمشده

با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

با تشکر "سعید"
من می خوام بدونم چطور می تونم شخص خاصی را در باشگاه پیدا کنم ؟؟؟؟؟

khoshgele

عضو جدید
یکی بهم کمک کنه!

یکی بهم کمک کنه!

سلام
من با مدیر ارشد تالار اقای pourmandکار ضروری دارم چجوری میل براشون بزنم؟

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من می خواهم اسمم را عوض کنم باید چیکار کنم

بالا