دفتر مدیریت تالار ورزش

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام....
اینجا رو ساختم تا هر گونه انتقاد، پیشنهاد یا درخواستی درباره ی تالار دارین یا موردی به نظرتون میاد که باید بررسی بشه ( از قبیل حذف، انتقال، تاپیک تکراری و ... ) اینجا مطرح کنید تا رسیدگی بشه.
از همه ممنون:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

khooshe

مدیر بازنشسته

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم دفتر زدی منشی نمیخوای؟
چند روز امتحان دارم بعدش میام انتقاد کنم و پیشنهاد بدم
موفق باشی

khooshe

مدیر بازنشسته

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانوم مدير...
به به! چه دفتر دستكي...
راستش من خيلي وقت بود نيومده بودم اينجا، ولي مي بينم دو سه روزه كلي كار كردي، سرو سامون دادي...
بازم تبريك مي گم واميدوارم تو كارت موفق و مؤيد باشي...
اون اخماتم وا كن بسه ديگه! مدير اخمو دوس ندارم...

gholle

عضو جدید
خسته نباشی
بایست یه کارایی بکنی که این تالار از همه بهتر بشه
ماهم کمکت میکنیم

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام خانوم مدير...
به به! چه دفتر دستكي...
راستش من خيلي وقت بود نيومده بودم اينجا، ولي مي بينم دو سه روزه كلي كار كردي، سرو سامون دادي...
بازم تبريك مي گم واميدوارم تو كارت موفق و مؤيد باشي...
اون اخماتم وا كن بسه ديگه! مدير اخمو دوس ندارم...
سلام....
نه هنوز کاری نکردم....
ممنون باشه چشم اینم از اخما:D
ممنون:gol:
خسته نباشی
بایست یه کارایی بکنی که این تالار از همه بهتر بشه
ماهم کمکت میکنیم
صد البته....به کمکه همه هم نیاز دارم....
دقیقا یادم نمی آد که پیش بینی پیشنهاد شما بود یا نه ولی پذیرفته شد و قراره به امتیازا اضافه بشه....

khooshe

مدیر بازنشسته
تاپیک هایی که در مورد آنها تاپیک هست ترکیب می شوند.
این ترکیب از پست های قدیمی به جدید است.

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانم مدیر ....
من یه تاپیک زدم اما اسمش رو اشتباه گذاشتم .... میشه شما درستش کنید یا دیگه امکان تصحیح وجود نداره؟؟؟
جايزه بازي جوانمردانه فوتبال سال جهان به متوسل‌زاده رسيد
کلمه فوتبال اضافه هست و این جایزه جوانمرد ترین ورزشکار جهان هست .... اگه میشه فوتبال رو حذف کنید ..... ممنون

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام خانم مدیر ....
من یه تاپیک زدم اما اسمش رو اشتباه گذاشتم .... میشه شما درستش کنید یا دیگه امکان تصحیح وجود نداره؟؟؟
جايزه بازي جوانمردانه فوتبال سال جهان به متوسل‌زاده رسيد
کلمه فوتبال اضافه هست و این جایزه جوانمرد ترین ورزشکار جهان هست .... اگه میشه فوتبال رو حذف کنید ..... ممنون
مجید خان ویرایش شد.

gholle

عضو جدید
سلام....
نه هنوز کاری نکردم....
ممنون باشه چشم اینم از اخما:D

صد البته....به کمکه همه هم نیاز دارم....
دقیقا یادم نمی آد که پیش بینی پیشنهاد شما بود یا نه ولی پذیرفته شد و قراره به امتیازا اضافه بشه....

سلام مدیر جون خسته نباشی<یه پیشنهاد دیگه در بخش فوتبال
الان هرکی میخواد یه خبری رو بنویسه یه تاپیک برا خودش میزنه و اینجوری یه عالمه تاپیک بوجود میاد و نظم بهم میریزه
پیشنهاد میکنم یه تاپیک زده شه مثلا باعنوان خبرهای گوناگون از جهان فوتبال یا اصلا دوتا زده بشه یکی خبرهای یا حاشیه های لیگ برتر و یکی هم همون خبرهای جهان فوتبال>
اینجوری هرکی خبر تازه ای داشت در رابطه با لیگ برتر یا جهان فوتبال دیگه لازم نیست تاپیک تازه ای بزنه و خبرشو تو همین دوتا تاپیک میذاره

