راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
ببخشید یک سوال درباره عکس
: چه طوری میشود عکس ها را در یک پست به صورت بزرگ نمایش داد؟
من هرکاری میکنم بند انگشتی میشود

به صورت زیر انجام بده ! :D

http://www.azadupload.com/images/4nai6f3d0tiyluwnedq.jpg

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همین الان توی انجمن کامپیوتر سرچ کردم "کتاب" هیچ نتیجه ای رو نشون نداد اما سرچ کردم "book" نتیجه داد. پس مشکل چیه؟؟؟

ممکنه تالار مهندسی کامپیوتر فاقد تاپیکی باشه که در عنوانش کلمه "کتاب" قید شده باشه !

با سرچ بقیه کلمات مشکلی نداره !

شما به عنوان مثال کلمه "کامپیوتر" رو سرچ کنید ؛ می بینید که نتایج جستجو برای 102 تاپیک نشون داده میشه !

به علاوه میتونید از سرچ در بین پست ها استفاده کنید که مسلماً نتایج بیشتری رو بهتون میده !

1.JPG

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین الان توی انجمن کامپیوتر سرچ کردم "کتاب" هیچ نتیجه ای رو نشون نداد اما سرچ کردم "book" نتیجه داد. پس مشکل چیه؟؟؟

توی جستجوهاتون اگه حروف "ی" و "ک" وجود داشته باشن ، بسته به نوع کیبوردتون ممکنه نتایج نشون داده نشن

علاوه بر اینکه اغلب اوقات افراد به تاپیکشون برچسب اضافه نمیکنن ، به همین دلیل توی جستجوها با مشکل مواجه میشن

robott

عضو جدید
نبود آخرين ارسالها !!! و همچنين آمار برتر !! يه كم رو اعصابه (‌((‌ شرمنده دوستان شدم من )))
و همچنين بجاي تايپك هاي مث قبلي و بعدي بهتره چت رومي براي سايت راه اندازي بشه :))‌ :دي

البته سعي شود در جلسه بعدي بصورت علني رسماً لحاظ بشه تا كاربرايي مث من ب ***ه نيفتن :دي

فعلاً

yasi8080

عضو جدید
سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید من دانشجوی خاکشناسیم ولی 2سال میخوام تغییر رشته بدم برم اصلاح ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم اگه میشه درتصمیم کمکم کنید ازآینده دورشته بگید

robott

عضو جدید
سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید من دانشجوی خاکشناسیم ولی 2سال میخوام تغییر رشته بدم برم اصلاح ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم اگه میشه درتصمیم کمکم کنید ازآینده دورشته بگید

اين مشكل سايت نيست !!! لطفا در انجمن مربوطه مطرح كنيد تا هم رشته هاي شما ببين و نظر دهند و راهكاري براي شما باشه

فعلاً

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من می خواستم چند تا تاپیک در مورد حیوانات و آکواریوم های زینتی بزنم کجا این تاپیک و قرار بدم ؟؟؟ میشه راهنماییم کنید ؟؟

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من می خواستم چند تا تاپیک در مورد حیوانات و آکواریوم های زینتی بزنم کجا این تاپیک و قرار بدم ؟؟؟ میشه راهنماییم کنید ؟؟

توی تالار منابع طبیعی باید ارسال بشن :D
تالار منابع طبیعی

پست های در مورد آکواریوم رو توی قسمت شیلات و آبزیان و مطالب در مورد حیوانات و حیات وحش رو در قسمت محیط زیست ارسال کنید .

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
توی تالار منابع طبیعی باید ارسال بشن :D
تالار منابع طبیعی

پست های در مورد آکواریوم رو توی قسمت شیلات و آبزیان و مطالب در مورد حیوانات و حیات وحش رو در قسمت محیط زیست ارسال کنید .

ممنون الان پیدا کردم فقط می خواستم بدونم در مورد بیماریهای پرندگان هم قسمت محیط زیست بذارم ؟

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من چند روزه که وقتی وارد سایت میشم بعد از چند ثانیه خود به خود خارج میشم و هرچی بعدش تلاش میکنم وارد نمیشم کوکی هارو هم حذف میکنم ولی فایده ای نداره

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من چند روزه که وقتی وارد سایت میشم بعد از چند ثانیه خود به خود خارج میشم و هرچی بعدش تلاش میکنم وارد نمیشم کوکی هارو هم حذف میکنم ولی فایده ای نداره

سلام . وقتی میخوای یوزر و پس رو وارد کنی ، گزینه ی ذخیره رو بزن . درست میشه :D

ehsan4476

عضو جدید
سلام
من تازه امضا ایجاد کردم. چطور میشه امضام در همه پستهای قبلی نمایش داده بشه؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من تازه امضا ایجاد کردم. چطور میشه امضام در همه پستهای قبلی نمایش داده بشه؟
سلام
هرچقدر عوض کنید تو تمام پست ها همون آخری دیده میشه

راستی تا اونجایی که یادمه اگه یه مدت طولانی نیاید سایت امضاتون دیده نمیشه (قبلا یه هیچین چیزی بود! نمیدونم الانم هست یا نه):huh:

arc.f

عضو جدید
1-میخوام یه تایپیک جدید بزنم ولی چجوری ؟
2-میخوام سرچ کنم درباره ی یه موضوع خاص تایپیکی هست یا نه، ولی چجوری ؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دو روزه هر چقدر وقایع اتفاقیه رو میزنم پستهای جدید رو اتومات نشون نمیده، مشکل چیه؟

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
عدم امکان ثبت نام در سایت

عدم امکان ثبت نام در سایت

سلام دوستان ومدیران

از آشناهامون میخواست تو اینجا ثبت نام کنه ولی تو صفحه ثبت نام قسمت عکس ثبتنام (اون چند تا حرف که باید عینا تایپ شه) هیچ عکسی براش باز نمیشد و نتونست ثبت نام کنه
مدیران میدونن دلیلشو؟

مه سيما

عضو جدید
سلام ببخشيد من عضو اين باشگاه شدم ولي نميدونم چطور بايد از اين باشگاه استفاده بکنم راهنماييم بکنيد مرسي

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دو روزه هر چقدر وقایع اتفاقیه رو میزنم پستهای جدید رو اتومات نشون نمیده، مشکل چیه؟
درود
مشکل نداره

سلام ببخشيد من عضو اين باشگاه شدم ولي نميدونم چطور بايد از اين باشگاه استفاده بکنم راهنماييم بکنيد مرسي

درود و خوش آمدید
از قسمت راهنمای سایت می تونید کمک بگیرید و

از این لینک هم همینطور

و همچنین در اینجا درباره راهنمایی های دیگر جستجو بفرمایید

اگه باز هم سوالی بود بفرمایید

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
مثل اینکه این مشکل دو روزی هست بوجود اومده.
اخرین فرد ثبت نامی دو روز پیش بوده این یعنی دو روزه کسی ثبت نام نکرده و اصلا سابقه نداشته همچین چیزی.
حتما پیگیری میکنم.
ممنون که اطلاع دادین.

آخرین ویرایش:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من نمی تونم تو پست ها عکس بذارم !

نه آپلود میشه نه لینک جاهای دیگه رو قبول می کنه !

با مرورگرهای دیگه هم چک کردم !

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ایا میتوان نام تاپیکی خودم ایجاد کردم را تغییر دهم
چگونه؟
لطفا با پیام پاسخ بدهید

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام