راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

باغ آجونی

عضو جدید
سلام مهندس خوبی ؟چطور میتونم با بنیانگذار باشگاه مهندسان آشنا بشم و باشگاه در چه سالی متولد شده؟

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز

باغ آجونی

عضو جدید
میتونم برای بعضی از اعضا پیام خصمصی بدم اگه میتونم باید چکار کنم ؟حتما باید آنها را به لیست دوستان اضافه کنم یا باید از روش خاصی استفاده کنم ؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میتونم برای بعضی از اعضا پیام خصمصی بدم اگه میتونم باید چکار کنم ؟حتما باید آنها را به لیست دوستان اضافه کنم یا باید از روش خاصی استفاده کنم ؟

برای ارسال پیغام خصوصی به کاربران ، کافیه روی نام کاربری فرد مورد نظر کلیک کرده و گزینه پیغام خصوصی رو انتخاب کنید !

1.JPG

یا اینکه وارد پروفایل کاربر شده و گزینه ارسال پیام خصوصی رو انتخاب کنید !

2.JPG

آخرین ویرایش:

narges224

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخواستم عضویتمو از باشگاه لغو کنم کجا باید درخواست بدم ممنون میشم راهنماییم کنید.

zx11xz

عضو جدید
سلام.
در زیر بعضی از پاسخ های تایپیک ها گزینه تشکر وجود نداره. با اینکه بعضی ها از اون پاسخ تشکر کردند. چرا؟

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
در زیر بعضی از پاسخ های تایپیک ها گزینه تشکر وجود نداره. با اینکه بعضی ها از اون پاسخ تشکر کردند. چرا؟
سلام!
در زیر بعضی ها نوشته تشکر که اونو میزنین!
اون هایی که تشکر ننوشتن برای تشکر کردن رو اون ستاره ی پایین کلیک کنین و تشکر کنین!

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
درود
بعضی از تالارها امکان تشکر ندارند مثلِ تالار زنگ تفریح
گاهی هم زمان یه پست می گذره دیگه امکان تشکر از اون وجود نداره با اینکه قبلا ازش تشکر شده باشه
از طرفی تعداد تشکر از یک پست در شبانه روز محدود هست و ممکنِ خودِ شما تشکراتون تموم شده باشه و در زمانی دیگر از اون پست دیدن نمایید شاید امکان تشکر براتون وجود داشته باشه

ainaz_F

عضو جدید
سلام
من یه روزه عضو شدم،
نمیدونم چطوری به باقی اعضا پیغام بدم؟!
هرچی سعی میکنم پیغام خطا میاد!
لطفا راهنماییم کنین!

architect110

کاربر بیش فعال
سلام
من یه روزه عضو شدم،
نمیدونم چطوری به باقی اعضا پیغام بدم؟!
هرچی سعی میکنم پیغام خطا میاد!
لطفا راهنماییم کنین!
سلام،دقیقا چه پیغام یا خطایی میاد؟اما در هر حال به 2 طریق میشه به اعضا پیام داد:
1)به صفحه شخصی کاربر مورد نظرت برو متن رو بنویس و دکمه ارسال پیام رو بزن...
2)تو همون صفحه در قسمت راست گزینه ارسال پیام خصوصی وجود داره که از این طریق نیز می توانید پیام بگذارید...

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
یه چند روزیه که هر وقت میام تو سایت مینویسه دو تا پیغام تو صفحه شخصیم دارم، وارد صفحه شخصیم میشم و میبینم پیغام جدیدی ندارم ولی هشدار اون دو پیغام همچنان سرجاشه، چیکار باید بکنم؟

کیمیا جونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه چند روزیه که هر وقت میام تو سایت مینویسه دو تا پیغام تو صفحه شخصیم دارم، وارد صفحه شخصیم میشم و میبینم پیغام جدیدی ندارم ولی هشدار اون دو پیغام همچنان سرجاشه، چیکار باید بکنم؟
منم همچین اتفاقی برام افتاده بود چند تا از آخرین پیاماتو پاک کنی فک کنم درس بشه