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام مدیر جون خسته نباشی<یه پیشنهاد دیگه در بخش فوتبال
الان هرکی میخواد یه خبری رو بنویسه یه تاپیک برا خودش میزنه و اینجوری یه عالمه تاپیک بوجود میاد و نظم بهم میریزه
پیشنهاد میکنم یه تاپیک زده شه مثلا باعنوان خبرهای گوناگون از جهان فوتبال یا اصلا دوتا زده بشه یکی خبرهای یا حاشیه های لیگ برتر و یکی هم همون خبرهای جهان فوتبال>
اینجوری هرکی خبر تازه ای داشت در رابطه با لیگ برتر یا جهان فوتبال دیگه لازم نیست تاپیک تازه ای بزنه و خبرشو تو همین دوتا تاپیک میذاره
اول اینکه واقعا ممنون برای پیشنهادتون...
دوم اینکه این مساله رو خیلیا مطرح کردن...راستشو بخواین خیلی هم خودم روش فکر کردم....
شاید این مساله خیلی از لحاظ مدیریتی خوب باشه.....هر چی تاپیک مربوط به اون باشه رو می فرستم تو یه تاپیک و همه چی هم خیلی تر و تمیز میشه....
حتی کسانی هم که می خوان بعدا ببینن و دنبالش بگردن هم راحت می شن.....
اما مساله فقط این سودها نیست..مثلا اگه مثلا یه خبر مهم پیدا کنم و برم بذارم تویه یه تاپیکی که جاش اونجاست اصلا دیده نمی شه.....
خبرها کاملا سلیقه ای هستن و باید انتخاب بشن....
شاید تنها چیز هایی که به فکره من رسید همین اخبار لیگ برتر های اروپاست....
شاید لیگ برتر ها رو یکی کردم ولی نمی شه کله اخبار فوتبال رو تویه یه تاپیک گنجوند....
فوتبال گسترده تر از این حرف هاست.....
سعی می کنم بیرون بذارم بعدا منتقل کنم.....
در مورد این مساله زیاد حرف زده شده....و من دلایلم رو زیاد گفتم
باز هم ممنون... ;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
*بخش غير فوتبالي سامان نياز داره چون هرچي بي سامان تر باشه فعاليت توش كمتر ميشه و نميشه انتظار داشت كه بازديدش زياد بشه

*بخش اخبار قبلا پيشنهاد دادم كه اخبار به صورت روزانه باشه خيلي به نظرم خوبه هم از نظر آرشيوي و هم از نظر نظم و ترتيب حالا براي فوتبال كه اخبار زياده مي تونه روزانه باشه مثلا يه تاپيك با عنوان اخبار 6 اسفند 89 و براي بخش غير فوتبالي كه اخبار مهم معمولا كم هست به صورت هفتگي باشه مثلا هفته اول اسفند 89 ...

*بخش مسابقات و سرگرمي و كل كل كلا مي تونه تو يه زير تالار باشه و اين خيلي بهتره به نظرم و بازديد تالار رو بسيار بسيار بسيار بالا مي بره

*تاپيكي براي گفتگوي شبانه و اسپم خونه ي ورزشيا باشه خيلي خوبه و از اسپم تو بخش هاي مختلف جلوگيري مي كنه و جوي صميمي براي بچه ها ايجاد مي كنه

*بخش صفحه اول روزنامه هاي ورزشي،پيش بيني مسابقات و ... خيلي عاليه نظم بخش فوتبال هم به نظرم بسيار بسيار بهتر از قبل شده و بخش ورزش خيلي قابل فعاليت شده

اين پيشنهادات من واسه آبجي مدير خودم

khooshe

مدیر بازنشسته
*بخش غير فوتبالي سامان نياز داره چون هرچي بي سامان تر باشه فعاليت توش كمتر ميشه و نميشه انتظار داشت كه بازديدش زياد بشه

*بخش اخبار قبلا پيشنهاد دادم كه اخبار به صورت روزانه باشه خيلي به نظرم خوبه هم از نظر آرشيوي و هم از نظر نظم و ترتيب حالا براي فوتبال كه اخبار زياده مي تونه روزانه باشه مثلا يه تاپيك با عنوان اخبار 6 اسفند 89 و براي بخش غير فوتبالي كه اخبار مهم معمولا كم هست به صورت هفتگي باشه مثلا هفته اول اسفند 89 ...

