راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

mmm1775

عضو جدید
واردنشدن به سایت به عنوان عضو

واردنشدن به سایت به عنوان عضو

با سلام
من تمام مراحل ثبت نام رو کامل انجام دادم و مبلغ حق عضویت رو هم واریز کردم ولی وقتی وارد سایت می شم به عنوان عضو شناخته نمی شم چرا
البته با نام کاربری mmm1775 به عنوان مهمان وارد می شم که این نام کاربری رو برا تمرین ایجاد کردم ولی نام کاربری Majidmir رو که تمام مراحل ثبت نام رو با تایید انجام دادم نمی شناسه
چه کاری باید انجام بدم?
شماره ملی من 2063317011 است به نام مجید غلامزاده میر
با تشکر

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
با سلام
من تمام مراحل ثبت نام رو کامل انجام دادم و مبلغ حق عضویت رو هم واریز کردم ولی وقتی وارد سایت می شم به عنوان عضو شناخته نمی شم چرا
البته با نام کاربری mmm1775 به عنوان مهمان وارد می شم که این نام کاربری رو برا تمرین ایجاد کردم ولی نام کاربری Majidmir رو که تمام مراحل ثبت نام رو با تایید انجام دادم نمی شناسه
چه کاری باید انجام بدم?
با تشکر
کدوم سایت؟حق عضویت؟؟؟؟!!!؟:eek::eek:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
چه کاری باید انجام بدم?
با تشکر

سلام :gol:

شما منظورتون عضویت در کدوم سایته ؟

ثبت نام در باشگاه مهندسان ایران رایگان بوده و برای عضویت نیاز به پرداخت هیچ گومه وجهی نبوده و نیست !

از طرفی نام کاربری Majidmir قبلاً در سال 2009 به ثبت رسیده و امکان ثبت نام با این اسم وجود نداره !

حاکو

عضو جدید
راهنمایی راهنمایی راهنمایی

راهنمایی راهنمایی راهنمایی

یکی منو راهنمایی کنه که کجا میتونم سوالامو بپرسم، دو روز عضو این سایت شدم ولی هرجا که سوال یا نظری داشتم نتونسم انتقالش بدم والا خسته شدم :redface:

.g@v ro ch.

عضو جدید
وقت ب خیر...

تو قسمت تنظیمات شخصی، ی جایی هست که می شه انتخاب کرد که همه بتونن پیعام بذارن تو پروفایل یا فقط دوستان
الان من اون قسمت رو برای همه فعال کردم، اما همچنان فقط دوستانم می تونن پیغام هام رو ببینن و پیغام بذارن

چه کار باید بکنم؟

:گل

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام من میخوام نام کاربری خودم رو تغیی بدم چه کار باید انجام بدم میخوام بزارم
Hr Hd

hosseinassar

مدیر ارشد
وقت ب خیر...

تو قسمت تنظیمات شخصی، ی جایی هست که می شه انتخاب کرد که همه بتونن پیعام بذارن تو پروفایل یا فقط دوستان
الان من اون قسمت رو برای همه فعال کردم، اما همچنان فقط دوستانم می تونن پیغام هام رو ببینن و پیغام بذارن

چه کار باید بکنم؟

سلام
تنظیمات تون درست هست .الان من میتونم برای شما پیام بذارم

industrials

عضو جدید
ارسال مقاله

ارسال مقاله

مديريت محترم باشگاه مهندسان
با سلام.

احتراماً، اينجانب ميخواهم در اين سايت مقاله درج كنم ولي محلي براي درج مقاله پيدا نمي كنم. لطفاً راهنمايي فرمائيد.

با تشكر
عضو باشگاه

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید ....
اگردر یک تاپیک بیام و نظرات بچه ها رو پاک کنیم اشتراکشون از بین می ره؟؟؟
با تشکر.

• Like
واکنش ها: aair

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وقت ب خیر...

چه کار باید بکنم؟

شما باید از هر دو قسمت «تنظیمات شخصی ---> Visitor Messaging» و «خصوصی سازی مشخصات» تنظیماتتون رو اصلاح کنید

با سلام و خسته نباشید ....
اگردر یک تاپیک بیام و نظرات بچه ها رو پاک کنیم اشتراکشون از بین می ره؟؟؟
با تشکر.

سلام :gol:

خیر ، از بین نمیره !

aair

عضو جدید
سلام دوستان چرا این دکمه تشکر برای من نیست!! البته توی بعضی پستها

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
چرا لینکهایی ک من میزنم هیچوقت اسم تاپیکو نمیزن مگه نباید copy link location
بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام عزیزم فقط باید copy رو بزنی..:gol:

ولی هیچوخ روی لینکی ک کلیک کردیم کپی نمیاره همیشه واسه من که کپی لینک لوکیشن هس.............

نری

عضو جدید
سلام نری هستم لطف کنید توضیح بدین چطوری پلان معماری بذارم.

PARASTESH MAREMA

عضو جدید
کمک

کمک

سلام من نمیدونم چجوری باید در تاپیک های مشترک فایل جدیدی را ارسال کرد؟:(مثلا در قسمت مدارک (پلان ،نما،برش)بناهای قدیمی نمیدونم چجور فایلم را بفرستم اخه تازه امروز خود سایت یکی از فایلهامو اینجا مشترک کرده.....چکار کنم :surprised:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام من نمیدونم چجوری باید در تاپیک های مشترک فایل جدیدی را ارسال کرد؟:(مثلا در قسمت مدارک (پلان ،نما،برش)بناهای قدیمی نمیدونم چجور فایلم را بفرستم اخه تازه امروز خود سایت یکی از فایلهامو اینجا مشترک کرده.....چکار کنم :surprised:

سلام دوست خوبم وقتی می خوای پستی با موضوعی مشابه تاپیک که قبلا ارسال شده ارسال کنی بایدمثل این لینک ها عمل کنی...#3 #4
در ضمن عزیزم فایل ارسالیت در جای مناسب خودش نبودوتوسط مدیریت به بخشی که خودت اشاره کردی منتقل شد موفق باشی..:gol:

آخرین ویرایش:

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام..خسته نباشین..
میگم یه سوال فنی واسم پیش اومده:D این لیست کاربران آنلاین هستا..قضیه این ستاره ها یا بعلاوه های کنار اسم بعضیا چیه؟
ممنون..شاد باشین..

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام..خسته نباشین..
میگم یه سوال فنی واسم پیش اومده:D این لیست کاربران آنلاین هستا..قضیه این ستاره ها یا بعلاوه های کنار اسم بعضیا چیه؟
ممنون..شاد باشین..
سلام نگین جان این سوال فنیت قابل تقدیره:D
هر اسمی که کنارش اون علامتو داره یعنی اون فرد جز ادد لیستته..

mataa

کاربر فعال
سلام

پیام خصوصی که ارسال میکنم save نمیشن .
برای save شدن باید چیکار کرد ؟
ممنون

ada18

عضو جدید
چرا وقتی وارد باشگاه میشم بعد از این که چند تا صفحه باز میکنم از حالت ورود در باشگاه خارج میشم؟ :mad:

بالا