دفتر مدیریت تالار ورزش

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام

ارتقا یافته در تاریخ 94/1/28

میلیشیا : دستیار مدیر باشگاه ورزشی

ورود دوست عزیزم به تیم مدیریتی رو تبریک میگم ، امیدارم حضور ایشون باعث بهبود وضعیت تالار بشه.

از همه ی کاربران فعال تالار چه دوستانی که دارای عنوان هستن و چه دوستان فاقد عنوان هم تشکر میکنم و از حضورشون ممنونم اما بناچار مجبور بودم برای این پست یک نفر رو انتخاب کنم و امیدوارم شما هم مثل همیشه در فعالیت های تالار راهنما و مشوق ما باشید.

با سپاس :gol:

مدیر باشگاه ورزشی ، شادی:heart:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

جای تاپیک پیش بینی مسابقات یورو واقعا خالیه اینجا

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام

جای تاپیک پیش بینی مسابقات یورو واقعا خالیه اینجا

سلام
کاری نداره که
هنوز کل بازی های مرحله حذفی مونده
میتونید خودتون دست به کار بشید و تاپیکشو بزنید
پیش بینی نتیجه همراه با تعداد گل های رد و بدل شده

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. خسته نباشین:gol:. اگه جسارت نباشه من یه پیشنهادی راجع به تاپیکای ورزشی دارم. به نظرم خیلی خوبه که تاپیکای ورزشی جزئی تر برخورد کردن با موضوعات. مثلا تاپیک پیلاتس و یا ...اما اگه یه تاپیکی بود با یه همچین مضمونی..."سوالات و مشکلات ورزشی خود را اینجا مطرح کنید"، تاپیکای ورزشی رونق بیشتری داشتن. ینی یه تاپیک ورزشی با یه عنوان کلی. دوستان سوالات ورزشی و یا شاید تغذیه ای خودشون رو مطرح می کردن و کسانی که تجربه ای داشتن اون موقع راهنمایی می کردن (راهنمایی ها ترجیحا بر اساس تجارب شخصی باشه نه اینکه مطالب اینترنت و کپی پیست کنن). من الان چنتا سوال ورزشی دارم اما اولا گیج شدم که تو کدوم تاپیک مطرحشون کنم، ثانیا تاپیکا اصلا به روز نیستن و چه بسا قفل شدن و آخرین پست مربوط به 2014 میشه!........به هر حال امیدوارم یه همچین تاپیکی ایجاد بشه....ممنونم;)