راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مهم مهم

مهم مهم

سلام
من دیروز از یک کاربر در خواست کردم درباره تاپیک زنان در عربستان
نظر بده ،این بنده خدا عرب است و فارسی نمیتواند بنویسد ،برای همین انگلیسی اینجا نظر می دهد
حالا دیروز برای من پیغام گذاشته که من نظر دارم ولی حذف کردند چرا نمی دانم
I commented in that topic but I think they deleted my comment
Why? I don't know
فکر می کنم موردی که ازش ایراد گرفتند همین فارسی نبودنش بوده ،که براتون توضیح دادم علت اش را

حالا من از کجا باید پیگیری کنم ،مسئولیت حذف پست ها در گفتگوی آزاد با چه کسی است
خواهش می کنم راهنمایی بفرمائید
این قضیه یه سوء تفاهم بوده

اثفیان

عضو جدید
اگر یک مدیر به خاطر تعصبات قومی خویش پیام یک کاربر را پاک کرده باشد و به کاربر هم اخطار «ارسال مطلب نامربوط به تاپیک» را دهد(درصورتیکه کاملا مربوط بوده است)، چگونه میتوان به کارش اعتراض کرد؟

آخرین ویرایش:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اگر یک مدیر به خاطر تعصبات قومی پیامی را پاک کرده باشد و به کاربر هم اخطار «ارسال مطلب نامربوط به تاپیک» را دهد، چگونه میتوان به کارش اعتراض کرد؟
تو این تاپیک عنوان کنین
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219774-دفتر-مدیر-سایت-پيرجو?goto=newpost
اگه تخلفی کرده باشن رسیدگی میشه

afsoon6282

مدیر تالار
سلام
من دیروز از یک کاربر در خواست کردم درباره تاپیک زنان در عربستان
نظر بده ،این بنده خدا عرب است و فارسی نمیتواند بنویسد ،برای همین انگلیسی اینجا نظر می دهد
حالا دیروز برای من پیغام گذاشته که من نظر دارم ولی حذف کردند چرا نمی دانم
فکر می کنم موردی که ازش ایراد گرفتند همین فارسی نبودنش بوده ،که براتون توضیح دادم علت اش را

حالا من از کجا باید پیگیری کنم ،مسئولیت حذف پست ها در گفتگوی آزاد با چه کسی است
خواهش می کنم راهنمایی بفرمائید
این قضیه یه سوء تفاهم بوده

سلام:gol:

تو هر تالاری بوده از مدیر همون تالار بپرسین تا بهتون بگه دلیلش چی بوده

persian golf

عضو جدید
حذف تاپیک

حذف تاپیک

ممنون میشم راهنماییم کنید چطور میشه یه تاپیکی که خودمون گذاشتیم رو حذف کنیم؟

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خودت نمی تونی این کارو بکنی بهترین کار اینه که به مدیر اون تاپیک اطلاع بدی تا حذف کنه...
فک نمی کنم راه دیگه ای باشه..........

Sarp

مدیر بازنشسته
اگر زود اقدام کنید ، میتونید به ویرایش پست اول تایپیک بروید (حالت پیشرفته) و تیک گزینه حذف رو بزنید و . . .

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر زود اقدام کنید ، میتونید به ویرایش پست اول تایپیک بروید (حالت پیشرفته) و تیک گزینه حذف رو بزنید و . . .
زود اقدا كردم اما گزينه حذف تاپيك نيومد.حالا چطوري تاپيك را حذف كنم؟؟؟

mehdi_imani_2011

عضو جدید
خوابگاه دانشچویی

خوابگاه دانشچویی

:smile:سلام، دوستان، ازتون میخوام که واسه طرح 2 که پروژم طراحی خوابگاه دانشجوییه اگه پروژه ای دارید برام mail کنید. سپاسگزارم.

آخرین ویرایش:

javad babapiri

عضو جدید
سلام وقت بخیر اینجانب جواد باباپیری دارای(لیسانس-فوق لیسانس و دکتری تخصصی)باستان شناسی هستم و با توجه به نیاز شغلی از مدیر محترم باشگاه مهندسان خواهشمندم به دلیل نیاز شغلی در صورت امکان لطف نموده و اطلاعات جامع و کاملی از ویژگیها و خصوصیات و شناسایی سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی را برای اینجانب ارسال فرمایید تا بنده نیز بتوانم از علم مهندسان محترم در زمینه شغلی خود بهره مند گردم. با کمال تشکر : ارادتمند : جواد باباپیری

vghorbanlou

عضو جدید
سلام چطوری میتونم توی امضا لینک یه بخش از سایتو بدم کلا لینک بزارم برن تو اون بخش سایت!!!

afsoon6282

مدیر تالار
سلام چطوری میتونم توی امضا لینک یه بخش از سایتو بدم کلا لینک بزارم برن تو اون بخش سایت!!!
سلام:gol:

