راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

سـعید

مدیر بازنشسته
حالا از کجا بدونیم قدرت امتیاز دهی ما چنده و روزی چند تا تشکر میتونیم بدیم ؟ :) و اینکه نحوه محاسبه امتیاز ها چطوریه ؟ چه نسبتی با تشکر شده و کرده داره ؟
در ورژن قبلی سایت شما میتونستید در صفحه تنظیمات شخصی توانایی و قدرت امتیار دهی خودتون رو ببینید ولی در ورژن جدید امکانش نیست...

نحوه محاسبه امتیازات به این صورتکه..
هر تشكر http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/post_thanks.gif1 امتياز داره ولي اگه با كليد http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif امتياز بديد فرق داره. امتياز اون براي هر فردي متفاوته، بسته به امتياز خود اون فرد. مثلا شما قدرت امتياز دهيت 10 هست يعني اگه تو تالارهاي عمومي با اون كليد به كسي امتياز بدي 1 امتياز بهش اضافه ميشه. تو تالارهاي اختصاصي امتيازهايي كه با اين كليد داده ميشه 3 برابره. اما حداكثر 15 امتيازه. يعني شما كه قراره 30 امتياز بدي نميتوني 30 تا رو بدي و حداكثر اگه تو تالارهاي تخصصي به كسي امتياز بدي 15 تا بهش اضافه ميشه.

فرق بین تشکر شده و تشکر کرده هم کاملا مشخصه..
تشکر کرده : تعداد تشکری که شما از بقیه کردین..

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در ورژن قبلی سایت شما میتونستید در صفحه تنظیمات شخصی توانایی و قدرت امتیار دهی خودتون رو ببینید ولی در ورژن جدید امکانش نیست...

نحوه محاسبه امتیازات به این صورتکه..
هر تشكر http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/post_thanks.gif1 امتياز داره ولي اگه با كليد http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif امتياز بديد فرق داره. امتياز اون براي هر فردي متفاوته، بسته به امتياز خود اون فرد. مثلا شما قدرت امتياز دهيت 10 هست يعني اگه تو تالارهاي عمومي با اون كليد به كسي امتياز بدي 1 امتياز بهش اضافه ميشه. تو تالارهاي اختصاصي امتيازهايي كه با اين كليد داده ميشه 3 برابره. اما حداكثر 15 امتيازه. يعني شما كه قراره 30 امتياز بدي نميتوني 30 تا رو بدي و حداكثر اگه تو تالارهاي تخصصي به كسي امتياز بدي 15 تا بهش اضافه ميشه.

فرق بین تشکر شده و تشکر کرده هم کاملا مشخصه..
تشکر کرده : تعداد تشکری که شما از بقیه کردین..

خوب بگم چیزی حالیم نشد اشکالی نداره ؟ مثلاً الان سوال من اینه ، من در 24 ساعت چند تا تشکر میتونم بکنم ؟ شما میگی قدرت من 10 هستش ، ولی 3 برابر میشه ؟ ایناش و نفهمیدم :)

سـعید

مدیر بازنشسته
خوب بگم چیزی حالیم نشد اشکالی نداره ؟ مثلاً الان سوال من اینه ، من در 24 ساعت چند تا تشکر میتونم بکنم ؟ شما میگی قدرت من 10 هستش ، ولی 3 برابر میشه ؟ ایناش و نفهمیدم :)
شما در روز 30 تا امتیاز میتونید بدید....
پس درست مصرف کنید تا همیشه مصرف کنید... :D

اگر در تالار تخصصی از http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif استفاده کنید امتیاز 3 برابر محاسبه میشه..

reza08

کاربر فعال
رضا08

رضا08

گزینه Edit رو در پایین پست زده و گزینه حذف رو انتخاب کنید..
نکته : شما فقط میتونید تا 1 ساعت بعد از ارسال پست نسبت به حذف یا ویرایش اون اقدام کنید و پس از آن مدیر مربوطه باید اون پست رو پاک کنه...

من دیشب یه تاپیک ارسال کردم ولی بعد از ارسال پاسخ ERORداد من بک زدم بعد دوباره ارسال کردم
فردا دیدم دو تا تاپیک شبیه هم اومده ونمتونم حذف کنم
حال چه کنم؟

سـعید

مدیر بازنشسته
من دیشب یه تاپیک ارسال کردم ولی بعد از ارسال پاسخ ERORداد من بک زدم بعد دوباره ارسال کردم
فردا دیدم دو تا تاپیک شبیه هم اومده ونمتونم حذف کنم
حال چه کنم؟
فقط مدیر تالار مربوطه توانایی پاک کردن تاپیک ها رو داره...

esf javanan

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

سلام

من مهیاری هستم و می خوام بدونم که باید چطوری به امتیازاتم اضافه کنم و عضو فعال بشم من تقریباً هر روز دارم به سایت سر می زنم ولی عضو فعال به حساب نمی یام.لافاً من را راهنمایی کنید. با تشکرفراوان...