• Like
واکنش ها: fifa

Pencil

عضو جدید
ببخشید بنده هم یه سوالی دارم، وقتی که بعضی از تاپیک ها را پاسخ میدیم ممکنه بعد از مدتی بخواهیم تاپیک رو پی گیری کنیم
به کجا باید مراجعه کنیم تا تاپیک های پاسخ داده شده توسط خودمون رو ببینیم؟

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام

منم همچین اتفاقی برام افتاده بود چند تا از آخرین پیاماتو پاک کنی فک کنم درس بشه

سلام دوستان عزیزم
مشکل شما به چند دلیل ممکن هست باشه
1- تعداد پیغام های خوانده نشده شما بیشتر از 10 بوده و پیغام نخوانده ای در صفحات بعدی جامانده

2- پیغامی به صورت تایید نشده در صفحه شما قرار گرفته که پس از خوانده باید حذف و یا در صورت تمایل تایید بفرمائید ( با زدن تیک کناری کامنت را در حالت انتخاب قرار دهید و با استفاده از گزینه ابزارهای مدیریتی پیام را تایید و یا حذف کنید)

3- حالت سوم که گاها ممکن هست پیش بیاد ( از جمله برای خود بنده) احتمالا یکی از کامنتها در زمان ارسال به خوبی ذخیره نشده به دلایل مختلف از جمله سرعت در هنگام ارسال و ...
برای رفع این مشکل پیشنهاد میکنم تغییری رو در صفحه خودتون ایجاد کنید ( البته پس از مدتی این مشکل خود به خود رفع میشه)
تغییرات مثل حذف 1 یا دو کامنت ؛ گاها با حذف هر کامنتی ممکن هست این مشکل رفع شود و پیغام کامنت خوانده نشده هم برداشته میشه
ولی بهتر این هست که همان پیغامی که این مشکل رو ایجاد کرده حذف کنید ! همان موقعی که دچار این مشکل شدین پیغام رو حذف کنید ( گاها این پیغام ها دو یا چند بار ارسال شده )

DDDIQ

مدیر ارشد
ببخشید بنده هم یه سوالی دارم، وقتی که بعضی از تاپیک ها را پاسخ میدیم ممکنه بعد از مدتی بخواهیم تاپیک رو پی گیری کنیم
به کجا باید مراجعه کنیم تا تاپیک های پاسخ داده شده توسط خودمون رو ببینیم؟

سلام دوست عزیزم شما به دو صورت میتوانید در تاپیک ها مشترک شوید
میتوانید به صورت اتوماتیک در تاپیک هایی که ارسال کرده اید و آنهایی که پست داده اید ( یعنی به صورت اتوماتیک در تاپیک هایی که استارتر و یا دارای یک پست هستید) مشترک شوید
به کنترل پنل خود بروید و از منوی سمت راست گزینه تنظیمات شخصی را انتخاب بفرمائید
در این قسمت

چند حالت پیش فرض در نظر گرفته شده که با توجه به تمایل خودتون میتونین انتخاب بفرمائید

به عنوان مثال اگر حالت
" بدون اطلاع رسانی توسط ایمیل " را انتخاب کنید تاپیک هایی که در آن پست دارید به صورت اتوماتیک در کنترل پنل شما برای مدتی نمایش داده خواهد شد

حالت دیگر اینکه در تاپیکی پست خاصی ندارید ( و یا به صورت کلی از روش قبلی استفاده نمیکنید ) ولی میخواهید در تاپیکی مشترک شوید از نوار ابزار بالای تاپیک منو ابزارهای تاپیک را انتخاب و گزینه اشتراک در این تاپیک را انتخاب کنید

Pencil

عضو جدید
سلام دوست عزیزم شما به دو صورت میتوانید در تاپیک ها مشترک شوید
میتوانید به صورت اتوماتیک در تاپیک هایی که ارسال کرده اید و آنهایی که پست داده اید ( یعنی به صورت اتوماتیک در تاپیک هایی که استارتر و یا دارای یک پست هستید) مشترک شوید
به کنترل پنل خود بروید و از منوی سمت راست گزینه تنظیمات شخصی را انتخاب بفرمائید
در این قسمت

چند حالت پیش فرض در نظر گرفته شده که با توجه به تمایل خودتون میتونین انتخاب بفرمائید

