دور جدید انتخابات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام به همگی دوستان:
بنده بنا به مشکلاتی نیاز داشتم که از این سمت استعفا بدم اما بخاطر دوستای گلم و همچنین مدیریت ارشد و ادمین موندم.
اما توی این بازه ی زمانی به یه همکار مسئولیت پذیر احتیاج دارم که براش تالار مثل یه کار مجازی نباشه و برای نظمش و فعال بودنش ارزش قائل باشه.

چون نمی خوام جبری در کار باشه بنابراین از دوستانی که مایل هستن همکار بنده باشن و وقتشون بهشون این اجازه رو میده خواهش دارم اسمشون رو توی این تاپیک بگذارن و همراه اون مشخصاتی مختصر رو بگذارن.

دقت کنید که قرار نیست تنهاتون بذارم فقط وقتم اجازه نمیده زیاد کاری کنم و از همکارم هم انتظاری جز ترکیب تاپیکی یا حذف و از این قبیل کار ها ندارم.

منتظرتون هستم
:gol:

sszz23

عضو جدید
سلام به همگی دوستان:
بنده بنا به مشکلاتی نیاز داشتم که از این سمت استعفا بدم اما بخاطر دوستای گلم و همچنین مدیریت ارشد و ادمین موندم.
اما توی این بازه ی زمانی به یه همکار مسئولیت پذیر احتیاج دارم که براش تالار مثل یه کار مجازی نباشه و برای نظمش و فعال بودنش ارزش قائل باشه.

چون نمی خوام جبری در کار باشه بنابراین از دوستانی که مایل هستن همکار بنده باشن و وقتشون بهشون این اجازه رو میده خواهش دارم اسمشون رو توی این تاپیک بگذارن و همراه اون مشخصاتی مختصر رو بگذارن.

دقت کنید که قرار نیست تنهاتون بذارم فقط وقتم اجازه نمیده زیاد کاری کنم و از همکارم هم انتظاری جز ترکیب تاپیکی یا حذف و از این قبیل کار ها ندارم.

منتظرتون هستم

اگه تنهامون نذارید من سعیم بر این هست که اولا برای تالار و ثانیا برای همکاری با شما تمام تلاشمو بکنم.
اسمم سیمافرزانه فرد-رشته مهندسی صنایع-گرایش تحلیل سیستمها-ترم6
دیگه چی یا باید بگم؟:que:
البته با نظر شما و صلاحدید شما این امر امکانپذیره.من هم نمیخوام جبری در کار باشه.یعنی خدای ناکرده خودمو تحمیل کنم.

mahtabi

مدیر بازنشسته
اگه تنهامون نذارید من سعیم بر این هست که اولا برای تالار و ثانیا برای همکاری با شما تمام تلاشمو بکنم.
اسمم سیمافرزانه فرد-رشته مهندسی صنایع-گرایش تحلیل سیستمها-ترم6
دیگه چی یا باید بگم؟:que:
البته با نظر شما و صلاحدید شما این امر امکانپذیره.من هم نمیخوام جبری در کار باشه.یعنی خدای ناکرده خودمو تحمیل کنم.
سلام عزیزم
خوشحالم مایلی:gol:
فعلا اسامی رو اینجا جمع می کنم و بعد از مشورت با ادمین بین اونایی که واجد شرایط هستن رای گیری میکنیم.

لیست متقاضیان:

1. سیما فرزانه فرد=====>گرایش تحلیل سیستم ها،ترم 6:gol:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم s22a2ch واقعاً فرد مسئولیت پذیری هستن و مناسب برای اینکار .

