دور جدید انتخابات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

s22a2ch

مدیر بازنشسته
ممنونم از همه

ممنونم از همه

ممنونم از همگی:gol:
اما بدونین که من وقتی موفق میشم در کارم که همگی با هم کمک کنیم.:w11:
این فقط یک تغییر سمت هست.:smile:
اما کاره پر مسئولیت و پر مشغله ای هست.
امیدوارم بتونم همکاره خوبی برا مهتابی باشم
از مهتابی هم به خاطر زحمت هایی که کشیده تشکر میکنم.:w27:

sszz23

عضو جدید
سیما جون شما به من همه چیز چه با شوخی چه بدون اون توی این تاپیک و حالا گفتگوی آزاد گفتین اما من فقط یک جمله گفتم اونم نه با قصد و غرضی که شما می گی.
از نقدت هم ممنون.
ببین پس یه حرف چقدر میتونه روی آدم تاثیر بذاره.
خوب شما هم سعی کن حرفات رو سنجیده بزنی عزیزم.
بنده هیچ قصدی نداشتم از این جمله .فقط واقعیت رو گفتم.
واقعا دلم گرفت این حرفارو دیدم و این چیزی به غیر از مدیریتم هست و اون طبیعت و احساس من از این حرفاست.

:gol:

واقعا متاسفم که یه حرف اینقدر شما رو به هم میریزه

خیلی وقت پیش باید از این باشگاه میرفتم اما حالا هم دیر نشده.

به عنوان آخرین توصیه توقع نداشته باشید دائما از شما تعریف و تمجید بشه.من خیلی این کارو انجام دادم.اما خب اونا رو فراموش کردین و حالا ما شدیم نسنجیده گو.آفرین خانم مدیر.من فقط از عملکردتون نقد کردم برای نقد هم میشه از شوخی و هم از صریح بودن استفاده کرد.
خداحافظ همگی:gol:

star_silver2050

عضو فعال

به عنوان آخرین توصیه توقع نداشته باشید دائما از شما تعریف و تمجید بشه.من خیلی این کارو انجام دادم.اما خب اونا رو فراموش کردین و حالا ما شدیم نسنجیده گو.آفرین خانم مدیر.من فقط از عملکردتون نقد کردم برای نقد هم میشه از شوخی و هم از صریح بودن استفاده کرد.
واقعا که خیلی زشته
خودت هر چی دوست داری میگی ولی طاقت شنیدن جواب رو نداری
خداحافظ

mahtabi

مدیر بازنشسته

نه عزیزم تاسف چرا!والله اون جمله که من نوشتم کمتر معنی بهم ریختگی داشت تا این حرفای شما.

بنده هم هیچ نیازی به تعریف و تمجید نداشتم و ندارم ، همیشه محبت ها توی ذهنم هست.اما اصولا باید روابط اجتماعی 2 طرفه باشه.اگر من نبودم بنا نیست همه ی گذشته رو بذاری کنار و ...

در هر حال امیدوارم که یک مقدار زیباتر حرف بزنی و جای این بحث ها به سارا جان تبریک بگیم و در جشنش شریکش باشیم.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

تبریک میگم به سارای عزیز ..
ایشون فاکتورهای مهمی برای مدیریت رو دارن :smile:

امیدوارم با فعالیت و صبر و تحمل بیشتر بتونن یک مدیر درجه یک برای جامعه مهندسی ایران باشن
مدیریت بر منابع انسانی کار فوق العاده مشکلیه

همونطور که میبینید گاهی اوقات یک عضو از سازمان میتونه تمام روابط موجود در سازمان رو مخدوش کنه و یا در درجه بالاتر روابط رو خراب کنه.
معمولا در هر سازمانی هم هستند افرادی که هرگز تصور نمیکنند اشتباه میکنند و ناخواسته سازمان رو به سمت نابودی و فنای ابدی و ازلی سوق میدن

مدیر منابع انسانی باید برای مقابله با چنین عناصری راهکارهای خاص تری داشته باشه :gol:

من از دو کاندیدای دیگه میخوام همونطور که قرار بود با تمام وجود به سارا، تالار و در واقع خودشون کمک کنن.

