دوازده پیام برای متولدین دوازده ماه سال

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوازده پیام برای متولدین دوازده ماه سال:

برای فروردین: که به جهان بیاموزد عشق "معصومیت" است واز جهان بیاموزد که عشق "اعتماد" است.
برای اردیبهشت: که به جهان بیاموزد عشق "صبر و تحمل" است واز جهان بیاموزد که عشق "بخشش وگذشت" است.
برای خرداد: که به جهان بیاموزد عشق "آگاهی" است واز جهان بیاموزد که عشق "احساس" است.
برای تیر: که به جهان بیاموزد عشق "فداکاری" است واز جهان بیاموزد که عشق "آزادی " است.
برای مرداد: که به جهان بیاموزد عشق "شور و نشاط" است واز جهان بیاموزد که عشق "فروتنی" است.
برای شهریور: که به جهان بیاموزد عشق "نیاز" است واز جهان بیاموزد که عشق "کمال" است.
برای مهر: که به جهان بیاموزد عشق "زیبایی" است واز جهان بیاموزد که عشق "هماهنگی" است.
برای آبان: که به جهان بیاموزد عشق "هیجان" است واز جهان بیاموزد که عشق "تسلیم شدن" است.
برای آذر: که به جهان بیاموزد عشق "صمیمیت" است واز جهان بیاموزد که عشق "وفاداری" است.
برای دی: که به جهان بیاموزد عشق "عقلانی" است واز جهان بیاموزد که عشق "از خود گذشتگی" است.
برای بهمن: که به جهان بیاموزد عشق "اغماض" است واز جهان بیاموزد که عشق "یگانگی" است.
برای اسفند: که به جهان بیاموزد عشق "رحم وشفقت" است واز جهان بیاموزد که عشق "همه چیز" است

منبع

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی قشنگه که ! بهترینش ماله مهره!
البته به خاطر اینکه علامتمون میزان یا همون ترازوهه اینو گفتن!
البته هیچوقت نمیتونیم تعادل بر قرار کنیم! واسه همین خیلی سخته!:w12:
یعنی ما نمیتونیم هیچوقت به عشق برسیم!؟:cry:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی قشنگه که ! بهترینش ماله مهره!
البته به خاطر اینکه علامتمون میزان یا همون ترازوهه اینو گفتن!
البته هیچوقت نمیتونیم تعادل بر قرار کنیم! واسه همین خیلی سخته!:w12:
یعنی ما نمیتونیم هیچوقت به عشق برسیم!؟:cry:
مگه تو ام مهري هستي؟:eek:
مهريا فقط خانوماشون خوب از اب درميان:)

altinay

عضو جدید
دوازده پیام برای متولدین دوازده ماه سال:

برای فروردین: که به جهان بیاموزد عشق "معصومیت" است واز جهان بیاموزد که عشق "اعتماد" است.
برای اردیبهشت: که به جهان بیاموزد عشق "صبر و تحمل" است واز جهان بیاموزد که عشق "بخشش وگذشت" است.
برای خرداد: که به جهان بیاموزد عشق "آگاهی" است واز جهان بیاموزد که عشق "احساس" است.
برای تیر: که به جهان بیاموزد عشق "فداکاری" است واز جهان بیاموزد که عشق "آزادی " است.
برای مرداد: که به جهان بیاموزد عشق "شور و نشاط" است واز جهان بیاموزد که عشق "فروتنی" است.
برای شهریور: که به جهان بیاموزد عشق "نیاز" است واز جهان بیاموزد که عشق "کمال" است.
برای مهر: که به جهان بیاموزد عشق "زیبایی" است واز جهان بیاموزد که عشق "هماهنگی" است.
برای آبان: که به جهان بیاموزد عشق "هیجان" است واز جهان بیاموزد که عشق "تسلیم شدن" است.
برای آذر: که به جهان بیاموزد عشق "صمیمیت" است واز جهان بیاموزد که عشق "وفاداری" است.
برای دی: که به جهان بیاموزد عشق "عقلانی" است واز جهان بیاموزد که عشق "از خود گذشتگی" است.
برای بهمن: که به جهان بیاموزد عشق "اغماض" است واز جهان بیاموزد که عشق "یگانگی" است.
برای اسفند: که به جهان بیاموزد عشق "رحم وشفقت" است واز جهان بیاموزد که عشق "همه چیز" است

منبع
منم خردادی هست
چیز خوبیه؟

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی چقدر قشنگ بود وظیفه من که کاملا با درک خودم از عشق مطابقت داشت من خردادیم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهان عشق يعني صميميت!!!!خب من به جهان آموختم بگو اونم مسئوليت خودشو در مقابل من انجام بده

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم یاد میگیرم.....

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا من آذر ماهيم چرا جهان بهم ياد نميده من مي تونم يا دبگيرم ولي جهان هميشه عكسشو داره بهم ياد ميده

Schneider

مدیر بازنشسته
باور کنید راس میگه قسمت اولشو برای تیر!
دل ما که میره.......دیگه رفته......دیگه سرمونم ببرن نمیفهمیم!!
ولی اینکه میگه "واز جهان بیاموزد که عشق "آزادی " است" یه جورایی جای شکه!:w01:
آخه تیریها وقتی عاشق میشن دقیقا آزادی ازشون سلب میشه!!

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کجاش سخته؟
در مورد متولدین دی ماه که خیلی ساده گفته

*mahdi_joker*

عضو جدید
میبینم که متولدین مهر اینجا زیاد هست.
من هستم.
موافقم که کار ما از همه سختتره اما یه ترازو کارش تعادل ایجاد کردنه.
ترازو های عزیز موفق باشین:D

امیر Amir

عضو جدید
[QUOTE=oxision;96461]دوازده پیام برای متولدین دوازده ماه سال:

منبع[/QUOTE]

زرشک