راستی دوستان اگه برنامه یا هرچیز دیگه بود که لینک غیر مستقیم داشت و دانلودش براتون سخت بود به من بگید تا یه جای بهتر آپلودش کنم . اگه حجمش زیاد بود هم چند پارت میکنم که راحتتر باشه دانلودش . (فقط در زمینه ی درسی )

mahtabi

مدیر بازنشسته

راستی دوستان اگه برنامه یا هرچیز دیگه بود که لینک غیر مستقیم داشت و دانلودش براتون سخت بود به من بگید تا یه جای بهتر آپلودش کنم . اگه حجمش زیاد بود هم چند پارت میکنم که راحتتر باشه دانلودش . (فقط در زمینه ی درسی )

خوشحالیم به جمع ما وارد شدین.
بله ایشون خوبن.امیدوارم خودشون بیان و بگن مایلن.
بابت این کمک هم ممنون:gol:
نه مهتابی تو باید بمونی
شیطونننننن
من جایی نرفتم که گلم.
فقط میخوام یکی کمکم کنه تا بهتر مدیریت شه تالار.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :smile:
مهتابی امیدوارم یک همکار لایق، صبور و فعال داشته باشی که بتونه ضمن برقراری تعامل مناسب و سازنده با کاربر در راستای اهداف تالار کمک خوبی برات باشه

در مورد پیشنهاد دوستمون که s22a2ch رو معرفی کردن هم باید بگم ایشون فوق العاده مسئولیت پذیر هستن. بالاتر از حد نرمال ;)

به هر حال آرزوی موفقیت دارم برات

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..اول خسته نباشيد بگم به خانوم مدير عزيز.:gol::gol:.خيلي زحمت ميكشن..:redface::redface:
دوما من از دورادور كه فعاليت دوستان رو ميديدم به نظرم خانم فرزانه فرد و دوست عزيزمون s22a2ch مناسب اين سمت هستن..

من دنبال لواشك ها اومدم اينجا.:w34:.:Dپس كجان؟؟؟:w04:

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام..اول خسته نباشيد بگم به خانوم مدير عزيز.:gol::gol:.خيلي زحمت ميكشن..:redface::redface:
دوما من از دورادور كه فعاليت دوستان رو ميديدم به نظرم خانم فرزانه فرد و دوست عزيزمون s22a2ch مناسب اين سمت هستن..

مرسی گلم.
خوب من سیما رو نوشتم اما دوست دیگمون باید بیاد اینجا بگه تا بنویسم.
بیا اینم لواشککک
چون خودم ازینا دوست دارم واسه توهم ازینا گذاشتم

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه:gol:
خوش اومدین:w16::w16:
خوش اومدم:D
خواستم بگم من هم هستم برا همکاری:redface::redface:
البته من هم با سارا و سیما موافقم
این دو مهندس خیلی فعال هستن:w16::w16:
به هر حال هر کس همکار شه براش آرزوی موفقیت میکنم.
ولی مهتابی جون بی تو هرگز، با تو یک عمر:w36:

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام به همه:gol:
خوش اومدین:w16::w16:
خوش اومدم:D
خواستم بگم من هم هستم برا همکاری:redface::redface:
البته من هم با سارا و سیما موافقم
این دو مهندس خیلی فعال هستن:w16::w16:
به هر حال هر کس همکار شه براش آرزوی موفقیت میکنم.
ولی مهتابی جون بی تو هرگز، با تو یک عمر:w36:
سلام عزیزم
خوشحالم شما هم حاضری کمک کنی
پس لیست ما میشه:

2. yuhana =========>گرایش ...،ترم 3:gol:

یوحنا عزیزم اگر میشه بگو گرایشت چیه.