در مورد خانم فرزانه فرد هم تصور من همیشه بر این بود که ایشون میخوان نفر اول باشن و هیچوقت حاضر نیستند زیر نظر کسی کار کنن.
این تمایل به اول بودن باعث انصرافشون از مدیریت یکی از شاخه های کار گروهی یعنی گروه ترجمه شد.
امیدوارم ایشون به من ثابت کنن تصور من اشتباهه

موفق و موید باشید :smile:

m.ali.m

عضو جدید
تبریک...

تبریک...

:gol:تبریک میگم سارا جونم.:gol:
برات آرزوی موفقیت میکنم.:)
قدر مهتابی عزیز رو هم بدون و سعی کن همیشه کنارش باشی.;)

s22a2ch

مدیر بازنشسته
مرسی

مرسی

سلام

امیدوارم با فعالیت و صبر و تحمل بیشتر بتونن یک مدیر درجه یک برای جامعه مهندسی ایران باشن

همونطور که میبینید گاهی اوقات یک عضو از سازمان میتونه تمام روابط موجود در سازمان رو مخدوش کنه و یا در درجه بالاتر روابط رو خراب کنه.
معمولا در هر سازمانی هم هستند افرادی که هرگز تصور نمیکنند اشتباه میکنند و ناخواسته سازمان رو به سمت نابودی و فنای ابدی و ازلی سوق میدن

مدیر منابع انسانی باید برای مقابله با چنین عناصری راهکارهای خاص تری داشته باشه :gol:

من از دو کاندیدای دیگه میخوام همونطور که قرار بود با تمام وجود به سارا، تالار و در واقع خودشون کمک کنن.
در مورد خانم فرزانه فرد هم تصور من همیشه بر این بود که ایشون میخوان نفر اول باشن و هیچوقت حاضر نیستند زیر نظر کسی کار کنن.
این تمایل به اول بودن باعث انصرافشون از مدیریت یکی از شاخه های کار گروهی یعنی گروه ترجمه شد.

ممنونم ازتون.:w27:
شما لطف دارین.اما این همه هم تعریف نداره کارای من!
سلام خانم سارا.
انتخاب شما را تبريك مي گويم.:gol:
اميدوارم موفق باشيد.:gol:
ممنونم از شما هم.گفتم همه با هم باشیم منم به موفقیت میرسم.

سیما جون امیدوارم حرفی رو که در جواب ALI0069 زدی رو با عملت ثابت کنی.:w16:
یه کم بری عقب متوجه میشی چی میگم.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام
خانم سارا بهتون تبریک میگم

در مورد این بحث هایی که پیش اومد به نظر من خانم سیما باید خویشتن داری بیشتری داشته باشن، آخه معلومه که مهتابی منظوری نداشت، من تعجب می کنم ایشون این همه انتقاد صریح می کنن اون وقت انتظار شنیدن کوچکترین حرفی رو در جواب ندارن
به هر حال صلاح خویش خسروان دانند

راستی خیلی ببخشیدا چرا هیچ جایی نیست که خود کاندیداها بتونن رای بدن ؟؟؟؟؟؟
خوب وقتی خود اونها هم جرء جامعه باشن اگه حق رای نداشته باشن عجیبه !!!!!

s22a2ch

مدیر بازنشسته
سلام
خانم سارا بهتون تبریک میگم

در مورد این بحث هایی که پیش اومد به نظر من خانم سیما باید خویشتن داری بیشتری داشته باشن، آخه معلومه که مهتابی منظوری نداشت، من تعجب می کنم ایشون این همه انتقاد صریح می کنن اون وقت انتظار شنیدن کوچکترین حرفی رو در جواب ندارن
به هر حال صلاح خویش خسروان دانند