اسم هر سایتی رو که میخواین بنویسین و هر تغییری میخواین تو فونت و ... بدین بعد انتخابش کنین اون سایتی که میخواین لینکش رو کپی کنین و تو گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/createlink.png پیست کنین

ترمه.م

عضو جدید
سوال

سوال

سلام من ترمه ودانشجوی رشته معماری هستم.ازاینکه به جمع شما پیوستم خوشحالم.من این ترم باید یک ایستگاه اتوبوس طراحی بکنم خواهش می کنم راهنماییم کنید.متشکرم:)

hamidrezachemeng

کاربر فعال
با سلام و خسته نباشید. سوال من اینه که آیا امکان قرار دادن Petent در سایت وجود داره یا مشمول قوانین کپی رایت میشه و ممنوعه؟ چون تا به حال خودم ندیدم کسی Patent قرار بده در سایت خواستم در این مورد بپرسم.ممنون از راهنماییتون

mn2065

عضو جدید
یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید

علت اینکه یخساز یخچال ساید بای ساید یخ نمی سازد چیست؟:gol::)

فنا

کاربر فعال
سلام
چطور میتونم پیام روی صفحه خودم رو که یکی از بازدید کنندگان گذاشته حذف کنم؟

؟

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام

؟
سلام
از گوشه سمت چپ بالای هر پیام مربع رو تیک بزنید و از پائین صفحه گوشه سمت چپ گزینه "حذف پیام" رو انتخاب و دکمه پروسس رو بزنید تا پیام مذکور حذف شه
سلام
ممکنه دلیل اینکه این تاپیک دیروز حذف شده رو توضیح بدید

سلام
تایپیک به علت بار فیلـــترینگ حذف شد

فنا

کاربر فعال
[سلام

QUOTE=Babak.php;3531928]سلام

از گوشه سمت چپ بالای هر پیام مربع رو تیک بزنید و از پائین صفحه گوشه سمت چپ گزینه "حذف پیام" رو انتخاب و دکمه پروسس رو بزنید تا پیام مذکور حذف شه

سلام آقا بابک
دست طلا آقا
اینکه شما فرمودید واسه پیام خصوصی هاست.
عرض بنده در مورد پیام بازدیدکنندگان بر روی صفحه شخصی هستش.اونو چطور میشه پاک کرد.:que:
یعنی یه پیام یه نفر برا من فرستاده روی صفحه میخوام من بتونم از صفحه خودم پاکش کنم.
میدونم که فرستنده از قسمت ویرایش میتونه پیام رو حذف کنه.
اماحالا این حذف رو گیرنده چطور میتونه خودش انجام بده.....:que:
ممنون.:gol:

MASOUDSDG

عضو جدید
علت غیر فعال نمودن نوار اطلاعات بالای صفحه

علت غیر فعال نمودن نوار اطلاعات بالای صفحه

باسلام وخسته نباشی خدمت شما ودوستانتون با تشکر از سایت پر محتوای شما.می خواستم علت غیر فعال کردن نوار بالای صفحه سایت رو بدونم ؟اگه ممکنه راهنماییم کنید باتشکر از زحمات بیوقفه شما

nafas220

عضو جدید
كجاست ياري كننده اي كه مراياري كند

كجاست ياري كننده اي كه مراياري كند

:surprised:سلام كسي مي تونه به من كمك كنه من رشته تحصيلي ام بهداشت حرفه اي يه مقاله انگليسي از آلودگي صوتي مي خوام.بود ... نبود ....:cry:

Sarp

مدیر بازنشسته
[سلام

QUOTE=Babak.php;3531928]سلام

سلام آقا بابک
دست طلا آقا
اینکه شما فرمودید واسه پیام خصوصی هاست.
عرض بنده در مورد پیام بازدیدکنندگان بر روی صفحه شخصی هستش.اونو چطور میشه پاک کرد.:que:
یعنی یه پیام یه نفر برا من فرستاده روی صفحه میخوام من بتونم از صفحه خودم پاکش کنم.
میدونم که فرستنده از قسمت ویرایش میتونه پیام رو حذف کنه.
اماحالا این حذف رو گیرنده چطور میتونه خودش انجام بده.....:que:
ممنون.:gol:

اتفاقا واسه پیامهای پروفایل عرض کردم اینو
خواهش میکنم

javad ghazizadeh

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام راستش من زیاد با فعالیت در سایت را وارد نیستم از شما راهنمایی میخوام که چطور پیامهای که برام اومده بخونم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اولا که این حرف شما بخش مخصوص خودش رو داره
بعدشم اینجا قسمت مقاله داره یه سری بزنین
و در آخر اینجا اکثرا به شما کمک میکنن در تهیه مقاله نه اینکه پروژه ای رو انجام بدن

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خوب در بالای صفحه سایت یک گزینه به نام پیام های شما...هست...روی ان کلیک کنید اگر پیام خصوصی باشه یا بازدیدکنندگان روشون کلیک کنید با ز میشن......منظورتون همین بود دیگه؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
همشون که فعالند......

بالا