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم
خوشحالم شما هم حاضری کمک کنی
پس لیست ما میشه:

2. yuhana =========>گرایش ...،ترم 3:gol:
یوحنا عزیزم اگر میشه بگو گرایشت چیه.
ممنون عزیزم:gol:
گلم گرایش من عمومیه و تلفیقی از تمامیه گرایش هاست:w16::w16:

p.ebrahimi

عضو جدید
هميشه باش

هميشه باش

يكي بود يكي نبود زير گنبد كبود هم خدا بود هم مخلوقاتش

يه باشگاه مهندسان بود و يك گروه صنايع

يه مديري داشت كه بازنشسته شد (يادش بخير)

البته قبل بازنشستگيش يه انتخاباتي شد كه خيلي خوب و داغ برگزار شد

راستي هيچ تقلبي هم توش نبود

......... و مهتابي انتخاب شد

الحق و والانصاف مدير لايق و باسوادي بود و هست

ميدونم كه ما به خاطر مشغلمون دير دير به سايت سر ميزنيم (و البته به همين خاطر كه هنوز جلوي اسممون زدند تازه وارد )كه البته يه حسن داره اونم اينه كه تغييرات رو خوب حس ميكنيم و بايد بگم تو اين مدت عالي مديريت كرديد خانم مهتابي

حالا از بچه هاي خوب مهندسي ميخوام هر كي ميتونه بياد باهات همكاري كنه ، فقط يادش نره اگه اين تالار هنوز جون داره فقط بخاطر وجود مدير خوبمونه

خدا يارت باشه مدير فقط هميشه باش و پرقدرت به كارت ادامه بده

آخرین ویرایش:

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
انتخابات

انتخابات

سلام به همگی دوستان:

منتظرتون هستم
باسلام
من نظرم اينه كه انتخابات برگزار بشه
توي دمكراسي تالار صنايع اين اتفاق ، قبلا افتاده ، و شما منتخب اين انتخاب بوديد ، و حضور ادامه دار شما هم گواه بر اين موضوعه كه جواب داده.
قبوله كه نظر شما نظر آخره ولي به نظرم بچه ها خودشون انتخاب كنن ، چند تا اتفاق مي افته .
اينكه فرهنگ انتخاب و كانديد شدن بوجود مياد
همه به انتخاب احترام ميزاريم
هر كسي كه انتخاب شد ازش حمايت مي كنيم.
فكر كنم روش اينه
بازم اين فقط يه پيشنهاد بود

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تاريخچه

تاريخچه

ميدونم كه ما به خاطر مشغلمون دير دير به سايت سر ميزنيم (و البته به همين خاطر كه هنوز جلوي اسممون زدند تازه وارد )كه البته يه حسن داره اونم اينه كه تغييرات رو خوب حس ميكنيم و بايد بگم تو اين مدت عالي مديريت كرديد خانم مهتابي

حالا از بچه هاي خوب مهندسي ميخوام هر كي ميتونه بياد باهات همكاري كنه ، فقط يادش نره اگه اين تالار هنوز جون داره فقط بخاطر وجود مدير خوبمونه

باسلام
خيلي جالب بود ، به قشنگي تاريخچه تالار رو گفتي
اي كاش يه خورده بسط ش مي دادي
به عنوان يه سند خيلي خوب بود
به هرحال باحال بود
بااحترام

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
انتظار

انتظار

سلام به همگی دوستان:

منتظرتون هستم
باسلام
انتظارتون از همكارتون خيلي كم نيست؟
بااحترام

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
توي دمكراسي تالار صنايع اين اتفاق ، قبلا افتاده ، و شما منتخب اين انتخاب بوديد ، و حضور ادامه دار شما هم گواه بر اين موضوعه كه جواب داده.
قبوله كه نظر شما نظر آخره ولي به نظرم بچه ها خودشون انتخاب كنن ، چند تا اتفاق مي افته .
فكر كنم روش اينه