راستی خیلی ببخشیدا چرا هیچ جایی نیست که خود کاندیداها بتونن رای بدن ؟؟؟؟؟؟
خوب وقتی خود اونها هم جرء جامعه باشن اگه حق رای نداشته باشن عجیبه !!!!!
چرا نیست؟
باشگاه ما این کار رو کرد.
من خودم رای دادم:w16:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
چرا نیست؟
باشگاه ما این کار رو کرد.
من خودم رای دادم:w16:

من اینو در جواب سیما و علی گفتم که میگن تا حالا ندیدن!!!!
من که نگفتم نیس
این مثلا استفهام انکاری بود این جوری از آب درومد :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینو در جواب سیما و علی گفتم که میگن تا حالا ندیدن!!!!
من که نگفتم نیس
این مثلا استفهام انکاری بود این جوری از آب درومد :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

:surprised::surprised::surprised:

علی منم ؟:cry:

مصطفی جون خوب نخوندی

من گفتم تا حالا ندیدم کاندیدا رای ندن . یعنی کاندیدا رای میدن :)
تازه مثالم که آوردم :gol:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز

آخه چرا ؟؟
واسه همین دو کلمه؟؟؟؟؟

sszz23

عضو جدید
آخه چرا ؟؟
واسه همین دو کلمه؟؟؟؟؟

عزیزی برادر.داشتم فکر میکردم که تصمیم درستی گرفتم یا نه.اما الان چون دلم پیش بهترین دوستامه(به قول یکی از دوستام) نمیتونم این رو عملی کنم.مگه من چند تا دوست خوب مثل شما دارم.همه دوستامو دوست دارم.

آخرین ویرایش:

sszz23

عضو جدید
سلام

به به جناب یوسفی.خوش تشریف آوردین.تمایل به اول بودن:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::que:

ثابت شد جناب.:warn::warn:

همیشه امیدوار باش. و زود قضاوت نکن.تصورتون اشتباه محض بود.دیگه از این تصورات نکنید.اما بیشتر به خاطر دوستای خوبم برگشتم و برای اینکه تبادل اطلاعاتی با افراد خوب این تالار داشته باشم.
راستش از شما که پنهون نیست از بقیه هم پنهون نباشه.دلیل انصراف من زود قضاوت کردنای شما بود شما هیچ کاری برای اینکه افراد عضو رو حفظ کنید انجام نمی دادین.خودتون که خوب می دونید زمانی که عضو بودم چقدر پیشنهاد ارائه دادم.یادتون که نرفته.اما با چی مواجه شدم اومدم راجع به اساسنامه تون نظر دادم.چرا؟ واسه اینکه با هیچ کس در این مورد مشورت نکردید.اونوقت شما در حالیکه من هنوز کارمو شروع نکرده بودم شروع کردید به اینکه من مدیریت بلد نیستم و از این جور حرفا.
شما از بعضی چیزا بی اطلاعید.مثلا اینکه بنده با اینکه پروژه ی دانشگاهم بسیار سخته اما به سارا جان گفتم که حاضرم در حد وقتی که بتونم اضافه داشته باشم کمکش کنم مخصوصا تو کار ترجمه.
پس متوجه شدید من تنهایی کار نمی کنم.راستی یه سوال چرا شما تو بحثای خارج از فعالیت گروهی شرکت نمی کنید؟ البته خیلی موقع ها خب آدم وقت نداره اما من از وقتی که اومدم تا حالا شما رو در تالارهای دیگه مشاهده نکردم.
اگر دیدید که از عضویتم در گروه انصراف دادم به این علت بود که انقدر ارزش برای گروه قائل هستم که زمانی که حس کنم نمی تونم به طور پیوسته در خدمت گروه باشم کنار گرفتم.نه اینکه کاربرایی که خیلی مدتم هست که عضو شدن اما تا حالا در هیچ موردی از اون مباحث شرکت نکردن و عضو هم هستن.می خوایید اسم ببرم؟
اگه توضیحات بیشتری می خوایید در خدمتم

sszz23

عضو جدید
واقعا که خیلی زشته
خودت هر چی دوست داری میگی ولی طاقت شنیدن جواب رو نداری
خداحافظ

چی زشته؟

منتظر خداحافظی شما بودم.من گفتم که ایشون بهتره صراحتا به ارسالی که فکر میکنن بی محاکمه .... پاسخ بدن.