*بخش مسابقات و سرگرمي و كل كل كلا مي تونه تو يه زير تالار باشه و اين خيلي بهتره به نظرم و بازديد تالار رو بسيار بسيار بسيار بالا مي بره

*تاپيكي براي گفتگوي شبانه و اسپم خونه ي ورزشيا باشه خيلي خوبه و از اسپم تو بخش هاي مختلف جلوگيري مي كنه و جوي صميمي براي بچه ها ايجاد مي كنه

*بخش صفحه اول روزنامه هاي ورزشي،پيش بيني مسابقات و ... خيلي عاليه نظم بخش فوتبال هم به نظرم بسيار بسيار بهتر از قبل شده و بخش ورزش خيلي قابل فعاليت شده

اين پيشنهادات من واسه آبجي مدير خودم
به جونه داداش بهم زیر تالار نمی دن.....
همین دوتا هم با کلی برو و بیا و دلیل و مدرک گرفتم....:razz:
کلا باید بی خیاله زیرتالار بیشتر بشم....
والا تاپیکی برای گفتگوی شبانه خیلی خوبه ولی چون دیدم بچه ها تویه تاپیک مسابقه ی بین دخترا و پسرا خیلی راحتن بی خیالش شدم....
امیدوارم درکم کنی.....کاری بیشتر از این از دستم برنمیاد:cry:
در هر صورت مثل همیشه ممنون:gol:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانم مدیر .....
چرا دیگه اخبار مربوط به لیگ های اروپایی رو تو تاپیکهای مربوط به خودشون نمیارید؟؟ استقبال نشد؟؟؟
به نظر من اونجوری بهتر بود ..... نبود؟؟؟

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام خانم مدیر .....
چرا دیگه اخبار مربوط به لیگ های اروپایی رو تو تاپیکهای مربوط به خودشون نمیارید؟؟ استقبال نشد؟؟؟
به نظر من اونجوری بهتر بود ..... نبود؟؟؟
چرا مجید خان...ولی اول بیرون می ذارم...بعد فرداش می برم سر جایه خودشون....الان سرجاشونن....

sezgi

عضو جدید
چرا از ورزشیهای دیگه اینجا نمیگین
مثلا رشته هایی مثل کیک بوکس.تای بوکس.موتای ... مطلب نمی نویسین؟؟؟؟
برای معرفی این رشته ها

khooshe

مدیر بازنشسته
برای معرفی این رشته ها
والا راستشو بخواین من سر رشته ای ندارم ..... یه آدم مگه می تونه از چند تا ورزش سردربیاره؟
ولی چشم میافتم دنبالش....
ممنون

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای معرفی این رشته ها

والا راستشو بخواین من سر رشته ای ندارم ..... یه آدم مگه می تونه از چند تا ورزش سردربیاره؟
ممنون

تو تالار ورزش ... همین بخش عمومی ... اگه بگردید .. چند تا تاپیک هست از رشته های رزمی .. البته استقبال نشده بود .. اونا یکم رفتن پایین ...
این یکیشه ...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/257322-تالار-تخصصی-کیک-بوکسینگ-ISKA

sezgi

عضو جدید
ممنون

من خودم از این رشته هایی که گفتم سر رشته دارم
خواستید کمکتون میکنم

khooshe

مدیر بازنشسته
تو تالار ورزش ... همین بخش عمومی ... اگه بگردید .. چند تا تاپیک هست از رشته های رزمی .. البته استقبال نشده بود .. اونا یکم رفتن پایین ...
این یکیشه ...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/257322-تالار-تخصصی-کیک-بوکسینگ-ISKA
بله رفته پایین مجید خان.....ولی خوب در مورد تمام ورزش ها هم نیست...
سعی می کنم تمام ورزشهای رزمی رو در یک تاپیک تعریف کنم و همچنین ورزشهای گروهی و .....
یه وقت گیر بیارم حتما کامل می کنم...

sezgi

عضو جدید
این یکیشه ...

تو همین ادرسی که شما دادید این اقا که این تایپکو زده فعلا نمیدونه کیک بوکس W K A نه ISKA
یکی که از این رشته سر درنمیاره این تایپکو زده

khooshe

مدیر بازنشسته
تو همین ادرسی که شما دادید این اقا که این تایپکو زده فعلا نمیدونه کیک بوکس W K A نه ISKA
یکی که از این رشته سر درنمیاره این تایپکو زده
واووووو...آره نمی دونه....حتما یه کاری برا این بخش می کنم....