مرد تنها انتظار

معمارباشی

عضو جدید
دوست عزيز شما با دادن پست هاي مفيد و رسوندن اون به حدنصاب لازم به كاربر فعال تبديل ميشيد ...
به ازاي تشكر هايي هم كه دوستان ديگر زير پست هاي شما منظور مي كنند امتيازات شما افزايش مي يابد ...
تنها سر زدن تنها تاثيري در عنوان و امتياز شما نداره ...

صوفی

عضو جدید
به این صفحه بروید...
در صفحه جدید آدرس ایمیل خودتون رو وارد کنید تا رمز عبور به ایمیل شما فرستاده شود..

سلام آقا سعید این روش رو قبلا" هم امتحان کرده بودم اما به ایمیلم ارسال نشد بازم امتحان کردن اما ارسال نشد ممنون میشم کمکم کنی .

معمارباشی

عضو جدید
صوفي جان ....
يه كار بكن ... به ادمين بگو برات پسوردت رو عوض كنه (از توي كنترل پانل مديريتيش راحت مي تونه اين كار رو انجام بده )... بعد با پسورد جديد وارد انجمن شو و يه پسورد جديد بساز
فكر كنم اين بهترين راه حل باشه ...

صوفی

عضو جدید
صوفي جان ....
يه كار بكن ... به ادمين بگو برات پسوردت رو عوض كنه (از توي كنترل پانل مديريتيش راحت مي تونه اين كار رو انجام بده )... بعد با پسورد جديد وارد انجمن شو و يه پسورد جديد بساز
فكر كنم اين بهترين راه حل باشه ...

مرسی گلم :gol:

35865

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

بخواهم یک چیزی را پست کنم به چه صورت است من یک تازه وارد هستم با تشکر

archi_arch

مدیر بازنشسته
گزینه Edit رو در پایین پست زده و گزینه حذف رو انتخاب کنید..
نکته : شما فقط میتونید تا 1 ساعت بعد از ارسال پست نسبت به حذف یا ویرایش اون اقدام کنید و پس از آن مدیر مربوطه باید اون پست رو پاک کنه...
تصحیح میکنم تا یک روز!
تا یک روز میتونید پستتو رو ادیت کنید و بعد از اون باید به مدیر مربوطه مراجعه کنید.

ebrahim mahzozi

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

با تشکر "سعید"
سلام من تازه واردهستم یه سوال از خدمتتون داشتم اینکه:فایل های دانلودشهده رونمی تونم باز کنم لطفا راهنماییم:)

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام من تازه واردهستم یه سوال از خدمتتون داشتم اینکه:فایل های دانلودشهده رونمی تونم باز کنم لطفا راهنماییم:)
شاید فایل هایی رو که دانلود کردید به صورت زیپ شده بوده...
اول فایل هارو به وسیله نرم افزار Winzip و یا WinRar از حالت فشرده خارج کنید...

mina alvandy

عضو جدید
سلام
اميدوارم همگي خوب باشيد.متاسفانه من وقتي عضو سايت شما شدم 2 بار بيشتر نتونستم وارده تالار اصلي بشم چون دائم پيغام ميده كه نام كاربري و رمز عبورم اشتباه در صورتي كه درست وارد مي كنم
مجبور شدم دوباره ميل بسازم و عضو بشم ولي بازم اين پيغام و ميداد
منم يه مدت تو سايت شما نيومدم ولي حالا دوباره ميل جديد ساختم و وارده تالار شدم اميدوارم ديگه مشكل پيش نياد و من بتونم از سايت شما استفاده كنم
ممنون:smile::smile:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
اميدوارم همگي خوب باشيد.متاسفانه من وقتي عضو سايت شما شدم 2 بار بيشتر نتونستم وارده تالار اصلي بشم چون دائم پيغام ميده كه نام كاربري و رمز عبورم اشتباه در صورتي كه درست وارد مي كنم
مجبور شدم دوباره ميل بسازم و عضو بشم ولي بازم اين پيغام و ميداد
منم يه مدت تو سايت شما نيومدم ولي حالا دوباره ميل جديد ساختم و وارده تالار شدم اميدوارم ديگه مشكل پيش نياد و من بتونم از سايت شما استفاده كنم
ممنون:smile::smile:
با سلام..
خوشحالم که بالاخره مشکلتون حل شده...
اگر قبلا نمی تونستین وارد باشگاه بشین احتمالا اسم کاربریتون به فارسی بوده..
چون سیستم به نوشتن حروف فارسی کمی حساسه...