منم با انتخاب دموکراتیک بیشتر موافقم تا انتخاب سلیقه ای :smile:

mahtabi

مدیر بازنشسته

خواهش میشه شما لطف داری:gol:
باسلام
فكر كنم روش اينه
ممنون جناب.
راستش منم میخوام مثل همون انتخابات باشه اما مساله اینه که ادمین و دوستان ارشد باید روی افراد نهای یکه توی این تاپیک به دست میاد نظر بدن.اما من مشکلی با هیچ یک از افراد تالار ندارم.همه از دید من خوبن.
و منتظر نتایج آخر هستم.:gol:
باسلام
بااحترام
کم نیست.
اما چون برای بچه ها سواله بهتر میبینم بازش کنم حیطه رو.
دوستانیم که اسم نوشتن اگر دیدن با ذهنیتشون تفاوت داره بپرسن یا اینکه نخواستن هم من اسمشون رو پاک می کنم.در هر حال در خدمتم:gol:
خوب حیطه کاری که من در نظر می گیرم:

1. بر قراری قوانین تالار و سعی در پیاده سازی آن.

2
.حفظ نظم تالار اعم از:
انتقال/ترکیب/حذف و همچنین مدیریت تاپیک ها به نحوی که تاپیک از مسیر اصلی منحرف نشه.

3.برخورد مناسب با کاربران / احترام به همدیگر و همچنین ترویج این مورد.

4.ایجاد تغییرات با مشورت با هم و در صورت صلاحدید هر 2(اعم از زدن اطلاعیه و یا قفل یا مهم کردن تاپیک ها و ایجاد زیر تالار ...)

5.هماهنگی برای حضور درتالار در غیاب یکدیگر.

6.حضور مداوم(لا اقل مورد 3) جهت فعال بودن تالار و دادن روحیه به کاربرا برای فعالیت مفید و بهتر

7.ایجاد مکانی دوستانه برای به اشتراک گذاشتن دانش.

این مواردی که گفتم از دید مدیریت هست.اما امیدوارم شما به این اکتفا نکنین و اگر وقتتون اجازه داد حتما همراه و دوست بچه ها در تاپیک هاشون برای دلگریمه اونها باشین.
در نهایت من به کسی که رای بیاره این اطمینان رو میدم که کار واقعا مشکلی نیست و راحت میتونه با بچه ها مچ شه.
پس نگران نباشید و حرفی رو که روزی البته یه جور دیگه مدیر (just in time)به من زد به شما میزنم.
از الان مدیریت رو با همین مسئولیت تمرین کنین.

این موارد چیزایی بود که الان به ذهنم رسید.ببینید من واقعا نمتونم تا 5-6 ماه زیاد بیام و adsl هم ندارم .پس فقط برای کارا ی ضروری میتونم بیام و چون واقعا دلم برای تالار میسوزه و نمیخوام کار های تمامیه مدیر ها و کاربران اینجا هدر بره پس میخوام کسی که میاد بتونه لا اقل 4-3 بار توی هفته به تالار سر بزنه .

منم با انتخاب دموکراتیک بیشتر موافقم تا انتخاب سلیقه ای :smile:
منم قرار بود انتخابات رو به صورت کاملا مردمی برگزار کنم:gol:

s22a2ch

مدیر بازنشسته
اعلام همکاری

اعلام همکاری

سلام :smile:
مهتابی امیدوارم یک همکار لایق، صبور و فعال داشته باشی که بتونه ضمن برقراری تعامل مناسب و سازنده با کاربر در راستای اهداف تالار کمک خوبی برات باشه

در مورد پیشنهاد دوستمون که s22a2ch رو معرفی کردن هم باید بگم ایشون فوق العاده مسئولیت پذیر هستن. بالاتر از حد نرمال ;)

به هر حال آرزوی موفقیت دارم برات

سلام
به نظر منم خانوم فرزانه فرد اطلاعات خوبی دارن و s22a2ch هم به خوبی همه ی قسمت های تالار صنایع را دنبال میکنند مسئولیت پذیر هم که صد البته هستند ;)
از همگی ممنونم :w27:
همه تون لطف دارین.من فقط دارم مسئولیتی رو که بر عهده دارم انجام میدم.:smile:
منم اعلام آمادگی میکنم اما با 2 شرط:
1- حضور مهتابی در کنارم
2-حضور همگی اعضا
--------------------------
سارا - گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها-ترم 3

