دوازده پیام برای متولدین دوازده ماه سال

فاطمه تنها

کاربر بیش فعال
خسته شدم بس که صبرو تحمل داشتم و گذشت کردم.آخه من بدبخت چیکار کنم که اردیبهشتی شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای خرداد: که به جهان بیاموزد عشق "آگاهی" است واز جهان بیاموزد که عشق "احساس" است.

خدا به دادم برسههههههههههههههههههههه:surprised:

fahime7

عضو جدید
برای دی: که به جهان بیاموزد عشق "عقلانی" است واز جهان بیاموزد که عشق "از خود گذشتگی" است.

ای بابا ما که چیزی از خودمون نمونده که بازم بخوایم از خود گذشتگی کنیم!:biggrin:ولی عقلانی و خیلی خوب اومدی!من که شدیدا باهاش موافقم.:smile:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

برای اردیبهشت: که به جهان بیاموزد عشق "صبر و تحمل" است واز جهان بیاموزد که عشق "بخشش وگذشت" است.

yalda_2010

عضو جدید
برای اردیبهشت: که به جهان بیاموزد عشق "صبر و تحمل" است واز جهان بیاموزد که عشق "بخشش وگذشت" است.
مگه من معلمم؟؟؟!!!جهان خودش بره یاد بگیره :دی

ju mong

عضو جدید
منبع اصلی که این 12 پیام توش نوشته شده کتاب "ستاره دنباله دار عشق" نوشته خانم دکتر الهه طباطبایی هست... :gol:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای آبان: که به جهان بیاموزد عشق "هیجان" است واز جهان بیاموزد که عشق "تسلیم شدن" است.

کلا" زندگی هیجان است!

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای شهریور: که به جهان بیاموزد عشق "نیاز" است واز جهان بیاموزد که عشق "کمال" است.

ali.k

عضو جدید
برای شهریور: که به جهان بیاموزد عشق "نیاز" است واز جهان بیاموزد که عشق "کمال" است.

سپاس بسیار زیباست!

aliiagh

عضو جدید
اتفاقا مهری ها فقط پسراشون خوبن!
دختراشون مثله تو خشن و فضایی میشن:w02::w12:

هی جونم . انصافا اگه تو دنیا پسرها همه مهری بودن دنیا بهشت می شد. از بس ما مهری ها خوب ، آقا ، متین و ............................. هستیم. جمال خودم و خودت رو عشقه.

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای مرداد: که به جهان بیاموزد عشق "شور و نشاط" است واز جهان بیاموزد که عشق "فروتنی" است.

employer

عضو جدید
حالا واقعا اینها برای خانم ها وآقایان یکی هستن .
آخه همیشه خانم ها و آقایای رو جداسازی می کردن