daneshpajooh

عضو جدید
سلام
يه پيشنهاد دارم .
اگر اين امكان وجود داشته باشه كه يك تاپيك ايجاد بشه تا چارت دروس تمام رشته هايي كه عناوينشون در اين تالار قرار داره ، داخل اون تاپيك گذاشته بشه خيلي از مشكلات رو حل مي كنه .
البته تكميل اون تاپيك بايد بوسيله ي خود كاربران انجام بشه .
به هر حال خيلي از دانشجوها به دنبال چارت دروس رشته ي خودشون توي نت هستن و معمولا چارت ها كم پيدا ميشن كه اين تاپيك ميتونه مرجعي براي چارت ها باشه .
متشكرم

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میشه نظر سنجی رو توضیح بدین یعنی چطور میشه یه نظر سنجی ایجاد کرد

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
يه پيشنهاد دارم .
اگر اين امكان وجود داشته باشه كه يك تاپيك ايجاد بشه تا چارت دروس تمام رشته هايي كه عناوينشون در اين تالار قرار داره ، داخل اون تاپيك گذاشته بشه خيلي از مشكلات رو حل مي كنه .
البته تكميل اون تاپيك بايد بوسيله ي خود كاربران انجام بشه .
به هر حال خيلي از دانشجوها به دنبال چارت دروس رشته ي خودشون توي نت هستن و معمولا چارت ها كم پيدا ميشن كه اين تاپيك ميتونه مرجعي براي چارت ها باشه .
متشكرم
پیشنهاد شما قابل تحسینه ولی به دلیل اینکه در این باشگاه تالار های تخصصی ایجاد شده و فعالیت در این تالار های به خوبی و به صورت جدا در حال انجامه شما میتونید این چارت ها رو با ایجاد یک تاپیک در تالار مربوطه انجام بدید تا هم دسترسی سریع تری داشته باشین و هم دیگر کاربران همان رشته بتونن اون تاپیک رو تکمیل کنند...
موفق باشید..

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آقا من یه سوال دارم

از من 2تا تشکر شده و در کنترل پنل من قسمت امتیاز دریافت شده
برای تاپیک نوشته نامعلوم !!!

حالا آیا این تاپیک های من حذف شده یا نه ؟؟؟

اینم عکس نمونه

موفق باشید;):)

پیوست ها

• emtiaz copy.jpg
    emtiaz copy.jpg
    25.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

سـعید

مدیر بازنشسته
آقا من یه سوال دارم

از من 2تا تشکر شده و در کنترل پنل من قسمت امتیاز دریافت شده
برای تاپیک نوشته نامعلوم !!!

حالا آیا این تاپیک های من حذف شده یا نه ؟؟؟

اینم عکس نمونه

موفق باشید;):)
وقتی در قسمت امتیاز های گرفته شده کلمه " نامعلوم" درج بشه به این معنی که تاپیک حذف شده..

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
به عنوان یه تازه وارد چهطور شروع به کار کنم:(
کامل متوجه منظورتون نشدم...
ولی پیشنهاد من اینکه از تالار معماری شروع کنین و در بحث ها و تاپیک های اون شرکت کنید...
کم کم با حال و هوای اینجا و همچنین بچه های اینجا آشنا میشین..

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام دوستان ... يه مشكلي براي من پيش اومده ... پستهاي من جا بجا ميشه ( از نظر زماني ) يعني اگه يه پستي رو بعداز پست يكي ميزنم ... بعد از چند ساعت ميام ميبينم بين پست من و فرد مورد نظر فاصله افتاده و پست من به چند تا پست پايين تر منتقل شده ...

اگه امكان بررسي هست مزيد امتنان خواهد بود كه كمكم كنيد ...

با تشكر فراوان ... گلابتون :w27:

سـعید

مدیر بازنشسته
گلاب جان این مشکل در این سایت امکان نداره چون پست ها در سیستم بر اساس زمان ارسال چیده می شوند و جابجایی پست ها بعد از ارسال امکان نداره...

بالا