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نفر منتخب

نفر منتخب

ممنون جناب.
راستش منم میخوام مثل همون انتخابات باشه اما مساله اینه که ادمین و دوستان ارشد باید روی افراد نهای یکه توی این تاپیک به دست میاد نظر بدن.اما من مشکلی با هیچ یک از افراد تالار ندارم.همه از دید من خوبن.
و منتظر نتایج آخر هستم.:gol:

باسلام
در مورد انتخاب شما هم روال همين بود
من به ادمين گفتم مي خوام انتخابات برگزار كنم
قبول كرد
بعد شما كه انتخاب شديد ، من شما رو معرفي كردم و ادمين هم قبول كرد
شما كارتون رو انجام بدين
نهايتا تصميم آخر رو بزارين واسه ادمين
در نتيجه انتخابات برگزار بشه
همه با ذكر دليل نفر منتخب شون رو به صورت پيغام خصوصي بفرستن براي شما
بعد شما قبل از اعلام با ادمين مشورت كنين
اگر نفر منتخب رو قبول كرد كه تمام
اگر نه نفر دوم رو معرفي كنين
فكر كنم به اين ترتيب خوب باشه
بااحترام

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
كانديدا هاي محترم

كانديدا هاي محترم

باسلام
الان اون ليست كانديدها رو به روز كنيد
يه فرصت زماني هم بديد كه اگه كانديدي خواست شركت كنه بدونه تا كي وقت بوده
كانديداها هم خودشون رو و برنامه هاشون رو بنويسن
هر كسي هم سوالي ازشون داشت توي همين تاپيك شفاف كنن
زمان انتخابات رو هم معلوم كنيد
خيلي رسمي و قانون مند
بازم بگم اينا همش پيشنهاد بود
بااحترام

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخابات خوبه ولی باید یه سری مسائل رو هم در نظر گرفت

یعنی باید رای دهندگان محدود بشن . یعنی به طور مثال من نتونم با یوزر خودم یه رای بدم بعد برم کافی نت با یه یوزر دیگه بازم به همون شخص رای بدم .
اول که باید ip افرادی که رای میدن چک شه که خدای نکرده با یه ip بیش از یک رای داده نشه . بعدشم مثلا بگیم افرادی که حداقل یک ماه هست عضو سایت هستن و مثلا 20 پست دارن میتونن رای بدن

امیدوارم هرکی مدیر میشه واقعاً برای انجمن وقت بذاره :gol:

من اگه تازه وارد نبودم کاندید می شدم :cry:اما الان نامردیه :D

mahtabi

مدیر بازنشسته
بسیار خوب
پس روال کار میشه این.

اسامی کاندیداهای محترم تاامروز مورخ1388/06/28

1.خانم سیما فرزانه فرد===>با نام کاربری سیما فرزانه فرد،گرایش تحلیل سیستم،ترم6 :gol:

2.خانم یوحنا=========>با نام کاربری yuhana،گرایش عمومی،ترم3:gol:

3.خانم سارا=========> با نام کاربری،s22a2ch ،گرایش تحلیل سیستم ،ترم 3 :gol:

مهلت ثبت نام تا تاریخ 06/29 میشه.بعد از این زمان ثبت نامی به عمل نمیاد.
زمان مورد نظر برای گرفتن آراء تا تاریخ 07/03 می باشد.
آراء خودتون رو به صورت پیام خصوصی برای من بفرستین تا اینطوری رای واقعی معلوم باشه.

موفق باشین

آخرین ویرایش:

"hasta"

عضو جدید
بسیار خوب
پس روال کار میشه این.