به عنوان مثال اگر حالت
" بدون اطلاع رسانی توسط ایمیل " را انتخاب کنید تاپیک هایی که در آن پست دارید به صورت اتوماتیک در کنترل پنل شما برای مدتی نمایش داده خواهد شد

حالت دیگر اینکه در تاپیکی پست خاصی ندارید ( و یا به صورت کلی از روش قبلی استفاده نمیکنید ) ولی میخواهید در تاپیکی مشترک شوید از نوار ابزار بالای تاپیک منو ابزارهای تاپیک را انتخاب و گزینه اشتراک در این تاپیک را انتخاب کنید
از شما بسیار ممنوم فقط یه موضوع ذیگه چه جوری میتونیم پست های فرستاده شده از طرف خودمون رو(بنا به دلایلی)حذف کنیم؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از شما بسیار ممنوم فقط یه موضوع ذیگه چه جوری میتونیم پست های فرستاده شده از طرف خودمون رو(بنا به دلایلی)حذف کنیم؟

برای کاربران عادی مثل شما ، پست ها رو فقط تا یه زمان معین بعد از ارسال (فکر می کنم 24 ساعت) میتونید حذف یا ویرایش کنید !

برای حذف بر روی گزینه ویرایش پست در پایین سمت چپ پست مورد نظر کلیک و گزینه حذف پست رو انتخاب کنید :

1.JPG

2.jpg

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
؟

؟

سلام نوروز مبارک چند روزی هست که نمیتونم وارد صفحه شخصی خودم بشم و یا پیامهامو چک بکنم firefox رو دوباره نصب کردم و از طریق explorer هم همین مشکل رو دارم. لطف میکنین اگر راهنمایی بفرمایین چیکاربکنم تا حل بشه مشکلم. ممنونم

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
:confused:سلام من دارم گیچ ویچ میزنم سولامو باید از کی بپرسم

درود
سوالاتون مربوط به جی هست؟
بفرمایید تا اگه تخصصی هست ارجاعتون بدیم به مدیر یا فردی که تخصص دارن و در غیر اینصورت دوستان دیگر، شما رو یاری خواهند نمود

نائله

عضو جدید
کمکم کنید

کمکم کنید

:confused:اینجا چه جوریه اخه به منم بگین خوب دارم از کت و کول میفتم خوب. بگین باید چه جوری ارتباط برقرار کنم

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نوروز مبارک چند روزی هست که نمیتونم وارد صفحه شخصی خودم بشم و یا پیامهامو چک بکنم firefox رو دوباره نصب کردم و از طریق explorer هم همین مشکل رو دارم. لطف میکنین اگر راهنمایی بفرمایین چیکاربکنم تا حل بشه مشکلم. ممنونم

درود
سال نوی شما هم به نیکی
یعنی همه ی صفحه های سایت رو می تونید بازدید کنید مگر صفحه ی شخصیِ خودتون؟!

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
:confused:اینجا چه جوریه اخه به منم بگین خوب دارم از کت و کول میفتم خوب. بگین باید چه جوری ارتباط برقرار کنم

با چجور افرادی می خوای ارتباط برقرار کنی؟ ( گفتگوی عادی داشته باشی یا تخصصی؟)

تالار روانشناسی (مربوط به خودتون)

آشنایی کاربران روانشناس

تالار آزاد برای گفتگوی عادی ( اکیدا سیاسی نه)

آخرین ویرایش:

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

درود
سال نوی شما هم به نیکی
یعنی همه ی صفحه های سایت رو می تونید بازدید کنید مگر صفحه ی شخصیِ خودتون؟!

سلام
بله دقیقا
اصلا از هیچ روشی نمیتونم وارد صفحه شخصی خودم بشم
یه پیام رو بالای صفحه مرتب تکرار میکنه و مینویسه و باز نمیشه

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بله دقیقا
اصلا از هیچ روشی نمیتونم وارد صفحه شخصی خودم بشم
یه پیام رو بالای صفحه مرتب تکرار میکنه و مینویسه و باز نمیشه

من الان براتون تو صفحه شخصی پیام جدید می زارم، ببینید می تونید ببینید