اتفاقا چون این ارسالها به ایمیلمم ارسال میشه مرتب چک میکردم که ببینم بالاخره پاسخ به پست میدن یا نه؟
من که خدای ناکرده نگفتم فقط من حرف بزنم و ایشون نه.

این موضوعم با اومدن سارا امیدوارم حل بشه(بی نظمی)

پس دیگه ادامه ندید.

درس زشتی و خوبی رو هم کسی نمی تونه پاس کنه چون انتزاعی یه.

sszz23

عضو جدید
سیما جون شما به من همه چیز چه با شوخی چه بدون اون توی این تاپیک و حالا گفتگوی آزاد گفتین اما من فقط یک جمله گفتم اونم نه با قصد و غرضی که شما می گی.
از نقدت هم ممنون.
ببین پس یه حرف چقدر میتونه روی آدم تاثیر بذاره.
خوب شما هم سعی کن حرفات رو سنجیده بزنی عزیزم.
بنده هیچ قصدی نداشتم از این جمله .فقط واقعیت رو گفتم.
واقعا دلم گرفت این حرفارو دیدم و این چیزی به غیر از مدیریتم هست و اون طبیعت و احساس من از این حرفاست.

:gol:

من برای همیشه در برابرتون سکوت میکنم.
موفق باشید

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خشونت نه

خشونت نه

شما چقدر خشنی :cry:

عزیزم مطمئن باش تاثیر میذاره . ولی با آشنایی که من از بچه ها دارم مطمئناً تاثیرش خیلی خیلی کمه و بعد از یه مدت از بین میره

من با اینکه سابقه ی خیلی زیادی تو مدیریت سایت دارم ولی اینجا برای مدیریت نیومدم . فقط سعی میکنم مطالبی رو که به نظرم باعث نظم بیشتر تالار میشه رو به مدیران عزیز بگم
باسلام
من چند باره جملاتم رو خوندم
واقع ش خشونتي نديدم
ولي اينو بدونيد كه منظورم خشونت نبود
خوبه كه سابقه مديريت داري
فكر كنم حرف بي ربطي نزده باشم
بااحترام

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدا نكنه

خدا نكنه

سلام
آره من یه لحظه بش فکر کردم اما قبل از فکرم اومدم تاپیک رو خوندم و دیدم قبل از اینکه محاکمه بشم رفتم بالای دار!
باسلام
نه گرفتاري همه آدم هاي توي تالار منطق داره
منم يه خورده مزاح كردم
البته توي مزاح م يه معضل توي كشورمون رو هم گفتم
اينترنت پرسرعت و مطمئن
به هر حال قصدم آزار شما نبود
بااحترام

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تبريك فراوون

تبريك فراوون

باسلام
خانم سارا بهتون تبريك مي گم
لياقت انتخاب شدن رو داشتين
همونطور كه اون نامزدهاي ديگه هم داشتن
به هر حال پيش بيني روزهايي خوبي رو با مديريت شما ميكنم
هميشه عوض شدن و اومدن مدير جديد رو دوست دارم
چون احتمالا با خودش ايده جديد مياره
يكي از دلايلي كه من خيلي زود استعفا دادم اومدن يه مدير خلاق تر بود
و هميشه فكر مي كنم اومدن مهتابي اين موضوع رو ثابت كرد
پس يه نصيحت از نوع صنايعي نه برادري
هميشه از تكراري شدن بترس و گريزون باش
هر وقت فكر كردي داره خلاقيت تموم ميشه
موقع اونه كه بري كنار تا يكي ديگه بياد
بااحترام

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رفتار دمكراتيك

رفتار دمكراتيك

باسلام
بچه ها اين دو صفحه آخر رو چند بار خوندم
يه سوال برام پيش اومده
ميشه همه جواب بدن
ما توي اين انتخابات
رفتار دمكراتيك داشتيم؟
بااحترام

sszz23

عضو جدید

فکر کنم متوجه شده باشی در برابر چه کسی این کارو انجام میدم.