اسامی کاندیداهای محترم تاامروز مورخ1388/06/28

1.خانم سیما فرزانه فرد===>با نام کاربری سیما فرزانه فرد،گرایش تحلیل سیستم،ترم6 :gol:

2.خانم یوحنا=========>با نام کاربری yuhana،گرایش عمومی،ترم3:gol:

3.خانم سارا=========> با نام کاربری،s22a2ch ،گرایش تحلیل سیستم ،ترم 3 :gol:

مهلت ثبت نام تا تاریخ 06/29 میشه.بعد از این زمان ثبت نامی به عمل نمیاد.
زمان مورد نظر برای گرفتن آراء تا تاریخ 06/03 می باشد.
آراء خودتون رو به صورت پیام خصوصی برای من بفرستین تا اینطوری رای واقعی معلوم باشه.​

موفق باشین​
مهتابی جان مطمئنی تاریخا درستن؟؟:w05:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا هر کدوم از کاندیدا بگن چند بار در هفته و به چه مدتی میتونن تو سایت حضور داشته باشن..البته بیشتر منظورم بعد از تابستون هست .:gol:

sszz23

عضو جدید
لطفا هر کدوم از کاندیدا بگن چند بار در هفته و به چه مدتی میتونن تو سایت حضور داشته باشن..البته بیشتر منظورم بعد از تابستون هست .:gol:

میانگین حضور من در تالار بعد از تابستان 4 روز در هفته خواهد بود.تقریبا روزی 5 ساعت.البته خب در مواردی معدود هم ممکنه کمتر یا بیشتر هم بشه.آخه نمیشه آینده رو پیش بینی کرد.

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
زمان براي پاسخ گويي

زمان براي پاسخ گويي

علي جان
باسلام
به نظرت خيلي مهمه مدير چند ساعت توي تالار باشه؟
به نظرم مهمه كه چه زماني ميزاره كه بتونه به بچه ها كمك كنه و جواب بده
به نظرم خيلي بايد مطالعه كني تا يه جواب درست به يه نفر بدي
يعني مهمه پشت زمينه براي فعاليت توي تالاره چقدره
بااحترام

sszz23

عضو جدید
برنامه من

برنامه من

باسلام
بااحترام

این حداقل کاریه که یک همکار می تونه انجام بده.قطعا اون شخصی که کاندید شده برنامه خاص خودش رو هم داره.
مثلا برنامه من به این صورته که:در صورت امکان تالاری با عنوان فرصتهای جدید شغلی که هم در ایران و هم در خارج از کشور وجود داره رو ایجاد کنیم.
قدر دانی از کاربران خوبی که در پیشرفت تالار نقش بسزایی داشته باشند.این شامل حال مدیران بخشهای مختلف تالار هم میشه(باز هم در صورت امکان)دلیلش اینه که اولا یک مدیر که تمام وقت و هزینه خودش رو به تالار اختصاص میده یا کاربری که واقعا بره تالار مفید بوده باید از زحمات تمام این عزیزان قدر دانی بشه.
من دوست دارم تالار ما هم جنبه مهندسی داشته باشه هم جنبه دانشجویی .اما خب برداشت من در طی این مدت این بوده که بیشتر جنبه دانشجویی پیدا کرده.
من از اسپم ها جلوگیری میکنم چون غیر از اینکه نظم تالار رو به هم بزنن و باعث شلوغی تالار بشن هیچ چیز دیگه ای نداره.
در تالاری با عنوان فرصتهای جدید شغلی راجع به دانشگاهها و کشوری که اون دانشگاه در اون هست هم پرداخته میشه.کسانی که در خارج از کشور مشغول به تحصیل باشند هم می تونن در اون تالار از یافته های خودشون در مورد اون کشور و دانشگاه صحبت کنند و اگر سوالی هم کسی در اون مورد داشته باشه در صورت تمایل می تونن جواب بدن.مابقی برنامه ها همونی هست که مدیر محترم بهش اشاره کردند(به طور مفصل در ارسال دیگری)
اگر کسی نظری راجع به برنامه های من داره خوشحال میشم که عنوان کنه.:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.