شما هم فکراتو نگهدار واسه درست.رو درست بیشتر متمرکز شو تا چیز دیگه ای.

مطمئن باش سکوتم شامل حال شما نخواهد شد.

اگه دوست داری به بحث ادامه بدی ایرادی نداره.اما منم موجود منحصر به فردی هستم.میدونی که چی میگم؟

mahtabi

مدیر بازنشسته
باسلام
نه گرفتاري همه آدم هاي توي تالار منطق داره
منم يه خورده مزاح كردم
البته توي مزاح م يه معضل توي كشورمون رو هم گفتم
اينترنت پرسرعت و مطمئن
به هر حال قصدم آزار شما نبود
بااحترام
سلام
نه مدیر جان.:gol:
من اصلا ناراحت نشدم تازه اتفاقا جالب هم گفتین.
راستش دلم نمیخواست بیام تمام زندگیم رو بگم و یا مشکلاتش رو اما ظاهرا برای جلوگیری از برخی بحث ها مثل همین که با سیما بود مجبورم بیام هر بار بگم که من خونه نبودم،یهویی بود،کام نداشتم،نت نداشتم ضمن اینکه نمیشد پسم رو هم به کسی بدم که بیاد پیام هارو بخونه...
ولی جدا ی اینا دوست داشتم با توجه به همین معضلی که شما گفتی (اینترنت پر سرعت و مطمئن و هیمن طور اتفاقات پیش بینی نشده ای که با هیچ مدیریتی توی ایران حل نمیشن یک مقدار سیما جان به من حق می داد و خودش رو جای اون فردی که نتونسته میذاشت و اونوقت با توجه به این افکار مطلبی مینوشتن.

یه چیزی که من واقعا خودم درس گرفتم اینه که اگر دیدم یکی جواب نمیده یا نیستش بذارم پای اینکه مشکلی داشته نه اینکه بی توجه باشه به کارم.
اگر دیدمون رو به این سمت ببریم خیلی خیلی توی زندگیمون راحت خواهیم بود و کمتر بحثی توی کارامون پیش میاد.

ممنون

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
من چند باره جملاتم رو خوندم
واقع ش خشونتي نديدم
ولي اينو بدونيد كه منظورم خشونت نبود
خوبه كه سابقه مديريت داري
فكر كنم حرف بي ربطي نزده باشم
بااحترام

من همچین جسارتی نکردم که شما حرف بی ربط زدید . گفتم حرفتون یه کوچولو درست نیست و باید تمام احتمالات رو در نظر گرفت .
خوش بین بودن زیادی هم خوب نیست.:gol:

بازم به سارا خانم تبریک میگم . به نظرم دوستان عزیز بحث رو تو این تاپیک تموم کنن بهتره تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جسارت نه

جسارت نه

من همچین جسارتی نکردم که شما حرف بی ربط زدید . گفتم حرفتون یه کوچولو درست نیست و باید تمام احتمالات رو در نظر گرفت .
خوش بین بودن زیادی هم خوب نیست.:gol:

بازم به سارا خانم تبریک میگم . به نظرم دوستان عزیز بحث رو تو این تاپیک تموم کنن بهتره تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد
باسلام
منم نگفتم شما جسارت كردين
برداشتم هم بد تيست
خوشحال ميشم اون يه كوچولو رو هم برام توضيح بدين
بااحترام

وضعیت
موضوع بسته شده است.